Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ, DORAST, ŽIACI

DOSPELÍ


III. LIGA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 10.30 hod: Bánová - Bytča (M. Ondák - Korista, Vorel - Jekkel). IV. LIGA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Trebostovo - L. Lúčka (Chudý - Dvorštiak, Harezník - Kysel), Stráňavy - Belá (Halfar - Čuboň, Petrák ml. - Kmoško), Žilina B - Martin (10.30, Reguly - Cerchlan, Ondruš - Knap).


V. LIGA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Bánová B - Skalité (15.10., Brezany, Ivanič - Škvarek, Blahušiak - Zeleňák), Raková - Varín (Kružliak - Tutura, Drahovský - Oravec), D. Hričov - S. Bystrica (Holub - Frančák, Uhorskai - Koša), Predmier - K. N. Mesto B (Švec - Droppa, Vrlíková - Kuska), Trnové - Podvysoká (Mastiš - Reguly, Ondruš - Pavlák), Rosina - Makov (Jacko - Beňo, Drapáč - Piaček), Strečno - Teplička (Krajči - Cerchlan, Vorel - Piatek).


I. TRIEDA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Višňové - Zbyňov (Krupík, Žiak), Kotešová - Nezbudská Lúčka (Skukálek, Rogoň), Rajec - Rajecké Teplice (Minál, Hreus), Bytčica - Dlhé Pole (Mackovčin, Daubrava, Schmidt), Rašov - Belá (Bariak, Oravec, Krajči), Hlboké - Zádubnie (Papík, Mihálik, Baláž), Závodie - Kotrčina Lúčka (Sklenár, Tomáš, Taraba).


II. TRIEDA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Kamenná Poruba - Divinka (Ondruš, Zachar), Turie - Štiavnik (Juríček, Bugala, Rujbr), Podhorie - Nededza (Wojčík, Rybárik, Papík), Lietava - Terchová (Kúdelka, Červený, Tarač, Hruboška), Stránske - Petrovice (15.10., Červený, Wojčík, Šupka), Považský Chlmec - Hrabové (Peťko, Strna), Súľov - Horný Hričov (Skotnický, Capko).


III. TRIEDA sk. A, 9. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Mojš - Fačkov (Kubo, Mikurda), Bitarová - Veľká Čierna (Kľačanský, Hôrecký), Ovčiarsko - Kunerad (Ondrušík, Šedík), Zádubnie B - Zástranie (15.10, Tarač, Rolko, Ondruš), Brodno - Dolná Tižina (Bucha, Cinko).


III. TRIEDA sk. B, 9. kolo - nedeľa 16. októbra o 14.00 hod: Hliník - Jablonové (R. Martinec, Martinec st.), Hôrky - Hričovské Podhradie (Sobola, Dobroň, Pekara), Svederník - Divina (Hazda, Chaban), Lúky - Veľké Rovné (15.10, Mitúch, Oravec, Skotnický).


 


DORAST


III. LSD a LMD, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 10.00 a 12.30 hod: Bytča - Námestovo (Staník - Chovanec, Rolko - Perašín), Čadca - Bánová (13. 10. o 12.00 a 14.30 h, Hnilica - Kuteľ, Ivanič - Kysel).


IV. LIGA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 11.30 hod: Krásno - Štiavnik (Lisická - Drozd), Rajec - Zuberec (Hreus - Mintál), Stráňavy - Belá (Petrák ml. - Čuboň), Žilina C - Strečno (Závodie, Tomáš - Sklenár).


V. LIGA sk. A, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 11.30 hod: K. Poruba - Staškov (Zachar - Ondruš), D. Hričov - Svrčinovec (15. 10. o 14.00, Krajči - Skukálek), Predmier - Divina (Droppa - Vrlíková), Podhorie - Podvysoká (Hôrky, Dobroň - Sobola), Rosina - Radoľa (Beňo - Drapáč).


I. TRIEDA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 11.30 hod: Višňové - Mojš (Žiak, Krupík), Kotešová - Varín (Rogoň, Skukálek), Hôrky - Rajecké Teplice (Podhorie, Rybárik, Wojčík), Dlhé Pole - Veľké Rovné (Vachan, Ilčík), Trnové - Hrabové (Červená, Krajíček), Dolná Tižina - Teplička (Hanakovič).


II. TRIEDA, 11. kolo - nedeľa 16. októbra o 11.30 hod: Ďurčiná - Krasňany (Dubovcová, Vlasatý), Gbeľany - Rašov (Mikurda, Kubo), Hliník - Lietavská Lúčka (Martinec st., R. Martinec), Nededza - Kunerad (Mitúch), Petrovice - Zástranie (Oravec, Bariak), Považský Chlmec - Zádubnie (Strna, Peťko), Súľov - Horný Hričov (Capko, Skotnický).


 


ŽIACI


II. LSŽS a LMŽS, 11. kolo - sobota 15. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Námestovo - V. Rovné (Kubačka - Ondruš), Liesek - Žilina B (16.10., ObFZ DK - ObFZ DK).


III. LSŽ a LMŽ, 11. kolo - sobota 15. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Korňa - Bytča (16. 10., ObFZ ZA - ObFZ ZA), Rajec - Svrčinovec (Michulek - Rogoň), Staškov - Žilina C (Greňo - Kupka), Bánová - Makov (Škvarek - Blahušiak).


I. TRIEDA SŽ a MŽ, 11. kolo - sobota 15. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Višňové - Krasňany (Dubovcová, Hazda), Zbyňov - Varín (Juríček, Hanakovič), Štiavnik - Rajecké Teplice (Mitúch, Hôrecký), Bytčica - Terchová (Červená, Krajíček), Strečno - Teplička (Paňák, R. Martinec), Stráňavy - Kamenná Poruba (Šupej, Ilčík), Rosina - Predmier (Vacha, Kuba).


II. TRIEDA sk. A, 9. kolo - nedeľa 16. októbra o 10.00 hod: Jasenové - Vlčince (Vlasatý), Turie - Lietavská Svinná (Bugala), Bitarová - Lietavská Lúčka (Hôrecký), Hôrky - Ďurčiná (Sobola), Lietava - Babkov (Červený), Stránske - Ovčiarsko (Šupej).


II. TRIEDA sk. B, 9. kolo - nedeľa 16. októbra o 10.00 hod: Mojš - Nezbudská Lúčka (Mitúch), Gbeľany - Nededza (Kubo), Kotrčina Lúčka - Žilina (Rolko), Trnové - Zádubnie (Ondrušík), Brodno - Dolná Tižina (Bucha).


II. TRIEDA sk. C, 9. kolo - nedeľa 16. októbra o 10.00 hod: Kotešová - Divinka (Skukálek), Dolný Hričov - Jablonové (Hôrecký), Rašov - Petrovice (Jablonové), Hlboké - Dlhé Pole (Papík), Súľov - Hrabové (Kuba).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 062
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 329
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 12 987
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 041
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 556
  6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 702
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 569
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 569
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 333
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 284
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Koronavírus: Odberné miesta v Rajci (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Rajci.

Testovanie v Rajci

Mesto Žilina bude počas víkendu testovať. Zdravotníci dostanú 15 eur za hodinu

V termíne od 18. do 26. januára sa bude na celom území Slovenska realizovať skríningové testovanie na ochorenie COVID-19.

Ilustračné foto.
Hokejisti Žiliny na ilustračnom zábere.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?