Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Škrt cez rozpočet urobila všetkým Terchová

II. TRIEDA - Po 7. kole II. triedy Oblastného futbalového zväzu Žilina bolo viacero tímov, ktoré si brúsili zuby na prvé miesto v tabuľke.

Škrt cez rozpočet všetkým urobila Terchová, ktorá zo štvrtého miesta vyskočila po víťazstve nad Kamennou Porubou až hore. Bude to ešte veľmi zaujímavé.
Divinka Považský Chlmec 2:1 (1:1). 25. Holeša, 60. Kubáň (za domácich). Zo začiatku bola hra mierne vyrovnaná, na konci prvého polčasu prebrali iniciatívu domáci. Druhý polčas im už patril definitívnre, hoci vešľa šancí nedokázali premeniť na góly. R Martinec st., 100. DIVINKA: Puškár - Matejčík, P. Korista, Buček, Mourtada, Škorík (75. Lokaj), Kubáň, Ovečka, Macek, Holeša (88. Klimek), Hložný. POVAŽSKÝ CHLMEC: R. Kozlík, Mi. Kozlík, Ma. Kozlík, Matúš, Stenchlák, Vaňovič, Hoboj, Ambra, J. Čejka, P. Čejka, Kubány.
Súľov - Stránske 4:1 (0:0). 62. Rástočný, 70., 77. Miro Hrehor, 82. Kereš - 90.+ Krajčí. Prvý polčas bol vyrovnaný so šancami na oboch stranách, kde obe mužstvá zlyhávali v koncovke. V druhom polčase odišli hostia kondične čo domáci využili a umnou hrou po stranách sa presadzovali a strelili štyri krásne góly. R Oravec, 120. SÚĽOV: Ďurajka - M. Hrehor, I. Hudek (46. Smatana), Bušovský, R. Hudek, Ďurkovský (67. Kereš), Danížek, Ďurec, Ľ. Hrehor, Blaško (58. Rástočný), Bušfy. STRÁNSKE: P. Vdovčík - Murárik (46. Dolník), Štrba, Hodas, Chrachala, Dubeň, Kasman, Krajčí, Škola, Lorenčík, Gabčík.
Horný Hričov - Lietava 2:2 (2:1). 7. B. Vydra, 18. M. Vydra - 44. Michal Gašpierik, 46. Bellan. Domáci mali sľubný nástup, keď už v 18. minúte viedli 2:0. Potom poľavili, čo hostia využili a domáci odišli do šatne s gólom Michala Gašpierika. Nezaváhali ani v druhom polčasu a hneď z prvého útoku vyrovnali. R Ondruš, 80. HORNÝ HRIČOV: Sako - B. Vydra, M. Vydra, Koštek, Jahvodka, Barták, Káčer, Marčiš, Šoška (67. Rezák), Ľ. Králik, Randa (67. Ľ. Králik). LIETAVA: Kudla - Brezány, Sedliak, Ďurajka (75. A. Belan), Peter Gašpierik st., Peter Gašpierik ml., Súkeník, Juraj Gašpierik, Hradský, R. Bellan, M. Gašpierik.
Hrabové - Podhorie 0:0. Bolo to vyrovnané stretnutie s nepremenenými šancami na oboch stranách. Bezgólová remíza bola v podstate spravodlivým vyjadrením síl na ihrisku. R Cinko, 100. HRABOVÉ: Bunta - J. Gajdošík st. (80. M. Sedlák), J. Sedliak, V. Hrabovský, M. Jánošík, J. Gajdošík ml., M. Sedliak, J. Sedliak, M. Hrabovský, Daniš, M. Sedlák. PODHORIE: Nižný - Puček, Melišík, Šupej, Ondrejka, Škorvánek, Makuka ml., Chobot, Ostrochovský, Polko, Makuka st.
Petrovice - Turie 1:0 (1:0). 30. Peter Adamík. Domáci v značne oklieštenej zostave podali veľmi dobrý výkon, ktorým si zaslúžene pripísali ďalšie tri body. Oceniť treba najmä bojovný výkon celého mužstva. Jediný gól padol po štandardnej situácii, pri ktorej domáci Vrbka z priameho kopu z 30 metrov trafil tyčku bránky hostí, po ktorej sa najlepšie v šestnástke zorientoval domáci Peter Adamík, pre ktorého už nebolo problémom dopraviť loptu do siete. R Papík, 250. PETROVICE: Š. Adamík - Vrbka, Dorušinec, Valíček, Oborík, Marcel Černek, Milan Černek (46. Marián Černek), Hrobárik, P. Adamík, Lipka (70. Levko), Vároš. TURIE: Mičky - Lokaj, Hreus, M. Tandara, Tvrdý, Machyna, R. Chupáň, A. Chovanec, D. Tandara, G. Chovanec, Špagľa.
Terchová - Kamenná Poruba 4:1 (2:1). 15., 35., 47. Vantúch, 75. Zajac - 43. Kavecký. Domáci začali tlakom a v 15. min. otvorili skóre Vantúchom. Ten istý hráč do konca prvého polčasu pridal druhý gól, za hostí skorigoval krásnou strelou Kavecký. Domáci v druhom polčase nenechali nič na náhodu a pridali ďalšie dva góly. R Mikurda, 60. TERCHOVÁ: Závacký - M. Mažgut, Sotolár, Hanuliak, Zajac, Meško, Brežný, M. Gajdošík, Praták (85. Krištofík), Vantúch, P. Gajdošík. KAMENNÁ PORUBA: Vereš - Ondrejka, Mičúch, P. Sudor (35. Štrba), Podkopčan, Kavecký, Ježo, V. Sudor, Juhás, Chovančík, Horník.
Nededza - Štiavnik 1:1 (0:0). 65. Frniak - 68. Radvaň. Vyrovnaný zápas so šancami na oboch stranách, kde sa vyznamenali obidvaja brankári. Domáci dali gól zo štandardnej situácie Frniakom, hostia o pár minút Radvaňovou ďalekonosnou strelou vyrovnali. R Kúdelka, 80. NEDEDZA: Hlad - Jančík, Frniak, Grülling, Remek (70. Smolka), Hreus, Mravec, Šeliga, V. Peťko, Balala (66. Repáň), R. Peťko. ŠTIAVNIK: Marčiš - Frolo, Machciník, Šutara, Radvaň, Gašperec (50. Mračník), Krajčí, J. Pobijak, Sedala, P. Pobjak, V. Kuciak (50. P. Kuciak).
1. Terchová 8 5 1 2 18:7 16
2. Štiavnik 8 4 3 1 14:10 15
3. Turie 8 4 2 2 14:10 14
4. Divinka 8 4 2 2 21:12 14
5. P. Chlmec 8 4 2 2 24:13 14
6. Petrovice 8 4 2 2 10:13 14
7. Súľov 8 4 1 3 21:12 13
8. Stránske 8 3 1 4 15:21 10