Favoriti vonku nezaváhali

III. A trieda Mojš – Ovčiarsko 3:1 (1:0), 11. a 55. L. Remek (2 z 11m), 70. Jozef Solár – 80. Čilík (11m). Zápas bol obojstranne zbytočne nervózny,...

III. A trieda
Mojš – Ovčiarsko 3:1 (1:0),
11. a 55. L. Remek (2 z 11m), 70. Jozef Solár – 80. Čilík (11m). Zápas bol obojstranne zbytočne nervózny, o čom svedčí aj dovedna desať žltých kariet, ktoré najmä hosťom ukázal rozhodca Mackovčin. Domáci mali počas celého stretnutia miernu prevahu, viedli 3:0 a mali ešte tri vyložené šance, ktoré však nepremenili. R Mackovčin 100. ČK: Jozef Solár (po 2 ŽK). MOJŠ: Kráľ – M. Remek, Jakub Solár, Rolko, Svetko, Ľ. Remek, Jozef Solár, Turanec, Burger, M. Solár (20. Bulejčík, 85. Vršanský), Martinec (75. Sarkozi). OVČIARSKO: Lasička – Haban, V. Galbavý, Nekoranec, Habáň, Klimo, Zelník, Čilík, J. Galbavý, Kotuláč, Hoferica.
Stráža – Zádubnie B 2:0 (0:0), 75. vlastný, 85. J. Bugáň. Domáci mali počas celého zápasu drvivý tlak. Už v prvom polčase mohli rozhodnúť po troch šanciach, ktoré volali po góle. Hostia hrozili iba po ojedinelých útokoch. Domáci začali po obrátke náporom, ale vytúžené góly prišli až v záverečnej štvrťhodine. Za celozápasový tlak si ich však zaslúžili. R Vanák 140. STRÁŽA: Š. Poliak – F. Kubala, Ďurana, Sotolár, Chovanculiak, A. Kubala (65. Mir. Poliak), Radočáni, Pallo, Mil. Poliak (86. Mackovčin), J. Bugáň, P. Bugáň.
Veľká Čierna – Dolná Tižina 1:5 (0:0), 60. Ľ. Harant – 50. Zákopčan, 68. Synek, 75. a 81. Chabada, 88. Dávidík. V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal, navrch mali síce hostia, ale nemali vyloženú šancu. Pri jedinej, ktorá volala po góle, vykopol loptu smerujúcu do brány hráč hostí. V druhom polčase dostali domáci smolný gól, z ojedinelej akcie sa im však o desať minút podarilo vyrovnať. Z priameho kopu však dostali domáci druhý gól a hostia potom získali väčšiu prevahu, ktorú dokázali vyjadriť aj gólmi. R Cinko 40. V. ČIERNA: Biely – Lednický, Mar. Domanický, M. Bohdal, J. Harant (72. Mucha), Briestenský (21. J. Dávidík), Očko, R. Bohdal, Ľ. Harant, Geľatík, R. Harant (81. Mich. Domanický). D. TIŽINA: Falašta – Nemček, Mir. Hazda, Mihalčatin, Maťko, Bačinský (78. P. Dávidík), Kubík (84. Marek Hazda), Synek, Zákopčan (70. Beza), Chabada, P. Ďurina
Kunerad – Zástranie 0:2 (0:0), 48. Škorvánek (z11m), 76. L. Gašpierik. V slušnom zápase predviedli hostia o niečo viac z futbalového umenia. Góly padali až po prestávke. Tesne po nej premenil pokutový kop za faul v 16-tke hosťujúci Škorvánek. O štyri minúty hrali hostia už bez vylúčeného V. Gašpierika, ale napriek tomu zápas kontrolovali. Gólovú poistku dal v 76. min. L. Gašpierik, keď po rohu hlavičkou prekonal Capka. R Hazda, 50. ČK: 52. V. Gašpierik (po 2 ŽK). KUNERAD: Capko – Veselý, P. Remenec, Hodas, L. Horník, M. Tuhý (82. P. Horník, Dubeň, Dolník, Prieložný, J. Škorvánek (70. Baránek), Kazimír (61. J. Remenec) ZÁSTRANIE: Majtán – Poliak, J. Lisko, M. Gašpierik, Martinek, M. Lisko, Jančula, V. Gašpierik, Kopas, L. Gašpierik (82. Mičica), J. Škorvánek.
Zápas Fačkov – Brodno bol odložený pre nespôsobilý terén.
1. D. Tižina 11 10 1 0 38:5 31
2. Zástranie 11 8 1 2 39:15 25
3. Bitarová 10 7 2 1 23:10 23
4. Fačkov 10 5 1 4 25:14 16
5. Mojš 11 4 3 4 23:24 15
6. Brodno 10 3 4 3 18:16 13
7. Zádubnie B 11 4 0 7 10:33 12
8. Stráža 11 3 2 6 17:19 11