Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Najväčšie šance na postup má Kotrčina Lúčka

Aj II. trieda ObFZ Žilina vrcholí celkom zaujímavo. Teoreticky má najväčšie šance na postup Kotrčina Lúčka, so súťažou sa pravdepodobne rozlúči Hričovské Podhradie. Všetko však vyriešia posledné dve kolá tohto ročníka.
Divinka – Podhorie 5:4 (3:3). 30., 40. (z pok. kopu), Macek, 35. Holeša, 65. Škorík, 81. Lokaj (za domácich). Divinka po stratenej šanci na postup začala zápas vo vlažnom tempe a po troch hrubých chybách v obrane prehrávala v 25. minúte 0:3. Do polčasu však dokázala vyrovnať. V druhom polčase dala Divinka vedúci gól, hostia vyrovnali, domáci však pridali ďalší a tri body ostali doma. R. Oravec, 50. DIVINKA: Suran - Korista, Buček, Mourtada, Matejčík, Ovečka, Macek, Lalík (65. Lokaj), D. Kubáň, Škorík, Holeša. PODHORIE: Nižný - Ľ. Makuka, M. Šupej, Borák, Kaša, Bukový, Chobot, Peťko, Danech, Škorvánek, Ľ. Makuka.
Kotrčina Lúčka – Lietava 2:0 (1:0). 20. Martinček, 49. Pecko. Vo vyrovnanom zápase domáci využili dve šance, ktoré rozhodli o výsledku. Bol to veľmi slušný zápas a na dobrej úrovni. R. Kúdelka, 60. KOTRČINA LÚČKA: Trnovec - Šmehýl, Laurenčík, Slúčik, Milo, Ďurnek, Bielik, Mikolaj, Pecko, Žabka, Martinček. LIETAVA: Koša - J. Ďurajka, Súkeník, P. Sedliak, Škuta, P. Gašpierik, J. Gašpierik, Stenchlák, Hradský, A. Belan, R. Bellan.
Považský Chlmec – Krasňany 1:1 (1:0).
35. Dendis - 80. Cvacho. Domáci boli jasne lepší, ale nevyužili mnohé šance, ktoré si v stretnutí vypracovali. Hostia dali gól z ojedinelého protiútoku. R. Juríček, 200. POVAŽSKÝ CHLMEC: R. Kozlík - Dendis (71. Kočiš), M. Kozlík, J. Čejka, Vaňovič (84. Martinček), Stenchlák, Ambra, Badušek (64. Dlhopolček), Peter Čejka, Pavol Čejka, Kubány. KRASŇANY: Sabadoš - Hlávka, Cvacho, J. Berešík, Ninich, Bielko, Bugáň, M. Berešík, D. Cigánik, Košťál, Hazda.
Stránske – Fačkov 0:5 (0:2). 8., 50. Jozef Mikula, 20. B. Bielik, 65. Ďuriš, 70. T. Hollý. Stránske nastúpilo s veľkým elánom, po druhom góle a 50 minútach ho však stratilo. Hostia z Fačkova boli celý zápas technicky lepší. R. Bačinský, 40. STRÁNSKE: J. Kasman - Marián Kasman, Jozef Štrba (30. V. Chrachala), I. Gabčík, Fašanok, Dubeň, Milan Kasman, Strhár, Vdovičík (55. Jánošík), Baránek, Matiašovský. FAČKOV: P. Galia - Jozef Mikula, Juraj Mikula, B. Bielik, D. Hollý, T. Hollý, B. Galia, J. Bielik, Vríčan, Ďuriš, V. Bielik.
Terchová – Hričov. Podhradie 5:2 (3:1).
1., 9. M. Hanuliak, 26. V. Hanuliak (z pokutového kopu), 75., 89. P. Gajdošík - 34. T. Lasička, 47. Kahát. Domáci začali hneď v úvode náporom, ktorý spečatili troma gólmi, hostia znížili gólom do šatne. Druhý polčas začali pre zmenu lepšie hostia, ktorí hneď z prvého rohu dali gól. Domáci odpovedali v závere zápasu dvoma gólmi. R. Martinec, 30. TERCHOVÁ: Závadský - Pavol Hanuliak, Peter Sotolár, M. Hanuliak, Zajac, V. Hanuliak, Chovanec (75. Struhárňanský), Meško (60. J. Mažgút), M. Gajdošík (75. R. Sotolár), Vantúch, P. Gajdošík.. HRIČOVSKÉ PODHRADIE: M. Vančík - M. Lasička st., Pekárik, M. Randa, Kahát, Červenec, Š. Vančík, V. Randa, T. Lasička, M. Lasička ml.
Súľov – Horný Hričov 1:0 (0:0). 69. O. Danížek. Od začiatku nervózny zápas, v ktorom išlo Hornému Hričovu o záchranu v súťaži. Útoky sa prelievali z jednej strany na druhú, ale v prvom polčase nevyužilo šance ani jedno mužstvo. V 69. min. druhého polčasu po rohu domácich O. Danížek v trme-vrme pred bránou dorazil. R. Skotnický, 150. SÚĽOV: Hartiník - M. Hrehor, M. Danížek, Bušovský, I. Hudek, R. Hrehor, O. Danížek, Ďurec, Ľ. Hrehor (90. Tvrdý), Marián Ďurajka, Kereš (58. Bušfy). HORNÝ HRIČOV: Šmehíl - B. Vydra, Ľ. Koštek, M. Koštek, M. Vydra, Barták, Káčer (72. Randa), Marčiš, Novisedlák, Ľ. Králik, Rondík.
Štiavnik – Kamenná Poruba 2:0 (1:0). 15. Sedala, 75. P. Pobjak. Bol to celkom dobrý záopas, obe mužstvá hrali pekný futbal. Domáci premenili dve šance z mnohých, hosťom sa to však nepodarilo. R. Skukálek, 150. ŠTIAVNIK: Parčiš - Machciník, Šutara, Frolo, Podolan, P. Gašperec (76. Chvalník), Z. Gašperec, Sedala, Mišutka (55. Mračník), Kuciak, P. Pobjak (86. Rakovan). KAMENNÁ PORUBA: Stupňan - Ondrejka, Chovančík, Ján Hodás, Podkopčan, Jaro Hodás, Sádecký, Jasenovský, Roman Kasman, Mičech, Ivan Štrba.

3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

Žilinskí cestári najazdili za dva dni 24-tisíc kilometrov

Cestárov preverila prvá výraznejšia várka snehu počas tejto zimy.

Na dokončenie Tunela Višňové – Dubná skala prišli v decembri minulého roka tri súťažné ponuky

Situácia sa zhoršuje. Fakultná nemocnica eviduje narastajúce množstvo pacientov v kritickom stave

Nemocnica vyzýva lekárov, ktorí prerušili ordinačnú činnosť, na návrat do ambulancií.