DORAST
I. liga starší dorast
Streda 3. 9. - 5. kolo: Žilina - Michalovce 0:0, Dubnica - Trnava 1:0 (0:0), Nitra - Inter 6:1 (2:0), Košice - Prešov 2:3 (0:2), Bardejov - AS Trenčín 0:5 (0:0), Ružomberok - Podbrezová 2:1 (1:0), B. Bystrica - Slovan 5:1 (3:1), AAC Trenčín – Stropkov 2:2 (0:0). 6. kolo: Michalovce - AAC Trenčín 5:0 (3:0), Podbrezová - B. Bystrica 1:1 (1:0), AS Trenčín - Ružomberok 1:0 (1:0), Prešov - Bardejov 2:0 (0:0), Inter - Košice 1:0 (1:0), Dubnica - Nitra 5:0 (0:0), Trnava – Stropkov 2:1 (0:1). Zápas Slovan - Žilina sa hrá 14. 10.
1. Dubnica 6 5 0 1 17:4 15
2. AS Trenčín 6 4 1 1 12:4 13
3. Ružomberok 6 4 0 2 16:5 12
4. B. Bystrica 6 3 3 0 16:8 12
5. Prešov 5 3 1 1 13:5 10
6. Trnava 6 3 1 2 7:6 10
7. Nitra 5 3 0 2 11:9 9
8. Inter 6 3 0 3 7:18 9
8. Košice 5 2 1 2 11:7 7
10. Slovan 4 2 0 2 8:10 6
11. Žilina 5 1 2 2 5:5 5
12. Michalovce 6 1 1 4 11:16 4
13. Stropkov 6 0 4 2 5:13 4
14. Podbrezová 6 1 1 4 6:14 4
15. Bardejov 6 1 1 4 5:16 4
16. AAC Trenčín 6 0 2 4 5:15 2
I. mladší dorast
Streda 3. 9. - 5. kolo: Žilina - Michalovce 1:0 (1:0), Bartonik. Dubnica - Trnava 1:3 (1:2), Nitra - Inter 2:1 (2:0), Košice - Prešov 4:0 (1:0), Bardejov - AS Trenčín 0:3 (0:1), Ružomberok - Podbrezová 3:2 (2:1), B. Bystrica - Slovan 3:0 (1:0), AAC Trenčín - Stropkov 4:1 (2:1). 6. kolo: Michalovce - AAC Trenčín 3:0 (2:0), Podbrezová - B. Bystrica 1:0 (0:0), AS Trenčín - Ružomberok 0:2 (0:1), Prešov - Bardejov 3:0 (2:0), Inter - Košice 1:0 (1:0), Dubnica - Nitra 3:2 (1:0), Trnava – Stropkov 3:0 (2:0). Zápas Slovan - Žilina sa hrá 14. 10.
1. Ružomberok 6 5 1 0 16:3 16
2. Žilina 5 5 0 0 9:2 15
3. B. Bystrica 6 4 0 2 12:4 12
4. Košice 5 3 1 1 14:2 10
5. Prešov 5 3 1 1 10:5 10
6. Inter 6 3 1 2 11:7 10
7. Trnava 6 2 3 1 9:5 9
8. AS Trenčín 6 2 2 2 8:7 8
9. Podbrezová 6 2 2 2 7:10 8
10. Nitra 5 1 3 1 8:8 6
11. Bardejov 6 2 0 4 4:9 6
12. Slovan 4 1 2 1 4:6 5
13. AAC Trenčín 6 1 1 4 6:15 4
14. Dubnica 6 1 1 4 6:17 4
15. Michalovce 6 1 0 5 3:12 3
16. Stropkov 6 0 0 6 2:19 0
III. liga starší dorast
Bytča – K. N. Mesto 3:3 (1:3), Turčík 2, Cudrák (Bytča). V. Krtíš – Námestovo 1:2, Krásno – Zvolen 2:2 (1:0), L. Mikuláš – Podbrezová B 2:3 (2:0), D. Kubín – Bánová 3:1, Martin – N. Baňa 8:0 (3:0), Badín – Čadca 2:2, Č. Balog – Tvrdošín 5:1.
1. Martin 6 5 1 0 22:4 16
2. Podbrezová B 6 5 0 1 18:9 15
3. D. Kubín 6 4 2 0 14:8 14
4. Krásno 6 4 1 1 14:8 13
5. Námestovo 6 4 1 1 12:6 13
6. L. Mikuláš 6 3 1 2 9:6 10
7. Zvolen 6 3 1 2 9:8 10
8. V. Krtíš 6 3 0 3 11:12 9
9. Bánová 6 2 1 3 8:10 7
10. N. Baňa 6 2 0 4 9:17 6
11. Bytča 6 1 2 3 13:15 5
12. Badín 5 1 2 1 6:8 5
13. Č. Balog 5 1 1 3 9:12 4
14. Čadca 6 0 3 3 9:15 3
15. K.N.Mesto 6 0 2 4 8:17 2
16. Tvrdošín 6 0 0 6 5:21 0
III. liga mladší dorast
Bytča – K. N. Mesto 2:2 (2:1), Kendy, Gajdoš (Bytča). V. Krtíš – Námestovo 2:1, Krásno – Zvolen 0:3, L. Mikuláš – Podbrezová B 2:0 (0:0), D. Kubín – Bánová 1:3, Martin – N. Baňa 11:1 (9:1), Badín – Čadca 1:0, Č. Balog – Tvrdošín 1:4.
1. Martin 6 4 1 1 31:11 13
2. K.N.Mesto 6 5 0 1 14:6 13
3. L. Mikuláš 6 4 1 1 17:10 13
4. Bánová 6 4 1 1 16:9 13
5. Čadca 5 4 0 1 14:8 12
6. Zvolen 6 3 2 1 14:5 11
7. Námestovo 6 3 1 2 18:10 10
8. Podbrezová B 6 3 1 2 13:10 10
9. N. Baňa 6 3 0 3 14:25 9
10. D. Kubín 6 2 1 3 14:14 7
11. V. Krtíš 5 2 0 3 7:9 6
12. Badín 5 2 0 3 6:10 6
13. Bytča 6 1 1 4 12:18 4
14. Tvrdošín 6 1 1 4 9:16 4
15. Krásno 6 1 0 5 6:19 1
16. Č. Balog 5 0 0 5 6:31 0
IV. liga, sk. Sever
Terchová – L. Sliače 3:0 (2:0), Noga, Ondruš, Zimen. Štiavnik – Zuberec 4:0 (0:0), Hôrky – Černová 2:2 (1:0), Bačinský, Kirner (Hôrky). Lisková – Stráňavy 2:3 (0:2), Matuška, Bernát, J. Ondák (Stráňavy). O. Jasenica – Belá 6:1 (1:0), Rajec – L. Hrádok 3:2 (3:0), Kašiak, Sudor, Galia (Rajec). Predmier – Z. Poruba 4:0 (2:0).
1. L. Hrádok 5 4 0 1 14:8 12
2. Predmier 5 3 1 1 12:9 10
3. Stráňavy 5 3 1 1 9:6 10
4. O. Jasenica 5 3 0 2 20:7 9
5. Černová 5 2 3 0 17:8 9
6. Belá 5 3 0 2 20:14 9
7. Rajec 5 3 0 2 11:10 9
8. Štiavnik 5 2 0 3 9:14 6
9. Terchová 5 1 2 2 9:9 5
10. Hôrky 4 1 1 2 10:8 4
11. L. Sliače 5 1 1 3 9:11 4
12. Lisková 5 1 1 3 11:22 4
13. Z. Poruba 4 1 0 3 5:16 3
14. Zuberec 5 1 0 4 5:19 3
V. liga, sk. A
Podvysoká – Rudina 0:0. Svrčinovec – Zborov 1:1 (1:0), L. Kura – Štrba. Radoľa – Staškov 11:1, Raková – D. Hričov 6:0 (3:0), Skalité – Korňa 3:1 (3:0), K. Poruba – Rosina 1:3 (1:3), D. Kavecký (K. Poruba). Strečno – K. Lieskovec 3:2.
1. Svrčinovec 5 4 1 0 19:2 13
2. Raková 6 4 0 1 32:5 12
3. Podvysoká 5 2 3 0 13:6 9
4. Rosina 5 3 0 2 10:9 9
5. Strečno 5 2 2 1 8:21 8
6. Radoľa 4 2 1 1 18:6 7
7. K. Lieskovec 4 2 0 2 16:10 6
8. Rudina 5 1 3 1 8:9 6
9. Zborov 5 1 3 1 9:10 6
10. Staškov 5 2 0 3 9:17 6
11. Skalité 5 2 0 3 5:14 6
12. Korňa 5 1 2 2 7:10 5
13. K. Poruba 5 0 1 4 4:13 1
14. D. Hričov 5 0 0 5 6:32 0
I. trieda
Hrabové – Teplička 2:2 (2:0), Gajdošík, Vozárik (Hrabové). D. Tižina – Zástranie 2:2 (0:2), Varín – V. Rovné 3:1 (2:0), Kadrliak 2, Daniel (Varín). Podhorie – Bytčica 2:2, Kotešová – Trnové 3:0 (1:0), Rakučák, Mozolík, Šebeňa. Višňové – L. Svinná 3:3 (0:1), L. Lúčka – D. Pole 3:0, ukončené v 15. min pre nízky počet hráčov hostí. Pondelok 1. 9.: V. Rovné – D. Tižina 0:2 (0:1).
1. L. Lúčka 6 5 0 1 31:7 15
2. L. Svinná 6 4 2 0 30:7 14
3. Varín 6 4 1 1 14:8 13
4. V. Rovné 6 4 0 2 26:11 12
5. Kotešová 6 4 0 2 14:17 12
6. Zástranie 6 3 1 2 13:11 10
7. D. Tižina 6 3 1 2 17:16 10
8. Višňové 6 2 3 1 21:16 9
9. Trnové 6 3 0 3 13:11 9
10. Podhorie 6 1 2 3 13:18 5
11. Teplička 6 1 2 3 14:21 5
12. Bytčica 6 1 1 4 6:24 4
13. Hrabové 6 0 1 5 7:31 1
14. D. Pole 6 0 0 6 5:27 0
II. A trieda
N. Lúčka – Stráža 7:3 (0:0), P. Hruška 3, Loderer 2, Honko, Hojcuš (N. Lúčka). R. Teplice-Konská – Nededza 3:1 (2:1), Židek, Šálek, Knapec (Konská). Babkov – Zbyňov 5:0 (3:0), Ďurčiná – Turie 0:3 (0:1), Krasňany – Stránske 3:0 kont., hostia nepricestovali.
II. B trieda
Hliník – Bitarová 1:2 (1:0), Plačko (Hliník).
H. Hričov – Zádubnie 0:0, Kolárovice – Súľov 5:0 (2:0), P. Chlmec – Hlboké 2:1 (1:1) , Divina – Brodno-Vranie 7:1 (4:1).
ŽIACI
I. liga mladší žiaci
Tvrdošín – Žilina 0:10 (0:5), Stranianek 3, Lojdl 2, Šušoliak, Nemčík, Kováčik, Slaninka, Fukan.
II. liga starší žiaci
Rajec – Dlhá 5:3 (2:3), Botoš 2, Ďurčanský, Kordiš, Gabaj (Rajec). Ružomberok B –
K. N. Mesto 3:1, L. Mikuláš – T. Teplice 4:1, Krásno – Bytča 2:6, V. Rovné – Belá 1:2, Trstená – Žilina B odložené, Rabča – Martin nenahlásené.
1. Martin B 4 4 0 0 16:2 12
2. Žilina B 4 4 0 0 15:4 12
3. Ružomberok B 5 4 0 1 12:4 12
4. K. N. Mesto 5 3 0 2 8:7 9
5. Rabča 4 2 0 2 11:7 6
6. Belá 4 2 0 2 8:5 6
7. Bytča 5 2 0 3 13:13 6
8. Rajec 5 2 0 3 9:9 6
9. V. Rovné 5 2 0 3 6:7 6
10. Trstená 4 2 0 2 7:12 6
11. Dlhá 5 1 2 2 10:10 5
12. L. Mikuláš 4 1 1 2 7:9 4
13. T. Teplice 5 1 0 4 4:15 3
14. Krásno 5 0 1 4 5:28 1
II. liga mladší žiaci
Rajec – Dlhá 8:0 (3:0), Praštiak 4, Hollý, Bucha, Klinec, Čerňanec. Ružomberok B – K. N. Mesto 4:3, Krásno – Bytča 2:2, V. Rovné – Belá 1:5 , Trstená – Žilina B odložené, Rabča – Martin nenahlásené.
III. liga starší žiaci
K. Lieskovec – Oščadnica 0:4 (0:3), L. Škola 2, Baštík, Šustek. Skalité – S. Bystrica 2:5 (0:3), Drozd 3, M. Faktor, Kubičina (S. Bystrica), Svrčinovec – Zborov 1:1 (0:1), Čadca B – Turzovka 4:2, L. Lúčka – Čierne 1:1 (0:1), R. Teplice – Radoľa 12:0 (3:0), Bánová – K. N. Mesto B 2:3 (2:2). Dohrávka 2. kola – streda 3. 9.: Radoľa – Svrčinovec 1:4.
1. L. Lúčka 5 4 1 0 22:3 13
2. Čadca B 5 4 1 0 19:5 13
3. Oščadnica 5 4 1 0 14:3 13
4. R. Teplice 5 4 0 1 31:6 12
5. Čierne 5 3 1 1 16:5 10
6. Turzovka 5 3 0 2 14:8 9
7. K. N. Mesto 5 2 1 2 11:10 7
8. Svrčinovec 5 2 1 2 7:11 7
9. Bánová 5 2 0 3 12:7 6
10. Zborov 5 1 2 2 4:13 5
11. K. Lieskovec 5 1 0 4 4:14 3
12. S. Bystrica 5 1 0 4 8:23 3
13. Skalité 5 0 0 5 7:29 0
14. Radoľa 5 0 0 5 2:32 0
III. liga mladší žiaci
Svrčinovec – Zborov 1:6 (0:4), Čadca B – Turzovka 6:1, L. Lúčka – Čierne 3:2 (2:1), R. Teplice – Radoľa 4:0 (2:0), Bánová – K. N. Mesto B 2:1 (0:1), Skalité – S. Bystrica 4:3 (0:2). Dohrávka 2. kola – streda 3. 9.: Radoľa – Svrčinovec 1:1.
I. trieda starší žiaci
Terchová – Ajax Mojš A 5:2 (2:1), Kačány 2, Ondruš 2, Rogoň (Terchová). Strečno – K. Poruba 10:0 (3:0), Ďuriš 6, Beháň 4. Predmier – Teplička 4:4, Varín – Ajax Mojš B 11:0, Višňové – Štiavnik 1:3 (1:2).
1. Strečno 2 2 0 0 14:0 6
2. Terchová 2 2 0 0 8:4 6
3. Varín 2 1 1 0 14:3 4
4. Predmier 2 1 1 0 13:4 4
5. Štiavnik 2 1 1 0 6:4 4
6. K. Poruba 2 1 0 1 4:10 3
7. Teplička 2 0 1 1 6:7 1
8. Mojš A 1 0 0 1 2:5 0
9. Višňové 3 0 0 3 1:11 0
10. Mojš B 2 0 0 2 0:20 0
I. trieda mladší žiaci
Terchová – Ajax Mojš A 0:0, Predmier – Teplička 10:0, Varín – Ajax Mojš B 10:0, Višňové – Štiavnik 4:7 (1:3), Strečno – K. Poruba 0:2 (0:0).
II. trieda
Kolárovice – Zbyňov 6:2 (5:0), Šujanský, Jančuch (Zbyňov). D. Tižina – Krasňany 2:1 (0:0), Nededza – Turie 2:1 (1:1), Januš, Janek (Nededza). Babkov – Stráňavy 3:2 (3:0), Cibulka 2, Košša (Babkov). Kotešová – D. Hričov 4:3 (3:0), Pollák 2, Rakučák, Sakala (Kotešová). L. Svinná – Bitarová 6:0 (2:0), Ondro 3, Krč 2, Ivan. Brodno-Vranie – D. Pole 0:1 (0:1), Vaculík.
1. L. Svinná 6 5 1 0 19:4 16
2. D. Pole 6 5 1 0 14:4 16
3. Kolárovice 6 5 0 1 33:9 15
4. Babkov 6 4 0 2 24:9 12
5. D. Hričov 6 4 0 2 18:8 12
6. D. Tižina 6 3 1 2 17:13 10
7. Brodno-Vranie 6 3 0 3 22:17 9
8. Kotešová 6 3 0 3 10:20 9
9. Turie 6 2 1 3 21:18 7
10. Nededza 6 2 0 4 9:20 6
11. Krasňany 6 1 2 3 10:16 5
12. Stráňavy 6 1 1 4 12:19 4
13. Zbyňov 6 0 1 5 4:26 1
14. Bitarová 6 0 0 6 4:35 0
III. A trieda
N. Lúčka – Závodie 3:2 (1:0), Mračník 3 (N. Lúčka). Jasenové – Stránske 2:1 (1:1), D. Škola, Sýkora (Jasenové). Bytčica – Lietava 11:0 (6:0), Gbeľany – Stráža 1:6, P. Chlmec – Trnové 0:6 (0:1), Zástranie – Ďurčiná 0:0.
1. Jasenové 5 4 0 1 16:8 12
2. Ďurčiná 5 3 1 1 31:7 10
3. Bytčica 5 3 1 1 21:12 10
4. Zástranie 5 3 1 1 8:3 10
5. Stráža 4 3 0 1 14:7 9
6. Trnové 5 2 2 1 16:10 8
7. N. Lúčka 5 2 1 2 15:11 7
8. Stránske 5 2 1 2 15:15 7
9. Gbeľany 4 1 1 2 11:24 4
10. Lietava 5 1 0 4 6:20 3
11. Závodie 3 0 0 3 2:9 0
12. P. Chlmec 5 0 0 5 4:33 0
III. B trieda
Hrabové – Divinka 1:1 (1:0), Puškár (Divinka). H. Hričov – Zádubnie 6:1 (3:0), Eichler 3, Hlucháň 2, Marčiš – Frátrik. Súľov – Jablonové 0:1 (0:0), Rašov – Hlboké 0:1 (0:1), vlastný. Petrovice – Ovčiarsko 3:0, Rosina – Lúky 10:0 (3:0).
1. Hlboké 5 4 1 0 15:3 13
2. Jablonové 5 4 1 0 13:2 13
3. Rosina 4 3 1 0 19:5 10
4. Rašov 5 3 0 2 26:7 9
5. Divinka 5 2 2 1 12:6 8
6. Hrabové 5 2 1 2 12:7 7
7. Súľov 5 2 1 2 8:9 7
8. H. Hričov 4 2 0 2 8:13 6
9. Ovčiarsko 5 1 1 3 9:12 4
10. Petrovice 5 1 1 3 5:19 4
11. Lúky 5 0 1 4 5:26 1
12. Zádubnie 5 0 0 5 1:24 0
Autor: KI, MAV, RI