Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ III. LIGA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod:

DOSPELÍ
III. LIGA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod: Rimavská Sobota B - Bánová (Horný - Medveď, Pavol Turňa - D. Hrčka), Bytča - Čadca (Glončák - Kubečka, Fízel - Kanka). IV. LIGA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod: Oščadnica - Žilina B (Kuteľ - Chudý, Ma. Jakubjak - Smilňák), Valča - Stráňavy (Paňko - Dvorštiak, Harezník - Kmoško), Lietavská Lúčka - Námestovo (Náther - Čuboň, Drozd - Knap). V. LIGA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod: Skalité - Strečno (Frančák - Uhorskai, Drapáč - Baják), Teplička - Rosina (M. Poliak - Masár, Moják - V. Ďurana), Makov - Trnové (Rohoň - Škvarek, Ivanič - Oravec), Podvysoká - Predmier (Mi. Jakubjak - Farský, Močiliak - Muráň), Kysucké Nové Mesto B - Dolný Hričov (Nesluša, Drahovský - Beňo, Sitár - Kubáni), Várín - Bánová B (Dobroň - Krajči, Čunderlík - Zeleňák). I. TRIEDA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod: Zbyňov - Závodie (Mihálik, Sklenár), Kotrčina Lúčka - Hlboké (Rogoň, Bariak), Zádubnie - Rašov (Oravec, Korista), Belá - Bytčica (Kúdelka, Knapec), Dlhé Pole - Rajec (Mikurda, Hazda), Rajecké Teplice - Kotešová (Bugala, Cinko), Nezbudská Lúčka - Višňové (Capko, Michulek). II. TRIEDA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 14.30 hod: Divinka - Súľov (Chaban, Vaškovič), Horný Hričov - Považský Chlmec (Skukálek, Tarač), Hrabové - Stránske (Podhradský, Krupík), Petrovice - Lietava (8.10., Vaškovič, Mihálik, Rogoň), Terchová - Podhorie (Šedík, R. Martinec), Nededza - Turie (Skotnický, Mackovčin), Štiavnik - Kamenná Poruba (Strna, Sobola). III. A TRIEDA, 8. kolo - nedeľa 10. októbra o 14.30 hod: Dolná Tižina - Zádubnie B (Kľačanský, Rolko), Zástranie - Ovčiarsko (Kubo, M. Krško), Kunerad - Bitarová (Hôrecký, Wojčík), Veľká Čierna - Mojš (Milo, Juríček), Fačkov - Stráža (Cinko, Ondrušík). III. B TRIEDA, 8. kolo - nedeľa 10. októbra o 14.30 hod: Veľké Rovné - Svederník (Daubrava - Bucha), Divina - Hôrky (Martinec st., Holeša), Hričovské Podhradie - Hliník (Rybárik, Peťko), Jablonové - Kolárovice (Papík, Ondruš).
DORAST
II. LSDV a LMDV, 11. kolo - nedeľa 9. októbra o 10.00 a 12.30 hod: Lučenec - Žilina B (Pocklan - I. Krahulec, Locsos - Truban). III. LSD a LMD, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 10.00 a 12.30 hod: Bánová - Bytča (Krško - Korista, Červená - Badura). IV. LIGA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 12.00 hod: Štiavnik - Žilina C (11.30, Fízel - Kubačka), Strečno - Liptovský Hrádok (Michulek - Capko), Košťany - Stráňavy (8.10. o 14.30, Chmúrny - ObFZ MT), Belá - Rudina (Knapec - Kúdelka), Lisková - Rajec (8.10. o 14.30, Perašín - ObFZ LM). V. LIGA,
10. kolo - nedeľa 9. októbra o 12.00 hod: Staškov - Rosina (Staškovan - ObFZ CA), Korňa - Podhorie (8.10. o 14.30, Greňo - Petrák ml.), Podvysoká - Predmier (Farský - Močiliak - Muráň), Divina - Dolný Hričov (Holeša - Martinec st.), Skalité - Kamenná Poruba (8.10. o 14.30, Jacko - ObFZ LM). I. TRIEDA, 10. kolo - nedeľa 9. októbra o 12.00 hod: Mojš - Dolná Tižina (Bariak, Rogoň), Teplička - Trnové (Mackovčin, Skotnický), Hrabové - Dlhé Pole (Krupík, Podhradský), Veľké Rovné - Bytčica (Bucha, Daubrava), Terchová - Hôrky (R. Martinec, Šedík), Rajecké Teplice - Kotešová (Cinko, Bugala), Varín - Višňové (8.10., Mikurda, Mitúch). II. TRIEDA, 10. kolo - nedeľa
9. októbra o 12.00 hod: Krasňany - Súľov (Mitúch), Horný Hričov - Považských Chlmec (Tarač, Skukálek), Zádubnie - Petrovice (Oravec), Zástranie - Nededza (Kubo), Kunerad - Hliník (Wojčík, Hôrecký), Lietavská Lúčka - Gbeľany (Hanakovič), Rašov - Ďurčiná (Jablonové, Ondruš, Papík).
ŽIACI
I. LSŽS a LMŽS, 9. kolo - sobota 8. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Žilina - Revúca (L. Ondák - Coma, Masár), Podlavice - Belá (Poláček - M. Majer, Marhefka). II. LSŽS a LMŽS, 10. kolo - sobota 8. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Žilina B - Krásno (9.10 o 13.00 a 15.00, Kasárne, Šupej - Krajíček), Veľké Rovné - Kysucký Lieskovec (Tomáš - Zachar). III. LSŽ a LMŽ, 10. kolo - sobota 8. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Bytča - Čadca B (Gamboš, Holeša), Radoľa - Bánová (Grznár - Súhrada), Žilina C - Čierne (VTJ, Knapec - Matejčík), Turzovka - Rajec (Petrák ml. - Greňo). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 10. kolo - sobota 8. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Krasňany - Rosina (Paňák, Hazda), Predmier - Stráňavy (Rolko, Ondruš), Kamenná Poruba - Strečno (Červená, Wojčík), Teplička - Bytčica (Ovečka, J. Martinec), Terchová - Štiavnik (Kuba, R. Martinec), Rajecké Teplice - Zbyňov (Dubovcová, Hanakovič), Varín - Višňové (Mitúch, Mikurda). II. A TRIEDA, 8. kolo - nedeľa 9. októbra o 10.00 hod: Vlčince - Stránske (P. Chlmec, Krajíček), Ovčiarsko - Lietava (Šupej), Babkov - Hôrky (Ovečka), Ďurčiná - Bitarová (Kuba), Lietavská Lúčka - Turie (Hanakovič), Lietavská Svinná - Jasenové (Dubovcová). II. B TRIEDA, 8. kolo - nedeľa 9. októbra o 10.00 hod: Nezbudská Lúčka - Brodno (Capko), Dolná Tižina - Trnové (Rolko), Belá - Kotrčina Lúčka (Kúdelka), Žilina - Gbeľany (8.30., Martinec st.), Nededza - Mojš (Kľačanský). II. C TRIEDA, 8. kolo - nedeľa 9. októbra o 10.00 hod: Divinka - Súľov (Vaškovič), Hrabové - Hlboké (Skukálek), Dlhé Pole - Rašov (Hazda), Petrovice - Dolný Hričov (Papík), Jablonové - Kotešová (Ondruš).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Aká je chémia vôní
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  6. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  8. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  9. Aká je chémia vôní
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 30 255
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 16 699
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 748
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 9 652
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 717
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 256
  7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 8 225
  8. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 8 084
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 971
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 724
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Michaela Zakuťanská: Vyhodila som smartpohone, lebo chcel o mne veľa vedieť

Autorka hry Sám sebe sám Michaela Zakuťanská o nástrahách doby.

Michaela Zakuťanská
Súd dal za vraždu 17-ročnej Judite trest 12 rokov a štyri mesiace.

Vlci Žilina hovoria jasné NIE násiliu páchanému na ženách

Celosvetová kampaň upozorňujúca na problematiku násilia páchaného na ženách sa začala včera a potrvá nasledujúcich 16 dní.

Maroš Mikoláš

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

Nitra vybrala nového dopravcu, Arriva v súťaži neuspela

Dvaja neúspešní účastníci súťaže môžu podať námietky.

Obnažená a dobitá žena ležala pred bytovkou v Holíči

Pred incidentom v meste popíjala s dvoma mužmi.

Už ste čítali?