Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Futbal mladých

DORAST I. liga starší dorast Podbrezová - Žilina 0:1 (0:0),

DORAST
I. liga starší dorast
Podbrezová - Žilina 0:1 (0:0), Chupáč (11 m), Stropkov - Prešov 2:1
(1:1), Inter - Nitra 2:0 (0:0), Z. Moravce - Košice 0:4 (0:1), Bardejov - Trenčín 2:1 (1:1), Púchov - Dubnica 2:1
(1:1), Trnava - B. Bystrica 2:6 (0:4),
Slovan - Ružomberok 0:2 (0:0).
1. Košice 19 15 1 3 39:12 46
2. Trenčín 20 13 4 3 51:15 43
3. Prešov 20 11 6 3 46:22 39
4. Nitra 20 12 2 6 41:30 38
5. Ružomberok 20 11 4 5 45:21 37
6. Slovan 20 10 3 7 37:25 33
7. Žilina 20 8 8 4 31:16 32
8. Stropkov 20 9 3 8 29:25 30
9. Dubnica 20 9 1 10 35:29 28
10. Inter 20 7 5 8 27:27 26
11. Podbrezová 20 7 2 11 22:42 23
12. Trnava 20 7 1 12 28:47 22
13. B. Bystrica 20 6 3 11 25:40 21
14. Púchov 19 4 1 14 17:45 13
15. Bardejov 20 4 1 15 24:55 13
16. Z. Moravce 20 3 1 16 16:62 10
I. liga mladší dorast
Podbrezová - Žilina 1:0 (0:0), Kubašiak, ČK: Kopas (Žilina), Stropkov - Prešov 0:4 (0:2), Inter - Nitra 3:5 (1:1), Z. Moravce - Košice 0:5 (0:3), Bardejov - Trenčín 0:3 (0:2), Púchov - Dubnica 0:2 (0:2), Trnava - B. Bystrica 3:3 (1:1), Slovan - Ružomberok 0:2 (0:2).
1. Nitra 20 18 1 1 76:14 55
2. Dubnica 20 13 3 4 54:23 42
3. Ružomberok 20 12 3 5 44:24 39
4. Košice 19 12 2 5 35:15 38
5. Prešov 20 11 3 5 26:16 36
6. Žilina 20 10 7 3 40:18 34
7. Trenčín 20 9 5 6 46:31 32
8. Inter 20 8 6 6 41:28 30
9. Slovan 20 9 3 8 42:33 30
10. Trnava 20 7 6 7 31:25 27
11. B. Bystrica 20 7 5 8 28:29 26
12. Podbrezová 20 6 4 10 24:31 22
13. Z. Moravce 20 4 1 15 19:58 13
14. Bardejov 20 4 1 15 14:65 13 15. Stropkov 20 2 3 15 17:66 9 16. Púchov 19 0 1 18 9:70 1
III. liga starší dorast
Bánová – Podbrezová B 4:0 (2:0). Bytča – Nová Baňa 0:5 (0:2).
1. BB Podlavice 16 13 1 2 36:11 40
2. Čadca 16 10 4 2 35:15 34
3. L. Mikuláš 15 10 3 2 31:13 33
4. D. Kubín 16 10 1 5 66:23 31
5. Č. Balog 16 8 4 4 39:20 28
6. Zvolen 17 9 0 8 27:36 27
7. Bytča 16 8 2 6 33:25 26
8. Savon BB 16 7 2 7 36:42 23
9. Bánová 16 7 1 8 32:25 22
10. Fomat MT 17 6 2 9 27:43 20
11. Námestovo 16 5 4 7 31:26 19
12. Podbrezová B 16 5 2 9 25:34 17
13. N. Baňa 16 5 1 10 26:29 16
14. K. N. Mesto 16 3 5 8 13:35 14
15. Fiľakovo 17 3 1 13 22:57 10
16. Sliač 16 3 1 12 13:58 10
III. liga mladší dorast
Bánová – Podbrezová B 1:2 (0:2). Bytča – Nová Baňa 1:2 (0:0).
1. BB Podlavice 16 12 3 1 49:11 39
2. Podbrezová B 16 12 1 3 46:14 37
3. D. Kubín 16 10 1 5 42:28 31
4. Zvolen 17 9 3 5 34:18 30
5. L. Mikuláš 15 9 2 4 35:21 29
6. Čadca 16 9 1 6 26:20 28
7. N. Baňa 16 7 6 3 35:11 27
8. Č. Balog 16 7 5 4 36:23 26
9. Fomat MT 17 7 5 5 33:23 26
10. K. N. Mesto 16 8 2 6 25:23 26
11. Sliač 16 6 2 8 32:30 20
12. Bánová 16 5 2 9 27:38 17
13. Námestovo 16 3 2 11 26:37 11
14. Savon BB 16 2 5 9 13:29 11
15. Bytča 16 3 0 13 15:54 9
16. Fiľakovo 17 0 0 17 10:104 0
IV. liga dorast – SEVER
Liptovské Sliače – Košťany 5:0. Lisková – Belá 1:1 (0:0). Štiavnik – Rajec 3:1 (2:0). Predmier – Černová 2:2 (0:1). L. Hrádok – Krásno 0:1. Strečno – Stráňavy 4:0 (3:0). Z. Poruba – Zuberec 2:2 (1:1).
1. Belá 15 10 2 3 49:24 32
2. Krásno 15 11 0 4 42:20 33
3. Strečno 15 10 1 4 45:20 31
4. Stráňavy 15 8 4 3 38:32 28
5. L. Sliače 15 9 1 5 40:32 28
6. Štiavnik 15 8 2 5 28:19 26
7. Predmier 15 5 5 5 36:33 20
8. Černová 15 5 4 6 29:34 19
9. Z. Poruba 15 5 2 8 26:35 17
10. Zuberec 15 4 4 7 37:44 16
11. Rajec 15 4 3 8 25:35 15
12. Lisková 15 5 1 9 27:38 16
13. Košťany 15 3 1 11 24:49 10
14. L. Hrádok 15 2 2 11 21:54 8
V. liga dorast - skupina A
Skalité – Makov 6:1 (2:1). Dolný Hričov – Rudina 6:0 (2:0). Korňa – Podvysoká 2:0 (1:0). Staškov – Hôrky 1:2 (1:0), Bobiš – Kincl 2. Rosina – Kysucký Lieskovec 2:0 (1:0). Dolná Tižina – Raková 2:2. Svrčinovec – Radoľa 2:5.
1. Hôrky 15 13 0 2 53:20 39
2. Skalité 15 11 1 3 39:20 34
3. Radoľa 15 10 2 3 43:23 32
4. D. Tižina 15 7 4 4 39:30 25
5. Korňa 15 7 3 5 40:21 24
6. Staškov 15 6 3 6 24:21 21
7. D. Hričov 15 5 4 6 30:21 19
8. Rosina 15 5 4 6 18:27 19
9. K. Lieskovec 15 5 3 7 25:28 18
10. Makov 15 4 4 7 18:46 16
11. Podvysoká 15 4 3 8 23:40 15
12. Svrčinovec 15 4 1 10 25:46 13
13. Rudina 15 3 3 9 24:33 12
14. Raková 15 1 5 9 18:43 8
I. trieda
Kotešová – Trnové 2:1 (0:1). Kamenná Poruba – Hrabové 2:1 (0:1). Divina – Teplička 1:1 (1:1). Lietavská Lúčka – Varín 1:1 (0:1). Dlhé Pole – Bytčica 1:2 (0:1). Višňové – Terchová 0:8 (0:5). Veľké Rovné – Podhorie 5:0 (2:0).
1. V. Rovné 15 12 2 1 41:8 38
2. Terchová 15 12 1 2 50:11 37
3. Varín 15 9 2 4 39:17 29
4. K. Poruba 15 9 2 4 37:21 29
5. D. Pole 15 7 2 6 27:26 23
6. Podhorie 15 7 1 7 30:28 22
7. Divina 15 6 4 5 22:24 22
8. Teplička 15 4 5 6 24:23 17
9. Trnové 15 5 2 8 18:21 17
10. Bytčica 15 5 1 9 23:38 16
11. L. Lúčka 15 4 3 8 30:47 15
12. Hrabové 15 3 5 7 19:34 14
13. Višňové 15 3 1 11 18:56 10
14. Kotešová 15 3 1 11 16:40 10
II. A trieda
Horný Hričov – Krasňany 3:1 (1:0).
Mojš – Hliník 3:2 (1:1). Gbeľany – Súľov 2:1 (0:1), Adamovský, Noga – Smatana. Nededza – Svederník 5:2 (3:2).
1. H. Hričov 16 13 1 2 46:13 40
2. Mojš 16 12 2 2 49:16 38
3. Krasňany 16 11 1 4 48:24 34
4. Nededza 15 8 1 6 31:20 25
5. Gbeľany 16 5 2 9 24:28 17
6. Súľov 15 5 1 9 34:41 16
7. Svederník 16 3 0 13 11:59 9
8. Hliník 16 2 0 14 15:57 6
II. B trieda
Ďurčiná – Zbyňov 6:2 (4:0). Turie – Považský Chlmec 5:2 (3:1), Kosa 2 (Považský Chlmec). Nezbudská Lúčka – Zádubnie 1:1. Kunerad – Zástranie 2:2 (0:0).
1. Ďurčiná 15 12 2 1 74:15 38
2. Zástranie 15 9 4 2 54:25 31
3. Zbyňov 16 8 3 5 52:33 27
4. Turie 16 7 3 6 41:50 24
5. Kunerad 16 7 2 7 39:33 23
6. P. Chlmec 16 6 0 10 26:51 18
7. Zádubnie 16 5 2 9 26:35 17
8. N. Lúčka 16 0 1 15 15:89 1
ŽIACI
II. liga starší žiaci - SEVER
1. Martin B 14 10 2 2 44:15 32
2. Námestovo 14 9 2 3 48:13 29
3. Zborov n. B. 14 9 1 4 43:22 28
4. Žilina B 14 8 2 4 48:22 26
5. Belá 14 8 1 5 36:26 25
6. Ružomberok B 14 7 1 6 28:17 22
7. V. Rovné 14 7 1 6 27:19 22
8. T. Teplice 14 6 1 7 23:35 19
9. Trstená 14 6 0 8 21:41 18
10. Dlhá n. O. 14 5 2 7 24:31 17
11. K. N. mesto 14 5 1 8 17:48 16
12. Bytča 14 4 3 7 16:29 15
13. Krásno 14 3 2 9 19:29 11
14. K. Lieskovec 14 1 1 12 9:56 4
II. liga mladší žiaci - SEVER
1. Námestovo 14 12 1 1 57:10 37
2. K. N. Mesto 14 10 2 2 38:12 32
3. Ružomberok B 14 10 0 4 56:13 30
4. Žilina B 14 9 1 4 64:22 28
5. Dlhá n. O. 14 7 2 5 34:26 23
6. Martin B 14 5 7 2 43:23 22
7. Bytča 14 7 1 6 33:30 22
8. V. Rovné 14 7 1 6 28:25 22
9. T. Teplice 14 6 2 6 23:23 20
10. Trstená 14 5 1 8 36:53 16
11. Belá 14 4 3 7 20:40 15
12. Krásno 14 3 2 9 20:55 11
13. Zborov n. B. 14 1 1 12 4:52 4
14. K. Lieskovec 14 0 0 14 2:74 0
III. liga starší žiaci, skupina A
Rajecké Teplice – Turzovka 0:1
(0:0). Čadca – Rajec 3:1. Staškov – Radoľa 3:3. Bánová – Rudinská 7:1.
1. Rajec 14 13 1 0 65:12 40
2. Bánová 14 12 1 1 61:19 37
3. Turzovka 14 12 1 1 47:6 37
4. Staškov 14 8 0 6 25:33 24
5. Čadca B 14 6 4 4 43:32 22
6. Rudinská 14 7 1 6 40:31 22
7. Raková 14 6 2 6 23:27 20
8. Skalité 14 6 1 7 20:30 19
9. R. Teplice 14 4 2 8 23:33 14
10. Korňa 14 4 2 8 20:45 14
11. Oščadnica 14 3 1 10 23:44 10
12. Radoľa 14 2 3 9 12:31 9
13. Svrčinovec 14 2 2 10 16:46 8
14. Čierne 14 2 1 11 14:43 7
III. liga mladší žiaci, skupina A
Rajecké Teplice – Turzovka 0:0. Čadca – Rajec 3:2 (0:2). Staškov – Radoľa 2:3. Bánová – Rudinská 3:2
(3:0).
1. Rajec 14 12 2 0 67:7 38
2. Radoľa 14 9 3 2 60:24 30
3. R. Teplice 14 8 2 4 57:27 26
4. Čierne 14 8 2 4 34:22 26
5. Turzovka 14 8 1 5 40:25 25
6. Korňa 14 7 1 6 27:32 22
7. Čadca B 14 6 1 7 46:37 19
8. Skalité 13 6 1 6 24:27 19
9. Oščadnica 14 5 3 6 23:35 18
10. Bánová 14 5 2 7 31:26 17
11. Staškov 14 5 1 8 34:51 16
12. Rudinská 14 4 2 8 21:46 14
13. Raková 14 2 1 11 14:50 7
14. Svrčinovec 13 1 0 12 13:82 3
I. trieda starší žiaci
Predmier – Strečno 6:1 (2:0). Zbyňov – Lietavská Lúčka 0:5 (0:0).
Kamenná Poruba – Varín 10:1 (5:0). Terchová – Štiavnik 1:3 (0:1). Višňové – Bytčica 11:0 (7:0). Teplička – Stráňavy 0:4.
1. Predmier 12 9 2 1 53:8 29
2. L. Lúčka 12 9 1 2 56:14 28
3. Teplička 12 9 1 2 39:10 28
4. K. Poruba 12 7 3 2 49:20 24
5. Štiavnik 11 6 1 4 36:24 19
6. Višňové 12 7 0 5 37:17 21
7. Stráňavy 11 6 3 2 33:15 21
8. Varín 12 5 1 6 16:38 16
9. Strečno 12 3 0 9 11:40 9
10. Terchová 12 1 1 10 19:40 4
11. Bytčica 12 1 1 10 11:67 4
12. Zbyňov 12 1 0 11 13:80 3
I. trieda mladší žiaci
Predmier – Strečno 4:2 (1:1). Zbyňov – Lietavská Lúčka 0:10 (0:4). Kamenná Poruba – Varín 1:5. Terchová – Štiavnik 3:4 (1:4). Višňové – Bytčica 9:0 (7:0). Teplička – Stráňavy 1:3.
1. L. Lúčka 12 12 0 0 86:1 36
2. Višňové 12 10 1 1 45:10 31
3. Varín 12 10 0 2 54:14 30
4. Predmier 12 8 1 3 47:16 25
5. Štiavnik 12 8 0 4 43:20 24
6. Terchová 12 6 0 6 27:32 18
7. Stráňavy 12 4 1 7 21:35 13
8. Zbyňov 12 4 1 7 14:46 13
9. Bytčica 12 1 3 8 13:64 6
10. Strečno 12 1 2 9 8:31 5
11. Teplička 12 0 4 8 8:48 4
12. K. Poruba 12 1 1 10 8:57 4
II. A trieda
Ovčiarsko – Babkov 6:2 (3:0), Makuka, Nižný (Babkov). Rosina – Jasenové 1:2 (1:0), Miškovský 2 (Jasenové). Ďurčiná – Závodie 1:5 (1:1), Baláž (Ďurčiná). Bitarová – Lietavská Svinná 1:3 (0:1), Drdák (Bitarová). Stránske – Turie 2:9 (2:4).
1. L. Svinná 11 10 1 0 75:5 31
2. Rosina 11 9 1 1 57:5 28
3. Závodie 11 9 0 2 66:14 27
4. Turie 11 7 0 4 48:25 21
5. Bitarová 11 5 0 6 26:34 15
6. Ďurčiná 11 4 1 6 30:32 13
7. Babkov 11 4 0 7 37:45 12
8. Ovčiarsko 10 4 0 6 29:41 12
9. Jasenové 11 4 0 7 15:43 12
10. Stránske 11 1 0 10 8:91 3
11. Lietava 9 0 1 8 5:59 1
II. B trieda
Nezbudská Lúčka – Belá 4:1
(2:0). Brodno – Krasňany 0:3 (0:1), Lopušan 2, Terchovan. Dolná Tižina – Trnové 6:0 (3:0). Gbeľany – Nededza 2:3. Zádubnie – Kotrčiná Lúčka 4:1 (2:0).
1. Krasňany 11 9 2 0 72:1 29
2. D. Tižina 11 9 1 1 63:8 28
3. Nededza 11 8 0 3 55:25 24
4. Belá 11 7 2 2 53:21 23
5. N. Lúčka 11 6 3 2 35:12 21
6. Trnové 11 4 2 5 22:35 14
7. Brodno 11 3 2 6 21:39 11
8. Gbeľany 11 3 0 8 32:54 9
9 . Zádubnie 11 2 0 9 10:61 7
10. K. Lúčka 11 2 0 9 14:61 6
11. Stráža 10 1 0 9 5:62 3
II. C trieda
Kotešová – Hrabové 1:1 (1:1), Drgonec – Hrabovský. Divinka – Súľov 1:0 (0:0), Pečálka. Dlhé Pole – Jablonové 0:5 (0:3). Rašov – Dolný Hričov 1:3 (0:0), Masný, Cigánik, Turek
(D. Hričov).
1. D. Hričov 10 10 0 0 42:6 30
2. Jablonové 10 7 1 2 30:8 22
3. D. Pole 10 7 0 3 30:16 21
4. Kotešová 10 6 1 3 34:12 19
5. Hrabové 10 4 2 4 17:16 14
6. Rašov 10 4 0 6 38:34 12
7. Súľov 10 3 1 6 16:21 10
8. Petrovice 9 2 1 6 16:34 7
9. Hlboké 9 1 2 6 11:33 5
10. Divinka 10 1 0 9 2:56 3

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Aká je chémia vôní
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  8. Aká je chémia vôní
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 31 080
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 16 291
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 15 527
  4. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 9 791
  5. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 9 280
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 898
  7. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 8 801
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 463
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 201
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 975
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Starostka Kuneradu a poslankyňa Monika Kavecká čelila odvolávaniu. Referendum nebolo platné

Kavecká podala oznámenie na Generálnu prokuratúru pre podozrenie zo spáchania trestného činu ohovárania a poškodzovania cudzích práv.

Monika Kavecká je vo funkcii starostky Kuneradu šesť rokov.

Michaela Zakuťanská: Vyhodila som smartpohone, lebo chcel o mne veľa vedieť

Autorka hry Sám sebe sám Michaela Zakuťanská o nástrahách doby.

Michaela Zakuťanská
Súd dal za vraždu 17-ročnej Judite trest 12 rokov a štyri mesiace.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ o 20.14 - doplnené o vyjadrenie Arriva Nitra

Nitra vybrala nového dopravcu, Arriva v súťaži neuspela

Dvaja neúspešní účastníci súťaže môžu podať námietky.

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

Nad Pribylinou zhorela drevenica

Drevenica zhorela do tla.

Už ste čítali?