Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Rozhodnutie o postupe padne až v nedeľu

Zápas dvoch vedúcich tímov I. triedy BbFZ Žilina sa nedohral, o výsledku sa bude rozhodovať za zeleným stolom. Definitívne rozhodnutie o postupujúcom padne teda v poslednom kole. So súťažou sa rozlúči Hrabové.
Turie – Zbyňov 4:3 (2:3). Jamečný, Mišiak, Gažúr (za hostí). R. Šedík, 100. TURIE: Pirošík - Valíček, Špagľa, M. Tandara, Kúdelka, R. Chupáň, Lonc, D. Tandara, Štaffen, G. Chovanec. ZBYŇOV: Stranianek - R. Urík, M. Urík, Bariak), Martinka, Miloš Mišiak, Jamečný, Bielik, Gažúr, Martin Mišiak (70. Surovčík), P. Jánošík.
Rašov – Bytčica 3:2 (1:1). 19. S. Lacko, 66. Tretinár, 85. Kresáň - 12. Repkovský, 83. Ďuriš. Prvých 15 min. boli lepší hostia, vypracovali si aj tri gólové šance, z ktorých premenili len jednu. Potom domáci prevzali iniciatívu o čom svedčí aj výsledok a množstvo nepremenených šancí. R. Mihálik, 150. RAŠOV: Hubocký - M. Kadáček (54. M. Butko), Prášek, Buňo, Vrábel, Michálek, M. Lacko (87. Slaninka), Tretinár, Kresáň, S. Lacko, R. Kadáček. BYTČICA: Hlaváč - Parač (64. Dudoň), Dubovec, Ľ. Zuziak, Morvay, Štaffen, Ďuriš, Dietrich (70. Keblúšek), Repkovský (41. Malich), Klobucký, M. Zuziak.
N. Lúčka – Raj. Teplice-Konská 2:1 (0:0). 50. Bielik, 70. Samec - 90. Blahušiak. Zápas sa odohral vo vlažnom tempe, domáci sa dvoma gólmi ujali vedenia a už svoju šancu nepustili. R. Bugáň, 100. N. LÚČKA: Hruška - Martin Mrázik, Ondráš, M. Samec, P. Samec, Marek Mrázik, Bielik, Šipčiak, E. Samec (50. M. Kubo), Švejdík, Ľ. Kubo. RAJ. TEPLICE-KONSKÁ: Frátrik - Šeliga, Šramo, O. Baránek, Blahušiak, J. Krkoška, Sopko, M. Krkoška, Zigo, Lihocký.
Višňové – Zádubnie 1:2 (1:1). 40. Strelička - 18. Hulín, 72. Sýkora. V priemernom zápase začali hostia náporom, potom sa hra vyrovnala, šance mali hostia aj domáci. V druhom polčase sa opäť hral len priemerný futbal, hostia dali druhý gól a vyhrali. R. Sobola, 100. VIŠŇOVÉ: Paprčiak - Vojtyla, Michal Husárik, Laš, Kubica, Varínčiak, Franček (82. Šupej), Strelička, Gaško (72. Porubčanský), M. Stromček (46. Čulák), Valica. ZÁDUBNIE: Vanca - Gašpierik, L. Hulín, Talafa, Majerčík (46. Sýkora), Pytel, Pechočiak, Studník (72. Miro Hošták), Milan Hošták, Jankula, J. Hulín.
Hlboké - Kotešová 2:5 (1:1). 10. Vršanský, 80. Hoferica - 35. Galovič (z pok. kopu), 55., 68. Polák, 60. Kendy, 73. Košík. V susedskom derby domáci nedokázali premeniť svoje šance, hostia áno a z toho sa zrodil aj výsledok. 150. HLBOKÉ: Martinický - D. Konečný, Pinčík, Hvorečný, Pavlík, Zátek, P. Adamov, M. Adamov (46. Hoferica), S. Konečný, Vršanský (75. Puchoň). KOTEŠOVÁ: Frolo - Lacek (75. Mikulík), Galovič, M. Bujný, Košík, Urban, B. Bujný, F. Bujný, Polák, Magerčiak, Kendy.
Hrabové – Dlhé Pole 1:1 (0:1). 74. Daniš - 28. Šimulák. Domáci hráči mali v prvom polčase väčšiu prevahu, hostia v 25. min. zahodili pokutový kop. Rovnaký obraz bol aj v druhom polčase, ale domáci už dokázali len vyrovnať, keď hostí podržal výkon brankára. R. R. Martinec, 60. HRABOVÉ: Bunta - Remeš, R. Gajdošík, Ján Sedlák, V. Hrabovský, Jánošík, Hraboš (64. Daniš), J. Gajdošík ml. (63. J. Gajdošík st.), Marián Sedliak, Juraj Sedliak, M. Hrabovský. DLHÉ POLE: Kúdelčík - R. Fuljer, M. Feranec, K. Feranec, P. Fuljer, Švec, Janešík, Šimulák, Tornáry, Hlavoň, Dzúrik.
Bánová B-Brezany – Závodie 2:1 (1:1) nedohralo sa. 20., 70. Červený - 35. Šajnoha. V 88. minúte hlavný rozhodca na podnet postranného stretnutie predčasne ukončil.

1. Bánová B-Brezany 24 14 4 6 58:38 46
2. Závodie 24 13 6 5 39:31 45
3. Rašov 25 13 5 7 69:33 44
4. Kotešová 25 12 6 7 57:39 42
5. Nezb. Lúčka 25 12 5 8 45:41 41
6. Bytčica 25 12 3 10 52:39 39
7. Višňové 25 10 5 10 35:32 35
8. R. Teplice-Konská 25 10 4 11 40:41 35