Štvrtok, 29. júl, 2021 | Meniny má MartaKrížovkyKrížovky

Hostia nedali ani jeden gól

III. TRIEDA skupina B - Lúky - Hôrky 4:0 (2:0). 10. Zuziak st., 20. I. Kubáň, 70. A. Kubáň, 85. Kulíšek. Nováčik zmietol lídra, aj takto by sa dal charakterizovať celkový priebeh zápasu.

III. TRIEDA skupina B
Lúky - Hôrky 4:0 (2:0).
10. Zuziak st., 20. I. Kubáň, 70. A. Kubáň, 85. Kulíšek. Nováčik zmietol lídra, aj takto by sa dal charakterizovať celkový priebeh zápasu. V desiatej minúte prenikol po pravej stane kapitán domáceho mužstva A. Kubáň. Prihral k pravej tyči, kde peknou hlavičkou zakončil útočník Zuziak. Lúky si v zápase vytvorili stály tlak, výsledkom čoho bolo ich prekvapujúce víťazstvo. R Gašpierik, 60. LÚKY: R. Kubáň - Hričovec, B. Kulíšek, S. Kubáň,, P. Kudela, M. Kubáň, E. Kubáň (50. Michalec), A. Kubáň, Lalik, L. Zuziak st., I. Kubáň (60. M. Kulíšek). HÔRKY: Chobot - Manduch, J. Spanik, Sagan, Hroza, Drdák, Kačiak, P. Španik, Ukrop, Michalovič, Kováčik.
Veľké Rovné - Hliník 4:0 (3:0). 15., 30. Hnizík st., 40. M. Škero, 75. Krigovský. Úvodný polčas patril jednoznačne domácim. Svedčia o tom tri strelené góly. V ďalšej časti sa hostia síce ešte snažili zmeniť nepriaznivý výsledok, nedovolila im to však obranná hra domácich. Pred koncom zápasu sa im podarilo pridať štvrtý gól. R Milo, 150. VEĽKĚ ROVNÉ: Hnizík ml. - Gulaš, Dušík, Pasík, Hranay, Mikula, Škero, P. Frolo ml., Ovseník, Hnizík st., Komada. HLINÍK: Gezner - Čižmar, Hudec, Ostrochovský, Záhoň, Huliak, Bialoň, Hudec, Barčan, Barborský, Sklenár.
Divina - Kolárovice 6:0 (3:0). 5. Kaper, 20., 33., 55. Kováčik, 67. Cigánik, 83. Čuraj. Už v piatej minúte strelili domáci úvodný gól. Hostia sa potom síce snažili odpovedať, ale Kováčikov hetrik im však zmrazil všetky nádeje na body. Cigánikova gólová priama strela z 35-metrov ich zlomila a nedokázali už dať ani jeden čestný gól. R Šedík, 100. DIVINA: P. Ovečka st. (55. Holúbek) - J. Cigánik, Bukovy, Poliaček, Kováčik, P. Ovečka ml., Kaper, Čuraj, Hroš, Gašpierik, M. Lašut (85. J. Ďurčo). KOLAROVICE: Noga - Králik, Gališ, O. Hruštinec, Hrtánek (50. M. Hruštinec), Cigánik, Jaty, Tatala, Turčík, Blaško, Hrobárik
Hričovské Podhradie - Jablonové 4:0 (3:0). 10., 30. Dobroň, 15. Škvaridlo, 60. Sobola. Posledný zápas tejto triedy bol tiež v rukách domácich. Za zmienku stojí akurát akcia kapitána Hričovského Podhradia Škvaridla, ktorý si loptu potiahol sám v podstate cez celé ihrisko. Kedže mu ju nikto nedokázal vziať, svoje sólo zakončil efektným gólom. Hostia si za prehru mohli aj tým, že sa im nepodarilo premeniť šance, ktoré mali. R Skotnický, 150. HRIČOVSKÉ PODHRADIE: Vančík - Pekaník, Randa, M. Lasička, Puchoň, Kahat, Sobola, M. Lasička, Škvaridlo, Dobroň, Červenec. JABLONOVÉ: Sedlák - Hanulík, Baláž, Butko, J. Krajči, Danižek, Hanulík ml., Lukáčik, Čička, Tarhaj, Galo.
1. H. Podhradie 5 4 1 0 13:3 13
2. Hôrky 5 4 0 1 15:7 12
3. Divina 4 3 1 0 12:1 10
4. Divinka-Lúky 5 2 1 2 12:7 7
5. Hliník 5 2 1 2 4:7 7
6. V. Rovné 5 2 0 3 9:13 6
7. Svederník 5 1 1 3 11:13 4
8. Kolárovice 6 1 1 4 11:25 4