Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Bánová stále ostáva neporazená

III. LIGA STRED R. Sobota B – Bánová 0:0 V zápase priemernej úrovne mali hostia bližšie k výhre, ale Labuda v druhom polčase zblízka prekopol domácu bránu a ďalšiu príležitosť nevyužil Sluka.

III. LIGA STRED
R. Sobota B – Bánová 0:0
n R Matoš, 50 divákov. ŽK: Mahút (Bánová). BÁNOVÁ: Adamčík – L. Ďuratný, D. Duratný, Ďurica, Mahút, Frátrik, Hýll (82. Súľovský), Stalmašek, Padala, Sluka, Labuda (88. Šmárik).
Bytča – Makov 2:1 (1:1)
Úvod patril Bytči, no z tlaku nevyťažila nič. Do vedenia šli hostia po hlavičke Konečného. Už o minútu však Šebík po zemi z hranice 16-tky vyrovnal. Domáci mali síce mierne navrch, ale hostia hrozili protiútokmi. V druhom dejstve bola Bytča už jednoznačne lepšia, ale gólovo to vyjadrila až v 77. min., keď po rohu Šebík hlavou druhým gólom v zápase zabezpečil vedúci a ako sa ukázalo neskôr aj víťazný gól.
n Góly: 15. a 77. Šebík – 14. Konečný. R Tokár, 250 divákov. ŽK: Rom. Křenek. ČK: Banetka (za nešportové správanie). BYTČA: Klec – Chrenko, Kocian, Čmárik, Gajdošík, Čikota, Šebík (89. Zítek), Minárik, Gállik, Gabaj (46. Capko), Mišutka (46. Kadák).
L. Lúčka – Králiky 1:0 (0:0)
Vo vyrovnanom stretnutí hostia v prvom polčase premárnili dve vyložené príležitosti a po prestávke sa im to vypomstilo. V 61. min. Šupina tečovanou strelou zabezpečil domácim tri body. Zápas bol hektický.
n Gól: 61. Šupina. R Ondruš, 150 divákov. ŽK: Turian, Šupina – Zlevský, Caban, Klinec, Auxt. L. LÚČKA: Tatranský – Kodaj, Klimík, Klapčík, Beňadik, Belan (75. Horčík), Kotrbanec, Turian (82. Mihál), Šupina, Kaštan (88. Papajčík), Drahno.
K. N. Mesto –
Fiľakovo 1:0 (1:0)
Kysučania nastupovali proti súperovi z Fiľakova s odhodlaním bodovať naplno. V prvom polčase hrali atraktívny futbal a už v 6. min. Holečšák nepozorovane prešiel cez územie súpera a otvoril skóre. Domáci sa dostali na koňa a určovali tempo hry. Súper z Fiľakova sa snažil útočiť, no kvalitná obrana Kysučanov ich k ničomu vážnemu nepustila.
n Gól: 6. Holečšák. R Hrdlička, 500 divákov. KYS. NOVÉ MESTO: Poništ – Valiašek, Paulus, Vlček, Kľago, Mičiak, Záhradník, Goljan, Holeščák, Macek, Ondrušek.
D. Ždaňa – Krásno 4:0 (1:0)
Na pôde lídra zohrali hostia nešťastný zápas. Aj keď mali domáci viac z hry, hostia pohrozili, no dve gólové šance nevyužili. Keď sa zdalo, že polčas skončí remízou, prišiel trest po chybe Krásňanov. V druhom polčase sa už prejavila sila domácich, ktorí zužitkovali trestný kop a zvýšili.
n Góly: 39. a 64. a 75. Maruňák, 57. Setéši. R Čičmanec, 100 divákov. ŽK: Sekereš, Urgela – Vaňovec, Timek. KRÁSNO: Šustek – Vaňovec, Timek, Zjavka (74. Šadlák), Voška, Kubica, Gábor, Nevedal, Krištofík, Hornák, Seko (78. Borovička).
St. Bystrica –
Kremnička 1:4 (0:3)
Hostia sa rýchlymi gólmi dostali do zápasu, keď už v v 11. min už viedli 2:0. Hostia v 38. min. zvýšili na rozdiel triedy. V 57. min. Tvrdého strelu Juračka vyrazil, ale o dve minúty hostia pridali ďalší gól. Domáci už len skorigovali gólom z 30 metrov.
n Góly: 74. Tvrdý - 6. Kmec, 11. Keler, 38. Kanda, 59. Beňák. R Suchý, 150 divákov. ŽK: Toman, Štrba. ST. BYSTRICA: Toman – Korenčík (72. Beliančin), Matejšík, Mačejko, Dubovický, Tvrdý, Štrba, Sedúch, Melišík (51. Ľ. Kolembus), Ľ. Faktor, Šumský (51. Chmurčiak).
Ostatné výsledky 13. kola:
Námestovo – Zvolen 1:0 (1:0), Macko. L. Štiavnica – Dol. Strehová 2:2 (1:0), Švárny, Mikulka – Szabo, Máč (11m).
16. Krásno 13 2 2 9 12:25 8

1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Vitajte v postapokalyptickom svete
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  7. Päť chýb pri zateplení strechy
  10. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 165

Žilina hlási 80 prípadov. Ako je na tom žilinský región?

V nemocniciach je hospitalizovaných 844 pacientov.

Testovanie na nový koronavírus.

Žilinská nemocnica otvorila Pandemický pavilón. Už má v ňom piatich pacientov

Aktuálne je pozitívnych už 57 zamestnancov žilinskej nemocnice.

Pandemický pavilón FNSP Žilina.

BYTČA: Lúpež, vyhrážanie i poškodzovanie majetku. Mladík si poriadne zavaril

Na obvineného muža policajti spracovali podnet na návrh na jeho vzatie do väzby.

V III. lige kraľuje nezastaviteľný Hundák, v I. a II. triede na čele pätnásťgóloví strelci

Zápasy regionálnych či oblastných futbalových súťaží tento rok už pravdepodobne neuvidíme, väčšina duelov z jesennej porcie je však už za nami. Preto sme sa pozreli, ako vyzerajú poradie strelcov v jednotlivých súťažiach.

Daniel Hundák (druhý zľava) a Peter Jasenovský (tretí zľava) patria nielen medzi najlepších strelcov Bánovej, ale aj celej III. ligy.