Bez straty bodu zostali už len traja

V. LIGA

Strečno – Bánová B 0:0. V Strečne sa hral od úvodu bojovný zápas. Domáci si postupne vytvorili tlak. V 20. min. po rohu loptu dobre netrafil Sokolovský a tá skončila vedľa brány. V 49. min. po strele toho istého hráča loptu tečoval Taraba, ale dobre zasiahol hosťujúci brankár. Z ojedinelého protiútoku potom sám na bránu postupoval Randa, ale brankár Kopásek jeho strelu zneškodnil. Druhý polčas Strečno pritlačilo a Ilovský zblízka pálil do žrde. Hra sa odvíjala medzi šestnástkami. V závere mohli rozhodnúť hostia, keď krížnu strelu Mariňáka Kopásek bravúrne vyrazil. Remíza je spravodlivá. R Grznár, 200. ŽK: Sokolovský – Charbuliak, Forbak. STREČNO: Kopásek – Tavač, Beháň, Oberta, Lonc, Melo, Kocáň, Taraba, Sokolovský, Kán, Švejdík (46. Ilovský). BÁNOVÁ: Gavlák – Horecký, Pranda, Michulek, Pecko, Charbuliak, Mariniak, Trnovec (50. Forbak), Švík, Krajíček, Randa.
Rosina – Varín 4:2 (1:2), 10. Smieško, 65. a 68. Trhančík (prvý z 11 m), 73. Filo  - 12. Repkovský, 14. Repáň. Domáci nastúpili takmer v ideálnom zložení a ujali sa hneď v úvode vedenia. Gól ich však uchlácholil a hostia v priebehu dvoch minút otočili skóre. Druhý polčas poznačila tvrdá hra hostí, ktorej dôsledkom boli žlté karty a vylúčenie jedného hráča. Domáci presilovku dokonale využili, keď hneď o 5 minút dali v rozpätí troch minút dva góly. Na konci z číselnej prevahy vyplynul aj štvrtý gól.
R Mihálka, 150.
ROSINA: Výboch – Jaššo, V. Turský, Lysík, Adamčík, Smieško (15. Šustek), Filo (82. Mažgút), Trhančík (80. Paur), M. Turský, Heiser, Kopáč.
Predmier – Podvysoká 6:0 (4:0), 5. A. Bajza, 12. a 22. Brezničan, 38. Šimoník, 48. Kučera, 59. Šukala.  Po veľkom sklamaní z úvodného kola, sa chceli Predmierčania pred domácim obecenstvom rehabilitovať. Začali s chuťou a o svojom víťazstve rozhodli hneď na začiatku, keď z úvodných piatich strelil dali štyri góly. Skóre otvoril po centri z pravej strany A. Bajza. Potom za chrbtom hosťujúceho brankára skončilo skoro všetko, do čoho Predmierčania kopli. Po zmene strán upravili Šukala a Kučera na 6:0 a zápas sa prakticky len dohrával. R Jacko, 100.
PREDMIER: Uríček (65. Gajdošík) – Minárik, Tomaník, Klus, Sluka, Brezničan (60. Janda), Bajza, Chválnik (80. Partáš), Kučera, Šukala, Šimoník. PODVYSOKÁ: Bičánek st. – P. Bičánek, Comorek, Chytil, Slíž, Turiak, Mi. Klago, Cvinček, Staník,
M. Bičánek, Ma. Klago.
Teplička – Závodie 1:3 (0:2), 80. Mintál – 21. Kavecký, 38. a 50. Capko ( prvý z 11 m). Hostia sa predstavili v Tepličke vo veľmi dobrom svetle. V prvej dvadsaťminútovke zahodili po rýchlych protiútokoch tri vyložené šance. Až potom sa im podarilo streliť gól, keď v sieti skončila pekná kombinácia po osy Capko – Kavecký. Hneď na začiatku druhého polčasu bol vylúčený hosťujúci Šajnoha a domácim sa podarilo vytvoriť si optický tlak, z ktorého vyťažili iba jeden gól, 10 minút pred koncom. R Škvarek, 180. ŽK: Orvan, Cvacho, Januš – Ježo, Šajnoha. ČK: Šajnoha (po druhej žltej). TEPLIČKA: Orvan – Slota (42. Malich), Cvacho, Januš, Poliak, Stenchlák, Krutý, Kysela, Mintál, Valášek, Kozák. ZÁVODIE: Pika – Kavecký (80. Gamboš), Belko, Škuta, Ftorek (58. Šoška), Mára, Capko (89. Kraus), Mišúr, Ježo, Šajnoha, Randík.
Kysucké Nové Mesto B – Kotrčina Lúčka 0:1 (0:0), 65. L. Kaplan. Hneď od začiatku zápasu hra nabrala rýchle tempo. V 5. min. domáci Fuják vystrelil tesne nad brvno. V 17. min. uvoľnil Kaplíka Fujáka, ale jeho strela tesne minula žrď. V 20. min. hru prevzali hostia a už o dve minúty sa mohli ujať vedenia, keď loptu z bránkovej čiary vykopol Toka. V 23. min. Kaplan nastrelil tyč domácich. Prišla však 38. min., kedy Guzma zneškodnil gólovú šancu hostí. V úvode druhého polčasu sa hostia nasťahovali do pokutového územia domácich a v 47. min. po rohovom kope z prázdnej brány loptu vyhlavičkoval Toka. V 62. min. tlak hostí silnej a Kaplan o tri minúty strelil vedúci gól priamo z rohu. Po 71. min. sa hra vyrovnala a útoky sa striedali na oboch stranách. R Ivanič, 150. ŽK: Toka, Mičiak – Jaroščiak, Žabka.
K. N. M.: Kelko – Frolo, Guzma, Buček, Toka, Jakubec (87. Sucháň), Holáň, Mičiak, V. Fuják, Kopásek (69. Krasňan), R. Fuják (71. Šidlo). K. LÚČKA: Trnovec – Beleš, Jaroščiak (90. Káčerík), Slučík, Šmahýl, Kuťka, Bielik, Mikolaj, Kaplan, Žabka, Martinček.
Skalité – Radoľa 7:1 (4:0), 10. Janščo, 25., 28., 52. a 60. Padych, 35. M. Serafin, 61. Ľ. Mikula – 85. P. Lisko. Domáci začali veľmi dobre, keď už v 10. min.  po peknej akcii Kaňu skóroval Janščo. Prakticky od 10. min. padali góly len do jednej brány a to hostí z Radole. Hráči Radole sa snažili hrať otvorený zápas, na čo ale doplatili. Skaličania za početnej diváckej podpory hrali aktívny futbal, kde hlavne ostrostrelec Padych kraľoval na ihrisku. Do polčasu už domáci viedli o štyri góly a zápas bol praktický rozhodnutý. Po obrátke už len  pridali tri góly k dobru a mohli sa tešiť z ďalšieho bodového zisku. Naopak nováčik z Radole bude zrejme ešte dlho rozoberať zápas, kde až v samom závere čestným gólom zaklincoval výsledok Lisko.
R Močiliak, 300, ŽK: Ľ. Mikula, Vlček, Janščo – Minár, Greňo.
SKALITÉ: M. Tatarka – Ľ. Mikula, Sidora (67. Bury), Halfar, Padych, Vlček, R. Mikula, Janščo (81. Ľ. Serafín), Kaňa (76. R. Časnocha),
M. Sidora, M. Serafin. RADOĽA: Grešák – Macejko (76. Patyk), Pavlus, Lisko, R. Minár (63. Greňo), Harcek, Gazdík, S. Žúbor, Kaplík, J. Žúbor.
Dolný Hričov – Raková 0:1
(0:1), 10. Tatarčiak. Veľmi vyrovnané stretnutie sa hralo v Hričove, odkiaľ si nakoniec víťazstvo odniesli hostia. Raková už v 10. min. otvorila skóre, po trestnom kope.  Domáci sa síce snažili, zvyšovali tlak, no hostia kontrolovali hru. Obrana Rakovčanov držala pevne a domácich prakticky k ničomu nepustila. V 30. min. boli v šanci hostia, no brankár Uhrík vyrazil tvrdú strelu Jarábka. V druhom polčase hostia ešte zvýšili aktivitu. V 52. min. Martiník išiel sám na brankára, no zaváhal.
R Mastiš, 50, ŽK: bez kariet
D. HRIČOV: Uhrík – Masný, Randík, Letička, Vančák, M. Letička, Šebo, Sobol, Martinák, Zaduban, M. Sabol (65. Kováč), RAKOVÁ: Kajánek – Majerík, Poliak, Tatarčiak, Maľovaný, Šperka (54. Krištofík), Martiník,