Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ

III. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod:

DOSPELÍ
III. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod:
Bánová - Podbrezová B (10.30, I. Szabó - Horák, Ligas - Sneider), Bytča - Rakytovce (Staník - Kubačka, Králik - Perašín). III. LIGA, 15. kolo - štvrtok 15. septembra o 15.30 hod: Bánová - Kysucké Nové Mesto (Pocklan - Petrinec, I. Krahulec - Kahan), Bytča - Turčianske Teplice (Likavcová - Perašín, Repa - Hurík). IV. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Oščadnica - Stráňavy (Paňko - Ondruš, Chmúrny - Tomčík), Žilina B - Trebostovo (10.30, Sitarčík - M. Gonda, M. Majer - Roštár), Turčianska Štiavnička - Lietavská Lúčka (Čuboň - Cerchlan, Drozd - Kahan). V. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Skalité - Trnové (Farský - Šalata, Frančák - Šmíd), Rosina - Predmier (Droppa - Beňo, Močiliak - Pavlák), Strečno - Dolný Hričov (Súhrada - Chovanec, Masár - V. Ďurana), Teplička - Raková (Tutura - M. Majer, M. Gonda - Kuska), Makov - Bánová B (Čunderlík - Sitár, Škvarek - Kubáni), Podvysoká - Varín (Švec - Žbirka, Kružliak - Šmilňák). I. TRIEDA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Zbyňov - Rašov (Daubrava, Pepík, Pekara, Hlboké - Bytčica (Sklenár, Bugala, Milo, Krajčí), Závodie - Rajec (L. Rogoň, L. Ondák, Rujbr), Kotrčina Lúčka - Kotešová (Capko, Bariak, Rybárik, Schmidt), Zádubnie - Višňové (Chaban, Oravec, Papík), Belá - Nezbudská Lúčka (10.9., Bugala, Kúdelka, Hazda, Hruboška), Dlhé Pole - Rajecké Teplice (Strna, Mikurda). II. TRIEDA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Divinka - Stránske (Šedík, Hazda), Považský Chlmec - Lietava (Ondrušík, Wojčík, Šupka), Súľov - Podhorie (Kubo, Sobola), Horný Hričov - Turie (Cinko, Vaškovič), Hrabové - Kamenná Poruba (R. Martinec, Martinec st.), Petrovice - Štiavnik (Krupík, Skukálek, Ondruš, Baláž), Terchová - Nededza (Tarač, Bugáň). III. A TRIEDA, 4. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Zádubnie B - Bitarová (10.9., Vlasatý, Mikurda, Rogoň), Brodno - Mojš (10.9., Juríček, Oravec, Cinko), Dolná Tižina - Stráža (Skotnický, Bucha, Mihálik, Taraba), Zástranie - Fačkov (Mitúch, Gašpierik), Kunerad - Veľká Čierna (Peťko, Kľačanský). III. B TRIEDA, 4. kolo - nedeľa 11. septembra o 15.30 hod: Svederník - Hliník (Hôrecký, Juríček), Lúky - Kolárovice (10.9., Divinka, Wojčík, Mihálik, Krupík), Veľké Rovné - Jablonové (Rolko, Kúdelka), Divina - Hričovské Podhradie (Vanák, Matejčík).
DORAST
I. LSD, 8. kolo - sobota 10. septembra o 11.00 hod:
Žilina - Trenčín (SFZ - Putra, Ligas). I. LMD, 8. kolo - sobota 10. septembra o 13.30 hod: Žilina - Trenčín (Vorel - Ligas, Putra). I. LSD, 9. kolo - utorok 13. septembra o 13.00 hod: Podbrezová - Žilina (SFZ - Repa, Králik). I. LMD, 9. kolo - utorok 13. septembra o 15.30 hod: Podbrezová - Žilina (Horný - Králik, Repa). II. LSDV a LMDV, 7. kolo - nedeľa 11. semprembra o 10.00 hod a 12.30 hod: Martin - Žilina B (10.9., Poláček - Horný, M. Majer - Mastiš). III. LSD a LMD, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 10.00 a 12.30 hod: Rimavská Sobota B - Bytča (10.9., Bencúr - P. Budáč, ObFZ RS - Uhrin), Zvolen - Bánová (Kuzma - Kuchársky, ObFZ ZV - Forgon). III. LSD a LMD, 15. kolo - štvrtok 15. septembra o 13.00 a 15.30 hod: Radvaň B - Bytča (Kremnička, Bulla - J. Malček, Ligač - Konečný), Kysucké Nové Mesto - Bánová (Chmúrny - Mihálka, Rohoň - Roštár). IV. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 13.00 hod: Štiavnik - Stráňavy (12.30., Kubačka - Králik), Žilina C - Rajec (Závodie, L. Ondák - ObFZ ZA), Strečno - Rabča (Chovanec - Masár - V. Ďurana), Belá - Černová (Coma - Taraba). V. LIGA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 13.00 hod: Staškov - Podhorie (Kamenišťák - ObFZ CA), Kysucký Lieskovec - Predmier (10.9., Čambora - ObFZ CA), Rosina - Dolný Hričov (Beňo - Močiliak - Pavlák), Korňa - Kamenná Poruba (Staškovan - ObFZ CA), Divina - Svrčinovec (Matejčík - ObFZ ZA). I. TRIEDA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 13.00 hod: Mojš - Dlhé Pole (Vlasatý, Vachan), Trnové - Bytčica (Mackovčin), Dolná Tižina - Hôrky (Mihálik, Bucha), Teplička - Kotešová (Hanakovič, Skotnický), Hrabové - Višňové (Martinec st., R. Martinec), Veľké Rovné - Varín (Kúdelka, Rolko), Terchová - Rajecké Teplice (Bugáň, Tarač). II. TRIEDA, 6. kolo - nedeľa 11. septembra o 13.00 hod: Krasňany - Petrovice (Rybárik, Bariak), Považský Chlmec - Nededza (Wojčík, Ondrušík), Súľov - Hliník (Sobola, Kubo), Horný Hričov - Gbeľany (Vaškovič, Cinko), Zádubnie - Ďurčiná (Papík, Oravec), Zástranie - Rašov (Gašpierik, Mitúch), Kunerad - Lietavská Lúčka (Kľačanský, Peťko).
ŽIACI
I. LSŽS a LMŽS, 5. kolo - sobota 10. septembra o 10.00 a 12.00 hod:
Žilina - Belá (Hreus - Knaec, Masár). II. LSŽS a LMŽS, 6. kolo - sobota 10. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Žilina B - Námestovo (11.9., Hreus - Gamboš), Turčianske Teplice - Veľké Rovné (Chládek - Hreus). III. LSŽ a LMŽ, 6. kolo - sobota 10. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Bytča - Staškov (Brodňan - Dobroň), Bánová - Čierne (Korenčík - Gamboš), Čadca B - Rajec (11.9., ObFZ CA - ObFZ CA), Žilina C - Skalité (VTJ, Coma - Matejčík). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 6. kolo - sobota 10. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Krasňany - Strečno (Červená, Ilčík), Stráňavy - Bytčica (Ovečka, Hanakovič), Rosina - Štiavnik (Paňák, Strna), Predmier - Zbyňov (Rolko, Papík), Kamenná Poruba - Višňové (Dubovcová, Capko), Teplička - Varín (Krajíček, Mitúch), Rajecké Teplice - Terchová (Kuba, Rybárik). DOHRÁVKY: I. TRIEDA SŽ a MŽ, 2. kolo štvrtok 15. septembra o 10.00 a 12.00 hod: Krasňany - Štiavnik (Červená, R. Martinec), Bytčica - Zbyňov (Hanakovič, Krajíček), Strečno - Višňové (Ovečka, Kubo), Stráňavy - Varín (Kuba, Vlasatý), Rosina - Rajecké Teplice (Dubovcová, Strna), Predmier - Terchová (Mitúch, Rolko), Kamenná Poruba - Teplička (Kľačanský, Juríček). II. A TRIEDA, 4. kolo - nedeľa 11. septembra o 10.00 hod: Vlčince - Hôrky (P. Chlmec, Wojčík), Lietava - Bitarová (Ovečka), Stránske - Turie (Kľačanský), Ovčiarsko - Jasenové (Dubovcová), Babkov - Lietavská Svinná (Červená), Ďurčiná - Lietavská Lúčka (Kuba). II. B TRIEDA, 4. kolo - nedeľa 11. septembra o 10.00 hod: Trnové - Kotrčina Lúčka (Mackovčin), Brodno - Gbeľany (Vachan), Dolná Tižina - Mojš (Ilčík), Zádubnie - Nededza (Papík), Belá - Žilina (Krajíček). II. C TRIEDA, 4. kolo - nedeľa 11. septembra o 10.00 hod: Divinka - Rašov (Hazda), Hlboké - Dolný Hričov (Ondruš), Súľov - Kotešová (R. Martinec), Hrabové - Jablonové (Martinec st.), Dlhé Pole - Petrovice (Juríček).



Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 35 991
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 745
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 822
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 338
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 838
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 149
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 756
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 411
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 330
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 5 462
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Minister Krajčí hodnotí epidemilogickú situáciu.

Reprodukčné číslo je pod hodnotou 1.

4 h

Vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline pracuje na zmenách, ktoré uľahčia objednávanie starším pacientom.

7 h

Údržbu stopy vykonáva päť pracovníkov.

9 h

Vladimír Randa, Martin Kapitulík, Miriam Šuteková a poslanecký klub Iná Žilina o tom, čo sa podarilo a čo nepodarilo žilinskému primátorovi.

12 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

10 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

16 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

2 h

Už ste čítali?