Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

MLMF Bytča - 9. kolo

Kolo bolo veľmi kvalitné. Každý zápas splnil kritérium nadpriemernosti. Dríči siahali po bode, no Biele medvede ich porazili a v tabuľke sa priblížili lepšej polovici.

Po bezgólovom prvom polčase druhého zápasu sa dostal Real do dvojgólového náskoku, no Aurora dokázala v závere aj druhému favoritovi súťaže (rovnako ako LGS) uchmatnúť aspoň bod. LGS a Banditi obstarali zaujímavý zápas. Outsider herne držal s druhým mužstvom MLMF krok, no v skóre bol stále o krok pozadu. V dobýjaní medailových pozícií pokračuje Mikšová. Tentokrát mala na mále, keď najskôr prišla o dvojgólové vedenie, aby päť minút pred záverečným hvizdom rozhodol gólom z penalty Roman Gajdoš. V poslednom zápase sa spustila na Štiavničanov lavína v úvodnej časti zápasu, neskôr sa hra vyrovnala. Na vyrovnanie náskoku Rody 1101 to však rozhodne nestačilo.
FC Pharos Dríči – Biele medvede 1:2 (0:1), Kendy – Mračník 2. R: Papaj. DRÍČI: Miloš Ciesarík, Masiarik, Kendy, Almužňák, J. Lulák, B. MEDVEDE: Ostrochovský, Slaninka, Mračník, Majstrík, T. Červenec, M. Kubala.
Aurora CF-07 – Real 2:2 (0:0), Petrovský, J. Kováčik – Rástočný, Urban. R: Papaj. AURORA: Rupík, Mi. Šiko, Petrovský, Škulavík, Ďurajka, M. Gažo, J. Kováčik, Ma. Labuda. REAL: Fekete, Šukala, Hundák, Urban, Múdry, Raši, Rástočný.
LGS – TJ Banditi 5:2 (2:1), Mužík 3, Židek, Cigánik – T. Labuda, Krkoška. R: Papaj. ČK: P. Červenec (LGS) a M. Kováčik (Banditi). LGS: Štefún, Tretinár, Mužík, P. Červenec, Židek, Cigánik. BANDITI: Janiš,
M. Papánek, Inšpektor, Krkoška, Plačko, T. Labuda, M. Kováčik, Hrabovský, Brandejs.
FK Botafogo – Junior Mikšová
2:3 (1:2), Polko 2 – R. Gajdoš 2, Mil. Minárik. R: Papaj. BOTAFOGO:
K. Petrus st., Talafa, Polko, Cedzo, M. Weber, I. Kmecík. MIKŠOVÁ: Novák, Sojčák, Ľ. Bučko, Mikolášik, J. Rumana, Mil. Minárik, R. Gajdoš, S. Gajdoš, P. Gajdoš.
Inter Štiavnik – Roda 1101 Okružná 4:7 (1:5), M. Ciesarík 2, Machciník, V. Ciesarík – P. Bologa 3, Puškár 2, Daniš, Bialoň. R: Papaj. ŠTIAVNIK: Jo. Jakubík, Ja. Jakubík, V. Ciesarík, M. Ciesarík, Šutara, Repáň, Jánošík, Machciník. RODA 1101: J. Hruštínec, Bialoň, P. Bučko, Daniš, Puškár, P. Bologa.
10. Dríči 8 1 0 7 17:38 2
Program 4. kola - dohrávka, sobota 23. júna 2007: 9.00/ Real – Inter Štiavnik, 10.00/ Biele medvede – Junior Mikšová, 11.00/ LGS – Roda 1101 Okružná, 12.00/ Aurora CF-07 – FC Pharos Dríči, 13.00/ TJ Banditi – FK Botafogo. Usporiadateľ: TJ Banditi.
Úradná správa č. 10/2007
Hráči Peter Červenec (LGS) a Miroslav Kováčik (TJ Banditi) majú zákaz činnosti na dve súťažné stretnutia za ČK v 9. kole. Peter Červenec má dvojzápasový dištanc za napadnutie súpera a Miroslav Kováčik má dvojzápasový dištanc za hrubý faul , ktorým zmaril vyloženú gólovú príležitosť súpera a za odplácanie pri napadnutí.
MAJSTROVSTVÁ OKRESU BYTČA V MALOM FUTBALE (MOMF) 2007
Organizátori MLMF Bytča vás pozývajú na 4. ročník MOMF Bytča, ktorého kvalifikácia sa odohrá v sobotu 30. júna a hlavný turnaj v nedeľu 8. júla 2007 na hádzanárskom ihrisku v Bytči. Prihlásiť sa môžete telefonicky na čísle 0904 149 280 alebo odovzdaním štartovného a súpisky v stávkovej kancelárii Niké v Bytči na Námestí SR (vedľa kostola) do piatku 22. júna 2007. Štartovné je 500Sk na mužstvo (mužstvá MLMF Bytča 400SK). Vítané sú akékoľvek kolektívy. Príďte dokázať, kto je najlepší v okrese!

1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Žilinská Kia ruší pre nedostatok dielov od zahraničného dodávateľa nočné zmeny

Do stredy bude fabrika fungovať iba v dvojzmennej prevádzke.

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

V Pandemickom pavilóne je hospitalizovaných 17 pacientov.

ONLINE DISKUSIA: Môže byť Žilina moderné a životaschopné mesto?

Ako dostať Žilinu na mapu moderných miest? Má krajské mesto priestor na rozširovanie? Aj tieto témy odznejú v LIVE diskusii v utorok 27.októbra o 9. hodine na FB Žilina na Facebooku.