Mali predstavu, mali miesto, nástroje a ochotu investovať svoj čas do hudobných skúšok. Členmi zvučného zoskupenia sú Braňo Balačín, ktorý hrá na gitaru, fujaru a zároveň aj spieva. Jožko „Cigáň“ Imrišek, ktorý tiež hrá na gitaru a spieva. Basgitaristom a spevákom v jednej osobe je Paľo Verčík. Aďo Mikušák hrá na saxofón a päticu uzatvára Peter „Šimon“ Siman, ktorý na poste bubeníka vystriedal Rola Uškovitša. Chalani hrajú príjemný sviečkový pop s citlivým krikom a rýdzo slovenským podmazom fujary. Stretávajú sa každý týždeň v povestnom „Bardylande“, kde svoje výplody skúšajú tiež žilinské kapely ako Arzén, či Exot. Tento rok sa chystajú vydať svoj prvý album, kde sa objaví sedem piesní z ich repertoáru. Hoci kapela funguje pomerne krátko, so svojím prvotným zápalom sa dostala na rôzne letné festivaly, koncerty a dokonca aj plesy. Tri otázky sme položili jednému z piatich členov skupiny - Braňovi Balačínovi.
Má vaša kapela hudobný vzor, ktorý vás ovplyvňuje v tvorbe?
Nenazval by som to hudobným vzorom. Ide skôr o hudbu, ktorú počúvame a tá nás do istej miery aj ovplyvňuje. Je to napríklad skupina Coldplay, Monkey business, či speváci Dave Mathews alebo Karol Duchoň.
Stretávate sa aj mimo skúšobne?
Samozrejme, sme dobrí kamaráti a často navštevujeme podniky, kde vždy ohovárame niekoho, kto tam s nami v tej chvíli nesedí. To však všetko iba s účelom pomôcť tomu človeku.
Máte cieľ, ktorý by ste spoločne chceli dosiahnuť?
V prvom rade chceme hrať a skladať kvalitnú hudbu, ktorá bude zo srdca a bude napĺňať iných ľudí, ale hlavne nás.