V Nededzi prežili gólovú nedeľu

II. trieda
Rovnako sa 16. kolo dohrávalo aj v II. triede. Divinka – Petrovice 3:0, kontumačne. Hostia nepricestovali. Hrabové – Terchová 2:0 (1:0). Daniš, Baláž. R Kúdelka. Horný Hričov – Nededza 5:1 (0:0). Káčer, Randa, Marčiš, Eichler, Králik – Grühlling. R Peťko. Súľov – Štiavnik 5:0 (2:0). Ľ. Hrehor 2, M. Hrehor, M. Ďurajka (z 11 m), I. Hudek.R Gašpierik.
Považský Chlmec – Kamenná Poruba 6:2 (2:1). Peter Čejka 3, Stacho, Stenchlák, Holboj – Ježo, Hodás (z 11 m). R Chaban. Stránske – Turie 1:1 (1:1). R Skotnický. Lietava – Podhorie 2:0. R Krupík.
17. kolo
Divinka – Štiavnik 0:0. Po drvivej prevahe domáci zahodili tri stopercentné šance a navyše nepremenili ani pokutový kop. V druhom polčase tlak domácich pokračoval, ale bolo to kŕčovité a bez efektu. 90. R Gašpierik. DIVINKA: P. Korista ml. – Mourtada, P. Korista st., Buček, Matejčík, Ovečka, Kubáň, J. Korista, Holeša, Hložný, Paták. ŠTIAVNIK: Parčiš – M. Pobijak, Šutara, Gašperec, Mišutka, P. Kuciak (72. Z. Gašperec), R. Mišutka, Chlebina, Mračník, Hraboš.
Nededza – Kamenná Poruba 7:1
(2:1). 38., 60., 70. Radim Peťko, 52., 80. Hreus, 28. V. Peťko (z 11 m), 83. Grühlling (z 11 m) – 45. Kavecký. Domáci po piatich zápasoch vonku, hrali opäť doma a svojim fanúpšikom pripravili gólovú nedeľu, keď po obetavom výkone jednoznačne zvíťazili. 50. R Mackovčin. NEDEDZA: Jančík – Balala, Grühlling, Zajac, Pavel, Mravec (81. M. Hreus), Remek, R. Peťko, J. Hreus, V. Peťko, Repáň (85. Macho). KAMENNÁ PORUBA: T. Juhás – M. Chovančík, Štrba (46. Ondrejka), Marek Chovančík (73. Mičúch), Podkopčan, Kavecký, Sádecký (57. Jonas), Jasenovský, Štrba, Hodás, Ježo.
Terchová – Turie 4:0 (3:0). 16. Brežný, 27. Martin Gajdošík, 43., 58. Vantúch. Hostia previedli v Terchovej dobrý výkon, ale domáci nenechali nič na náhodu a rozhodli o výsledku v prvom polčase. Strelecky sa opäť zaskvel Ján Vantúch. 150. R Chaban. TERCHOVÁ: Zavacký – Bobáň (82. Kubala), Meško, M. Hanuliak, Krištofík, Brežný, V. Hanuliak, Praták, M. Gajdošík (75. P. Hanuliak), Vantúch, P. Gajdošík (72. Struhárňanský). TURIE: Mičky – Kúdelka, Hreus (63. J. Lonc), Ľ. Lonc, Surovčík, Pirošík, A. Chovanec, J. Lokaj, G. Chovanec, Smolík (56. P. Lokaj), Valíček.
Petrovice – Podhorie 1:2 (1:2).
5. Hrobárik (za domácich). Domáci začali aktívnejšie, keď už v 5. min. dal Hrobárik vedúci gól. Hostia dokázali okanmžite reagovať, v 7. min. vyrovnali a ďalší gól pridali v 30. minúte. Tak skončil prvý polčas i celý zápas. 120. R Skukálek. PETROVICE: Adamík – Valíček, Vároš, Hôrečný, Ondrušík, Klandúch, Chobot, Ma. Černek, Mi. Černek, Klunda, Hrobárik. PODHORIE: Nižný – M. Šupej, Melišík, Ruček, Makuka ml., Makuka st., Breziansky, Chobot, Poľko, K. Šupej, Borák.
Hrabové – Lietava 4:1 (1:0). 70., 75. Baláž, 5. J. Gajdošík, 55. Šimon (za domácich). Obojstranne vyrovnaný zápas, obe mužstvá mali dostatok šancí, domáci ich však dokázali lepšie využiť. 200. R Hôrecký. HRABOVÉ: Bunta – Bučko, V. Hrabovský, M. Jánošík,
J. Sedlák, Šimon, J. Gajdošík, Puškár, Daniš (65. M. Hrabovský), Baláž, Hraboš. LIETAVA: Koša – Gaňa, Pavol Sedliak, Martin Gašpierik, P. Gašpierik, Novosad, Súkeník, J. Gašpierik, Hradský, R. Bellan, Petráš.
Horný Hričov – Stránske 3:1
(3:1). 20., 40. Eichler, 35. Šichman (za domácich). Domáci s najslabším výkonom v sezóne porazili odovzdaných hostí. 80. R Hazda. HORNÝ HRIČOV: Slosarčík – Koštek, Barták, Ľ. Králik, Vydra, Jahvodka (20. J. Králik), Šichman (46. Novisedlák), Marčiš, Káčer, Eichler, Randa (48. Rechtorík). STRÁNSKE: Miloš Chrachala –  Marián Kasman, V. Chrachala, Hodás, Jánošík, Matiašovský, Milan Kasman, Strhár, Lorenčík, R. Chrachala, Štadáni.
Súľov – Považský Chlmec 0:1 (0:0). 70. Holboj. Vo vyrovnanom prvom polčase ani jedno mužstvo nedokázalo premeniť žiadnu zo svojich šancí. Do druhého polčasu nastúpili domáci s túžbou vyhrať, ale opak bol pravdou a hostia z ojedinelého útoku a z prvej strely na bránu otvorili skóre. Márna bola snaha domácich zvrátiť výsledok, nedokázali prekonať hosťujúceho brankára a dobrú obranu Považského Chlmca. 200. R Mikurda. SÚĽOV: M. Ďurajka – M. Hrehor (75. Smatana), Ďurkovský, Bušovský, Hudek, R. Hre-