Piatok, 30. júl, 2021 | Meniny má LibušaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ - III. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: K. Lieskovec - Bytča (12.45, Repa - Likavcová, Králik - Schneider), Čadca - Bánová ...

DOSPELÍ
III. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: K. Lieskovec - Bytča (12.45, Repa - Likavcová, Králik - Schneider), Čadca - Bánová (I. Krahulec - Petrinec, Pocklan - Mastiš).
IV. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Krásno - L. Lúčka (Ma. Jakubjak - Lisická, Reguly - Perašín), Trebostovo - Belá (Brodňan - L. Ondák, Michulek - Hurík), Stráňavy - Martin (Chovanec - Chudý, Migaľová - Repa), Rudinská - Žilina B (Ondruš - Dvorštiak, Paňko - Baják). V. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Varín - Skalité (Droppa - Beňo, Mastiš - Piaček), Bánová B - S. Bystrica (1. 10., Tutura - Vojvoda, Močiliak - V. Ďurana), D. Hričov - Podvysoká (Čunderlík - Rohoň, Kružliak - Kubáni), Predmier - Makov (Žbirka - Drahovský, M. Poliak - Oravec), Trnové - Teplička (Blahušiak - Rogoň, Mi. Jakubjak - P. Ďurana), Rosina - Strečno (Uhorskai - Farský, Šalata - Ševec). I. TRIEDA, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Nezbudská Lúčka - Zbyňov (Kováč, Bugala), Višňové - Rajecké Teplice (Sobola, Mikurda), Kotešová - Dlhé Pole (Gašpierik, Skotnický, Taraba), Rajec - Belá (Mihálik, Michna, Pekara), Bytčica - Zádubnie (Bariak, Skukálek, Hruboška), Rašov - Kotrčina Lúčka (Súľov, Sklenár, Chaban, ObFZ), Hlboké - Závodie (Žiak, Šedík, Oravec, Schmidt).
II. TRIEDA, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Štiavnik - Divinka (Krupík, Milo, R. Martinec, Papík), Kamenná Poruba - Nededza (Peťko, Korista), Turie - Terchová (Červený, Hôrecký, Šupka), Podhorie - Petrovice (Mackovčin, Kubo, Rujbr), Lietava - Hrabové (Tarač, Kúdelka), Stránske - Horný Hričov (1.10., Skukálek, Rolko), Považský Chlmec - Súľov (Juríček, Strna). III. A TRIEDA, 7. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Zádubnie B - Brodno (1.10., Vachan, Kúdelka, Sobola), Stráža - Veľká Čierna (Wojčík, Daubrava), Mojš - Kunerad (Ilčík, Rogoň), Bitarová - Zástranie (Vaškovič, Papík, Baláž), Ovčiarsko - Dolná Tižina (Vlasatý, Rybárik, Krajčí). III. B TRIEDA,
7. kolo - nedeľa 2. októbra o 14.30 hod: Kolárovice - Hričovské Podhradie (Ondrušík, Kľačanský), Hliník - Divina (Hazda, Martinec st.), Hôrky - Veľké Rovné (Bucha, Matejčík), Svederník - Lúky (Vachan, J. Martinec).
DORAST
III. LSD a LMD, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00-12.30 hod: Bánová - Námestovo (Chládek - Drozd, Papík - Pavlák), Bytča - Podlavice (Staník - Halfar, Rolko - Šmilňák). IV. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Černová - Štiavnik (1. 10. o 14.30 h, Tomčík - Kružliak), Rajec - Belá (Michna - ObFZ ZA), Rudina - Košťany (1. 10. o 14.30, Gamboš - Hurík), Stráňavy - Strečno (Migaľová - Chudý - Repa), L. Hrádok - Žilina C (1. 10 o 14.00, M. Poliak - Žuffa). V. liga, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Raková - Divina (Žeriava - Zachar - Kuska), D. Hričov - Podvysoká (1. 10. o 14.30 h, Cimprich - Hôrecký), Predmier - Korňa (Drahovský - M. Poliak - Oravec), Podhorie - Radoľa (Hôrky, Matejčík - Bucha), K. Lieskovec - Rosina (1. 10., Kamenišťák - Čuboň). I. TRIEDA, 9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Varín - Mojš (1.10., 14.00, Skotnický, Oravec), Višňové - Rajecké Teplice (Mikurda, Sobola), Kotešová - Terchová (Skotnický, Gašpierik), Hôrky - Veľké Rovné (Podhorie, 30.9. o 16.00, Hanakovič, J. Martinec), Bytčica - Hrabové (Skukálek, Bariak), Dlhé Pole - Teplička (J. Martinec, Vachan), Trnové - Dolná Tižina (Hôrecký, Červený). II. TRIEDA,
9. kolo - nedeľa 2. októbra o 12.00 hod: Rašov - Krasňany (Jablonové, Chaban, Sklenár), Ďurčiná - Lietavská Lúčka (Hanakovič), Gbeľany - Kunerad (Kubo, Mackovčin), Hliník - Zástranie (Martinec st., Hazda), Nededza - Zádubnie (Rogoň - Vaškovič), Petrovice - Horný Hričov (Kľačanský, Ondrušík), Považský Chlmec - Súľov (Strna, Juríček).
ŽIACI
II. LSŽS a LMŽS, 9. kolo - sobota 1. októbra o 10.00-12.00 hod:
V. Rovné - Z. Poruba (Knapec - Taraba), K. N. Mesto - Žilina B (Hurík - Gamboš).
III. LSŽ a LMŽ, 9. kolo - sobota 1. októbra o 10.00-12.00 hod: Skalité - Bytča (10.30-12.30 h, Petrák st. - Ondrašina), Rajec - Žilina C (Brodňan - Holeša), Bánová - Čadca B (Coma - Rogoň). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 9. kolo - sobota 1. októbra o 10.00 a 12.00 hod: Varín - Krasňany (Oravec, Skotnický), Višňové - Rajecké Teplice (Ovečka, Wojčík), Zbyňov - Terchová (Dubovcová, Kľačanský), Štiavnik - Teplička (Kuba, Hôrecký), Bytčica - Kamenná Poruba (Hanakovič, Daubrava), Strečno - Predmier (Kubo, Hazda), Stráňavy - Rosina (Šupej, R. Martinec). II. A TRIEDA,
7. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00 hod: Lietavská Svinná - Vlčince (Šupej), Jasenové - Lietavská Lúčka (Hanakovič), Turie - Ďurčiná (Kuba), Bitarová - Babkov (Dubovcová), Hôrky - Ovčiarsko (Bucha), Lietava - Stránske (Ovečka). II. B TRIEDA, 7. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00 hod: Nededza - Nezbudská Lúčka (Červená), Mojš - Žilina (Krajíček), Gbeľany - Belá (Kubo), Kotrčina Lúčka - Zádubnie (Ihr. Zástranie), Trnové - Brodno (Horecký). II. C TRIEDA, 7. kolo - nedeľa 2. októbra o 10.00 hod: Jablonové - Divinka (Chaban), Kotešová - Petrovice (Skotnický), Dolný Hričov - Dlhé Pole (Šedík), Rašov - Hrabové (1.10., Jablonové, Papík), Hlboké - Súľov (Oravec).






Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
  2. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  3. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  4. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  5. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  6. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  7. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
  8. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
  9. Lenivý brunch s Muchom
  10. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
  1. Košická štvrť je súčasťou odpadového experimentu.
  2. Kúpa vozidla cez inzerát či od malého predajcu je rizikovejšia
  3. Dovolenka v Turecku: Skvelé hotely na leto 2021
  4. Vyberte sa na výlet s cyklobusom
  5. Nepodceňujte rozmiestnenie zásuviek a vypínačov
  6. Hrotka: Sporiteľne ťahajú za kratší koniec. Musíme reagovať
  7. Slováci čoraz viac nakupujú pivo vo vratných fľašiach
  8. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  9. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  10. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 8 381
  2. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 3 948
  3. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky 3 886
  4. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 3 405
  5. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 3 378
  6. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 329
  7. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 209
  8. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké? 2 562
  9. Jeden deň na Bratislavu nestačí 2 159
  10. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti 2 032
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Ján Bernát (druhý sprava) strelil nádherný vyrovnávajúci gól na 1:1.

Štvrtkový večer pod Dubňom priniesol nádherné futbalové predstavenie.


6 h

Pomôcť môže aj plastová fľaša od minerálky. Rozhovor s Dr. Igorom Baranom, ktorý má v oblasti záchrannej služby viac ako štyridsaťročné skúsenosti.


9 h
Jaroslav Markovič zostáva Vlkom aj v novom ročníku.

Pre 36-ročného Martinčana bude nová sezóna treťou v žilinskom drese.


24 h

Máš chuť zmeniť svoje podnikanie a nevieš ako na to? Zdá sa ti, že doba dnes nepraje odvážnym ľuďom? Nepremeškaj diskusiu, ktorá dá cenné informácie podnikateľom každého zamerania. Sleduj nás už v pondelok o 11:00 hod.


29. júl

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Namiesto nápravy im NCZI zasiela ďalšie termíny na očkovanie.


29. júl

Nárazu podľahla 77-ročná žena.


29. júl

Mesto hygienikov o konaní hromadnej akcie neinformovalo.


7 h

Pri dopravnej nehode sa zranili štyria ľudia, z toho dve deti.


7 h

Už ste čítali?