Súľov remizoval, Zástranie prepadlo v Nededzi

II. trieda

Divina – Lietava 1:0 (0:0), 65. Ďurčo. Mierna prevaha domácich v prvom polčase gól nepriniesla, hráči Diviny nedokázali využiť šance. Po góle sa domáci paradoxne stiahli do obrany, ale hostia nedokázali premeniť príležitosti, ktoré sa im naskytli a z výhry sa tak tešila Divina.
R Oravec. 100. DIVINA: P. Ovečka st. – Puráš, Bukový, Poliaček, Kováčik, P. Ovečka, Čuraj, M. Lašút, Krško, Ďurčo, Gašpierik (54. D. Lašut). LIETAVA: Belan - Gaňa, Petráš, M. Gašpierik (76. Petrák), P. Gašpierik, Ďurajka, Súkeník, Chobot (76. Židek), Hradský, R. Belan, A. Belan, Ľ. Gašpierik.
Štiavnik – Hrabové 3:1 (2:1),
15. P. Pobjak (11m), 25. Hraboš, 60. R. Mišutka – 37. Daniš. Zápas mal dobré tempo a rozhodca Kúdelka zvládol zápas aj napriek absencii čiarových na výbornú.. Dvojgólový náskok domácich stihli hostia do prestávky znížiť. V druhom polčase však očakávaný tlak hostí neprišiel a domáci po gólovej poistke zápas v pohode dohrali. R Kúdelka. 250. ŠTIAVNIK: Parčiš – Radvan,
M. Pobjak, Šutara, Pet. Gašperec, Krajči, R. Mišutka, Hraboš, L. Mišutka, Pet. Pobjak, Mračník. HRABOVÉ: Bunta – Bučko (75. Jánošík), V. Hrabovský, Čička, Hanulík (82. Martišík), J. Gajdošík, Sedlák, Hanzel (60. T. Hrabovský), J. Sedliak, Daniš, Baláž.
Zbyňov – Súľov 0:0. Zápas mal dobrú úroveň. Oporami tímov boli brankári, ktorí tentoraz zatienili útočníkov. Na nepremieňanie vyložených gólových šancí doplatili hlavne domáci. R Hôrecký. 70. ZBYŇOV: J. Urík – Miškovský, M. Urík, Babčan, Bariak, Jamečný, Gažúr, M. Kubica (46. Ďurec), Mikulík (75. Barčiak), Pekara (46. Mišiak), Jánošík. SÚĽOV: Mar. Ďurajka – M. Hrehor, Bušovský (72. Bušfy), I. Hudek (40. Ľ. Hrehor), R. Hudek, R. Hrehor, Tvrdý, Ďurec, Ráztočný, Marián Ďurajka (80. Ďurkovský), Kereš.
Turie – Kam. Poruba 2:3 (1:2), 35. M. Tandara, 85. G. Chovanec (11m) - 7. Sádecký, 14. a 89. J. Hodas (druhý z 11m). Prvý polčas začali lepšie hostia, ktorí dvakrát využili zaváhanie domácich a zaslúžene viedli. Turiu sa podarilo vyrovnať ešte do polčasu. V druhom dejstve góly padali až v závere a z penált. Najskôr vyrovnali domáci, ale minútu pred koncom sa hostia radovali z tretieho gólu a aj z víťazstva. R Kuba. 80. TURIE: Pirošík – J. Lokaj, Valíček,
M. Tandara, Kudelka, I. Chupáň (65. D. Tandara), G. Chovanec, A. Chovanec, R. Chupáň, Hreus. Manga.
K. PORUBA: Vereš – Ondrejka, Podkopčan, Chovančík (90. P. Štrba),
J. Štrba, Sudor, Stupňan (70. Mičúch), Jasenovský, Sádecký, Tretina (90. M. Kasman), J. Hodas.
Nededza – Zástranie 2:0 (1:0), 35. Kudla, 80. Horecký. Prvé víťazstvo Nededze sa nerodilo ľahko. Hostia nastrelili už v 5. min. brvno. Domáci si potom vytvorili šance a po strele J. Hreusa a dorážke Kudlu viedli. Horecký desať minút pred koncom na dvakrát z penalty potrestal faul na R. Peťka. R Hollý. 150. NEDEDZA: Szabadosz – Balala, Vl. Peťko, Macho, Mravec, Horecký, R. Peťko, Kudla, Remek, M. Hreus, J. Hreus. ZÁSTRANIE: Majtán – Vajčovec (60. Mikušinec), Martinek, M. Gašpierik, Janči, V. Gašpierik, Jančula (80. Hruška), B. Kopas, M. Lisko (75. Ceniga), L. Gašpierik, J. Lisko.
Stránske – Horný Hričov 3:0
(2:0), 15. a 75. R. Chrachala, 44. Vrábel. Domáci po štyroch remízach v rade konečne bodovali naplno. Vo vyrovnanom zápase mali v prvom polčase gólovú prevahu a v druhom aj hernú. Hostia nedokázali prekonať domáceho brankára. R Mikurda. 80. STRÁNSKE: Škorvánek – Jánošík, L. Fašanok, I. Gabčík (75. M. Vdovičík), Hodas (86. Mar. Kasman), Štrba, Mil. Kasman, Vrábel (80. Majerčík), Dubeň, Matiašovský,
R. Chrachala. H. HRIČOV: Slosarčík – Vydra, M. Juhás, Jahvodka, Drábik, Králik, Barták, Dibdak, Novisedlák, Koštek, Eichler.
D. Tižina – P. Chlmec 2:2 (1:1), 32. Mihalčatin, 75. J. Falašta - 30. Pet. Čejka, 64. Ambra. Zápas mal opatrný začiatok, hra sa odvíjala medzi 16-tkami. Domáci potom zatlačili, nepremenili však šance. Hostia naopak dali z prvej gól. O dve minúty nato domáci vyrovnali a do záveru polčasu mohli aj zvýšiť. V druhom dejstve sa začalo v réžii hostí. Po chybe obrany Tižiny šli hostia opäť do vedenia. Po góle domáci ožili a vyrovnali a zrodila sa zaslúžená remíza. R Kubo. 150. D. TIŽINA: Mackovčin – Sedúch, T. Maťko, Mihalčatin (76. M. Ďurina), M. Maťko, Bačinský,