Streda, 8. december, 2021 | Meniny má MarínaKrížovkyKrížovky

Terchová vyhrala už deväť zápasov v rade

Výsledky desiateho kola piatej futbalovej ligy mužov

Futbalisti Terchovej sa vezú na víťaznej vlne.Futbalisti Terchovej sa vezú na víťaznej vlne. (Zdroj: FB FK TERCHOVÁ)

Višňové – Terchová 0:2 (0:1)
Góly: 13. Hanuliak, 70. Poleť. Rozhodoval Staškovan, 200 divákov.
VIŠŇOVÉ: Kmecík – Turský, Ondák (74. Štefanica), Kočiš, Majtanik (89. Sventek), Ondruš, Ťažký, Németh, Laš, Hubočan, Drahno.
TERCHOVÁ: Sága – Papala, Sloviak, Hanuliak (62. Jánošík Š.), Vantúch Jur. (75. Cingel), Poleť, Vantúch Ján, Melišík, Gallo (86. Struharňanský), Jánošík J., Tlacháč.
Do zápasu hraného v piatok vstúpili lepšie hostia z Terchovej, keď už v trinástej minúte vyhrávali po góle Vladimíra Hanuliaka. Následne si lepší a behavejší hostia udržiavali jednogólové vedenie. Definitívny ortieľ nad zápasom vyriekol Poleť, ktorý uzavrel skóre na 0:2. Terchová tak ťahá už deväťzápasovú víťaznú šnúru.

Strečno – Čierne 2:0 (0:0)
Góly:
60. Beháň J., 85. Beháň P. Rozhodoval Farsky, 300 divákov. ŽK: Malik F.
STREČNO: Vereš – Samec P. (80. Kopásek), Cvacho, Syrovatka, Trpiš, Štadani, Beháň J., Beháň P., Samec B., Kašjak (90. Sokolovský), Oberta (75. Tabara).
Po minulotýždňovej prehre s Terchovou chcelo Strečno proti Čiernemu bodovať naplno. Jeho plány sa ale začali napĺňať až v druhom polčase, keď sa po hodine hry presadil Jakub Beháň. Päť minút pred koncom sa na streleckú listinu pridal aj Patrik Beháň, ktorý tak uzavrel výhru.

Varín – Bytčica 5:3 (2:2)
Góly:
20. a 30. Hruška T., 69. (pen.) Lopušan, 71. Hruška P., 81. Kubík – 10. a 19. Willinger, 90. Tandara. Rozhodoval Považan, 132 divákov. ŽK: Williger – Koštialik, Morvay.
VARÍN: Turčan – Koňušiak, Repáň, Williger, Hruška T., Hruška P. (86. Ružička), Lopušan, Mydliar (64. Tichák), Repaský, Kubík, Vrábeľ (74. Zavoďančík).
BYTČICA: Jánošík – Willinger, Tandara, Mihalík, Matejka, Repkovský, Dudoň (66. Morvay), Miške (80. Dietrich), Wtorek, Zuziak, Koštialik.
Bytčica zaznamenala výborný vstup do zápasu, keď po dvoch góloch Willingera viedla 0:2. Následne sa však prebral Varín a ešte v prvom polčase vyrovnal. Obrat v zápase prišiel v 69. minúte, keď Lopušan premenil penaltu. Do trojgólového vedenia sa Varín dostal po góloch Petra Hrušku a Kubíka.

Štiavnik – Rajec 0:8 (0:3)
Góly
: 7., 20., 28., 69. a 86. Kordiš, 53. Šimun, 83. Jeťko, 90. Hájek. Rozhodoval Bánovský, 75 divákov. ŽK: Gulán, Všelko – Hájek, Kordiš.
ŠTIAVNIK: Mištrík – Pobiak, Piroha, Kahát (53. Kopuník), Gulán, Milúch, Fujaček, Pobiják, Všelko (57. Mračník), Hajko (46. Palko), Krajči.
RAJEC: Fraštia – Pekara, Hájek, Miko, Očko, Rybár, Šimun, Person (56. Kašuba), Hollý, Jeťko, Kordiš.
Rajec počas celého zápasu v Štiavniku jasne dominoval. Prvý polčas vyhrali hostia 0:3, keď už v 28. minúte zavŕšil hetrik Kordiš. V druhom polčase pokračovala strelecká erupcia Rajca.

Skalité – Belá 0:4 (0:4)
Góly
: 13. Mintách, 30., 43., 45. (11 m) Ševčík. ŽK: Mikula, Serafín, F. Mudrík – Čepela, Remek, Krška, ČK: 61. po 2. ŽK Mikula (SKALITÉ). Rozhodoval Kosturský, 180 divákov.
BELÁ: Tichák – Sventek, Gapa, Povinec, Mintách (59. Macho), Laščiak, Kačáni, Ripel, Čepela, Remek (72. Franek), Ševčík (46. Krška).
Po eufórii a víťazstve 4:0 na pôde Višňového chcelo Skalité potvrdiť tri body na domácej pôde. Domáci diváci však zažili zápas ako z toho najhoršieho sna, keď už do polčasu bolo vymaľované.

Zborov – Predmier 1:2 (0:1)