Favoriti nezaváhali ani v jednom zápase

Športovo-technická komisia ObFZ Žilina na svojom ostatnom zasadnutí kontumovala zápas I. triedy z 12. kola Nezbudská Lúčka - Rajec (pôvodný výsledok 2:3) na 0:3 v prospech Rajca za neoprávnený štart hráča domácich.

Kotešová - Zbyňov 4:0 (3:0). 16., 45. F. Bujný, 32. Hranica, 68. Kendy. Od úvodu videli prítomní diváci veľmi dobrý futbal a nič nenasvedčovalo tomu, že hostia sú na chvoste tabuľky. Nad všetkých vynikal najmä Fero Bujný, ktorý bol na neudržanie a pripravoval veľa šancí pre spoluhráčov. Po krásnych akciách s Pollákom a Urbanom dal sám dva góly a tretí vypracoval pre Hranicu. V druhom polčase domáci uspokojení výsledkom poľavili, čo však hostia nedokázali využiť. R Bugala, 80. KOTEŠOVÁ: Magerčiak - Lacek, M. Bujný, Mikulík (46. Václavík), B. Bujný, Urban, F. Bujný, Galovič, Hranica (46. Kendy), Pollák (76. Janec), Takáč. ZBYŇOV: J. Urík - Babčan, Pekara, Miškovský, M. Urík, Gažúr, Bielik (70. Dubec), Jamečný, Súkeník (70. Súkeník), Bariak (72. Surovčík), R. Urík.

Rajec - Višňové 2:0 (1:0). 45., 75. Mazák. Bol to zápas priemernej úrovne. Domáci mali mierne navrch a mali viac šancí. Ujali sa vedenia gólom do šatne v 45. min Mazákom po rohovom kope. Druhý polčas bol obrazom prvého a z náhodnej akcie zvýšil opäť Mazák na 2:0. R L. Rogoň, 80. RAJEC: Kmeť - Jakubes, Hájek, Šupka, Bujný, Šimkulič, Veselý, Mazák, Pekara (80. Kadurík), Krajčoviech, Pekný (70. Baďura). VIŠNOVÉ: Majtaník - Vojtyla (46. Kubica), Husárik, Laš, Šupej, Franček, Gaško (80. Ďurana), Varínčiak, Strelička, M. Stromček, Danaj.

Bytčica - Nezbudská Lúčka 4:1 (2:1). R. Kubo - za hostí. Už v prvej časti hry mali mierne navrch domáci z Bytčice. Prejavilo sa to aj na ich vedení o jeden gól. Hostia sa síce snažili skorigovať stav, ale góly v druhom polčase strieľali len domáci. R Žiak. BYTČICA: Hlaváč - Keblušek, Dubovec, Ľ. Zuziak, Morvay, Dubeň, Ďuriš, Dietrich, Ťažký, Repkovský, M. Zuziak. NEZBUDSKÁ LÚČKA: Hruška - Ľ. Kubo, Mrázik, M. Samec, Hlávka, R. Kubo, Tichý, Šipčiak, Krivko, Berešík, V. Samec.

Rašov - Rajecké Teplice-Konská 9:0 (5:0). S. Lacko 2, M. Lacko 2, Kresáň 2, Kadáček 2, Tretinár. Zápas prebiehal v réžii domácich futbalistov. Rozhodnuté bolo prakticky už v prvom polčase. Do dvoch gólových šancí sa dostali aj hostia, ale gól sa im nepodarilo dať. R Skukálek, 200. RAŠOV: Čupec - Bajza, Prášek, Gombár, Križňan, Michálek, M. Lacko, Tretinár, Baláž, S. Lacko, Kresáň. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Frátrik - Ján Piala, M. Krkoška, Sibyla, Baránek, Sopko, Figura, Mintál, Pleva, Šramo (46.Remšík, 80. Ďuriník), M. Piala (46. Urbanec).

Hlboké - Dlhé Pole 1:0 (0:0). 50. Vršanský. Domáci mali prevahu od začiatku do konca, vypracovali si aj viac šancí. Premeniť však dokázali len jednu. Tá im napokon na víťazstvo stačila. R Mackovčin, 200. HLBOKÉ: Martinický - D. Konečný, Pavlík, Vršanský, J. Hvorečný, P. Adamov, Remeš, V. Konečný (30. Hrabovský), Zátek, Hoferica, Krajíček. DLHÉ POLE: Bohdan - K. Feranec, M. Feranec, Dvorák, P. Fuljer, Švec, Forbík, Šimulák, Beneš, Tornári, Dzúrik.

Závodie - Belá 4:1. Bronček 3, Šajnoha - 20. F. Ťažký. Prvý polčas boli hostia lepším mužstvom, ujali sa vedenia už v 20. min po úniku Vrábla doklepol Ťažký a viedli 0:1. Pritom mohli skórovať ešte dvakrát, keď Cabadaj z dvoch metrov netrafil loptu. Hneď na to mal čistú šancu Čepela, ale tiež nepremenil. Závodie vyrovnalo v 35. min na 1:1. Druhý polčas domáci pritlačili a hostia sa sústredili viac na rozhodcu. R Krupík, 120. ZÁVODIE: Trnka - Sekerka, Belko, Mišúr, Ftorek, Gamboš, Broček, Kučera, Hruboška, Šajnoha, Šoška. BELÁ: Zavalidroga - Ondráš, Laščiak, Boháč, Šmehýl (75. Franek), Kuťa, Čepela, Cabadaj, Vrábel, F. Ťažký (60. Sedúch), Kurcin.

Kotrčina Lúčka - Zádubnie 4:0 (1:0). 35., 55. (z 11 m) Žabka, 75. Mikolaj, 86. Kuťka. Prvý polčas bol vyrovnaný s množstvom šancí na obidvoch stranách. V druhom polčase sa hra s vysokým tempom domáceho mužstva skvalitnila, po krásnych góloch Mikolaja v 75. min. a Kuťku v 86. min. vyhrala zaslúžene Kotrčina Lúčka. R Moravec, 100. KOTRČINÁ LÚČKA: Trnovec - Ďurnek (70. Laurenčík), J. Káčerík, Slúčik, Milo, Kuťka, M. Bielik, Mikolaj, Peťko, Žabka (80. Beleš), Martinček. ZÁDUBNIE: Vanca - B. Sýkora, Belanec, Majerčík, Holeš, Gašpierik, Pytel, Talafa, Heiser, Hulín, Majer.

1. Závodie 13 9 2 2 29:13 29

2. K. Lúčka 13 8 3 2 27:8 27

3. Rajec 13 7 3 3 23:19 24

5. Kotešová 13 6 3 4 26:17 21

9. Bytčica 13 6 1 6 31:28 19

4. Zádubnie 13 6 1 6 24:21 19

6. Višňové 13 6 0 7 19:17 18

7. Rašov 12 4 3 5 25:25 18