Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ III. LIGA, 30. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.00 h: Zvolen – K. N. Mesto (Pavol Turňa – Brodňan, Ondák – Krahulec), Rudinská – Lietavská Lúčka...

DOSPELÍ
III. LIGA, 30. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.00 h: Zvolen – K. N. Mesto (Pavol Turňa – Brodňan, Ondák – Krahulec), Rudinská – Lietavská Lúčka (Králik – Dvorštiak, Horváth – Baják), Dolná Strehová – Bytča (I. Szabó – I. Krahulec, Pocklan – Spišiak), Bánová – Žilina B (Korista – Hreus, Ligas – Špila). IV. LIGA sk. Sever, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.00 h:
Oščadnica – Stráňavy (Ondruš – Kuteľ, Čunderlík – Repa). V. LIGA sk. A, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.00 h: Bánová B – Radoľa (Brezany, Rohoň – Mihálka, Sitár – Bubniak), Varín – Dolný Hričov (Greňo – Čambora, Kamenišťák – Meliš), Podvysoká – Strečno (M. Poliak – Švec, Mastiš – Kuska), Závodie – Rosina (Ježík – Rendla, Michna – Borcovan), Kotrčiná Lúčka – Predmier (Mi Jakubjak – Farský, Šalata – Koša). I. TRIEDA, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.30 h: Kotešová – Terchová (Šedík – Vlasatý), Bytčica – Rajec (Ďuriník – Chaban), Hlboké – Rašov (Milo – Gašpierik), Rajecké Teplice-Konská – Višňové (Sobola – Papík), Belá – Dlhé Pole (Mintál – SsFZ), Trnové – Divinka (Wojčík – Krupík), Zádubnie – Nezbudská Lúčka (Dingová – Mihálik). II. TRIEDA, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.30 h:
Lietava – Turie (Vanák – Juríček), Zbyňov – Nededza (Ďaníšek – Nemček), Štiavnik – Stránske (Mikurda – Mackovčin), Divina – Dolná Tižina (Valach – Kubo), Súľov – Horný Hričov (Martinec st. – Hôrecký), Kamenná Poruba – Zástranie (Kúdelka – Martinec ml.). III. A TRIEDA, 18. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.30 h:
Mojš – Podhorie (Ondák), Kunerad – Mojšová Lúčka (Capko), Fačkov – Brodno (Skotnický), Zádubnie B – Stráža (16. 6. o 17.30, Martinec st. – Vlasatý). III. B TRIEDA, 18. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.30 h: Hliník – Svederník (Tarač), Hôrky – Veľké Rovné (Forbak), Jablonové – Kolárovice (Mitúch), Hričovské Podhradie – Lúky (Kuba), Petrovice – Ovčiarsko (Vaškovič).
DORAST
III. LSD a LMD, 30. KOLO – nedeľa 17. júna o 10.00 a 12.30 h: Bánová – Fiľakovo (16. 6., Putra – Chmúrny, ObFZ ZA – Meliš), Podbrezová B – Bytča (10.00-.12.15, Valaská, Staník – Petrák, ObFZ BB – Brťka), Námestovo – K. N. Mesto (10.00-12.15, Fábry – Bulla, ObFZ DK – Turský). IV. LIGA sk. Sever, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 14.30 h: L. Sliače – Stráňavy (16. 6. o 17.00, Mastiš – ObFZ LM), Košťany – Predmier (Blahušiak – ObFZ MT), Lisková – Štiavnik (M. Tomčík – ObFZ LM), Rajec – Strečno (16. 6. o 14.00, Brodňan – Strna). V. LIGA sk. A, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 14.30 h: Hôrky – Svrčinovec (14.00, Rendla – Michna), Kysucký Lieskovec – Radoľa (16. 6. o 14.00), Podvysoká – Dolná Tižina (Greňo – Kamenišťák), Dolný Hričov – Rosina (Taraba – Žiaran), Rudina – Korňa (Chovanec – Grznár). I. TRIEDA, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 15.00 h: Kotešová – Terchová (Šedík – Vlasatý), Bytčica – Podhorie (Chaban – Ďuriník), Varín – Veľké Rovné (14.30, SsFZ – SsFZ), Divina – Višňové (Kubo – Valach), Hrabové – Dlhé Pole (Hôrecký – Martinec st.), Trnové – Lietavská Lúčka (Krupík – Wojčík), Kamenná Poruba – Teplička (Martinec ml. – Kúdelka). II. A TRIEDA, 28. KOLO – nedeľa 17. júna o 15.00 h: Gbeľany – Krasňany (Paňák – Wtorek), Hliník – Nededza (Tarač), Horný Hričov – Svederník (Gašpierik – Milo), Mojš – Súľov (Ondák). II. B TRIEDA,
28. KOLO – nedeľa 17. júna o 15.00 h: Nezbudská Lúčka – Zbyňov (Hanakovič), Turie – Kunerad (Nemček – Daníšek), Ďurčiná – Zástranie (J. Capko), Zádubnie – Považský Chlmec (Mihálik – Dingová).
ŽIACI
II. LSŽS a LMŽS, 26. KOLO – sobota 16. júna o 10.00 a 12.00 h: Trstená – Bytča (Paňko – ObFZ DK), Zborov – K. N. Mesto (17. 6. o 13.00-15.00, ObFZ CA – ObFZ CA), Žilina B – Dlhá (VTJ, 13. 6. o 14.00-16.00, Krško - Martinec), Veľké Rovné – Belá (Žeriava – Taraba). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 26. KOLO – sobota 16. júna o 10.00 a 12.00 h: Radoľa – Bánová (Grznár – Chovanec), Rajec – Skalité (Strna – Brodňan), Rajecké Teplice – Čadca B (Masár – ObFZ ZA). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 22. KOLO – sobota 16. júna o 10.00 a 12.00 h: Višňové – Štiavnik (Koleno – Daníšek), Varín – Terchová (Bolo – Kubo), Lietavská Lúčka – Kamenná Poruba (Ovečka – Vozár), Stráňavy – Zbyňov (Ondák – Dingová), Strečno – Teplička (Martinec ml. – Kianička), Bytčica – Predmier (Krkoš – Očenáš). II. A TRIEDA, 22. KOLO – nedeľa 17. júna o 10.00 h: Lietava – Turie (Ovečka), Lietavská Svinná – Stránske (Očenáš), Závodie – Bitarová (Hôrky, Ma. Krško), Jasenové – Ďurčiná (J. Capko), Babkov – Rosina (Vozár). II. B TRIEDA, 22. KOLO - nedeľa 17. júna o 10.00 h:
Zádubnie – Nededza (16. 6. o 15.40, Vlasatý), Trnové – Gbeľany (Krkoš), Krasňany – Dolná Tižina (Širanec), Belá – Stráža (Mackovčin), Kotrčiná Lúčka – Nezbudská Lúčka (Bolo).

Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  4. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  5. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  6. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  7. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  8. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  1. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  2. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  3. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  4. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  5. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  6. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  7. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  8. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  9. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  10. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 6 984
  2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 476
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 4 926
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 195
  5. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 132
  6. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 089
  7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 998
  8. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 813
  9. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 737
  10. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 1 623
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

V dome sa nikto nenachádzal.


3 h

Aké typy vložiek do bežeckých a športových topánok poznáme a v čom je rozdiel? Aj o tom nám povie viac odborník na behanie a bežecké doplnky Rastislav Magna z Intersportu.


5 h

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


23 h

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR v spolupráci s Asociáciou pre podporu rozvoja ICM v Českej republike vytvorili inovatívnu mapu príležitostí zameranú na sebarozvoj mladých.


(PR) 16. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


20 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 16. sep

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


16. sep

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.


22 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu