Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ III. LIGA, 20. KOLO – nedeľa 23. apríla o 16.00 hod: Bytča – Kremnička (Fízel – Ligas, Staník – Krahulec), Bánová – Rakytovce...

DOSPELÍ
III. LIGA, 20. KOLO – nedeľa 23. apríla o 16.00 hod: Bytča – Kremnička (Fízel – Ligas, Staník – Krahulec), Bánová – Rakytovce (10.30., Putra – I. Szabó, Králik – Hurík). IV. LIGA, 18. KOLO – nedeľa 23. apríla o 16.00 hod: Belá Dulice – Lietavská Lúčka (Tapfer – Matoš, Košarník – Mušák), Žilina B – Námestovo (10.30., Halfar – Mihálik, Čuboň – Borcovan), Stráňavy – Nižná (Náther – Chmúrny, Vojtek – Knap). V. LIGA, 18. KOLO – nedeľa 23. apríla o 16.00 hod: Makov – Varín (Močiliak – Mastiš, Tutura – Oravec), Teplička – Bánová B (Dobroň – Farský, Šalata – Kubani), Strečno – Raková (Frančák – Uhorskai, Blahušiak – Bubniak), Rosina – Dolný Hričov (Vojvoda – Moják, Greňo – Kuska), Trnové – Predmier (Gamboš – Krajči, Masár – Špila). I. TRIEDA, 18. KOLO – nedeľa 23. apríla o 16.00 hod: Zbýňov – Dlhé Pole (Mihálik, Krupík), Belá – Rajecké Teplice-Konská (Sobola, Michulek, Hruboška), Zádubnie – Nezbudská Lúčka (Oravec, Capko, Cinko), Kotrčina Lúčka – Višňové (Mackovčin, Bariak), Závodie – Kotešová (Bugala, Sklenár, Coma, Krajči), Hlboké – Rajec (Mintál, Kováč, Taraba), Rašov – Bytčica (Skukálek, Hvorecký). II. TRIEDA, 18. KOLO – nedeľa 23. apríla o 16.00 hod: Divinka – Terchová (Kúdelka, Rogoň, Vlasatý, Schmidt), Petrovice – Nededza (22.4., Vaškovič, Kuba), Hrabové – Štiavnik (Mikurda, Ondruš, Rujbr), Horný Hričov – Kamenná Poruba (R. Martinec, Šupej, Chaban, Baláž), Súľov – Turie (Martinec st., Strna), Považský Chlmec – Podhorie (Bucha, Papík), Stránske – Lietava (22.4., Chaban, Juríček, Rujbr). III. A. TRIEDA, 13. KOLO – nedeľa 23. apríla o 16.00 hod: (Zástranie – Veľká Čierna (Peťko, Milo), Dolná Tižina – Fačkov (Kubo, Vanák), Brodno – Stráža (J. Martinec ml., Ilčík), Zádubnie B – Mojš (22.4., Mackovčin, Bucha), Ovčiarsko – Bitarová (Hazda, Paňák, Papík). III. B. TRIEDA, 12. KOLO – nedeľa 23. apríla o 16.00 hod: Veľké Rovné – Hričovské Podhradie (Tarač, Wojčík, Šupka), Lúky – Jablonové (22.4., ihr. Divinka, Rolko, Hvorecký), Svederník – Kolárovice (Ondrušík, Skotnický), Hôrky – Hliník (Juríček, Rogoň ml.)
DORAST
I. LSD a LMD, 22. KOLO – streda 19. apríla o 11.00 a 13.30 hod: Žilina – Prešov (SFZ – Repa, Králik – SFZ; Vorel – Králik, Repa). II. LSDV a LMDV, 22. KOLO – nedeľa 23. apríla o 11.00 a 13.30 hod: Žilina B – Martin (Petrák st. – Cerchlan, Drozd – Repa). III. LSD a LMD, 20. KOLO – nedeľa 23. apríla o 10.00 a 12.30 hod: Rimavská Sobota B – Bánová (22.4., Tornaľa, Bencúr – Zdechovan, ObFZ RS – Libiak), Ružomberok B – Bytča (13.30 a 16.00., Kuzma – Horák, Kuchársky – Kolibáč). IV. LIGA, 18. KOLO – nedeľa 23. apríla o 13.30 hod: Štiavnik – Lisková (13.00., Staník – Vaškovič), Belá – Zuberec (13.30., Michulek – Sobota), Strečno – Krásno (Uhorskai – Balhušiak – Buniak), Žilina C – Rabča (13.00., Závodie, Coma – Sklenár), Liptovský Hrádok – Rajec (22.4., 14.00., Drahovský – M. Poliak), Stráňavy – Rudina (22.4. o 16.00., Zachar – Krajíček). V. LIGA, 18. KOLO – nedeľa 23. apríla o 13.30 hod: Staškov – Divina (Ondrašina – ObFZ CA), Radoľa – Kamenná Poruba (22.4., 14.00., Súhrada – Grznár), Rosina – Raková (Moják – Greňo – Kuska), Kysucký Lieskovec – Dolný Hričov (22.4., Halfar – ObFZ CA), Podhorie – Predmier (Hôrky, Rogoň – Juríček).
I. TRIEDA, 18. KOLO – nedeľa 23. apríla o 13.30 hod: Mojš – Terchová (Bariak, Mackovčin), Hrabové – Varín (Ondruš, Mikurda), Taplička – Višňové (Hanakovič, Červená), Dolná Tižina – Kotešová (Vanák, Kubo), Trnové – Hôrky (22.4., Červený, R. Martinec). II. TRIEDA, 18. KOLO – nedeľa 23. apríla o 13.30 hod: Krasňany – Kunerad (Krajíček, Vachan), Zástranie – Lietavská Lúčka (Milo, Peťko), Zádubnie – Rašov (Capko, Cinko), Horný Hričov – Ďurčiná (Šupej, Chaban), Súľov – Gbeľany (Strna, Martinec st.), Považský Chlmec – Hliník (Papík, Bucha), Petrovice – Nededza (Kuba).
ŽIACI
I. LSŽS a LMŽS, 18. KOLO – sobota 22. apríla o 10.00 a 12.00 hod: Belá – Žilina (Krško – Coma, Žeriava). II. LSŽS – LMŽS, 18. KOLO – sobota 22. apríla o 10.00 a 12.00hod: Dlhá – V. Rovné (23.4., 12.00 a 14.00, ObFZ DK – ObFZ DK), Žilina B – K. Lieskovec (23.4., Masár – Krajči). III. LSŽ a LMŽ, 18. KOLO – sobota 22. apríla o 10.00 a 12.00 hod: Bytča – Turzovka (Korenčík – Dobroň), Žilina C – Svrčinovec (Knapec – Masár), Bánová – Rajec (Cimprich – Krajči).
I. TRIEDA SŽ a MŽ, 18. KOLO – sobota 22. apríla o 10.00 a 12.00 hod: Krasňany – Terchová (Červený, Červená), Strečno – Bytčica (Bucha, Ovečka), Stráňavy – Štiavnik (12.00 a 14.00, Krajíček, Šupej), Rosina – Zbýňov (Hanakovič, Vlasatý), Predmier – Višňové (Mitúch, Kuba), Kamenná Poruba – Varín (Hazda, Oravec), Teplička – Rajecké Teplice-Konská (Vachan, Wojčík). II. A TRIEDA, 14. KO-
LO – nedeľa 23. apríla o 10.00 hod: (J. Martinec ml.), Hôrky – Bitarová (Krajíček), Lietava – Turie (Wojčík), Stránske – Jasenové (Skotnický), Ovčiarsko – Lietavská Svinná (Červená), Babkov – Lietavská Lúčka (Pršek). II. B TRIEDA, 14. KO-
LO – nedeľa 23. apríla o 10.00 hod: Nezbudská Lúčka – Belá (Ilčík), Trnové – Gbeľany (Vachan), Brodno – Mojš (Bucha), Dolný Tižina – Nededza (Vlasatý), Zádubnie – Žilina (R. Martinec). II. C TRIEDA, 12. KOLO – nedeľa
23. apríla o 10.00 hod: Divinka – Dlhé Pole (Rolko), Rašov – Dolný Hričov (Kuba), Hlboké – Kotešová (Mikurda), Súľov – Jablonové (Papík), Hrabové – Petrovice (Hvorecký).



Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 36 186
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 938
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 682
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 265
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 739
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 114
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 749
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 384
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 305
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 5 807
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Dvomi gólmi proti Humennému sa zaskvel Jakub Cíger

Zverenci Dušana Gregora zdolali Humenné aj tretíkrát v sezóne.

1 h
Minister Krajčí hodnotí epidemilogickú situáciu.

Reprodukčné číslo je pod hodnotou 1.

6 h

Vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline pracuje na zmenách, ktoré uľahčia objednávanie starším pacientom.

9 h

Údržbu stopy vykonáva päť pracovníkov.

11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

13 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

4 h

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

18 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?