Stredoškolská Dennex Group liga
7. KOLO: SOU Sasinkova - SŠ poľnohospodárska 6:2, OA T. Akvinského – SOU spol. stravovania 2:2, SPŠ stavebná - ZSŠ Rosinská 8:3, Gymnázium sv. Františka - GBAS Sučany A 1:2, GBAS Sučany B – Gymnázium VeľkáOkružná 0:5 kontumačne.
8. KOLO: SPŠ stavebná - SOU Sasinkova 10:0, Gym. sv. Františka - SPŠ poľnohospodárska 2:1, GBAS Sučany A - ZSŠ Rosinská 4:8, Gym.Veľká Okružná - SOU spol. stravovania 4:4, OA T. Akvinského - GBAS Sučany B 5:0 kontumačne. Tabuľka:
1. Stavebná 8 8 0 0 62:9 24
2. Rosinská 8 5 1 2 48:24 16
3. V. Okružná 7 4 1 2 24:19 13
4. sv.Františka 8 4 1 3 23:18 13
5. Sasinkova 7 4 1 2 28:28 13
6. SOU Stravovania 8 3 3 2 37:28 12
7. Poľnohospodárska 8 3 0 5 23:30 9
8. Sučany A 8 2 1 5 18:32 7
9.T. Akvinského 8 1 1 6 12:46 4
10. Sučany B 8 0 1 7 8:48 1
Miniškolská Klamza liga
ŠK Makroteam Žilina - ZŠ Hájik 4:7, CZŠ R. Zaymusa - ZŠ Hájik 1:1, ŠK Makroteam Žilina - CZŠ R. Zaymusa 0:4.
1. R. Zaymusa 8 4 3 1 21:6 15
2. ZŠ Hájik 8 3 2 3 19:21 11
3. Makroteam 8 1 3 4 14:24 6
1. Školská Kinekus liga
7. KOLO: ZŠ Bánová - ZŠ Hôrky 3:7, ZŠ sv. Gorazda - ZŠ Terchová Struháreň 2:2, ZŠ R. Teplice A - ZŠ Belá 3:6, ZŠ Gbeľany - CZŠ R. Zaymusa 6:0.
8. KOLO: ZŠ Bánová - ZŠ sv. Gorazda 0:6, ZŠ Hôrky - CZŠ R. Zaymusa 6:0, ZŠ Belá – ZŠ Terchová Struháreň 9:1, ZŠ Gbeľany - ZŠ R. Teplice A 1:4.
1. ZŠ Belá 8 8 0 0 66:14 24
2. R. Teplice A 8 7 0 1 29:12 21
3. ZŠ Hôrky 8 4 1 3 30:18 13
4. sv. Gorazda 8 3 2 3 18:23 11
5. Struháreň 8 3 1 4 16:27 10
6. ZŠ Gbeľany 8 3 0 5 16:23 9
7. ZŠ Bánová 8 2 0 6 14:40 6
8. R. Zaymusa 8 0 0 8 7:23 0
2. Školská Kinekus liga
7. KOLO: ZŠ Budatín - ZŠ Oravská 2:7, ZŠ Turie - ZŠ Hájik 1:8, ZŠ R. Teplice B – SŠ Kráľovnej Pokoja 1:2,
ZŠ Lichardova - ŠK Makroteam Žilina 3:3, ZŠ Varín - ZŠ Višňové 3:1.
8. KOLO: ZŠ Oravská - ZŠ Turie 11:0, ZŠ Budatín - ZŠ Hájik 1:4, ZŠ Varín - SŠ Kráľovnej Pokoja 1:4, ŠK Makroteam Žilina - ZŠ R. Teplice B 1:1, ZŠ Lichardova - ZŠ Višňové 2:0.
1. Kráľ. Pokoja 8 6 2 0 41:12 20
2. ZŠ Oravská 8 6 1 1 51:21 19
3. ZŠ Varín 8 6 0 2 33:15 18
4. ZŠ Višňové 8 4 1 3 34:19 13
5. ZŠ Hájik 8 4 1 3 27:18 13
6. R. Teplice B 8 3 1 4 17:28 10
7. Lichardova 8 2 2 4 15:33 8
8. ZŠ Budatín 8 1 3 4 16:24 6
9. Makroteam 8 0 4 4 21:45 4
10. ZŠ Turie 8 0 1 7 13:52 1
Rozpis súťaží na február 2006:
Stredoškolská Dennex Group liga
Pondelok 27. februára, Š. H. Bôrik, rozhoduje Oravec.
9. KOLO: 8.00 h SOU Sasinkova - SOU spol. stravovania, 8.35 h SPŠ Poľnohospodárska - ZSŠ Rosinská, 9.30 h. Gymn.V. Okružná - Gym. sv. Františka, 10.15 h OA T. Akvinského - GBAS Sučany A.
10. KOLO: 11.00 h SOU spol. stravovania - Gymn. sv. Františka,
11.45 h SOU Sasinkova - OA T. Akvinského, 12.30 h SPŠ pono-
hospodárska - Gymn. V. Okružná, 13.15 h SPŠ stavebná-GBAS Suany A.
1. Školská Kinekus liga
Štvrtok 23. februára, Š. H. Bôrik, rozhoduje Oravec. 9. KOLO: 8.00 h ZŠ sv. Gorazda - CZŚ R. Zaymusa, 8.35 h ZŠ Bánová - ZŠ R. Teplice A, 9.10 h ZŠ Gbeľany - ZŠ Terchová Struháreň, 9.45 h ZŠ Hôrky - ZŠ Belá.
10. KOLO: 10.20 h ZŠ sv. Gorazda - ZŠ R. Teplice A, 10.55 h ZŠ Bánová - CZŠ R. Zaymusa, 11.30 h ZŠ Hôrky - ZŠ Terchová Struháreň, 12.05 h ZŠ Gbeľany - ZŠ Belá.
2. Školská Kinekus liga
Utorok 28. februára, Š. H. Bôrik, rozhoduje Oravec.
9. KOLO: 8.00 h ZŠ Turie - ZŠ Varín, 8.35 h ZŠ R.Teplice B - ZŠ Oravská, 9.10 h ŠK Makroteam ZA - ZŠ Hájik, 9.45 h ZŠ Lichardova - SŠ Kráľovnej pokoja, 10.20 h ZŠ Budatín - ZŠ Višňové.
10. KOLO: 10.55 h ZŠ Varín - ZŠ R. Teplice B, 11.30 h ZŠ Turie - ŠK Makroteam ZA, 12.05 h ZŠ Oravská - SŠ Kráľovnej pokoja, 12.40 h ZŠ Hájik - ZŠ Višňové, 13.15 h ZŠ Lichardova - ZŠ Budatín.
Miniškolská Klamza liga
Utorok 28. februára, Š. H. Bôrik, rozhoduje Čamatej.
10.30 h ŠK Makroteam Žilina - ZŠ Hájik, 11.15 h CZŠ R. Zaymusa - ZŠ Hájik, 12.00 h ŠK Makroteam Žilina - CZŠ R. Zaymusa.
Autor: čam