Gólový koncert Stenchlákovcov

I. TRIEDA Kotešová – Zádubnie 1:3 (1:1)

I. TRIEDA
Kotešová – Zádubnie 1:3 (1:1)
Úvod sa vydaril domácim a po góle Ďuranu sa dostali do vedenia. Potom sa však uspokojili, čo hostia využili a vyrovnali gólom Jankulu. V druhom polčase si domáci vypili kalich horkosti až do dna a hostia si odviezli tri body.
n Góly: 8. Ďurana – 34. Jankula, 64. Ondák, 86. Holeš (z 11 m). ŽK: 5. Takáč – 60. Belanec, 65. Holeš. R Krupík, 100. KOTEŠOVÁ: Polko – Ďurana (66. Krkoška), Košík, Bujný, Takáč,
D. Galovič, Urban, Šukala, Labuda, Zavadzan, Mikulík (46. Paiš). ZÁDUBNIE: P. Sýkora – Majer, Majerčík, Holeš, B. Sýkora, L. Ondák, Belanec (86. Pechočiak), Frátrik (90. Svitek), Heiser, Jankula, Petrík (40. Vanca).
Považský Chlmec
– R. Teplice-Konská 6:1 (1:0)
Na rozmočenom ihrisku bol výkon domáceho mužstva excelentný. V prvom polčase mali viacero šancí, ktoré nepremenili. Druhý polčas bol jednoznačne ich. Hostia v poslednej minúte dali čestný gól. Domáci sa tak odplatili za prehru na ihrisku súpera, ktorý skončil podobne, 6:2.
n Góly: 2., 60. Milan Stenchlák, 47. Ambra, 70. Holboj, 86., 88. Michal Stenchlák – 90. Lihocký. R Hollý, 50. ŽK: 59. Holboj, 78. Dolinajec –
49. Piják, 63. Husárik. 64. Krkoška, 72. Lihocký. POVAŽSKÝ CHLMEC: Malík – Pažický,
J. Čejka, Vaňovič, Naštický, Dolinajec, Ambra (74. Koňúch), Pavol Čejka (61. Marek Kozlík), Holboj (70. Dendis), Michal Stenchlák, Milan Stenchlák. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Piják – Lihocký, Sibyla, Krkoška, Veselý, Pleva (81.
L. Baránek), Husárik, Šramo, Sopko, O. Baránek, Popluhár (61. Remšík).
Hlboké – Rajec 2:1 (1:1)
Domáci mali celý zápas prevahu, ktorú však vyjadrili len dvoma gólmi. V niektorých situáciách tím Hlbokého opäť podržal brankár Blaško.
n Góly: 10. Sikel, 55. Remeš - 42. Pekara.
R Milo, 80. HLBOKÉ: Blaško – Konečný, Remeš (56. J. Krajíček), Vršanský, Hvorečný, Adamov, M. Krajíček, Sikel, Adamík (89. Martinický), Ciesarik, Gaňa. RAJEC: Marek Kmeť – Matej Kmeť, Šeliga, Jakubes, Ján Paulíny, Martinka (46. Ďuriš), Pekara, Mazák, Jamečný, Macura (75. Kaštan), Masár.
Dlhé Pole – Štiavnik 2:1 (2:1)
Na ťažkom teréne začali lepšie hostia, keď išli do vedenia už
v 4. min. Domáci vyrovnávali v 35. min. z hlavičky Beneša. V závere polčasu za faul na prenikajúceho Dzúrika premenil pokutový kop Hlavoň. V druhom polčase podržal domácich mladý brankár Milo a nervózny záver zvládli lepšie domáci.
n Góly: 35. Beneš, 42. Hlavoň - 4. P. Kuciak. R Kúdelka, 120. ŽK: 48. K. Feranec, 60. Fuljer – 42. Hajko, 70. Mišutka. DLHÉ POLE: Milo – Procházka (25. T. Kubošek), Blaščík, Ďurech,
P. Fuljer (84. Lacek), Šušlík, K. Feranec, Štrbánik, Hlavoň, Beneš, Dzúrik. ŠTIAVNIK: Parčiš – M. Pobiak, Hájko, P. Kuciak (67. Muška), Krajčí, Radvan, L. Mišutka, J. Pobiak, R. Mišutka, Hraboš, P. Pobijak.
Divinka –
Nezbudská Lúčka 2:0 (1:0)
Na ťažkom teréne sa hral zápas o „čierneho Petra“ tabuľky. Prvý polčas sa viac bojovalo ako hralo. Vykúpením pre domácich bol gól do vinkla, ktorého autorom bol Holeša. Venoval ho prvorodenému synovi Pavla Bučeka Tadeášovi. V druhom polčase mali herne navrch domáci. Po peknej prihrávke Ovečku skóroval T. Matejíček.
n Góly: 44. Holeša, 68. T. Matejčík. R Šedík, 120. ŽK: 62. Danihel, 64. Tichý. DIVINKA: Puškár – Gazdík, P. Korista st., Mourtada (62. Dlhopolček), Buček, Škorík, Kubáň, Ovečka, T. Matejčík, Holeša, Ľ. Korista (81. Ďuroška). NEZBUDSKÁ LÚČKA: Klocáň – Mrázik, Staňo (86. Bielik),
M. Samec, Ľ. Kubo, Mahút, Danihel (77. Bella), Tichý (62. P. Samec), V. Samec, Taraba, Hroza.
Rašov – Bytčica 0:1 (0:1)
Prvú šancu mal hosťujúci Koštialik, ale domáci brankár bravúrne zakročil. O tri minúty S. Lacko trafil nohu brankára. V druhom polčase v 50. min. Dietrich nastrelil ľavú tyč domácej bránky. V 70. min. mohli domáci vyrovnať, ale Malich chytil loptu na čiare.
n Góly: 41. Koštialik. R Rogoň, 100. ŽK: 65.
M. Lacko – 28. Koštialik, 51. Moravčík. RAŠOV: M. Čupec – Vrábel, Tretinár, R. Kadáček (73. Michal Kresáň), Švancár, Miro Kresáň, Michálek, M. Lacko, Baláž (30. Bučo), S. Lacko, Marek Kresaň. BYTČICA: Malich – Baleja, Dubovec (65. Štaffen), Ľ. Zuziak, Morvay, Klobucký, Dietrich (83. Bříza), Ťažký, Koštialik (52. Adamčík),
M. Zuziak.
Višňové – Terchová 3:2 (0:2)
Domáci nastúpili s vedomím, že víťazstvo príde samo od seba. Snažili sa bojovať, ale súper bol v prvom polčase o poznanie lepší. Na konci hostí síce trochu zatlačili, ale bola to úplne neplodná prevaha. Cez prestávku bolo v kabíne menšie zemetrasenie doplnené striedaním a domáci nastúpili do druhého polčasu ako vymenení. Dva góly dal
P. Stromček po pekných brejkoch, tretí pripojil Ftorek.
n Góly: 58., 75. P. Stromček, 87. Ftorek – 25.
M. Gajdošík, 30. M. Hanuliak. R Mintál, 150. ŽK: 65. Ftorek, 70. Gaško – 61. Bačinský, 68.
P. Gajdošík. VIŠŇOVÉ: Paprčiak - Vojtyla, Valica, M. Laš, Margen, Ftorek, P. Stromček, Franček, Gaško (88. Danaj), M. Stromček, J. Laš (46. varínčiak). TERCHOVÁ: Závacký – P. Sotolár, Bačinský, M. Hanuliak, Mažgút, Komačka,
V. Hanuliak, Brežný, M. Gajdošík (85. Kováč), Romančík, P. Gajdošík.

1. Zádubnie 14 10 1 3 30:24 29
2. Bytčica 14 6 7 1 24:10 25
3. Terchová 14 7 3 4 27:15 24
4. Rašov 14 7 2 5 35:15 23
5. P. Chlmec 14 6 5 3 23:16 23
6. D. Pole 14 7 1 6 22:25 22