Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky

Futbal mladých

DORAST I. liga starší dorast Žilina - Slovan 2:0 (1:0),

DORAST
I. liga starší dorast
Žilina - Slovan 2:0 (1:0), Tomanica, Poliaček, Podbrezová - Stropkov 3:2 (0:1), Ružomberok - Trnava 4:1 (1:1), B. Bystrica - Púchov 3:1 (1:0), Dubnica - Bardejov 3:0 (3:0), Trenčín - Z. Moravce 1:2 (1:1), Košice - Inter 1:1 (1:1), Nitra - Prešov 3:2 (1:2). Dohrávka 18. kola: Púchov - Košice 2:5 (1:3).
1. Košice 21 16 2 3 45:15 50
2. Trenčín 21 13 4 4 52:17 43
3. Nitra 21 13 2 6 44:32 41
4. Ružomberok 21 12 4 5 49:22 40
5. Prešov 21 11 6 4 48:25 39
6. Žilina 21 9 8 4 33:16 35
7. Slovan 21 10 3 8 37:27 33
8. Dubnica 21 10 1 10 38:29 31
9. Stropkov 21 9 3 9 31:28 30
10. Inter 21 7 6 8 28:28 27
11. Podbrezová 21 8 2 11 25:44 26
12. B. Bystrica 21 7 3 11 28:41 24
13. Trnava 21 7 1 13 29:51 22
14. Púchov 21 4 1 16 20:53 13
15. Bardejov 21 4 1 16 24:58 13
16. Z. Moravce 21 4 1 16 18:63 13
I. liga mladší dorast
Žilina - Slovan 0:0, Podbrezová - Stropkov 3:1 (3:1), Ružomberok - Trnava 3:1 (0:1), B. Bystrica - Púchov 2:0
(0:0), Dubnica - Bardejov 5:3 (4:1), Trenčín - Z. Moravce 7:0 (0:0), Košice - Inter 1:2 (1:1), Nitra - Prešov 2:1
(1:0). Dohrávka 18. kola: Púchov - Košice 1:2 (0:2).
1. Nitra 21 19 1 1 78:15 58
2. Dubnica 21 14 3 4 59:26 45
3. Ružomberok 21 13 3 5 47:25 42
4. Košice 21 13 2 6 38:18 41
5. Prešov 21 11 3 6 27:18 36
6. Trenčín 21 10 5 6 53:31 35
7. Žilina 21 10 8 3 40:18 35
8. Inter 21 9 6 6 43:29 33
9. Slovan 21 9 4 8 42:33 31
10. B. Bystrica 21 8 5 8 30:29 29
11. Trnava 21 7 6 8 32:28 27
12. Podbrezová 21 7 4 10 27:32 25
13. Z. Moravce 21 4 1 16 19:65 13
14. Bardejov 21 4 1 16 17:70 13 15. Stropkov 21 2 3 16 18:69 9 16. Púchov 21 0 1 20 10:74 1
III. liga starší dorast
Čierny Balog – Bánová 4:3. Čadca – Bytča 1:0 (0:0).
1. BB Podlavice 17 13 1 3 37:13 40
2. L. Mikuláš 16 11 3 2 34:13 36
3. D. Kubín 17 11 1 5 73:25 34
4. Čadca 17 10 4 3 35:18 34
5. Č. Balog 17 9 4 4 42:22 31
6. Zvolen 18 9 0 9 29:39 27
7. Bytča 17 8 2 7 33:30 26
8. Bánová 17 8 1 8 36:25 25
9. Savon BB 17 7 2 8 36:45 23
10. Fomat MT 18 7 2 9 30:43 23
11. Námestovo 17 5 4 8 31:27 19
12. N. Baňa 17 6 1 10 31:29 19
13. Podbrezová B 17 5 2 10 25:38 17
14. K. N. Mesto 17 4 5 8 15:36 17
15. Sliač 17 4 1 12 14:58 13
16. Fiľakovo 18 3 1 14 24:64 10
III. liga mladší dorast
Čierny Balog – Bánová 6:6. Čadca – Bytča 3:1 (2:0).
1. BB Podlavice 17 13 3 1 53:11 42
2. Podbrezová B 17 13 1 3 48:15 40
3. D. Kubín 17 11 1 5 50:29 34
4. Zvolen 18 10 3 5 38:21 33
5. L. Mikuláš 16 10 2 4 38:23 32
6. N. Baňa 17 8 6 3 37:12 30
7. Fomat MT 18 8 5 5 37:23 29
8. Čadca 17 9 1 7 28:23 28
9. Č. Balog 17 7 5 5 39:27 26
10. K. N. Mesto 17 8 2 7 25:27 26
11. Sliač 17 6 2 9 32:34 20
12. Bánová 17 5 2 10 28:40 17
13. Námestovo 17 4 2 11 30:37 14
14. Savon BB 17 2 5 10 13:33 11
15. Bytča 17 3 0 14 16:56 9
16. Fiľakovo 18 0 0 18 11:112 0
IV. liga, sever
Z. Poruba – L. Sliače 2:1 (0:0). Zuberec – Strečno 2:4 (0:1). Stráňavy – L. Hrádok 1:2 (1:1). Krásno – Predmier 2:0 (1:0). Černová – Štiavnik 0:0. Rajec – Lisková 5:1 (3:0). Belá – Košťany 8:0 (3:0).
1. Krásno 16 12 0 4 44:20 36
2. Belá 16 11 2 3 57:24 35
3. Strečno 16 11 1 4 49:22 34
4. L. Sliače 16 9 1 6 41:34 28
5. Stráňavy 16 8 4 4 39:32 28
6. Štiavnik 16 8 3 5 28:19 27
7. Predmier 16 5 5 6 36:35 20
8. Černová 16 5 5 6 29:34 20
9. Z. Poruba 16 6 2 8 28:36 20
10. Rajec 16 5 3 8 30:36 18
11. Zuberec 16 4 4 8 39:48 16
12. Lisková 16 5 1 10 28:43 16
13. L. Hrádok 16 3 2 11 23:55 11
14. Košťany 16 3 1 12 24:57 10
V. liga, skupina A
Svrčinovec – Skalité 1:4 (1:1). Radoľa – Dolná Tižina 1:2 (0:1). Raková – Rosina 4:2 (1:1), Braxa, Kubík, Dávidík, Paúr. Kysucký Lieskovec – Staškov 1:0. Hôrky – Korňa 1:0 (1:0), M. Šupej. Podvysoká – Rudina 3:3. Dolný Hričov – Makov 5:0 (2:0), Sakala 2, Martiník 2, Sabo.
1. Hôrky 16 14 0 2 54:20 42
2. Skalité 16 12 1 3 43:22 37
3. Radoľa 16 10 2 4 45:25 32
4. D. Tižina 16 8 4 4 41:31 28
5. Korňa 16 7 3 6 40:22 24
6. D. Hričov 16 6 4 6 35:21 22
7. K. Lieskovec 16 6 3 7 26:28 21
8. Staškov 16 6 3 7 24:22 21
9. Rosina 16 5 4 7 20:31 19
10. Podvysoká 16 4 4 8 26:43 16
11. Makov 16 4 4 8 18:51 16
12. Rudina 16 3 4 9 27:36 13
13. Svrčinovec 16 4 1 11 26:50 13
14. Raková 16 2 5 9 22:45 11
I. trieda
Veľké Rovné – Kotešová 2:1 (2:0), J. Čvapek (V. Rovné). Podhorie – Višňové 5:2 (2:2). Terchová – Dlhé Pole 5:1 (1:1), Závodský (Dlhé Pole). Varín – Teplička 3:1 (0:1), Zatrak 2, Strásky. Divina – Kamenná Poruba 1:6
(1:2), Kavecký 2, Vereš 2, Kodák, Bielik (K. Poruba). Hrabové – Trnové 3:0 (1:0), Baláž 3.
1. V. Rovné 15 13 2 1 43:9 41
2. Terchová 16 13 1 2 55:12 40
3. K. Poruba 16 10 2 4 43:22 32
4. Varín 16 10 2 4 42:18 32
5. Podhorie 16 8 1 7 35:30 25
6. D. Pole 16 7 2 7 28:31 23
7. Divina 16 6 4 6 23:30 22
8. Teplička 16 4 5 7 25:26 17
9. Hrabové 16 4 5 7 22:34 17
10. Trnové 16 5 2 9 18:24 17
11. Bytčica 15 5 1 9 23:38 16
12. L. Lúčka 15 4 3 8 30:47 15
13. Višňové 16 3 1 12 20:61 10
14. Kotešová 16 3 1 12 17:42 10
II. A trieda
Krasňany – Nededza 2:1 (2:0). Svederník – Gbeľany 1:4 (0:1). Súľov – Hliník 0:0. Mojš – Horný Hričov 3:0.
1. Mojš 17 13 2 2 52:16 41
2. H. Hričov 17 13 1 3 46:16 40
3. Krasňany 17 12 1 4 50:25 37
4. Nededza 16 8 1 7 32:22 25
5. Gbeľany 17 6 2 9 28:29 20
6. Súľov 16 5 2 9 34:41 17
7. Svederník 17 3 0 14 12:63 9
8. Hliník 17 2 1 14 15:57 7
II. B trieda
Zbyňov – Kunerad 2:2 (1:1), Kubica, Miškia (Zbyňov). Zádubnie – Turie 4:0 (1:0). Považský Chlmec – Ďurčiná 0:3 (0:3).
1. Ďurčiná 16 13 2 1 77:15 41
2. Zástranie 15 9 4 2 54:25 31
3. Zbyňov 17 8 4 5 54:35 28
4. Kunerad 17 7 3 7 41:35 24
5. Turie 17 7 3 7 41:54 24
6. Zádubnie 17 6 2 9 30:35 20
7. P. Chlmec 17 6 0 11 26:54 18
8. N. Lúčka 16 0 1 15 15:89 1
ŽIACI
II. liga starší žiaci
Bytča – T. Teplice 3:0. Žilina B – Veľké Rovné 3:0.
1. Žilina B 16 10 2 4 63:25 32
2. Námestovo 15 10 2 3 50:13 32
3. Martin B 15 10 2 3 47:24 32
4. Zborov n. B. 15 10 1 4 47:25 31
5. Belá 16 9 1 6 39:33 28
6. Ružomberok B 15 8 1 6 29:17 25
7. V. Rovné 14 7 1 6 27:19 22
8. T. Teplice 14 6 1 7 23:35 19
9. Trstená 15 6 0 9 22:44 18
10. Dlhá n. O. 15 5 2 8 24:32 17
11. K. N. mesto 15 5 1 9 17:50 16
12. Bytča 15 4 3 8 16:30 15
13. Krásno 15 3 2 10 22:33 11
14. K. Lieskovec 15 2 1 12 10:56 7
II. liga mladší žiaci
Bytča – T. Teplice 4:1. Žilina B – Veľké Rovné 5:2.
1. Námestovo 15 12 1 2 57:11 37
2. K. N. Mesto 15 11 2 2 39:12 35
3. Žilina B 16 10 1 5 70:23 31
4. Ružomberok B 15 10 0 5 57:15 30
5. Dlhá n. O. 15 8 2 5 37:26 26
6. Martin B 15 6 7 2 44:23 25
7. Bytča 15 8 1 6 35:31 25
8. V. Rovné 14 7 1 6 28:25 22
9. T. Teplice 14 6 2 6 23:23 20
10. Belá 16 5 3 8 24:46 18
11. Trstená 15 5 1 9 36:57 16
12. Krásno 15 4 2 9 25:56 14
13. Zborov n. B. 15 1 1 13 5:57 4
14. K. Lieskovec 15 0 0 15 2:77 0
III. liga starší žiaci, skupina A
Bánová – Korňa 7:0. Rajecké Teplice – Rajec 0:1 (0:0).
1. Rajec 15 13 1 1 66:15 40
2. Bánová 15 13 1 1 64:21 40
3. Turzovka 14 12 1 1 47:6 37
4. Čadca B 15 7 4 4 46:33 25
5. Staškov 15 8 0 7 27:36 24
6. Rudinská 15 7 1 7 42:34 22
7. Raková 15 6 3 6 25:29 21
8. Skalité 15 6 2 7 22:32 20
9. R. Teplice 14 4 2 8 23:33 14
10. Korňa 15 4 2 9 21:47 14
11. Oščadnica 15 4 1 10 25:45 13
12. Radoľa 15 3 3 9 15:33 12
13. Čierne 15 3 1 11 18:43 10
14. Svrčinovec 15 2 2 11 16:50 8
III. liga mladší žiaci, skupina A
Bánová – Korňa 6:3. Rajecké Teplice – Rajec 2:1 (1:1).
1. Rajec 15 13 2 0 70:9 41
2. Radoľa 15 9 4 2 63:27 31
3. Čierne 15 9 2 4 38:23 29
4. Turzovka 15 9 1 5 41:25 28
5. R. Teplice 15 8 2 5 57:28 26
6. Skalité 15 8 1 6 34:32 25
7. Korňa 15 7 1 7 27:33 22
8. Oščadnica 15 6 3 6 24:35 21
9. Bánová 15 6 2 7 39:27 20
10. Čadca B 15 6 1 8 48:40 19
11. Staškov 15 5 2 8 37:54 17
12. Rudinská 15 4 2 9 22:54 14
13. Raková 15 2 1 12 17:54 7
14. Svrčinovec 15 1 0 14 16:92 3
I. trieda starší žiaci
Terchová – Višňové 1:2 (0:0). Štiavnik – Kamenná Poruba 2:3 (2:0),
Hujo, Fujáček (Štiavnik). Varín – Zbyňov 7:0 (3:0), Zimen 2, Jankovský, Orčo 2, Cvacho 2. Teplička – Lietavská Lúčka 4:1 (2:1). Stráňavy – Predmier 0:4 (0:1). Strečno – Bytčica 4:1 (2:0).
1. Predmier 13 10 2 1 57:8 32
2. Teplička 13 10 1 2 43:11 31
3. L. Lúčka 13 9 1 3 57:18 28
4. K. Poruba 13 8 3 2 52:22 27
5. Višňové 13 8 0 5 39:18 24
6. Stráňavy 12 6 3 3 33:19 21
7. Štiavnik 12 6 1 5 38:27 19
8. Varín 13 6 1 6 23:38 19
9. Strečno 13 4 0 9 15:41 12
10. Terchová 13 1 1 11 20:42 4
11. Bytčica 13 1 1 11 12:71 4
12. Zbyňov 13 1 0 12 13:87 3
I. trieda mladší žiaci
Terchová – Višňové 0:6 (0:3). Štiavnik – Kamenná Poruba 4:0 (2:0),
Palko, Všelko, Fujaček, Hranica. Varín – Zbyňov 8:0 (6:0), Katrliak 4, Komačka 2, Strásky, Ďugel. Teplička – Lietavská Lúčka 0:11 (0:4). Stráňavy – Predmier 0:2 (0:1). Strečno – Bytčica 1:0 (0:0).
1. L. Lúčka 13 13 0 0 97:1 39
2. Višňové 13 11 1 1 51:10 34
3. Varín 13 11 0 2 62:14 33
4. Predmier 13 9 1 3 49:16 28
5. Štiavnik 13 9 0 4 47:20 27
6. Terchová 13 6 0 7 27:38 18
7. Stráňavy 13 4 1 8 21:37 13
8. Zbyňov 13 4 1 8 14:54 13
9. Strečno 13 2 2 9 9:31 8
10. Bytčica 13 1 3 9 13:65 6
11. Teplička 13 0 4 9 8:59 4
12. K. Poruba 13 1 1 11 8:61 4
II. A trieda
Stránske – Lietava 2:1 (0:0). Turie – Bitarová 3:0 (1:0). Lietavská Svinná – Ďurčiná 10:0 (8:0), Chovan 4, Hodás 3, Mäkký 3. Závodie – Rosina 3:2 (3:1). Jasenové – Ovčiarsko 0:0.
1. L. Svinná 12 11 1 0 85:5 34
2. Závodie 12 10 0 2 69:14 30
3. Rosina 12 9 1 2 57:7 28
4. Turie 12 8 0 4 51:25 24
5. Bitarová 12 5 0 7 26:37 15
6. Ďurčiná 12 4 1 7 30:42 13
7. Ovčiarsko 11 4 1 6 29:41 13
8. Jasenové 12 4 1 7 15:43 13
9. Babkov 11 4 0 7 37:45 12
10. Stránske 12 2 0 10 10:92 6
11. Lietava 10 0 1 9 6:61 1
II. B trieda
Gbeľany – Zádubnie 3:4 (1:2). Nededza – Dolná Tižina 1:1 (0:1). Trnové – Brodno 2:3 (1:0). Krasňany – Stráža 4:0 (3:0). Belá – Kotrčiná Lúčka 8:1 (3:0).
1. Krasňany 12 10 2 0 76:1 32
2. D. Tižina 12 9 2 1 64:9 29
3. Belá 12 8 2 2 61:22 26
43. Nededza 12 8 1 3 56:26 25
5. N. Lúčka 11 6 3 2 35:12 21
6. Trnové 12 4 2 6 24:38 14
7. Gbeľany 12 3 0 9 35:41 12
8. Brodno 12 4 2 6 24:39 11
9 . Zádubnie 12 3 0 9 14:64 10
10. K. Lúčka 12 2 0 10 15:69 6
11. Stráža 11 1 0 10 5:66 3
II. C trieda
Rašov – Kotešová 0:2 (0:0), Zajac 2. Dolný Hričov – Petrovice, hostia nepricestovali. Hlboké – Dlhé Pole 0:10
(0:5), Papán 3, Hrubánik 3, Fuček, Koldič, Rubárik, Štrbák. Jablonové – Divinka 3:0 (1:0), Butáš 2, L. Čich. Súľov – Hrabové 0:0.
1. D. Hričov 10 10 0 0 42:6 30
2. Jablonové 11 8 1 2 33:8 25
3. D. Pole 11 8 0 3 40:16 24
4. Kotešová 11 7 1 3 36:12 22
5. Hrabové 11 4 3 4 17:16 15
6. Rašov 11 4 0 7 38:36 12
7. Súľov 11 3 2 6 16:21 11
8. Petrovice 9 2 1 6 16:34 7
9. Hlboké 10 1 2 7 11:43 5
10. Divinka 11 1 0 10 2:59 3

Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
  2. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  3. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  4. BLoKK: Z nevyužitých kancelárií v centre štýlové bývanie
  5. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
  6. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
  7. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
  8. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  10. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  1. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
  2. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
  3. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  4. BLoKK: Z nevyužitých kancelárií v centre štýlové bývanie
  5. Aj panelák môže byť Smart
  6. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
  7. Pri uzatváraní PZP už nedominuje január
  8. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
  9. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  10. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 9 450
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 8 940
  3. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 273
  4. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 587
  5. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 3 539
  6. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 137
  7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 3 046
  8. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 696
  9. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 856
  10. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte 1 806
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Po dobrom vstupe do súťaže čaká Kotešová (v modrom) na víťazstvo už mesiac.

Komentáre k zápasom 8. kola V. ligy.


9 h
Kanonier Roland Šmahajčík v Žabokrekoch skóroval, ale Turzovke to na body nestačilo.

Komentáre k zápasom 8. kola III. a IV. ligy.


13 h
Zľava: Jakub Murárik, Anton Šmehyl, Marek Murárik, Marián Murárik.

Každý ročník majú Žilinčania lepší čas, ale aj konkurencia sa zlepšuje.


(red) 15 h

Cez víkend sa odohralo 8. kolo oblastných súťaží.


Maxim Mičúch 19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Z miesta činu unikalo biele auto.


18 h

Obnova mosta cez Váh v Hlohovci sa už onedlho rozbehne.


18 h

Priniesť má aj pracovné miesta. Pôjde o jedno z troch moderných stredísk, aké zatiaľ na Slovensku nie sú.


15 h

Epidemická situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy sú už oranžové.


19 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu