Štvrtok, 5. august, 2021 | Meniny má HortenziaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ III. liga, 12. kolo - nedeľa 23. októbra o 14.00 hod: R. Sobota B - Bytča (Šulek - Horný, Čiernik - Mastiš), B. Bystrica B - Bánová

DOSPELÍ
III. liga, 12. kolo - nedeľa 23. októbra o 14.00 hod: R. Sobota B - Bytča (Šulek - Horný, Čiernik - Mastiš), B. Bystrica B - Bánová (10.30, Horák - Ambróz, Kubačka - Hurík). IV. liga, 12. kolo - nedeľa 23. októbra
o 14.00 hod: Valča - Žilina B (Tršo - Repiský, Madera - Vrteľ), T. Štiavnička - Stráňavy (Ondruš - Žuffa, Vrtich - Piatek), L. Lúčka - Nižná (Kuteľ - Halfar, Vojtek - Bubniak). V. liga, 12. kolo - nedeľa 23. októbra o 14.00 hod: Skalité - Teplička (Holub - Uhorskai, Mastiš - Zeleňák), Makov - Strečno (Farský - Mi Jakubjak, Močiliak - Muráň), Podvysoká - Rosina (Žbirka - Droppa, Blahušiak - Šmíd), K. N. Mesto B - Trnové (Tutura - Kružliak, Jacko - Piaček), S. Bystrica - Predmier (Vojvoda - Rohoň, Čunderlík - Kysel), Varín - D. Hričov (Matejčík - Ivanič, Škvarek - Badura), Bánová B - Raková (22. 10., Brezany, Michna - Drapáč, M. Poliak - Kmoško). I. TRIEDA, 12. kolo - nedeľa 23. októbra o 14.00 hod: Zbyňov - Kotrčina Lúčka (R. Martinec, Papík), Zádubnie - Závodie (Bariak, Kúdelka, Pekara), Belá - Hlboké (Mintál, Vorel, Rujbr), Dlhé Pole - Rašov (Chaban, Sklenár, Taraba), Rajecké Teplice - Bytčica (Rogoň, Gamboš), Nezbudská Lúčka - Rajec (Strna, Skotnický, Šupka), Višňové - Kotešová (Mihálik, Mackovčin, Schmidt). II. TRIEDA, 12. kolo - nedeľa 23. októbra o 14.00 hod: Divinka - Horný Hričov (Oravec, Capko), Hrabové - Súľov (Rolko, Kováč, Baláž), Petrovice - Považský Chlmec (Daubrava, Masár, ObFZ), Terchová - Stránske (Martinec st., Bugala), Nededza - Lietava (22.10., Chapko, Bariak, Juríček), Štiavnik - Podhorie (Šedík, Brodňan, Krajčí), Kamenná Poruba - Turie (Cinko, Krupík, Papík). III. TRIEDA sk. A, 10. kolo - nedeľa 23. októbra o 14.00 hod: Zástranie - Brodno (Ondrušík, Peťko), Kunerad - Zádubnie B (Bucha, Juríček), Veľká Čierna - Ovčiarsko (Jasenové, Mitúch, Skukálek), Fačkov - Bitarová (Mikurda, Wojčík, Hruboška), Stráža - Mojš (Tarač, Vaškovič).
DORAST
III. LSD a LMD, 12. kolo - nedeľa 23. októbra o 10.00 a 12.30 hod: Bánová - N. Baňa (Petrák st. - Cerchlan, Červený - Hubka), Bytča - Čadca (Likavcová - Perašín, Ondruš - Baják). IV. liga, 12. kolo - nedeľa 23. októbra o 11.30 hod: Štiavnik - Strečno (Brodňan - Šedík), Košťany - Žilina C (22. 10. o 14.00, Mihálka - ObFZ MT), Belá - L. Hrádok (Vorel - Mintál), Lisková - Stráňavy (22. 10. o 14.00, Chudý - ObFZ LM), Černová - Rajec (22. 10. o 14.00, Tomčík - ObFZ LM). V. liga, 12. kolo - nedeľa 23. októbra
o 11.30 hod: Korňa - Rosina (22. 10. o 14.00, Petrák st. - Petrák ml.), Divina - Podhorie (Gamboš - Rogoň), Svrčinovec - Predmier (22. 10. o 14.00, Greňo - Halfar), Skalité - D. Hričov (22. 10. o 14.00, Ondrašina - Drozd), K. Poruba - Raková (22. 10. o 14.00, Masár - Oravec). I. TRIEDA, 12. kolo - nedeľa 23. októbra o 11.30 hod: Mojš - Teplička (Kubo, Dubovcová), Hrabové - Dolná Tižina (Kováč, Rolko), Veľké Rovné - Trnové (Capko, Oravec), Terchová - Dlhé Pole (Bugala, Martinec st.), Varín - Hôrky (22.10., Martinec ml., Červená), Višňové - Kotešová (Mackovčin, Mihálik). II. TRIEDA, 12. kolo - nedeľa 23. októbra o 11.30 hod: Krasňany - Horný Hričov (Vaškovič, Tarač), Zádubnie - Súľov (Kúdelka, Bariak), Zástranie - Považských Chlmec (Peťko, Ondrušík), Kunerad - Petrovice (Juríček, Bucha), Lietavská Lúčka - Nededza (Hanakovič, Vachan), Rašov - Hliník (Jablonové, Masár, Daubrava), Ďurčiná - Gbeľany (Wojčík, Mikurda).
ŽIACI
II. LSŽS a LMŽS, 12. kolo - sobota 22. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Z. Poruba - Žilina B (23. 10., Moják - Krajči), V. Rovné - Fomat MT (Brodňan - Žeriava). III. LSŽ a LMŽ, 12. kolo - sobota 22. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Bytča - Radoľa (Knapec - Matejčík), Žilina C - Bánová (Holeša - Rogoň), Skalité - Rajec (Drozd - Ondrašina). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 12. kolo - sobota 22. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Krasňany - Predmier (Kuba, Paňák), Kamenná Poruba - Rosina (Ilčík, Wojčík), Teplička - Stráňavy (Mitúch, Hanakovič), Terchová - Strečno (Šupej, R. Martinec), Rajecké Teplice - Bytčica (Ovečka, Vachan), Varín - Štiavnik (Červená, Martinec ml.), Višňové - Zbyňov (Dubovcová, Strna). II. TRIEDA sk. A, 10. kolo - nedeľa 23. októbra o 10.00 hod: Vlčince - Ovčiarsko (P. Chlmec, Ilčík), Babkov - Stránske (Kuba), Ďurčiná - Litava (Mikurda), Lietavská Lúčka - Hôrky (Vachan), Lietavská Svinná - Bitarová (Červená), Jasenové - Turie (Wojčík). II. TRIEDA sk. B, 10. kolo - nedeľa 23. októbra o 10.00 hod: Nezbudská Lúčka - Dolná Tižina (Ovečka), Zádubnie - Brodno (Kúdelka), Belá - Trnové (Krajíček), Mojš - Gbeľany (Dubovcová), Nededza - Kotrčina Lúčka (Šupej).

Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako si zabezpečiť krytie liečby a karantény v zahraničí?
  2. Poznáte horúci trend interiérového dizajnu?
  3. Podnikáte? Otvorte si účet online a ušetrite
  4. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise
  5. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci
  6. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor
  7. Odomknite si SME.sk na viacerých zariadeniach
  8. Matej Bel: bol plagiátor alebo génius?
  9. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy
  10. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova
  1. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  2. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  3. Zázračné účinky Arónie na zdravie
  4. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  5. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  6. Poznáte horúci trend interiérového dizajnu?
  7. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise
  8. Dekarbonizácia má byť súčasťou moderných dodávateľských vzťahov
  9. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  10. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
  1. Ficov priateľ a oligarcha Miroslav Výboh zmenil kurz v biznise 6 552
  2. Dominika Kavaschová: Netušila som, že mám v sebe toľko nehy 5 950
  3. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021 5 801
  4. Ako sa dostať z Bratislavy do Nitry, Bystrice, Popradu a Prešova 5 451
  5. Ak sa včas nespamätáme, vlaky z Číny získajú Maďari a Poliaci 4 824
  6. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 187
  7. Matej Bel: bol plagiátor alebo génius? 3 168
  8. Na čo si dávať pri investovaní do kryptomien pozor 3 144
  9. Jeden deň na Bratislavu nestačí 2 588
  10. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 2 541
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Ilustračná foto.

Súčasťou programu bude aj odovzdanie listiny kráľom Karolom Róbertom.


TASR 3 h
Ilustračná foto.

Polícia ponúka vodičom dve obchádzkové trasy.


SITA 6 h

Ako to na olympiáde vyzeralo? Lukáš Giertl, vedúci výpravy vodných slalomárov, prezradil viac aj o výkonoch Slovákov.


11 h

Zo stretnutí sa vytvorila tradícia.


23 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

K vyhliadkovej veži vedie nový náučný chodník.


TASR 3. aug

Bez geometrického plánu už kataster vecné bremeno nezapíše.


21 h

Tréner Ščasný volá do FC dvoch lídrov Bábu a Veľkého Cetína.


8 h

Zo stretnutí sa vytvorila tradícia.


23 h

Už ste čítali?