Bytča a Rosina s vysokými domácimi prehrami, Stráňavy víťazne

Štvrtá futbalová liga mužov mala na programe zápasy 18. kola.

Ilustračné foto.Ilustračné foto.(Zdroj: Martin Pavelek)

Góly:
33. Surma, 50. Kostolný, 81. Kubena, 84. Polóni. Rozhodoval Bátory, 150 divákov. ŽK: Pavlík.
BYTČA: Baláž – Daniš, Kocian, Špánik, Pavlík (52. Korbáš), Kučavík, Kostelný (58. Gašperík), Gajdošík, Mikoláš, Kabašta, Ďurkech.
BÁNOVÁ: Juhás – Kubena, Šramo (25. Kincl), Tkáčik, Ďuratný, Kostolný, Lazar, Surma, Polóni, Sulovský (75. Dzibrík), Holák (62. Gašperec).
Po vyrovnanom bezgólovom úvode sa presadila v 33. minúte hosťujúca Bánová, keď Baláža prekonal Surma. Po zmene strán sa začali herne presadzovať hosťujúci futbalisti, ktorí prevahu premenili aj na tri góly. Najskôr sa v 50. minúte presadil Kostolný. V 81. minúte zvyšoval Kubena a na konečných 0:4 zvýšil Polóni.

Rosina – Belá-Dulice 1:5 (0:3)
Góly:
47. Mrázik – 23. a 90. Kucej, 33. a 75. Brzák, 42. Debnár. Rozhodoval Jelok, 100 divákov. ŽK: Bistiak – Hanek. ČK: 81. Plešo.
ROSINA: Jurčenko – Jaroš, Ďuriš (46. Kurucár), Šustek, Porubčanský, Roba, Mrázik, Bistiak, Švikruha (20. Gajdoš), Hruboš, Drexler (68. Martinčo).
Prvý gól v zápase strelil Kucej, ktorý sa presadil už v štvrtom zápase po sebe. O desať minút sa uvoľnil Brzák – 0:2. Tri minúty pred odchodom do šatní zvýšil na 0:3 Debnár. Po zmene strán sa prihlásili o slovo aj domáci rýchlym gólom Mrázika. V 75. minúte však zvýšil opäť na rozdiel troch gólov Brzák. V 81. minúte fauloval hosťujúci brankár Plešo, za čo videl červenú kartu, ale nariadenú penaltu Mrázik nepremenil. Ľavé krídlo hostí Kucej rovnako ako otvoril, tak aj uzavrel gólový účet zápasu, keď v 90. minúte dal piaty gól Belej.

Turčianska Štiavnička – Stráňavy 0:2 (0:2)
Góly:
16. a 41. Rolček. Rozhodoval Budáč, 200 divákov. ŽK: Staňo, Koťka, Špirko – Ďuratný, Brezáni. ČK: 82. (po 2. ŽK) Krištofík.
STRÁŇAVY: Šteiniger – Hreus P., Čerňan, Bukovčan, Ďuratný, Janči L., Ivan, Rolček (84. Brezáni), Chrachala (89. Hreus M.), Ševčík, Hrbek.
Stráňavy chceli pretrhnúť sériu zlých výsledkov a ich snaženie prejavil do vedúceho gólu Rolček. Pred záverom polčasu si domáca obrana nepostrážila opäť Rolčeka a ten sa nemýlil – 0:2. V druhom polčase si hostia strážili vedenie. To sa im aj podarilo, a po troch prehrách sa opäť tešia z plného bodového zásahu.

Ostatné výsledky: Diviaky – Trstená 4:0, Dolný Kubín – Závažná Poruba 1:0, Staškov – KNM 2:0, Oravské Veselé – Tvrdošín nehrali.

1. Aj s SUV môžete jazdiť ekologicky a ekonomicky
  2. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov?
  3. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant
  4. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci
  5. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  6. Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?
  7. Podnikateľský úver, s ktorým ušetríte
  8. Ojazdené pneumatiky odovzdajte, šetríte tak životné prostredie
  9. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  10. Nestarnú, ale dozrievajú
  1. Ojazdené pneumatiky odovzdajte, šetríte tak životné prostredie
  2. Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?
  3. P3 začína na východe Slovenska s výstavbou parku
  4. Zľavnené študentské lístky na dopravu s ISIC už aj cez mobil
  5. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  6. Kto vyhrá súboj medzi prírodnými a syntetickými diamantmi?

Téma: Futbal v regióne

Obnovia vyznačenie parkovacích miest na dvoch sídliskách, mesto to bude stáť 25 tisíc eur

Obnova sa dotkne takmer dvoch tisíc parkovacích miest na Solinkách a Hájiku.

Parkovacie miesta na Hájiku.

Termín veľkej rekonštrukcie železníc sa blíži. Hľadá sa dodávateľ stavby

Odhadovaná hodnota zakázky je takmer 354 miliónov eur bez DPH.

Fotografie Daniela Stehlíka chválila aj spoluorganizátorka World Press Photo

Mladý fotograf z Rajca sa tento rok zaradil medzi finalistov Slovak Press Photo.

Pristihnutý pri práci. Daniel Stehlík v teréne.

Žilinský projekt získal európskeho Oskara

Víťazov vyhlásili na slávnostnej ceremónii, ktorá bola súčasťou Európskeho týždňa regiónov a miest v Bruseli.