Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

DOSPELÍ


III. LIGA, 22. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 16.30 h: Bytča – Zvolen (Likavcová – Repa, Horák – Kahan), Žilina B – Čadca (10.30, K. N. M, I. Szabó – Horváth, Glončák – Truban). IV. LIGA sk. SEVER, 20. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 16.30 h: D. Hričov – Stráňavy (Reguly – Paňko, Ondruš – Dolník), L. Lúčka – Tvrdošín (Drapáč – Perašín, Tilesch – Ševec), Lisková – Bánová (Juhász – Forgon, Löcsös – Roštár). V. LIGA, sk. A, 20. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 16.30 h: S. Bystrica – Varín (Švec – Tomčík, M. Poliak – Pavlák), Makov – Rajec (Škvarek – Kuteľ, Jacko – V. Ďurana), Rosina – Predmier (Beňo – Lauček, Droppa – Liška), Belá – Trnové (Sitár – Brodňan, Čunderlík – Meliš), Teplička – Strečno (Dobroň – Horváth, Glončák – Piatek). I. TRIEDA, 20. kolo – nedeľa 8. mája o 16.30 hod: Zbyňov – Kotešová (Martinec st., Kováč, Krajčí), Zádubnie – Dlhé Pole (Bariak, M. Rogoň, Hruboška), Rajecké Teplice – Závodie (Sklenár, Gašpierik), Bytčica – Bánová B (Skukálek, Sobola, I. Krško), Turie – Hrabové (Krupík, Capko, Schmidt, Rašov – Hlboké (Žiar, Matejčík, Šupka), N. Lúčka – Višňové (Krajči, Hôrecký). II. TRIEDA, 20. kolo – nedeľa 8. mája o 16.30 hod: Divinka – Považský Chlmec (Gaňa, Mikurda, Taraba), Stránske – Kotrčina Lúčka (Milo, Rybárik, Snadanus), Terchová – Podhorie (Skotnický, Lemeš), Súľov – Lietava (Šedík, R. Martinec), Štiavnik – Krasňany (Taraba, Coma), Kamenná Poruba – Fačkov (Chaban, Masár), Horný Hričov – Hričovské Podhradie (Tarač, Peťko). III. TRIEDA sk. A, 16. kolo – nedeľa 8. mája o 16.30 hod: Dolná Tižina – Veľká Čierna (Gábriš, Vaškovič), Zástranie – Brodno (Melo, Cinko, Baláž), Nededza – Zádubnie B (Daubrava, Juríček), Kunerad – Bitarová (Wojčík, Oravec), Rajec B – Gbeľany (7. 5., Wojčík, Šedík). III. TRIEDA sk. B, 14. kolo – nedeľa 8. mája o 16.30 hod: Veľké Rovné – Kolárovice (Bačinský, Ondrušík), Hôrky – Hliník (Papík, Kubo), Jablonové – Petrovice (Bugáň, Bugala, Papík), Svederník – Ovčiarsko (Hazda, Kudelka).
DOHRÁVKY: III. LIGA, 16. kolo – streda 4. mája 2005 o 17.00 h: Bytča – Žiar (T. Kučera – Horný, Pavol Turňa – Ševec), Žilina B – D. Kubín (Staník – Petrák, Špila – Baják). IV. LIGA sk. SEVER, 14. kolo – streda 4. mája 2005 o 17.00 h: D. Hričov – Rudinská (Harezník – Drapáč, Vrtich – Kmoško), Martin – L. Lúčka (Braučok – Peter Turňa, Malček – Šmilňák), Lisková – Stráňavy (Tilesch – Náther, Mihálka – Kanka), Bánová – Tvrdošín (Vojtek – Zelezník, Lisická – Roštár). V. LIGA sk. A, 14. kolo – streda 4. mája 2004 o 17.00 h: Rosina - Makov (Ivanič – Vojvoda, Tomčík – Muráň), Belá – S. Bystrica (Uhorskai – Frančák, Kuska – Tomčík), Teplička – K. N. Mesto B (Droppa – Švec, Jacko – Borcovan), Strečno – Urín (Tutura – Škvarek, Masár – Babka), Trnové – Rajec (Chovanec – Petrák ml., Tomáš – Majsniar), Predmier – Raková (Čunderlík – Sitár, Blahušiak – Ručka).
DORAST
I. LSD, 24. kolo – sobota 7. mája 2005 o 11.00 h: Žilina – Slovan (SFZ – Petrák st., Špila – SFZ). I. LMD, 24. kolo – sobota 7. mája 2005 o 13.30 h: Žilina - Slovan (Ďuroška – Špila, Petrák st). III. LSD a LMD, 22. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 10.00-12.30 h: Ružomberok B – Bánová (7. 5. o 10.30-13.00, Ľubochňa, Tilesch – Mihálka, ObFZ LM – Šmilňák), Radvaň B – Bytča (7. 5., T. Kučera – Jodas, ObFZ BB – Romanec). IV. LIGA sk. SEVER, 20. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 14.00 h: D. Hričov – Stráňavy (7. 5. o 16.30, Korista – Brodňan), Štiavnik – Rajec (Coma – ObFZ ZA), Rosina – L. Hrádok (Droppa – Lauček – Liška), Belá – Rudina (Čunderlík – Brodňan), Lisková – Strečno (7. 5. o 16.30, Drapáč – Švec). V. LIGA sk. A, 20. kolo – nedeľa 8. mája 2005 o 14.00 h: Podvysoká – Varín (Drozd – ObFZ CA), Staškov – Žilina C (Staškovan – ObFZ CA), Bytčica – Raková (Perašín – Tilesch), K. Lieskovec – Predmier (Šulek – Pavol Turňa – Orság), K. Poruba – Divina (Masár – ObFZ ZA). I. TRIEDA, 20. kolo – nedeľa 8. mája o 16.30 hod: Mojš – Kotešová (Juríček – Daubrava), Hôrky – Terchová (Kubo, Papík), Rajecké Teplice – Podhorie (Gašpierik, Sklenár), Veľké Rovné – Dlhé Pole (Ondrušík, Bačinský), Kunerad – Trnové (Oravec, Wojčík), Teplička – Višňové (Glončák, Horváth). II. TRIEDA, 16. kolo – nedeľa 8. mája o 14.00 hod: Dolná Tižina – Považský Chlmec (Vaškovič, Gábriš), Zádubnie – Krasňany (M. Rogoň, Bariak), Zástranie – Nededza (Cinko, Melo), Petrovice – Rašov (Matejčík, Žiak).
DOHRÁVKY: III. LSD a LMD, 16. kolo – štvrtok 5. mája 2005 o 14.30-17.00 h: D. Kubín – Bánová (Baranček – Paňko, ObFZ DK – Balko), Čadca – Bytča (Špila – Cerchlan, ObFZ CA – Dolník). IV. LIGA sk. SEVER, 14. kolo – štvrtok 5. mája 2005 o 17.00 h: D. Hričov – Zuberec (Cimprich – Zachar), Rosina – Košťany (L. Ondák – Holeša), Belá – Štiavnik (Vorel – Gamboš), Lisková – Stráňavy (Migaľová – Pagáč), Strečno – Rajec (Krško – Žeriava). V. LIGA sk. A, 14. kolo – štvrtok 5. mája 2005 o 17.00 h: Skalité – Bytčica (Halfar – ObFZ CA), K. Poruba – Podvysoká (Korista – Vachan), Radoľa – Varín (Ježík – ObFZ CA), Divina – Žilina C (Brodňan – Ondruš), Predmier – Raková (Dobroň – Rolko). I. TRIEDA, 16. KOLO – piatok 6. mája o 16.30 hod: Mojš – Rajecké Teplice (Wojčík, Chaban), Veľké Rovné – Hôrky (M. Rogoň, Taraba), Kunerad – Terchová (Juríček, Oravec), Teplička – Podhorie (Hazda – Daubrava), Višňové – Dlhé Pole (Rybárik, Kúdelka), Trnové – Hrabové (Strna, Bugala). II. TRIEDA, 12. kolo – piatok 6. mája o 16.30 hod: Dolná Tižina – Zástranie (Strna, R. Martinec), Petrovice – Zádubnie (Rolko, Papík), Horný Hričov – Krasňany (Ondruš, Krajči), Gbeľany – Nededza (Vachan, Skotnický).
ŽIACI
I. LSŽS a LMŽS, 20. kolo – sobota 7. mája 2005 o 10.00-12.00 h: Revúca – Žilina (Parobek – Löcsös, Siman), B. Bystrica – Belá (um. tráva, Šulek – Kratochvíla, Veky). II. LSŽS a LMŽS, 20. kolo – sobota 7. mája 2005 o 10.00-12.00 h: Zborov – Žilina B (8. 5. o 12.30-14.30, ObFZ CA – ObFZ CA), Z. Poruba – L. Hrádok (8. 5. o 12.30-14.30, Farský – Šalata). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 20. kolo – sobota 7. mája 2005 o 10.00-12.00 h: Skalité – V. Rovné (12.30-14.30, Staškovan – Halfar), Makov – Rajec (Kubala – Cimprich), Žilina C – Strečno (L. Ondák – Gamboš), Bytča – Staškov (Brodňan – Korista). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 18. kolo – sobota 7. mája o 10.0 hod. a 12.00 hod: Stráňavy – Bánová (Podhradský, Vachan), MŠK Žilina D – Kamenná Poruba (Ondruš, Rolko), Bytčica – Zbyňov (Červený, Kardoš), Rajecké Teplice – Lietavská Lúčka (Bačinský, Juríček), Rosina – Višňové (Wojčík, Šupej), Varín – Krasňany (Taraba, Krajíček), Belá B – Štiavnik (Martinec st., Hazda), Terchová – Predmier (Martinec ml., R. Martinec). II. TRIEDA sk. A, 14. kolo – nedeľa 8. mája o 10.00 hod: Turie – Stránske (R. Martinec), Ďurčíná – Fačkov (Juríček), Babkov – Lietava (Martinec st.), Hôrky – Lietavská Svinná (Lemeš), Jasenové – Dolný Hričov (Paňák). II. TRIEDA sk. B, 14. kolo – nedeľa 8. mája o 10.00 hod: Trnové – Nededza (M. Rogoň), Zádubnie – Brodno (Rybárik), Mojš – Brezany (Peťko), Dolná Tižina – Kotrčina Lúčka (Krajíček), Nezbudská Lúčka – Gbeľany (Šupej). II. TRIEDA sk. C, 14. kolo – nedeľa 8. mája o 10.00 hod: Súľov – Kotešová (Rolko), Divinka – Petrovice (Kardoš), Jablonové – Hrabové (Ondruš), Rašov – Hlboké (Hôrecký), Hričovské Podhradie – Bitarová (Vachan).
DOHRÁVKY: I. LSŽS a LMŽS, 15. kolo – streda 4. mája 2005 o 13.00-15.00 h: Belá – Č. Balog (Uhorskai – Kuska, Gamboš), Martin – Žilina (16. kolo, 26. 4., Fizel – Kapusta, Blahušiak). II. LSŽS a LMŽS, 14. kolo – utorok 3. mája 2005 o 15.00-17.00 h: Z. Poruba – Ružomberok B (Perašín – Chudý), Dlhá – Žilina B (Baranček – Paňko). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 14. kolo – utorok 3. mája 2005 o 15.00-17.00 h: Žilina C – Makov (Ďuroška – Knapec), Bytča – Skalité (Coma – Gamboš), Radoľa – V. Rovné (Chovanec – ObFZ CA), Staškov – Rajec (Kupka – Staškovan), Strečno – Raková (Hreus – Holeša).

Skryť Vypnúť reklamu
















Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  2. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  3. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  4. Nie je to len chlapská záležitosť
  5. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  6. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  7. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  9. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  10. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 177
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 486
  3. Aká je chémia vôní 12 847
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 656
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 449
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 975
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 680
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 282
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 841
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 6 748
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

E- športový turnaj HernaZona.sk UNIZA Masters začína už tento piatok

Každý, komu je blízky herný svet, môže súťažiť online.

Žilina chce krajšiu stanicu. Železnice tlačí do spoločného projektu

Samospráva predstavila plán obnovy hanby Žiliny.

Mesto čistí Žilinu od bilboardov a nelegálnych reklamných zariadení

V minulých dňoch mesto odstránilo ďalších deväť bilboardov.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

Žilina chce krajšiu stanicu. Železnice tlačí do spoločného projektu

Samospráva predstavila plán obnovy hanby Žiliny.

Už ste čítali?