Jediné víťazstvo hostí zaznamenala Terchová

II. trieda - Až v troch zápasoch 11. kole II. triedy Oblastného futbalového zväzu Žilina vyhrali domáci 2:1, jednoznačné zvíťazil iba Považský Chlmec, ktorý poskočil na tretie miesto...

II. trieda
Až v troch zápasoch 11. kole II. triedy Oblastného futbalového zväzu Žilina vyhrali domáci 2:1, jednoznačné zvíťazil iba Považský Chlmec, ktorý poskočil na tretie miesto v tabuľke. Posledné Podhorie si pripísalo druhú výhru.
Kamenná Poruba - Divinka 2:1 (0:0). 65. Sádecký, 74. Jasenovský (z 11m) - 88. Hložný (z 11m). V prvom polčase mali domáci niekoľko príležitostí, ktoré nevyužili, v druhom polčase svoju prevahu vyjadrili aj gólmi. Hostia boli technickejší, domáci bojovnejší a rýchlejší. R Ondruš, 40. KAMENNÁ PORUBA: L. Jasenovský - Ondrejka, Mičúch, Podkopčan, Ľ. Štrba, P. Jasenovský, Sádecký (70. Chovančík), Jež, Juhás (60. J. Kavecký), Horník (82. P. Sudor), I. Štrba. DIVINKA: Puškár - Mourtada, P. Korista st., P. Korista ml. (46. Lokaj), Buček, Matejčík, Kubáň, Škorík, Ovečka, Holeša, Hložný.
Turie - Štiavnik 2:1 (1:0). 20. Manga, 80. Špagľa - 60. Machciník. Zápas sa začal bojovne na jednej i na druhej strane. Obaja súperi sa snažili vyhrať, takže sa stále hralo útočne. Po nariadenom priamom kope z 18 metrov skóroval Manga prudkou strelou k tyči. Do konca prvého polčasu sa stále útočilo. Stav sa však už nezmenil. Do druhého polčasu nastúpili aktívnejšie hostia, ktorým sa z priameho kopu podarilo vyrovnať. Domáci sa ale nezložili. So snahou vyhrať tento zápas po peknom centri Chupáňa hlavičkou Špagľa zvýšil skóre. R Juríček, 50. TURIE: Pirošík - P. Lokaj, Valíček, J. Lonc, Ľ. Lonc, Machyna, Hreus, D. Tandara, Manga, R. Chupáň, Špagľa. ŠTIAVNIK: Parčiš - V. Kuciak, Machciník, Šutara, Muška, P. Kuciak, Gajdošík, J. Pobijak, Sedala, Hraboš, P. Pobjak.
Podhorie - Nededza 2:1 (0:1). 15. Repáň (za hostí). Hostia začali dobre, už v 15. min. sa ujali vedenia gólom Repáňa. V 25. min. sa sám rútil na brankára domácich Hreus, v 36. min. Frniak opečiatkoval hlavičkou domáce brvno. Domáci pohrozili v 45. min., ale brankár hostí bol na mieste. V druhom polčase sa domáci vrátili do hry gólom z pokutového kopu a asi v 75. min. strhli šťastnejší domáci víťazstvo na svoju stranu. R Wojčík, 50. PODHORIE: Nižný - Puček, Brezanský, Ondrejka, Majer, Škorvánek, Makuka, Chobot, Hetart, Polko, Ostrochovský. NEDEDZA: Hlad - Drábik, Frniak, Grülling, Jančík, Repáň, V. Peťko, Hreus, Mravec, Balala (60. Kupčák), Remek.
Lietava - Terchová 1:2 (0:0). 50. Brežný, 70. Struhárňanský (za hostí). Vyrovnaný zápas, hostia však boli lepší o dva góly. R Kúdelka, 100. LIETAVA: Kudla - Brezány, Sedliak, Ďurajka, Peter Gašpierik st., Peter Gašpierik ml., Súkeník, Juraj Gašpierik, Hradský, R. Bellan, M. Gašpierik. TERCHOVÁ: Závacký - Sotolár, Krištofík, Hanuliak, Struhárňanský, Brežný, Komačka, M. Gajdošík, Praták, Vantúch, P. Gajdošík.
Stránske - Petrovice 2:0 (1:0). 15. R. Chrachala, 80. Kasman. Domáce mužstvo napriek oslabenej zostave predčilo mužstvo z Petrovíc po všetkých stránkach. Okrem gólov mali domáci aj množstvo šancí, ktoré nepremenili. Hostia boli slabším tímom, keď sa nepočíta 15 minút v prvom polčase, kedy mali mierne navrch.
R Wojčík, 20. STRÁNSKE: P. Vdovčík - Hodás, Ľ. Gabčík, Fašanok, M. Chrachala, Lorenčík, Kasman, Dubeň, M. Vdovičík, R. Chrachala, Majerčík (60. P. Chrachala). PETROVICE: Š. Adamík - Vrbka, Hrtánek, Valíček, Dorušinec, Marcel Černek, Hladký, Hvorečný, Hrobárik, P. Adamík, Chobot.
Považský Chlmec - Hrabové 6:1 (2:0). 14. Ambra, 24. M. Kozlík, 52. M. Kubány, 52. a 79. (11m) Stenchlák, 86. Čejka - 88. V. Hrabovský. Domáci počas celého zápasu jasne dominovali a využili vypracované šance. Hostia dokázali korigovať výsledok na konci zápasu. Domáci zaslúžene vyhrali a pripísali si tri body. R. Peťko, 60. POVAŽSKÝ CHLMEC: R. Kozlík - Mi. Kozlík, Ma. Kozlík, Dendis (53. P. Čejka), Stenchlák, Vaňovič, Horňák, Ambra, J. Čejka (58. Kubala), P. Čejka, Kubány. HRABOVÉ: J. Hrabovský - J. Gajdošík st., J. Sedlák, Bučko, M. Jánošík, J. Gajdošík ml., Šimon (38. V. Hrabovský), Jur. Sedlák, M. Hrabovský, Daniš, Bunta.
Súľov - Horný Hričov 3:0 (0:0). 53. Ďurec, 70. Ďurkovský, 80. O. Danížek. Začiatok zápasu bol vyrovnaný. Šance boli na oboch stranách, lenže nevyužité. V 36. min. sa rútil hosťujúci Marčiš sám na brankára, ktoré obišiel, ale z uhla netrafil prázdnu bránu. V 39. min. ten istýn hráč z hranice šestnástky trafil mimo brány. V druhom polčase išli domáci do vedenia z ojedinelého útoku v 53. min. Ďurecom. O štyri minúty neskôr domáci Bušovský trafil ľavú tyč. V 69. min. zahrával Jahvodka priamy kop, ale domáci obranca vykopol loptu z bránkovej čiary. Hneď z protiútoku Ďurkovský zvyšoval na 2:0. Tretí gól v poradí pridal O. Danížek. V 85. min. mohli hostia Šoškom znížiť, ale domáci brankár vytlačil loptu na brvno. R Sko-
tnický, 100. SÚĽOV: Ďurajka - R. Hrehor, M. Danížek, Bušovský, R. Hudek, Ďurkovský, O. Danížek, Ďurec, Ľ. Hrehor (80. Blaško), Rástočný (65. Kereš), Bušfy (84. Smatana). HORNÝ HRIČOV: Slosarčík - B. Vydra, M. Vydra, Koštek, Jahvodka, Barták, Šoška, Marčiš, Novisedlák, Ľ. Králik, J. Králik (46. Domanický).
1. Terchová 11 8 1 2 22:8 25
2. Štiavnik 11 6 3 2 19:14 21
3. P. Chlmec 11 6 2 3 36:18 20
4. Petrovice 11 6 2 3 14:17 20
5. Stránske 11 6 1 4 23:23 19
6. Divinka 11 5 2 4 25:16 17
7. Turie 11 5 2 4 17:17 17