Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Bánová bodovala, Štiavnik deklasoval Jablonové

Počas uplynulého víkendu boli na programe ešte tri zápasy futbalových mužstiev z regiónu.

Gbeľany v dohrávke nestačili na Turzovku.Gbeľany v dohrávke nestačili na Turzovku. (Zdroj: Filip Slíž)

III. liga

TJ Jednota Bánová – TJ Krásno nad Kysucou 2:2 (2:0)
Góly:
20. Siska, 40. Kubena – 52. Ševčík, 65. Gábor. Rozhodoval Hraško, 250 divákov. ŽK: Ďurica, Mráz, Horecký – Pleva, Gábor, Maslík.

BÁNOVÁ: Kosa – Ďurica, Jasenovský (52. Harman), Kubena, Mráz, Kocian, Lazar, Bielik, Horecký, Siska (72. Kincl), Bičan (67. Bendík).

KRÁSNO NAD KYSUCOU: Kulich – Marčan, Novotný, Ďuratný, Pleva, Kapusniak, Gábor (80. Everton De Souza), Pagáč (75. Kocifaj), Maslík, Ševčík (87. Ďurana), Chupáč.

Michal Molnár (tréner TJ Jednota Bánová): „V prvom polčase sme herne dominovali a ujali sme sa vedenia 2:0. Zápas sme mohli rozhodnúť ešte v prvom polčase, čo sa nestalo. V druhom polčase sme zaspali a inkasovali sme po hrubých chybách. Posledných dvadsať minút sme do súpera búšili, ale víťazstvo sa nám nepodarilo strhnúť na našu stratu. S jesennou časťou sezóny som celkovo spokojný. Ku koncu jesene nám už došla para, avšak tento polrok hodnotím kladne.“

Góly:
20. Ciesarík, 86. Šmahajčík R. Rozhodoval Škvarek, 100 divákov. ŽK: Bytčanek – Novosad F., Hodoň, Gašper.

GBEĽANY: Kasman – Jadroň, Miček, Kašjak, Novosad F., Hodoň, Kováčik, Gašper, Novosad K., Trhančík D., Sabo.

Prečítajte si tiež: Žilinské derby pozná víťaza Čítajte

Martin Miček (tréner ŠK Gbeľany): „Do Turzovky sme pricestovali v oklieštenej zostavy len s jedenástimi hráčmi. Tomu sme prispôsobili aj taktiku, keď sme sa zamerali na defenzívu a čakali na chyby súpera. Čiastočne sa nám podarilo vysporiadať s útočnou silou Turzovky, keď sme inkasovali len jedenkrát v prvom polčase. V druhom polčase sme mali šance na vyrovnanie, no tie sme nepremenili. Na konci sme ešte dostali gól z brejku a bolo rozhodnuté. Chalanov však musím za výkon pochváliť, pretože v tak oklieštenej zostave sme bojovali o remízu. S jesennou časťou až tak spokojní nie sme, pretože sme si vedomí toho, že to malo byť lepšie. Jarná časť bude zaujímavá.“

Góly:
1. Hujo, 19. (pen.) Bambúch M., 31. Možucha J., 38. Fujaček, 87. (pen.) Šutara – 37. Čička M. Rozhodoval Závodský, 254 divákov. ŽK: Čička M., Čička L. ml. ČK: 55. (po druhej ŽK) Čička M.

ŠTIAVNIK: Mištrík – Milúch, Kvaššay, Pobiak (60. Kostelný), Šutara, Bambúch M., Všelko (62. Valúch), Hujo (73. Bambúch P.), Strašík (62. Lulák), Fujaček, Možucha J.

JABLONOVÉ: Sedlák J. – Galo Ľ., Rosa, Bučo T., Čička L. ml., Čička M., Čička T., Bučo R., Čička I., Čička J., Hanzel.

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

Pozrite si tiež články z hlavnej témy  Futbal  na sport.sme.sk

Koronavírus Žilinský kraj: V obciach sa situácia upokojila, rady sa skrátili (minúta po minúte)

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Žilina, Martin, Čadca, Tvrdošín, Liptovský Mikuláš a ostatných okresoch ZA kraja.