Nedeľa, 6. december, 2020 | Meniny má MikulášKrížovkyKrížovky

Jablonové z Diviny s výpraskom

III. TRIEDA sk. B

Svederník – Veľké Rovné 3:1 (1:1), 1. A. Cedzo, 55. Benko, 80. Eichler – 38. Škero. Hneď z úvodnej rozohrávky dali domáci gól, čím dokonale zaskočili súpera. Zápas bol potom vyrovnaný nielen herne, ale zásluhou Škera aj gólovo. Benko však po prestávke strelou z 20-tich metrov zaskočil T. Šedivého a hoci hostia po dorážke Eichlera pritlačili, nedokázali už rozvlniť sieť ani z viacerých dobrých šancí. R Kubo 100. Bez kariet. SVEDERNÍK: J. Cedzo – Gallo, Zbořil (46. Polka), Pozsonyi Kačeriak, Mazúr, Pechek, Benko, Zvarík, Eichleir, A. Cedzo. V. ROVNÉ: T. Šedivý – Štelina, Dušík, Guláš, Ovčík, Mikula, Pauček (46. Ovseník), Sedlák (46. Kopček), Škorvan, Škero, Hnidzík.
Divina – Jablonové 5:0 (2:0), 32. a 38. Hroš, 48. Kováčik, 56. Ďurčo, 80. Kaper. Prvá dvadsaťminútovka priniesla vyrovnaný futbal, po dvoch rýchlych góloch však hostia rezignovali a domáci im v druhom polčase pribalili na cestu ďalšie tri kúsky. R Vaškovič 50. ŽK: Kováčik. DIVINA: Slovák – Bukový, Meliš, Ďurčo, Kováčik, Puráš (55. Poljaček), P. Ovečka, Hroš, Čuraj, Kaper, Lašút. JABLONOVÉ: Sedlák – Jur. Krajči, Baláž, Jur. Lukáčik, Jur. Hanulík, J. Lukáč, Joz. Hanulík, P. Čička, J. Tarhaj (70. Mar. Krajči), Danížek (46. J. Čička), Martin Krajči.
Petrovice – Hôrky 2:0 (0:0), 70. Mar. Černek (11m), 80. P. Adamík. Domáci mali územnú prevahu a v prvom polčase štyri vyložené šance, ktoré postupne spálili Hladký, P. Adamík, Šebeňa a Caránek. K ich nervozite dopomohlo aj zranenie brankára. V druhom polčase kopali po stiahnutí Caránka domáci penaltu, ešte pred ňou však rozhodca Ondrušík vylúčil dvoch hráčov Hôrok. Konečný výsledok stanovil strelou spoza 16-tky P. Adamík. „Proti domácim hráčom, ktorých hru dirigoval rozhodca Ondrušík, sme sa nemohli presadiť, keďže po bezgólovom prvom polčase vylúčil rozhodca Ondrušík dvoch našich hráčov a následne nariadil proti nám penaltu. Zodpovední funkcionári na ObFZ Žilina by sa mali zamyslieť nad ďalším pôsobením rozhodcu Ondrušíka v súťaži,“ povedal predseda TJ Hôrky Dušan Chvíľa. R Ondrušík 250. ŽK: Kačiak. ČK: Suja za urážku rozhodcu, Kačiak po druhej ŽK. PETROVICE: Š. Adamík (20. Hrobárik, 46. Valíček) – Vrbka, Hvorečný, Vároš, Dorušinec, Mil. Černek, Mar. Černek, Šebeňa (50. Pavlík), Hladký, P. Adamík, Š. Caránek (55. P. Cigánik). HÔRKY: Mir. Ďurkovský – Mandúch, J. Špánik, Drdák, Židek, Suja, Úkrop, Kačiak, P. Špánik, P. Ďurkovský, P. Sagan.
Hliník – Kolárovice 1:2 (1:2), 20. Barburský – 37. Šiko, 45. Chobot. V Hliníku sa hral vyrovnaný duel, v ktorom hostia v závere po dvoch šťastných góloch otočili stav. V 70. min. hlavičkoval Barbuský tesne nad, na opačnej strane nepriniesol zmenu skóre Blaškov priamy kop v 80. min., ktorý domáci brankár vyrazil. R Bačinský 80. ŽK: Blaško. HLINÍK: Gertner – Panáč, Čižmár (65. Bialoň), Šutarík, V. Hudec, Janec, Huliak, A. Hudec, Barčák, Barburský, Čakánek. KOLÁROVICE: Noga – Králik, Dvorák, Gališ (38. Gažo), Králik, Šiko (48. Blaško), Hujík, Chobot, Šefrana, Hrobárik, Bunčo.

1. Petrovice 13 9 2 2 33:12 29
2. Divina 13 9 1 3 32:16 28
3. Hliník 12 7 1 4 23:16 22
4. Kolárovice 13 6 4 3 27:26 22
5. Hôrky 12 5 1 6 29:22 16
6. Jablonové 14 5 1 8 25:25 16
7. Veľké Rovné 14 4 3 7 16:26 15
8. Ovčiarsko 13 4 1 8 19:28 13