Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ - III. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: K. Lieskovec - Bytča (12.45, Repa - Likavcová, Králik - Schneider), Čadca - Bánová ...

DOSPELÍ
III. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: K. Lieskovec - Bytča (12.45, Repa - Likavcová, Králik - Schneider), Čadca - Bánová (I. Krahulec - Petrinec, Pocklan - Mastiš).
IV. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Krásno - L. Lúčka (Ma. Jakubjak - Lisická, Reguly - Perašín), Trebostovo - Belá (Brodňan - L. Ondák, Michulek - Hurík), Stráňavy - Martin (Chovanec - Chudý, Migaľová - Repa), Rudinská - Žilina B (Ondruš - Dvorštiak, Paňko - Baják). V. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Varín - Skalité (Droppa - Beňo, Mastiš - Piaček), Bánová B - S. Bystrica (1. 10., Tutura - Vojvoda, Močiliak - V. Ďurana), D. Hričov - Podvysoká (Čunderlík - Rohoň, Kružliak - Kubáni), Predmier - Makov (Žbirka - Drahovský, M. Poliak - Oravec), Trnové - Teplička (Blahušiak - Rogoň, Mi. Jakubjak - P. Ďurana), Rosina - Strečno (Uhorskai - Farský, Šalata - Ševec). I. TRIEDA, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Nezbudská Lúčka - Zbyňov (Kováč, Bugala), Višňové - Rajecké Teplice (Sobola, Mikurda), Kotešová - Dlhé Pole (Gašpierik, Skotnický, Taraba), Rajec - Belá (Mihálik, Michna, Pekara), Bytčica - Zádubnie (Bariak, Skukálek, Hruboška), Rašov - Kotrčina Lúčka (Súľov, Sklenár, Chaban, ObFZ), Hlboké - Závodie (Žiak, Šedík, Oravec, Schmidt).
II. TRIEDA, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Štiavnik - Divinka (Krupík, Milo, R. Martinec, Papík), Kamenná Poruba - Nededza (Peťko, Korista), Turie - Terchová (Červený, Hôrecký, Šupka), Podhorie - Petrovice (Mackovčin, Kubo, Rujbr), Lietava - Hrabové (Tarač, Kúdelka), Stránske - Horný Hričov (1.10., Skukálek, Rolko), Považský Chlmec - Súľov (Juríček, Strna). III. A TRIEDA, 7. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Zádubnie B - Brodno (1.10., Vachan, Kúdelka, Sobola), Stráža - Veľká Čierna (Wojčík, Daubrava), Mojš - Kunerad (Ilčík, Rogoň), Bitarová - Zástranie (Vaškovič, Papík, Baláž), Ovčiarsko - Dolná Tižina (Vlasatý, Rybárik, Krajčí). III. B TRIEDA,
7. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Kolárovice - Hričovské Podhradie (Ondrušík, Kľačanský), Hliník - Divina (Hazda, Martinec st.), Hôrky - Veľké Rovné (Bucha, Matejčík), Svederník - Lúky (Vachan, J. Martinec).
DORAST
III. LSD a LMD, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00-12.30 hod: Bánová - Námestovo (Chládek - Drozd, Papík - Pavlák), Bytča - Podlavice (Staník - Halfar, Rolko - Šmilňák). IV. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Černová - Štiavnik (1. 10. o 14.30 h, Tomčík - Kružliak), Rajec - Belá (Michna - ObFZ ZA), Rudina - Košťany (1. 10. o 14.30, Gamboš - Hurík), Stráňavy - Strečno (Migaľová - Chudý - Repa), L. Hrádok - Žilina C (1. 10 o 14.00, M. Poliak - Žuffa). V. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Raková - Divina (Žeriava - Zachar - Kuska), D. Hričov - Podvysoká (1. 10. o 14.30 h, Cimprich - Hôrecký), Predmier - Korňa (Drahovský - M. Poliak - Oravec), Podhorie - Radoľa (Hôrky, Matejčík - Bucha), K. Lieskovec - Rosina (1. 10., Kamenišťák - Čuboň). I. TRIEDA, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Varín - Mojš (1.10., 14.00, Skotnický, Oravec), Višňové - Rajecké Teplice (Mikurda, Sobola), Kotešová - Terchová (Skotnický, Gašpierik), Hôrky - Veľké Rovné (Podhorie, 30.9. o 16.00, Hanakovič, J. Martinec), Bytčica - Hrabové (Skukálek, Bariak), Dlhé Pole - Teplička (J. Martinec, Vachan), Trnové - Dolná Tižina (Hôrecký, Červený). II. TRIEDA,
9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Rašov - Krasňany (Jablonové, Chaban, Sklenár), Ďurčiná - Lietavská Lúčka (Hanakovič), Gbeľany - Kunerad (Kubo, Mackovčin), Hliník - Zástranie (Martinec st., Hazda), Nededza - Zádubnie (Rogoň - Vaškovič), Petrovice - Horný Hričov (Kľačanský, Ondrušík), Považský Chlmec - Súľov (Strna, Juríček).
ŽIACI
II. LSŽS a LMŽS, 9. kolo - sobota 1. októbra o 10.00-12.00 hod:
V. Rovné - Z. Poruba (Knapec - Taraba), K. N. Mesto - Žilina B (Hurík - Gamboš).
III. LSŽ a LMŽ, 9. kolo - sobota 1. októbra o 10.00-12.00 hod: Skalité - Bytča (10.30-12.30 h, Petrák st. - Ondrašina), Rajec - Žilina C (Brodňan - Holeša), Bánová - Čadca B (Coma - Rogoň). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 9. kolo - sobota 1. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Varín - Krasňany (Oravec, Skotnický), Višňové - Rajecké Teplice (Ovečka, Wojčík), Zbyňov - Terchová (Dubovcová, Kľačanský), Štiavnik - Teplička (Kuba, Hôrecký), Bytčica - Kamenná Poruba (Hanakovič, Daubrava), Strečno - Predmier (Kubo, Hazda), Stráňavy - Rosina (Šupej, R. Martinec). II. A TRIEDA,
7. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00 hod: Lietavská Svinná - Vlčince (Šupej), Jasenové - Lietavská Lúčka (Hanakovič), Turie - Ďurčiná (Kuba), Bitarová - Babkov (Dubovcová), Hôrky - Ovčiarsko (Bucha), Lietava - Stránske (Ovečka). II. B TRIEDA, 7. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00 hod: Nededza - Nezbudská Lúčka (Červená), Mojš - Žilina (Krajíček), Gbeľany - Belá (Kubo), Kotrčina Lúčka - Zádubnie (Ihr. Zástranie), Trnové - Brodno (Horecký). II. C TRIEDA, 7. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00 hod: Jablonové - Divinka (Chaban), Kotešová - Petrovice (Skotnický), Dolný Hričov - Dlhé Pole (Šedík), Rašov - Hrabové (1.10., Jablonové, Papík), Hlboké - Súľov (Oravec).






Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Aká je chémia vôní
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  2. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  3. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  8. Aká je chémia vôní
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 748
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 17 655
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 318
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 730
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 594
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 452
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 125
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 830
  9. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 744
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 491
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Michaela Zakuťanská: Vyhodila som smartpohone, lebo chcel o mne veľa vedieť

Autorka hry Sám sebe sám Michaela Zakuťanská o nástrahách doby.

Michaela Zakuťanská
Súd dal za vraždu 17-ročnej Judite trest 12 rokov a štyri mesiace.

Vlci Žilina hovoria jasné NIE násiliu páchanému na ženách

Celosvetová kampaň upozorňujúca na problematiku násilia páchaného na ženách sa začala včera a potrvá nasledujúcich 16 dní.

Maroš Mikoláš

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Pri nehode v centre Zvolena vyhasol ľudský život

Nehoda sa stala v blízkosti Zvolenského zámku.

Obnažená a dobitá žena ležala pred bytovkou v Holíči

Pred incidentom v meste popíjala s dvoma mužmi.

Už ste čítali?