Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Zbyňov si pripísal druhé víťazstvo

Až do 17. kola I. triedy Oblastného futbalového zväzu Žilina museli futbalisti Zbyňova čakať na svoje druhé víťazstvo v tomto ročníku súťaže. A čakali naň až do 90. minúty, kedy padol prvý a jediný gól zápasu. Gólovú parádu videli fanúšikovia v Belej, kde brankári lovili loptu zo siete dohromady sedemkrát.
Zbýňov – Dlhé Pole 1:0 (0:0). 90. Jánošík. Dvadsať minút prvého polčasu bolo v réžii domácich, potom sa hra vyrovnala. V druhom polčase mali domáci množstvo šancí, ale využili až poslednú z nich. 80. R Capko. ZBYŇOV: Lietavec – Babčan, Miškovský (55. Bielik), Kubica (40. Miloš Mišiak), M. Urík, P. Jánošík, Martin Mišiak, Jamečný, Gažúr, Bariak, R. Urík. DLHÉ POLE: Bohdan – R. Fuljer, Borák, Janešík (83. Martinček), P. Fuljer, Švec, Hrivík, Forbák, K. Feranec (63. Pleško), Adamík, M. Feranec.
Belá – Rajecké Teplice-Konská 5:2 (3:1). 18., 21. Vrábel, 19. Boháč, 58. F. Ťažký, 90. Mahút - 43., 87. Mintál. V prvom polčase mohli domáci vyhrávať 6:0, kde dominoval najmä Vrábel, strelec dvoch gólov. Keď domáci zvýšili na 3:0 zdalo sa, že je o zápase rozhodnuté, no v 43. min. prvý útok hostí skončil gólom. Do druhého polčasu hostia prišli ako vymenení, mohli hneď z prvého útoku znížiť na 3:2, no trafili iba brvno. Keď zvýšil Ťažký na 4:1, bolo po zápase. Domáci si za prvý polčas víťazstvo zaslúžili. 100. R Sobola. BELÁ: Užák – Šmehýl, Cabadaj, Boháč, Kurcin (75. Mahút), Čepela, Šipčiak, Kaňa, Kuťa, Vrábel (70. T. Ťažký), F. Ťažký. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Frátrik – Sibyla, Mazúr, J. Piala, Krkoška, Pleva, Žilinčár, Šramo (30. Horenek), Mintál, Zigo, Lihocký.
Zádubnie – Nezbudská Lúčka 3:2
(2:2). 20. Sýkora, 43. Studník (z 11m), 72. Jankula (z 11m) – 12. Mrázik, 23. Š. Ondráš (z 11m). Zo začiatku to bol vyrovnaný zápas, v 12. minúte však domáci inkasovali prvý gól. Rýchlo sa spamätali, vyrovnali, ale vzápätí
Š. Ondráš premenil pokutový kop. Z rovnakej situácie, tesne pred koncom polčasu, vyrovnal Studník. Záver stretnutia patril domácim, ktorým opäť z pokutového kopu zabezpečil víťazstvo Jankula. 100. R Oravec.  ZÁDUBNIE: Vanca – Gašpierik, Majerčík (31. Stárek), Studník (63. Jankula), Belanec, Pytel, Mikunda (76. Hošták), Talafa, Frátrik, Sýkora, Majer. NEZBUDSKÁ LÚČKA: Hruška – Mrázik,
M. Ondráš, M. Samec, E. Kubo, Obešla, Tilhy, Š. Ondráš, Krivko, Ľ. Ku-
bo (46. Berešík), V. Samec.
Kotrčina Lúčka – Višňové 2:1 (1:0).
10., 50. Žabka – 71. M. Stromček. Hostia prišli na ihrisko uhrať remízový zápas. Tento úmysel im hneď v 10. min. vyvrátil Žabka. Prvý polčas bol v réžii domácich. V druhom polčase domáci strelili v 50. min. ďalší gól. Vtedy sa otvorila hra a začal sa hrať skutočný futbal, čo využili hostia na strelenie jediného gólu. Potom sa už len dohrávalo. 200. R Mackovčin. KOTRČINA LÚČKA: Trnovec – Smida (55. Laurenčík), Ďurnek, Slúčik, Milo, Kuťka, Bielik, Mikolaj, Šmehyl, Žabka, Martinček. VIŠŇOVÉ: Majtaník – Vojtyla, Husárik, Laš, Danaj, Franček (58. Pagáč), Varínčiak, Porubčanský, Strelička, M. Stromček, Valica.
Závodie – Kotešová 0:0. Priemerný zápas priemernej úrovne, ktorý mohol byť aj lepší. Nepadol však ani jeden gól. 250. R Bugala. ZÁVODIE:  KOTEŠOVÁ: Magerčiak – Takáč, Milan Bujný, Mikulík (72. Košík), Braňo Bujný, Urban, Jozef Bujný (86. Václavík), Galovič, Pollák, Zavadzan, Kendy (46. František Bujný).
Hlboké – Rajec 0:0. Domáci mali prevahu, ale nevyužili ani jednu zo šancí a za celých 90 minút nedokázali dať ani jediný gól. 200. R Mintál. HLBOKÉ: Zaduban – Vršanský, Pavlík, Adamík, Hvorečný, Pinčík, R. Adamov, Konečný, P. Adamov, Paiš, Krajíček. RAJEC: Marek Kmeť – Hulín, Matej Kmeť, Kaštan, Marián Krajčoviech, Veselý, Hájek, Pekara, Mazák, Macura, Juraj Krajčoviech.
Rašov – Bytčica 1:0 (0:0). 70. S. Lac-
ko. Územná prevaha počas celého zápasu. Zápas ovplyvnil nepremenený pokutový kop v prvom polčase. Domáci hrali chvíľu ustráchaný futbal, ale potom sa znova dostali k svojej nátlakovej hre. Druhý polčas sa hral v podstate na polovici súpera, ktorý podnikal ojedinelé útoky. 100. R Skukálek. RAŠOV: Hubocký – Gombár (40. Buňo), Prášek, Miroslav Kresáň, M. Lacko, Michálek, Marek Kresáň (70. Bajza), Tretinár (75. Butko), Baláž, S. Lacko, Kadáček. BYTČICA: Malich – Morvay, M. Dubovec, Ľ. Zuziak, Kosnovský (41. Síkora), Ťažký, Ďuriš, Keblušek (71. Klobucký), Repkovský, Parač (78. Dudoň), M. Zuziak.

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 810

Koronavírus: Odberné miesta v Žiline (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.

Antigénové testovanie na koronavírus SARS-CoV-2.

Menovec slovenskej národnej legendy chce s Bytčou skončiť do šiesteho miesta

Futbalistom mesta s viac ako jedenásťtisíc obyvateľmi jesenná časť absolútne nevyšla.

Mužstvo MFK Bytča pred začiatkom súťažného ročníka 2020/2021. Kapitán Juraj Jánošík v hornom rade druhý zľava.

Koronavírus: Odberné miesta v Bytči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Bytči.

Ilustračná fotografia.

Koronavírus: Odberné miesta v Rajci (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Rajci.