Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Prekvapivé víazstvo v Trnave

Poas reprezentanej prestávky pokraovala futsalová Joma extraliga. Dve ligové dohrávky a jedna predohrávka priniesli vemi zaujímavé stretnutia.

V Trnave sa zrodilo prekvapenie, ke tu Žilina hlavne v prvom polase predviedla bezchybný výkon a získala cenné body v boji o play off.
ŠK Mima Trnava - ŠK Makroteam Žilina 4:6 (1:4). Góly Žiliny: Kraj-ík 2, Hájek, Sluka, Bahna, Badura.
Tretie stretnutie v rade na súperových ihriskách zaala Žilina vemi dobre v defenzíve a tentokrát aj efektívne využila svoje útoné snaženie. Domáci zostali zaskoení a prakticky im ni nevychádzalo. V polovici prvého polasu prišli dve „tutovky“ domácich – pri prvej prestrelili prázdnu bránu, no vzápätí hostia „zaspali“ pri rozohrávke autového kopu Trnavy a Baláž z diaky znížil na 1:2. Tento moment však nebol zlomový, lebo Žilina naalej mala viac z hry, jej kombinácie boli presnejšie a futsalovo zaujímavejšie. V druhom polase nastúpila na palubovku úplne iná Trnava a od úvodného hvizdu zatlaila hostí pred bránu Martina Sedliaka. Tlak domácich bol znaný, no žilinská defenzíva a za jej chrbtom výborný brankár stáli na pevných nohách. Aj šastena v týchto momentoch bola na strane Žiliny, ke dve strely domácich skonili iba na žrdi. Pred koncom sa domáci rozhodli hra bez brankára. Žilinania však predviedli vynikajúcu defenzívnu taktiku a dve minúty pred koncom Hájek po získaní lopty presne trafil cez celé ihrisko do prázdnej trnavskej brány. Pred 150 divákmi rozhodovali Moncman a Somoláni. ŽK: Krajík (Žilina).
Makroteam Žilina: Sedliak, Pekný – Hájek, Krajík, Krajoviech, Pekara, Sluka, ažký, Bahna, Badura.
alšie výsledky: predohrávka 15. kola: ŠK Dubnica – Górnik Trnava 8:2 (3:2), dohrávka 14. kola: Slov-matic Bratislava – ŠK Dubnica 3:0 (2:0).
12. Divus Trnava 15 0 2 13 48:98 2
Po viac ako mesiaci nastúpi žilinský Makroteam na extraligové stretnutie v domácom prostredí. V 15. kole privíta v piatok 26. januára v ŠH Športcentrum na Bôriku družstvo 1. FSC Nafta Malacky. Prvé vzájomné stretnutie sa skonilo remízou 5:5, ke Žilina prišla o dvojgólové vedenie v záverených troch minútach.

4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 605

Uzávierka bude realizovaná prenosným dopravným značením a náležite poučenými osobami.

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

11 h

Poliaci sú rozmiestnení v okresoch Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok a Tvrdošín.

Testovanie na koronavírus.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.