Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Tri rýchle góly rozhodli zápas

III. B TRIEDA

Svederník – Hliník 1:2 (1:2). 30. Polka (za domácich). Hostia boli v prvom polčase výrazne lepší. Domáci v druhom postupne prebrali iniciatívu, no nedokázali ju pretaviť do výsledku. R Hôrecký, 80. SVEDERNÍK: J. Cedzo - Bešek, Benko, Gallo, Kačeriak, Zvarík, Polka, Ondruš, Požšony (47. Beniač), Eichler, Cedzo. HLINÍK: Gezner - Čižmar, Hudec, Ostrochovský, Banač, Huliak, Bialoň, Hudec, Barčan, Barborský, Sklenár.

Lúky – Kolárovice 3:1 (3:1). 30. Komada (za hostí). Zápas sa rozhodol behom úvodných 15 minút. Domáci začali ofenzívne a odmenou im boli tri rýchle góly. Kolárovice sa z úvodného šoku, nedokázali spamätať a aj keď Lúky v ďalšej časti trochu poľavili, nedokázali si vypracovať žiadnu výraznejšiu šancu. V druhom polčase sa hral čistý futbal, bez výraznejších šancí. R Wojčík, 100. LÚKY: R. Kubáň - Michalec, Kulišek, Hričovec, Mazúr, M. Kubáň, A. Kubáň, S. Kubáň, Ovečka, J. Kubáň, D. Michalec. KOLÁROVICE: M. Tatala st. - Králik, Bunčo, M. Tatala ml., Hrtánek, Cigánik (80. Pánik), Dučík, Hrobárik, Blaško, Inšpektor, Komada.

Veľké Rovné – Jablonové 2:1 (0:0). 49., 65. Škero - 55. M. Krajči. Hral sa vyrovnaný zápas, bez väčších šancí. Úvodný gól domácich dal Škero po peknej akcii v súperovej šestnástke. Za hostí odpovedal tvrdou strelou z polovice ihriska Krajči. Dokonale sa mu podarilo prekvapiť brankára a bolo vyrovnané. V 65. minúte po priamom kope pridal Škero na svoje konto druhý gól a rozhodol ta o víťazstve Veľkého Rovného. R Rolko, 50. VEĽKÉ ROVNÉ: M. Hnidzik ml. - Guláš, Dušík, Kulik, Hrankay, Mikula, Šedivy (75. Krígovský), Škero, M. Hnidzik st. (70. Malík), Komada, Korček. JABLONOVÉ: Sedlák - J. Hanulík, M. Krajčí (60. Gallo), Budko, J. Krajči, Danižek, J. Hanulik, Čička, Lukáčik (70. Adamec), V. Krajči, Tarhaj.

Divina – Hričovské Podhradie 0:0 (0:0). Bol to vyrovnaný zápas plný emócii. Hričovčania napriek tomu, že v druhom polčase hrali pre zranenie len desiati, dokázali sa ubrániť a ukázali tak naplno silu svojho kolektívu. R. Vánák, 150. DIVINA: Ovečka - Puráš, Bukový, Poliaček (80. V. Ďurčo), Kováčik, Cigánik, P. Ovečka ml., Kaper (20. Dubáň), Hroš, Šuraj, M. Ďurčo. HRIČOVSKÉ PODHRADIE: Vančík - M. Lasička, Pekárik, V. Randa (10. M. Randa), Kahar, Červenec, T. Lasička, Škvaridlo, M. Lasička ml., Sobola, Puchoň.

1. H. Podhradie            4            3            1            0            9:3             10

2. . Hôrky                    3            3            0            0            12:1            9

3. Hliník                      3            2            0            1            1:3              6

4. Divina                      2            1            1            0            3:0             4

5. Svederník                4             1            1            2            9:10           4

6. Jablonové                4            1            0            3             7:7            3

7. Divina-Lúky             3            1            0            2             5:6            3

8. V. Rovné                 3             1            0            2             4:8            3

9. Kolárovice               4             0            1            3             6:18           1