Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Súľov a Stránske doma zaváhali

II. trieda

V 23. kole Oblastného futbalového zväzu Žilina sa fanúšikovia opäť dočkali niekoľkých prekvapení. Súľov, ktorý si mohol upevniť svoju druhú pozíciu prehral doma s ďalším adeptom na titul Divinkou, Stránske tiež doma prepustilo svoje body Hrabovému. Vedúca Terchová prehrala na ihrisku posledného Podhoria.
Súľov – Divinka 2:3 (0:1). 75. Hudek, 80. Kereš (za domácich). Hralo sa na ťažkom, rozmočenom teréne, hráči z Divinky dali dva góly z rýchlych brejkov, domáci ich nástup už nedokázali zachytiť, hoci celé stretnutie bolo viac menej vyrovnané. 100. R Mihálik.
SÚĽOV: M. Ďurajka – M. Hrehor, R. Hudek, Bušovský, Ďurkovský (80. I. Hudek), R. Hrehor, Rástočný, Ďurec, Ľ. Hrehor, Marián Ďurajka, Kereš (70. Smatana). DIVINKA: P. Korista ml. – Mourtada, P. Korista st., Buček, Matejčík, Ovečka, Kubáň, J. Korista, Holeša, Hložný, Paták.
Považský Chlmec – Horný Hričov 2:0
(1:0). 8. Holboj, 90. M. Kozlík. Na ihrisku sa trápili obe mužstvá, domáci mali ale viac šťastia, a tak tri body ostali doma. 60. R Bariak.
POVAŽSKÝ CHLMEC: R. Kozlík – Chovan, Dendis (70. Matúš), M. Kozlík, Vaňovič, Stenchlák, Holboj, Ambra, Peter Čejka, Pavol Čejka (78. M. Kozlík), Kubáni. HORNÝ HRIČOV: Slosarčík – Koštek, Barták, Ľ. Králik, Vydra, Jahvodka, Šichman, Marčiš, Káčer, Eichler, Randa.
Stránske – Hrabové 1:2 (0:2). 65. Matiašovský – 6. Sedlák, 30. Baláž. V prvom polčase dali hostia z náhodných šancí dva góly, druhý polčas mali prevahu domáci, ale z mnohých šancí dokázali premeniť len jednu. 80. R Kováč.
STRÁNSKE: P. Vdovičík – Jánošík, Štrba, Hodás, M. Chrachala, Dubeň, Matiašovský, Milan Kasman, Baránek, Štadáni, M. Vdovičík (70. Škorvánek).
 HRABOVÉ: Bunta – Bučko, V. Hrabovský, Jánošík, J. Sedlák, Šimon, Puškár, Martinka (80. Kováčik), M. Hrabovský (76. Hraboš), Baláž, Daniš.
Lietava – Petrovice 2:2 (1:0). 55. Hvorečný (z 11 m), 80. Hrobárik (za hostí). Domáci sa ujali rýchlo vedenia, keď skórovali už v 5. minúte, Hra sa však postupne vyrovnala, polčas skončil 1:0 pre domácich. Hostia v druhom polčase zvýšili aktivitu, v 55. minúte vyrovnali na 1:1, domáci opäť otočili a v 70. min. zasa viedli 2:1, o pár minút však hostia kontrovali a Hrobárik v 80. min. vyrovnal na konečných
2:2. 80. R Mackovčin.
 LIETAVA: Koša – Gaňa, Pavol Sedliak, Martin Gašpierik, P. Gašpierik, Novosad, Súkeník, J. Gašpierik, Hradský, R. Bellan, Petráš. PETROVICE: Adamík – Hôrečný, Valíček, Ondrušík, Klandúch, Milan Černek, Marcel Černek, Vrbka, Klunda, Caránek, Hrobárik.
Podhorie – Terchová 1:0 (1:0). R Cap-
ko. PODHORIE: Nižný – M. Šupej, Melišík, Ruček, Makuka ml., Makuka st., Breziansky, Chobot, Poľko, K. Šupej, Borák. T
ERCHOVÁ: Zavacký – Bobáň, Meško, M. Hanuliak, Krištofík, Brežný, V. Hanuliak, Praták, M. Gajdošík, Vantúch, P. Gajdošík.
Turie – Nededza 3:1 (2:1). 10., 14. Špagľa, 49. G. Chovanec – 42. V. Peťko. V prvom polčase sa hral dobrý futbal, domáci mali trochu navrch, strelili rýchle dva góly, ale pri nevyužitých domácich šanciach hostia krásnou strelou z priameho kopu z 18 m znížili na 2:1. V druhom polčase už celkom ovládli hru domáci. 100. R Kúdelka.
TURIE: Mičky – J. Lokaj, Valíček, Surovčík (68. P. Lokaj), Kúdelka, A. Chovanec, J. Lonc, G. Chovanec, Smolík, Špagľa, R. Chupáň (70. Pirošík). NEDEDZA: Hlad – Smolka, Zajac (68. Macho), Repáň, Pavel, Mravec, Frniak, Remek, J. Hreus, V. Peťko, Kupčák.
Kamenná Poruba – Štiavnik 2:1
(0:0). 81. Bielik, 85. Jasenovský – 76. Mračík. Za príjemného počasia sa v Kamennej Porube hral obojstranne útočný futbal. V prvom polčase mali domáci niekoľko šancí, ktoré nevyužili, hostia podnikali ojedinelé protiútoky, ale bez výsledného efektu. Druhý polčas začali hostia aktívnejšie a zaslúžene sa ujali vedenia. Domáci urobili zmeny v zostave, ktoré priniesli zvrat v zápase. 70.
R Sklenár.
KAMENNÁ PORUBA: T. Juhás – Ondrejka, Podkopčan, Kasman, Štrba, Hodás, Mičúch (55. Bielik), Chovančík (67. Horník), Kavecký, Ježo, M. Juhás (60. Jasenovský).
ŠTIAVNIK: Parčiš – M. Pobijak, Šutara, Prílepok, P. Kuciak,
Z. Gašperec, Krajčí (72. R. Mišutka), L. Mišutka (83. P. Kuciak), Mračník, V. Kuciak.

7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?

Hviezdou proti Pohroniu bol fantastický brankár Petráš

Žilina bola v efektivite stopercentná, hostia si na gólmanovi MŠK vylámali zuby.

Samuel Petráš podržal svojich spoluhráčov fantastickými zákrokmi.