REGIONÁLNY FUTBAL: Výsledky, tabuľky a komentáre

Pozrite si súhrn všetkých futbalových zápasov mužov v našom regióne.

Ilustračné foto.Ilustračné foto. (Zdroj: Milan Suja)

Liptovský Mikuláš – MŠK Žilina B 2:0 (0:0)
Góly:
68. Papaj, 84. Matić. Rozhodoval Glova, 210 divákov. ŽK: Janec.
ŽILINA B: Bajza – Majdan, Moško, Ďuratný, Sluka, Václavik, Mbah (59. Martinček), Michlík, Boženík (59. Gerebenits), Klec, Hrnčár (65. Kopas).
Úvodný polčas patril rezerve Žiliny, ktorá bola aktívnejšia. Sľubne sa strelou prezentoval Mbah, ale jeho koncovka skončila iba na konštrukcii Šavolovej brány. Následne mal šancu Boženík, ale Šavol bol pozorný. O pár minút pohrozili domáci, ale ich gól nebol pre ofsajd uznaný. Šošoni museli nevyužité šance ľutovať, pretože trest v podobe gólu domácich prišiel v 68. minúte, keď sa presadil Papaj. V závere sa presadil hlavou Matić a rezerva sa tak rozlúčila so sezónu prehrou 2:0.

Prečítajte si tiež: Gól jari č. 6.: Dorastencovi Lukášovi Šugárovi vyšiel priamy kop na výbornú Čítajte

Ostatné výsledky: Skalica – VSS Košice 1:0, Šamorín – SNV 1:0, Bardejov – Nitra 0:1, Sereď – Zvolen 1:1, Lok. Košice – Pohronie 3:2.

Góly:
7. (pen.) a 45. Vujošević – 76. Mráz. Rozhodoval Rojček, 550 divákov. ŽK: Lipták, Vujosević. ČK: 38. (po 2. ŽK) Rubint (FIĽAKOVO).
TEPLIČKA: Kňazovič – Ozimý, Ometák, Mráz, Jakubec, Martinka, Bugala R., Blaščík, Tabak, Kapusniak, Miec.
Tepličke nevyšiel prvý polčas. V siedmej minúte premenil penaltu futbalista z Čiernej Hory Vujoševič. V 38. minúte videl druhú žltú kartu Rubint, ktorý putoval po sprchy. Hosťujúcu stratu koncentrácie využil v závere polčasu opäť Vujošević. V druhom dejstve sa Teplička snažila využiť početnú prevahu, ale hosťom sa podarilo streliť iba jeden gól, keď sa po štandardnej situácii presadil Mráz. Teplička tak odchádza z Fiľakova bez bodov.

Ostatné výsledky: Žarnovica – Kremnička 1:0, Čadca – Námestovo 0:1, Podbrezová B – Kalinovo 2:1, Lip. Hrádok – Lučenec 4:0, Krásno nad Kysucou – Detva 6:0, Makov – Nová Baňa 1:3.

Rozhodoval Halfar, 200 divákov.
STRÁŇAVY: Matejčík – Čerňan, Bukovčan, Janči L., Ivan, Ševčík, Chrachala (90. Šteiniger), Hrbek, Rolček (80. Brezáni), Janči M., Jamečný.
V Tvrdošíne videli dve stovky divákov od úvodu vyrovnaný zápas. Svoje šance v prvom polčase nedokázal ani jeden celok využiť. V druhom sa strelcom oboch tímov tiež nedarilo, a tak sa zápas v Tvrdošíne skončil bezgólovou remízou.

Prečítajte si tiež: Gól jari č. 5.: Kordiš ukázal výbornú kopaciu techniku Čítajte

Závažná Poruba – Bánová 0:2 (0:2)
Góly:
13. a 40. Štalmach. Rozhodoval Galád, 200 divákov.
BÁNOVÁ: Juhás – Šramo, Kubena, Ďuratný, Kostolný, Sulovský, Lazar, Kincl, Polóni (77. Krajiček), Gašperec, Štalamach.
O výsledku zápasu bolo rozhodnuté už po prvom polčase. Bánová v ňom dominovala. V 13. minúte sa lopta dostala až k Štalmachovi, ktorý prekonal Štolfu. Päť minút pred koncom polčasu to bol opäť kapitán Bánovej Štalmach, ktorý navýšil vedenie hostí. Hostia si v druhom polčase už víťazstvo postrážili.

Oravské Veselé – Rosina 8:2 (5:0)
Góly
: 5. Škuta, 8. a 76. Pisarčík, 13. a 67. Kubišta, 28. Struhár, 36. Kumor 72. Kurtulík – 55. Porubčanský, 65. Mrázik. Rozhodoval Súhrada, 200 divákov. ŽK: Pňaček – Drexler.
ROSINA: Jurčenko – Kurucár, Laš, Porubčanský, Mrázik, Švikruha (46. Gajdoš), Hruboš, Drexler, Turčan, Bistiak, Gajdoš.
Kanonádu odštartoval najlepší strelec domácich Škuta. Na neho ešte do polčasu nadviazali Pisarčík, Kubišta Struhár a Kumor. V druhom polčase skorigovali stav hostia gólmi Porubčanského a zo štandardnej situácie sa presadil Mrázik. Domácich to však opäť naštartovalo a ďalšími troma gólmi deklasovali Rosinu v pomere 8:2.

Staškov – Bytča 1:5 (1:2)
Góly:
16. Barnošák – 17., 37., 98. Mikoláš, 80., 85. Malík. ŽK: T. Gavlák, Sýkora, M. Gottwald – Kocian, Šamaj, Kostelný, Kučavík, ČK: 89. po 2. ŽK: T. Gavlák (STAŠKOV). Rozhodoval Foltán, 150 divákov.
BYTČA: Baláž – Daniš, Kocian, Pavlík, Šamaj, Kostelný, Kučavík, Malík, Gajdošík (64. Ďurkech), Mikoláš, Špánik (88. Gašperík).
Pred zápasom prišla do Staškova prietrž mračien, ktorá spôsobila, že hracia plocha bola len ťažko hrateľná. Po dohode so súperom sa zápas na ťažkom teréne napokon odohral. Staškovu chýbali viaceré opory, či už Červenec, Kaličák alebo Gavlák. Hostia prišli s väčšou túžbou po víťazstve, čo sa prejavilo aj na výsledku. Bytča dosiahla mimoriadne cenné víťazstvo.

Ostatné výsledky: Diviaky – Turčianska Štiavnička 3:0, KNM – Belá-Dulice 3:2, Dolný Kubín – Trstená 2:2.

Góly:
53. F. Mudrík, 64. Borovička, 84. Ľuptovec, 90. R. Špilák – 24. Michálek, 43. Juraj Vantúch. ŽK: Tlacháč, Michálek (TERCHOVÁ). Rozhodoval Bánovský, 200 divákov.
TERCHOVÁ: Sága – Perexta, Papala (83. Boháč), Tlacháč, Juraj Vantúch, Baláž (65. Jánošík), Melišík, Michálek, Gallo, Kačáni, Cingel (85. Struharňanský).
Domáci začali lepšie, no Mudrík Ságu neprekonal. Po 15 minútach prebrali iniciatívu hostia, ktorí skórovali dvakrát po štandardných situáciách a viedli 2:0. Po obrátke chceli domáci znížiť a ukopať aspoň remízu. Začali veľmi dobre, znížili na 1:2 a následne aj vyrovnali. Terchová však za tohto stavu zatlačila a vypracovala si dve gólové šance. Po tomto tlaku sa k slovu opäť dostalo Skalité a v závere aj dvakrát skórovalo. Terchová stratila prvé body v jarnej časti.

Rudinská – Bytčica 4:2 (2:1)
Góly:
1., 25. R. Buček, 51., 73. L. Luciak – 15. Wtorek, 80. Dudoň. ŽK: Rojček (BYTČICA). Rozhodoval Diabelko, 80 divákov.
BYTČICA : Malich – Kuciak, Mičiak, Willinger, Morvay, Wtorek, Zuziak, Vršanský, Dudoň, Rojček, Mintál.
Súboj posledných dvoch celkov tabuľky začal domáci Slovan výborne, keď už v 1. min. otvoril skóre R. Buček. V 15. min však bolo 1:1, o vyrovnanie sa postaral Wtorek. Domácich poslal do vedenia opäť R. Buček a po obrátke pridal ďalšie dva góly Luciak. Hostia už len skorigovali na 4:2 a sú tak beznádejne na poslednom mieste v tabuľke.

Strečno – Rajec 1:2 (1:1)
Góly:
39. Beháň J. – 35. Hollý, 61. Kordiš. Rozhodoval Židek. ŽK: Slúčik, Kašjak – Pekara, Hollý, Očko. ČK: 90. Samec.
STREČNO: Vereš – Samec, Barošinec (79. Bičan), Beháň M., Beháň P., Beháň J., Slúčik, Oberta, Kašjak, Beháň R. (71. Mazák M.), Mazák J. (46. Kán).
RAJEC: Fraštia – Miko, Pekara, Rybár, Vereš, Hollý (79. Osika), Person (90. Paulini), Kordiš, Jeťko (82. Dubeň), Očko, Hájek.
V šlágri kola to bol okrem súboja o druhé miesto aj súboj dvoch najlepších strelcov piatej ligy. Bol to však Hollý, ktorý sa presadil a poslal Rajec do vedenia. Bleskovo však odpovedal Jakub Beháň a vyrovnal. V druhom polčase sa už presadil najlepší strelec súťaže Kordiš – 1:2. V závere mal ideálnu možnosť na vyrovnanie domáci kanonier Kašjak, ale nariadenú penaltu nepremenil. V závere si ešte nervy na uzde neudržal Samec a bol vylúčený. Rajec tak už s určitosťou obsadí druhé miesto.

Prečítajte si tiež: Gól jari č. 4.: Kordiš sa blysol parádnym priamym kopom Čítajte

Višňové – Čierne 3:8 (0:5)
Góly
: 48. Kočiš, 58. Papajčík, 72. Turský – 17. (vl.) Gaško, 22. Jaroš, 38. a 55. Baláž, 42. a 63. Birtus, 45. Krenželák, 68. Časnocha T. Rozhodoval Chmúrny, 100 divákov. ŽK: Dirgas.
VIŠŇOVÉ: Kramar – Gaško, Ondák, Kočiš, Drahno, Papajčík, Németh, Štefanica O., Hubočan, Straňan, Turský (73. Majtanik).
Čierne si spravilo z Višňového v prvom polčase trhací kalendár a po výbornej efektivite viedlo pred prestávkou vo Višňovom 5:0. Po zmene strán sa domáci zmobilizovali, strelili tri góly, ale rovnaký počet poputoval aj do domácej brány a tak sa zápas skončil so skóre 3:8.

Varín – Belá 2:3 (0:2)
Góly:
52. Melišík, 62. Ceplák – 19. a 69. Ševčík, 44. Remek. Rozhodoval Rohoň, 100 divákov. ŽK: Williger – Ševčík, Mintách, Ripel, Krška.
VARÍN: Ružička – Williger (77. Hruška), Lopušan (84. Zavoďančík), Repáň, Ondráš, Bielik, Koňušiak, Melišík, Repaský (59. Hanuliak), Ceplák, Kadrliak.
BELÁ: Tichák – Macho, Gapa, Šipčiak, Povinec, Čepela, Ševčík, Mintách (72. Franek), Ripel, Ďugel (57. Krška), Remek (90. Žingora).
Belú poslal do vedenia jej najlepší strelec Marek Ševčík. Minútu pred koncom polčasu navýšil vedenie hostí Remek. Po sedemnástich minútach druhého polčasu však bolo vyrovnané, keď najskôr znížil Melišík a po ňom vyrovnal Ceplák. Tri body pre hostí zabezpečil druhým gólom v zápase Marek Ševčík.

Štiavnik – Predmier 2:1 (1:1)
Góly
: 24. Všelko, 74. Pobiak – 19. Šimoník. Rozhodoval Chovanec, 150 divákov. ŽK: Uríček, Klus M., Čička M. ČK: 75. Taška.
ŠTIAVNIK: Mištrík – Pobiak, Piroha, Hajko M., Krajči, Mračník, Kahát (80. Hujo), Milúch, Gulán (60. Fujaček), Všelko, Lulák (53. Možucha).
PREDMIER: Uríček – Chvalník, Tomaník, Čička I., Pobijak M., Klus T., Čillík (46. Čička M.), Bačík, Klus M. (31. Taška), Šimoník (63. Husár), Pobijak P.
V úvode derby mal veľkú šancu poslať domácich do vedenie Krajči, ale pokutový kop nepremenil. Potvrdilo sa nedáš-dostaneš a o štyri minúty neskôr sa presadil Šimoník – 0:1. V 24. minúte však vyrovnával Všelko. Po zmene strán naklonil misky váh na stranu domácich Pobiak, ktorý prekonal Uríčeka. Následne Taška použil nevyberavé slová na adresu hlavného rozhodcu Chovanca a putoval predčasne pod sprchy. Štiavnik zaznamenal plný bodový zásah.

Ostatný výsledok: Zborov nad Bystricou – Rudina 8:1.

I. DOXXbet liga

Kotešová – Rajecké Teplice-Konská 1:1 (0:0)
Góly:
50. Hranica A. – 70. Štrba. Rozhodoval Šašváry, 200 divákov. ŽK: Klimík, Hranica A., Kendy – Blahuta, Labuda, Stranianek.
KOTEŠOVÁ: Polko – Valášek, Klimík, Mozolík M., Papšo, Hranica A. (87. Mozolík P.), Stískala, Čikota, Kadák, Tabak (82. Kendy), Kmeť (82. Krajči).
RAJECKÉ TEPLICE: Šustek – Blahuta (90. Ganišin), Seko, Švábik, Padala, Štrba, Knapec, Jakubec, Jamečný, Labuda, Stranianek.
V šlágri kola sa stretli dva najlepšie tímy prvej triedy. V zápase, v ktorom išlo o veľa, nechcel ani jeden tím urobiť zbytočnú chybu, a tak sa do šatní šlo za stavu 0:0. Po zmene strán sa však bleskovo presadil Adrián Hranica a poslal domácich na koňa. V 70. minúte sa však k lopte dostal bývalý reprezentant Zdeno Štrba, ktorý rozhodol o deľbe bodov.

Gbeľany – Nededza 2:1 (1:1)
Góly:
7. Nemec, 59. Trhančík D. – 17. Mravec Ma. Rozhodoval Hrivo, 100 divákov. ČK: 90. (po 2. ŽK) Mravec Ma.
GBEĽANY: Kasman – Hodoň, Gašper, Nemec, Špirka, Sabo A., Radočaní, Melo, Trhančík D. (70. Sabo P.), Tarabík (64. Remek), Adamčík.
NEDEDZA: Noga – Ďuríček M., Milo, Vajda I., Drábik, Franek (78. Dolinay), Stenchlák Mich., Lončík (67. Mravec V.), Vajda D. (62. Horecký), Mravec Ma., Mravec Mi.
Nededzi zabezpečil rýchle vedenie kapitán Miro Nemec. O desať minú vyrovnal Marek Mravec. Po zmene strán poslal domácich opäť do vedenia skúsený Dušan Trhnačík. V 77. minúte mohol vyrovnať Miroslav Mravec, ale pokutový kop nepremenil.

Kolárovice – Považský Chlmec 3:3 (1:1)
Góly:
38. Mikoláš, 60. Hruštinec, 70. Puškár – 25. Marčan, 76. a 83. Holboj R. st. Rozhodoval Mahút, 100 divákov. ŽK: Hruštinec – Holboj R. ml., Lonc.
KOLÁROVICE: Porubčan – Valíček, Kmecík, Hedera, Bulík (80. Šmahaj), Hruštinec, Mišutka, Puškár, Šipula (60. Hrtánek), Vároš (80. Meliš), Mikoláš (60. Paiš).
P. CHLMEC: Orvan – Lonc, Šmárik, Čejka M., Holboj R. ml., Ambra, Čejka P., Jaroš, Marčan, Kodaj, Holboj R. st.
Pred zápasom sa v Kolároviciach prehnala búrka, a tak sa zápas odohrával na ťažkom a podmočenom teréne. Oba tímy predviedli tak bojovný výkon a deľba bodov vzhľadom na priebeh zápasu je zaslúžená.

Prečítajte si tiež: Gól jari č.3.: Patrik Paiš z Kolárovic trafil presne do vinkla Čítajte

Hôrky – Lietavská Lúčka 1:3 (0:1)
Góly:
73. Kincl – 26. Zuzula, 58. Mikušík, 70. Chasník. Rozhodoval Kúdelka, 120 divákov. ŽK: Mihál, Mikušík.
HôRKY: Chupaň – Hazda (68. Masný), Mužík L., Šupej M., Košiar (44. Úkrop), Kincl, Špánik, Mužík R., Červený, Stískal, Daníšek (65. Sagan).
L. LÚČKA: Tvrdý – Závodník, Benko, Mihál, Zuzula (80. Sluka Š.), Sventek, Ďurica, Sluka B., Chasník, Tomaščík, Mikušík.
Prvý gól zápasu padol v 26. minúte, keď sa presadil Zuzula. Po zmene strán zvyšovali vedenie hostí Mikušík a Chasník. Skóre za domácich kozmeticky upravil Kincl.

Horný Hričov – Bánová B 3:5 (1:1)
Góly:
37. (vl.) Mičica, 69. a 71. Vydra M. – 3. a 82. Holák, 62. Podhradský, 77. Chalúpka, 87. (vl.) Králik R. Rozhodoval Vlasatý, 60 divákov. ŽK: Hlucháň, Marčiš – Štaffen, Papuča.
H. HRIČOV: Holeša – Panák, Adamec, Králik R., Lagovský, Makovický, Zelník, Hlucháň, Blaško, Marčiš, Vydra M.
BÁNOVÁ B: Vršanský – Štaffen, Podhradský, Chalúpka (89. Trnka), Papuča, Sedliaček (90. Vršanský), Mičica, Martoník, Halama, Moravčík (60. Mára), Holák.
Po troch minútach hry poslal hostí do vedenia Holák. Ešte do polčasu domáci vyrovnali, keď si loptu do vlastnej siete zrazil Mičica. Po zmene strán sa roztrhlo vrece s gólmi a gólová prestrelka sa tak skončila víťazne pre rezervu Bánovej v pomere 5:3.

Zástranie – Rašov 6:1 (2:1)
Góly:
10. a 50. (pen.) Wtorek, 43. Volek M., 55. Škorvánek, 70. Janči J., 90. Jančula. – 30. Lipka P. Rozhodoval Matula, 100 divákov. ŽK: Janči T., Škorvánek. ČK: Šmehýl.
ZÁSTRANIE: Kubík – Janči T., Škorvánek (80. Hruška), Wtorek, Volek O., Volek M., Šmehýl, Gašpieik, Laurenčík, Janči J., Jančula.
RAŠOV: Kardoš – Čižmárik, Kresáň Mi., Lipka P., Minárik, Patyka, Lacko, Kresáň I., Papánek, Bučo, Kresáň Ma.
V prvom polčase sa hral v Zástraní vyrovnaný zápas. V druhom domáci aj napriek početnej nevýhode zlomili odpor posledného celku tabuľky a zaslúžene vysoko zvíťazili.

Veľké Rovné – Kamenná Poruba 1:3 (1:1)
Góly:
45. Kaprálik – 13. a 66. Gabaj, 90. Štrba. Rozhodoval Hollý, 101 divákov.
V. ROVNÉ: Korman – Behrík, Suchomel Mich., Čvapek Ju., Bujný B., Jandzík A., Jandzík J. (70. Beran), Kaprálik, Malík, Tarabík, Kostán (50. Belčík).
K. PORUBA: Majerčík – Majčin, Sudor, Ondrejka, Hájek, Hodás (90. Baránek), Kotrík J., Kasman (68. Vajčovec), Mičuch, Kavecký (87. Štrba), Gabaj (89. Kotrík M.).
Prvý polčas skončil po góloch Kaprálika a Gabaj remízou. V druhom dejstve sa opäť presadil Gabaj. Domáci vrhli všetky sily do útoku. Otvorené dvierka v obrane využil na spečatenie víťazstva striedajúci Štrba.

Góly:
10., 52., 70. Galo Ľ., 28., 36. Čička P., rozhodoval Mikurda, počet divákov: 100
Jablonové: Čupec – Čička T., Hrabovský, Čička L., Čička J., Hôrecký, Čička L. (70. Galo A.), Hanzel, Čička F., Galo Ľ., Čička P.
Krasňany: Mahút – Hanuliak, Krajčík, Maťko, Ilovský, Milec M., Vrábel, Milec J., Krajčík, Trnka
Jablonové zaznamenalo jednoznačné víťazstvo, keď o troch bodoch bolo rozhodnuté prakticky už v prvom polčase. Hetrikom sa blysol Galo.

Lietava – Hliník 2:1 (1:0)
Góly:
32. Janoška, 87. Chobot – 47. Ostrochovský, ŽK: Mikulík, rozhodoval Nemček, počet divákov: 30
Lietava: Súlovský – Kovár, Lednický, Mikulík, Kubizna, Štuller, Nimohaj, Chobot, Janoška, Smetana, Sulovský
Hliník: Vojtek – Ostrochovský, Surma, Šebeňa, Gajdošík, Gabaj S., Gabaj L., Šimek, Bujný, Treskoň, Chrenko
Posledná Lietava získala cenné tri body do tabuľky, keď porazila Hliník. O všetkom rozhodol v závere Chobot.

Petrovice – Nezbudská Lúčka 6:1 (3:0)
Góly:
3. Mäsár, 8., 69., 89. Mokryš, 33. Hrtánek, 86. Remenc – 52. Hruška, ŽK: Šmida, rozhodoval Blaško, počet divákov: 100
Petrovice: Pupík – Dvorák (82. Remenec), Máček (84. Caránek), Zahradník, Rástočný (83. Lutišan), Mokryš, Šimák, Mäsár, Hrtánek B., Hrtánek Š., Adamík (71. Cigánik)
Nezbudská Lúčka: Užák – Lonc, Boka, Danihel, Mračník, Hruška, Repkovský, Lutišan, Belko, Šmida, Horecký
Hostia pricestovali s cieľom potrápiť súpera, no favorit nenechal nič na náhodu a pomerne ľahko zdolal Nezbudskú Lúčku.

Súľov – Bitarová 1:2 (0:1)
Góly:
75. Skotnický – 19. Gaňa, 70. Kocúr, ŽK: Cenkner, rozhodoval Forbak, počet divákov: 100
Súľov: Danížek – Hrehor M., Bušovský, Fekete, Blaško (46. Smatana A.), Cabadaj D. (63. Slávik), Skotnický, Gajdošík (70. Smatana D.), Hrehor Ľ. (78. Cabadaj M.), Šefara, Kocian
Bitarová: Tatranský – Skaličan, Labant, Veselý, Kubík (32. Cenkner), Gaňa, Tvrdý (60. Kocúr), Kubica Š., Horčík, Šimček, Vršánsky (67. Kubica M.)
Súľov sa snažil, ale hostia boli o čosi futbalovejší a berú si tri body. Domáci sa trápia a od posledného miesta ich delí už len jediný bod.

Hvozdnica – Hlboké 4:1 (1:0)
Góly:
15., 83., 87. Minárik O., 54. Hrebík – 52. Červenec, ŽK: Mračník, ČK: Púchoň (po 2 ŽK), rozhodoval Heidler, počet divákov: 60
Hvozdnica: Králik M. – Minárik O., Kolek Jak., Králik P., Gašperec, Kolek Jur., Cedzo F. (61. Cedzo M.), Mračník, Králik V. (77. Minárik S.), Bulo, Hrebík (54. Starosta)
Hlboké: Zaduban – Ciesarík, Vaškovič, Hoferica, Štaffen, Adamov R., Červenec, Hladký, Adamov P., Púchoň, Maráček
Ondrej Minárik si obul tie správne kopačky a vystrieľal svojmu mužstvu tri body.

Divina – Mojš 1:1 (1:0)
Góly:
27. Svorník, 87.Ďuriš, ŽK: Kantorík – Turanec, rozhodoval Holeš, počet divákov: 50
Divina: Salaj – Porubän, Papučík (46. Ovečka), Čuraj, Praženec, Svorník, Kaper, Kantorík, Hroš, Baraj, Šimulák
Mojš: Kanka – Remek M., Turanec S., Zuzia, Rolko J., Peťko (57. Káčer), Turanec M., Remek Ľ., Rolko P., Ďuriš, Janza (72. Trnka)
Oba tímy si body delili. Nestalo by sa tak, keby Mojš premenil v 86. minúte ponúknutý pokutový kop.

Teplička nad Váhom B – Turie 6:2 (3:1)
Góly:
6., 74. Maliňák, 17. Beniač, 36. Martini, 62. Hikaník, 67. Bielik – 17. Paulus, 69. Vodilka., ŽK: Martini – 27. Machyna, 37. Lokaj P., rozhodoval Mihálik, počet divákov: 100
Teplička nad Váhom B: Oleš – Bielik, Sotolár, Martini, Jurčo, Miho, Králik, Beniač, Hikaník, Kozánek (76. Bielik), Maliňák
Turie: Mičky – Lokaj P. (86. Gajdošík), Sáňka, Franek, Lokaj J., Hulín, Vodilka, Kostolný, Kudelka (70. Tvrdý), Machyna, Paulus
Rezerva Tepličky nad Váhom pokračuje vo svojich hokejových výsledkoch, tentokrát si to odnieslo Turie, ktoré prehralo rozdielom štyroch gólov.

1.Bitarová 23 19 0 4 67:23 57
2.Petrovice 23 18 2 3 64:24 56
3.Teplička B 23 18 0 5 80:34 54
4.Hvozdnica 23 11 5 7 46:38 38
5.N.Lúčka 23 12 1 10 50:40 37
6.Turie 23 11 2 10 46:53 35
7.Hlboké 23 10 4 9 42:49 34
8.Mojš 23 8 5 10 42:50 29