Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Strelci sa nezobudili iba v Lietave

II. trieda Lietava – Stránske 0:0. V zápase slabšej úrovne vynikli brankári, o čom svedčí aj výsledok.

II. trieda
Lietava – Stránske 0:0.
V zápase slabšej úrovne vynikli brankári, o čom svedčí aj výsledok. Hlavne domáci P. Belan sa v prvom polčase prekonával. Remíza je spravodlivá. R T. Cinko, 100. ČK: 80. P. Chrachala. LIETAVA: P. Belan – Gaňa, Petráš, M. Gašpierik (88. Chobot), Peter Gašpierik st., Petrák, Súkeník, Pet. Gašpierik, Hradský, R. Belan, A. Belan. STRÁNSKE: P. Vdovičík – Fašanok, I. Gabčík, Mil. Kasman, L. Gabčík, R. Chrachala, Baránek, Majerčík (75. P. Chrachala), Mar. Kasman (65. M. Vdovičík), Vrábel, Štadáni.
Dolná Tižina – Nededza 5:2 (3:0), 1. a 21. Kubík, 14. M. Maťko (11m), 47. P. Ďurina, 73. Synek – 88. Hreus, 89. Grülling. Zápas sa začal náporom domácich, ktorí po hlavičke Kubíka viedli už v prvej minúte. Po faule na Kubíka zvyšoval z penalty M. Maťko a keď pridal po peknej akcii Kubík na 3:0 bolo rozhodnuté. Tižina po prestávke zvýšila na 5:0 a v závere hostia už len korigovali. R M. Capko, 350. D. TIŽINA: Ľ. Falašta – Sedúch, T. Maťko, Hazda, Mihalčatin, M. Maťko, Bačinský (53. J. Falašta), Kubík (60. M. Ďurina), Synek, Chabada, P. Ďurina. NEDEDZA: Szabadosz – Balala, Grülling, Mravec, Horecký, Peťko, Kudla, Remek, M. Hreus, Repáň, J. Hreus.
Pov. Chlmec – Turie 4:1 (2:1), 34. Holboj, 35. P. Čejka, 59. Dendis, 75. Ambra - 37. Kudelka. Prvý polčas bol obojstranne slabý, ale vyrovnaný. Vedenie domácich stihol ešte korigovať Kudelka. V druhom polčase Chlmec zvýšil vedenie a hostí už prakticky k ničomu nepustil. R Gašpierik, 120. P. CHLMEC: R. Kozlík – Dendis (65. Soliš), Mir. Kozlík, J. Čejka, Vaňovič, Chovan, Holboj, Ambra, Pe. Čejka, Matúš, P. Čejka (86. Dlhopolček). TURIE: Mičky – J. Lonc, Valíček, M. Tandara, Kudelka, D. Tandara (65. Pirošík), I. Chupáň, G. Chovanec, A. Chovanec, R. Chupáň (71. Smolík), Hreus.
Horný Hričov – Zbýňov 4:2 (1:1), 18. Vydra, 49. a 86. M. Juhás, 50. Novisedlák – 28. Bielik, 63. Miškovský. Domáci potrebovali vyhrať a za svojim cieľom išli nezlomne od prvej minúty. Strelecky disponovaný M. Juhás prekazil hosťom chúťky na bod. R J. Martinec st., 120. ČK: Gažúr. H. HRIČOV: T. Juhás – Vydra, M. Juhás, Jahvodka, Barták, Marčiš (87. J. Králik), Dibdak, Novisedlák, Káčer, Koštek, Eichler (46. Bodis). ZBYŇOV: J. Urík – Miškovský, M. Urík, Bariak, Jamečný, Gažur, Bielik, Ďurec (46. Kubica), Mišiak (80. Kubica), Pekara, Jánošík.
Zástranie – Štiavnik 6:2 (2:1), 16., 62. a 71. B Kopas, 29. M. Lisko, 80. J. Lisko, 85. P. Mičica – 14. Hraboš, 60. Zd. Gašperec. Vyrovnaný zápas, v ktorom dali domáci všetkých šesť gólov zo štandardných situácii. Hostia po hodine hry vyrovnali na 2:2, ale domáci potom ďalšími štyrmi gólmi rozhodli o víťazstve a prvej strate bodov pre Štiavnik. R Šedík, 150. ZÁSTRANIE: Majtán – Marušinec, Martinek, M. Gašpierik, P. Mičica, V. Gašpierik, Janči, B. Kopas (84. M. Lisko), L. Gašpierik (88. Hruška), Škorvánek, J. Lisko. ŠTIAVNIK: Parčiš – M. Pobjak, Šutara, Pet. Gašperec, Krajči (81. Pav. Kuciak), Zd. Gašperec, Hraboš, L. Mišutka, P. Kuciak, Pet. Pobjak, Mračník.
Kam. Poruba – Divina 2:0 (1:0), 15. J. Hodas (11m), 65. Sádecký - Hralo sa v Rajci. Diváci videli obojstranne útočný futbal. Po odpískaní penalty a protestoch boli vylúčení hosťujúci Cigánik a následne aj M. Ovečka. Po premenenej penalte domáci zákonite prebrali iniciatívu. V druhom polčase Sádeckým ešte zvýšili a zápas dotiahli do víťazstva. R Michulek, 80. ČK: M. Ovečka, Cigánik. K. PORUBA: Stupňan – L. Kasman, Bielik, Ondrejka, Podkopčan, Sudor, Stupňan, Jasenovský, Sádecký, J. Hodas (55. Š. Hodas), Horník. DIVINA: Slovák (85. P. Ovečka st.) - Meliš, Poliaček (87. Ďuráš), Kováčik, P. Ovečka ml., Lašut, Kaper, Bukový, Hroš, M. Ovečka, Cigánik.
Súľov – Hrabové 1:0 (1:0), 31. Tvrdý. Diváci mohli byť so zápasom spokojní, oba tímy produkovali pekný futbal. Domáci sa dostali do vedenia po priamom kope, keď loptu tečoval Tvrdý. V druhom polčase domáci eliminovali enormnú snahu hostí o vyrovnanie a keď ani Baláž netrafil prázdnu bránu po zaváhaní brankára, tešil sa tím domácich. R Mintál, 150. SÚĽOV: Mar. Ďurajka – M. Hrehor, Bušovský (73. Bušfy), R. Hudek, R. Hrehor (82. Ďurkovský), Tvrdý (87. Blaško), Ďurec, Ľ. Hrehor, Ráztočný, Marián Ďurajka, Kereš. HRABOVÉ: Bunta – Bučko, V. Hrabovský, Martinka, Sedlák, Hanzel, J. Sedliak, R. Šimon (35. M. Hrabovský), Daniš, T. Hrabovský, Baláž.
1. Súľov 4 3 1 0 5:2 10
2. Zástranie 4 3 0 1 11:4 9
3. Štiavnik 4 3 0 1 9:8 9
4. K. Poruba 4 2 0 2 9:6 6
5. P. Chlmec 4 2 0 2 7:5 6
6. Hrabové 4 2 0 2 8:9 6
7. Stránske 4 1 2 1 5:5 5
8. Turie 4 1 1 2 11:10 4