Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Iba Petrovice vyhrali vonku

III. TRIEDA sk. B

Veľké Rovné – Petrovice 0:1 (0:0), 90. Dorušinec
Hral sa vyrovnaný zápas s minimom šancí na oboch stranách. Hostia mali optickú prevahu, hra sa odvíjala väčšinou v strede ihriska. Hostia rozhodli zápas vo svoj prospech, keď už sa zdalo, že sa obe mužstvá podelia o body. Priamy kop Vrbku smeroval na Marcela Černeka, ktorý prihral Dorušincovi a ten svoju šancu premenil. R. Krupík. ŽK: Škero – Černek. 150
VEĽKÉ ROVNÉ: Šedivý – Guláš, Dušík, Štelina (54. Dacík), Ovčík, Frolo, Mikula, Kriglovský (76. Pauček), Ovseník (68. Škorvan), Škero, Hnidík. PETROVICE: Š. Adamík – Valíček, Vároš, Vrbka, Dorušinec, Šebeňa (65. Š. Taránek), Marcel Černek, Milan Černek, Hladký (75. Cigánik), P. Adamík, Pavlík
Hliník – Divina 3:2 (1:2), 3. Čakánek, 70. Huliak, 88. R. Janec – 8. Kaper, 25. Lašút
Zápas sa hral vo svižnom tempe, z čoho vyplynuli šance aj góly. Už v 3. min. sa domáci ujali vedenia. Po kombinačnej akcii prišla strela na bránu, brankár vyrazil a pre voľného Čakánka nebol problém skórovať. Hostia sa však rýchlo spamätali a Kaper po individuálnej akcii vyrovnal. Polčasové skóre zápasu uzavrel Lašút, keď hlavou premenil center z pravej strany. V 2. polčase sa hra priostrila, ale tempo hry neopadlo. Po jednom zo súbojov sa však zranil Kováčik z mužstva hostí. Hosta zápas dohrali s desiatimi hráčmi. Na vyrovnaní sa trochu podieľala aj obrana hostí. Na jej dvoch hráčov sa rútili traja útočníci a Huliak sa nemýlil. O výsledku zápasu rozhodol dve minúty pred koncom. R. Janec, ktorý prestrelil brankára. R. Hôrecký. 70. ŽK: Janek, Hudec, Panáč – D. Michalec. HLINÍK: Gabriš – Čižmár (46. Panáč), V. Hudec, J. Šutarík, Mitúch (46. Frolo), Barčák, Huliak, P. Bialoň, R. Janec, Šimák, Čakánek. DIVINA: Poliaček – Bukový, M. Michalec, D. Michalec, Kováčik, Peter Ovečka, Hroš, J. Čuraj, Kaper, Lašút, Pavol Ovečka
Kolárovice – Ovčiarsko 6:4 (4:2).
Už v 1. polčase sa prejavila útočná hra domácich. Góly padali po kombinačných akciách, takmer všetky šance sa podarilo premeniť. Ani hostia však v premieňaní šancí nezaostávali.O výsledku sa rozhodlo až v 2. polčase, kedy domáce Kolárovice zvýšili svoje vedenie. Hosťom na vyrovnanie výsledku chýbal čas. R. Tarač. 50. KOLÁROVICE: Noga – Králik, Dvorák, Uherek, Kubáň, Bunčo, Šafranka, Kapiš, Hrik, Laško, Hrobárik. OVČIARSKO: Novotný – Nekoranec, J. Galbavý (90.Klimo), V. Galbavý, Zelník, Čilík, Vl. Habaň Adamčík, Martinček, M. Habaň (46. Pekarik), Laščiak
Hôrky – Svederník 3:0 (0:0), 70. P. špánik (11m), 80. Ďurkovský, 87. L. Cagan
Domáci hostí od začiatku pritlačili, ale v 1. polčase svoje šance nevyužili. Zlom v zápase nastal po prvom góle, keď po faule obrancu hostí ponúknutú šancu využil P. Špánik. Druhý gól padol po centri do pokutového územia a hlavou ho dal Ďurtkovský. Tretí gól padol po kombinačnej akcii. Laščiak ním uzavrel rezutát zápasu. R. Vaškovič. 100, ŽK: Ďurkovský. HÔRKY: Getin – Mandúch, Chládek (46. L. Cagan), J. Špánik, P. Špánik, Drdák (46. Ukrop), P. Cagan (46. P. Michalovič), D. Židek, Ďurkovský., Kačiak, Suja. SVEDERNÍK: J. Benko – P. Pešek, V. Kačeriak, M. Galo, J. Mazúr , J. Pozsony, A. Adamčík, J. Cedzo (33. M. Zvarík), J. Polka, P. Eichler, A. Cedzo.

1. Petrovice 16 12 2 2 40:13 38
2. Divina 16 10 2 4 41:22 32
3. Hliník 15 8 1 6 26:23 25
4. Kolárovice 16 7 4 5 34:36 25
7. Hôrky 15 7 2 6 38:25 23
5. Jablonové 16 6 1 9 28:27 19
6. V. Rovné 16 5 3 8 17:27 18
8. Ovčiarsko 16 4 1 11 23:39 13