Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Kvalitný výkon Jablonového

III. B trieda Hliník – Hôrky 1:3 (0:1). V prvom polčase diváci mohli vidieť gól z jedenástky. Černek o chvíľu na to vyrovnal.

V druhom polčase bola odpískaná druhá jedenástka, ktorá však nebola premenená. Rozhodoval Forbak. ČK: Janec (Hliník). HLINÍK: Gertner – Mitúch, Hôrečný, Dodek, Pavlík, Černek, Hudec, Janec, Vrtka, Ostrochovský, Zahatlan. Jablonové – Svederník 8:0 (5:0), Bučo 2, Tarhaj Jozef 2, Galo Peter, Hanulík Jozef, Krajči, Čička. Fanúšikovia Jablonového boli určite spokojní. Jablonové už v úvodných minútach otvorilo skóre. Domáci po veľmi kvalitnom výkone si víťazstvo určite vychutnali. Svederník tiež nehral zle, avšak zahodené šance hovoria za všetko. Kto nebol na tomto stretnutí, prišiel o krásne góly a pekné akcie. Rozhodoval Hôrecký. ŽK: Husár (Svederník). JABLONOVÉ: Marián Krajči – Čička, Bučo, M. Čička, J. Hanulík, Butko, Jozef Hanulík, Peter Galis, Danižek, M. Tarhaj, Martin Krajíček. SVEDERNÍK: Benko – Ciba, Zvarík, Puzník, Posznoy, Kačeriak, Husár, Adamčík, Pešek, Beniač, Buranda. Hričovské Podhradie – Veľké Rovné 3:0 (1:0), V. Randa 2, Košík. Domácich hráčov podržal brankár Vančík. Rýchlym útokom hostí sa dokázali domáci ubrániť a strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Rozhodoval Mintál, ŽK: Holáš (Veľké Rovné), Gaňa (Hričovské Podhradie). HRIČOVSKÉ PODHRADIE: Vančík – M. Randa, Dobroň, Košík, Gobáň, Hrašovec, Lasička, Janouš, Gaňa, Puchoň, V. Randa. VEĽKÉ ROVNÉ: Jozef Sedlák – Genigaloj, Ovčík, Burian, Holáš, Suchomel, Frodo, Frodo, Komada, Harteník. Petrovice – Kolárovice 6:1 (1:1), 45. Dorušinec, 44. Labuda, 66uherek (vlastný), 72. Lenuko, 79. Labuda, 82. Šípek – 43. Valíček. Kolároviciam sa zápas veľmi nevydaril. Päťgólový rozdiel hovorí za všetko. Rozhodoval Vaškovič. PETROVICE: J. Karánek – P. Cigánik, Dorušinec, Hladký, Šípek, Kunda, Hrobárik, Prolom, Labuda, B. Poránek, Lenuko. KOLÁROVICE: Noga – Tatala ml., Uherek, L. Hruštinec, Gališ, Dvorák, Valíček, Šetrana, Hrobárik, Komada. Ovčiarsko – Lúky 2:1 (1:0), Koštialik, Galbavý. Na Ovčiarskom ihrisku sa hral vyrovnaný zápas, pri ktorom domáci využili šance. Hostia síce boli lepší, ale pre nevyužitie šancí prehrali tesným rozdielom. Rozhodoval Mihálik, 120 divákov. OVČIARSKO: Lasička – Kotuláč, Laščiak, Habány, M. Habáň, V. Galbavý, J. Galbavý, Židek, Martinček, Čilík, Koštialik. 1. Hôrky 16 11 2 3 55:20 35 2. Lúky 16 10 3 3 45:20 33 3. Hliník 16 10 2 4 39:19 32 4. Jablonové 16 9 2 5 44:21 29 5. Ovčiarsko 16 8 3 5 35:31 27 6. Hr. Podhradie 16 8 1 7 29:27 25 7. V. Rovné 16 8 0 8 25:24 24 8. Petrovice 16 5 1 10 25:46 16 9. Kolárovice 16 2 3 11 26:58 9 10. Svederník 16 0 1 15 18:75 1

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji