Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ III. LIGA, 30. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.00 h: Zvolen – K. N. Mesto (Pavol Turňa – Brodňan, Ondák – Krahulec), Rudinská – Lietavská Lúčka...

DOSPELÍ
III. LIGA, 30. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.00 h: Zvolen – K. N. Mesto (Pavol Turňa – Brodňan, Ondák – Krahulec), Rudinská – Lietavská Lúčka (Králik – Dvorštiak, Horváth – Baják), Dolná Strehová – Bytča (I. Szabó – I. Krahulec, Pocklan – Spišiak), Bánová – Žilina B (Korista – Hreus, Ligas – Špila). IV. LIGA sk. Sever, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.00 h:
Oščadnica – Stráňavy (Ondruš – Kuteľ, Čunderlík – Repa). V. LIGA sk. A, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.00 h: Bánová B – Radoľa (Brezany, Rohoň – Mihálka, Sitár – Bubniak), Varín – Dolný Hričov (Greňo – Čambora, Kamenišťák – Meliš), Podvysoká – Strečno (M. Poliak – Švec, Mastiš – Kuska), Závodie – Rosina (Ježík – Rendla, Michna – Borcovan), Kotrčiná Lúčka – Predmier (Mi Jakubjak – Farský, Šalata – Koša). I. TRIEDA, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.30 h: Kotešová – Terchová (Šedík – Vlasatý), Bytčica – Rajec (Ďuriník – Chaban), Hlboké – Rašov (Milo – Gašpierik), Rajecké Teplice-Konská – Višňové (Sobola – Papík), Belá – Dlhé Pole (Mintál – SsFZ), Trnové – Divinka (Wojčík – Krupík), Zádubnie – Nezbudská Lúčka (Dingová – Mihálik). II. TRIEDA, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.30 h:
Lietava – Turie (Vanák – Juríček), Zbyňov – Nededza (Ďaníšek – Nemček), Štiavnik – Stránske (Mikurda – Mackovčin), Divina – Dolná Tižina (Valach – Kubo), Súľov – Horný Hričov (Martinec st. – Hôrecký), Kamenná Poruba – Zástranie (Kúdelka – Martinec ml.). III. A TRIEDA, 18. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.30 h:
Mojš – Podhorie (Ondák), Kunerad – Mojšová Lúčka (Capko), Fačkov – Brodno (Skotnický), Zádubnie B – Stráža (16. 6. o 17.30, Martinec st. – Vlasatý). III. B TRIEDA, 18. KOLO – nedeľa 17. júna o 17.30 h: Hliník – Svederník (Tarač), Hôrky – Veľké Rovné (Forbak), Jablonové – Kolárovice (Mitúch), Hričovské Podhradie – Lúky (Kuba), Petrovice – Ovčiarsko (Vaškovič).
DORAST
III. LSD a LMD, 30. KOLO – nedeľa 17. júna o 10.00 a 12.30 h: Bánová – Fiľakovo (16. 6., Putra – Chmúrny, ObFZ ZA – Meliš), Podbrezová B – Bytča (10.00-.12.15, Valaská, Staník – Petrák, ObFZ BB – Brťka), Námestovo – K. N. Mesto (10.00-12.15, Fábry – Bulla, ObFZ DK – Turský). IV. LIGA sk. Sever, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 14.30 h: L. Sliače – Stráňavy (16. 6. o 17.00, Mastiš – ObFZ LM), Košťany – Predmier (Blahušiak – ObFZ MT), Lisková – Štiavnik (M. Tomčík – ObFZ LM), Rajec – Strečno (16. 6. o 14.00, Brodňan – Strna). V. LIGA sk. A, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 14.30 h: Hôrky – Svrčinovec (14.00, Rendla – Michna), Kysucký Lieskovec – Radoľa (16. 6. o 14.00), Podvysoká – Dolná Tižina (Greňo – Kamenišťák), Dolný Hričov – Rosina (Taraba – Žiaran), Rudina – Korňa (Chovanec – Grznár). I. TRIEDA, 26. KOLO – nedeľa 17. júna o 15.00 h: Kotešová – Terchová (Šedík – Vlasatý), Bytčica – Podhorie (Chaban – Ďuriník), Varín – Veľké Rovné (14.30, SsFZ – SsFZ), Divina – Višňové (Kubo – Valach), Hrabové – Dlhé Pole (Hôrecký – Martinec st.), Trnové – Lietavská Lúčka (Krupík – Wojčík), Kamenná Poruba – Teplička (Martinec ml. – Kúdelka). II. A TRIEDA, 28. KOLO – nedeľa 17. júna o 15.00 h: Gbeľany – Krasňany (Paňák – Wtorek), Hliník – Nededza (Tarač), Horný Hričov – Svederník (Gašpierik – Milo), Mojš – Súľov (Ondák). II. B TRIEDA,
28. KOLO – nedeľa 17. júna o 15.00 h: Nezbudská Lúčka – Zbyňov (Hanakovič), Turie – Kunerad (Nemček – Daníšek), Ďurčiná – Zástranie (J. Capko), Zádubnie – Považský Chlmec (Mihálik – Dingová).
ŽIACI
II. LSŽS a LMŽS, 26. KOLO – sobota 16. júna o 10.00 a 12.00 h: Trstená – Bytča (Paňko – ObFZ DK), Zborov – K. N. Mesto (17. 6. o 13.00-15.00, ObFZ CA – ObFZ CA), Žilina B – Dlhá (VTJ, 13. 6. o 14.00-16.00, Krško - Martinec), Veľké Rovné – Belá (Žeriava – Taraba). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 26. KOLO – sobota 16. júna o 10.00 a 12.00 h: Radoľa – Bánová (Grznár – Chovanec), Rajec – Skalité (Strna – Brodňan), Rajecké Teplice – Čadca B (Masár – ObFZ ZA). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 22. KOLO – sobota 16. júna o 10.00 a 12.00 h: Višňové – Štiavnik (Koleno – Daníšek), Varín – Terchová (Bolo – Kubo), Lietavská Lúčka – Kamenná Poruba (Ovečka – Vozár), Stráňavy – Zbyňov (Ondák – Dingová), Strečno – Teplička (Martinec ml. – Kianička), Bytčica – Predmier (Krkoš – Očenáš). II. A TRIEDA, 22. KOLO – nedeľa 17. júna o 10.00 h: Lietava – Turie (Ovečka), Lietavská Svinná – Stránske (Očenáš), Závodie – Bitarová (Hôrky, Ma. Krško), Jasenové – Ďurčiná (J. Capko), Babkov – Rosina (Vozár). II. B TRIEDA, 22. KOLO - nedeľa 17. júna o 10.00 h:
Zádubnie – Nededza (16. 6. o 15.40, Vlasatý), Trnové – Gbeľany (Krkoš), Krasňany – Dolná Tižina (Širanec), Belá – Stráža (Mackovčin), Kotrčiná Lúčka – Nezbudská Lúčka (Bolo).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 34 246
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 257
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 13 686
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 191
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 10 132
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 647
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 990
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 731
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 683
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 571
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

V systéme pribudla Spojená škola Rosinská cesta 4 a Základná škola s materskou školou Do Stošky v Bánovej.

4 h

V prípade priaznivej epidemiologickej situácie sa mestský úrad opäť otvorí 1. februára.

13 h
Antigénové testovanie na koronavírus SARS-CoV-2.

Testovanie v Kii bude pokračovať aj zajtra a po víkende.

18 h

Okrem Žiliny svoje kandidatúry oznámili aj Banská Bystrica, Hlohovec, Martin, Nitra, Prešov, Trenčín a Trnava.

19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

22 h

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

20 h

Muža našli už bez známok života.

21. jan

Niektorým ľuďom sa nepáči, aké druhy stromov prievidzská samospráva sadila v rámci náhradnej výsadby. Preto pripravili petíciu.

21. jan

Už ste čítali?