Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM

DOSPELÍ

III. LIGA, 21. kolo – nedeľa 1. mája 2005 o 16.30 h: B. Bystrica B – Žilina B (10.30, Petrinec – Pocklan, I. Krahulec – Hubka), Lučenec – Bytča (30. 4., I. Szabó – Urda, Medveď – Spišiak). IV. LIGA sk. SEVER, 19. kolo – nedeľa 1. mája 2005 o 16.30 h: Bánová – D. Hričov (M. Kučera – Grenčík, Jodas – Piatek), Stráňavy – L. Lučka (Korenčík – Hurík, Cimprich – Kahan). V. LIGA sk. A, 19. kolo – nedeľa 1. mája 2005 o 16.30 h: Strečno – Skalité (Jacko – Švec, Sitár – Balko), Trnové – Teplička (Knapec – Holub, Frančák – Knap), Predmier – Belá (Tomčík – Tutura, Chudý – Roštár), Raková – Rosina (Farský – Šalata, Škvarek – V. Ďurana), Rajec – Oščadnica (Kuska – Jakubjak, Pagáč – Tomčík), Varín – Makov (Lauček – Beňo, Droppa – Piaček). I. TRIEDA, 19. kolo - nedeľa 1. mája 2005 o 16.30 h: Višňové - Zbyňov (Oravec - Bugala, Martinec st. - Baláž), Hlboké - N. Lúčka (30. 4., Gašpierik - Bugáň, Bugala - Schmidt), Hrabové - Rašov (Mikurda - Daubrava, Skukálek - Taraba), Bánová B - Turie (30.4., Capko - Strna, Matejčík), Závodie - Bytčica (Taraba - Tomáš, Capko - Krajči), D. Pole - R. Teplice (Matejčík - Mihálik, Gašpierik), Kotešová - Zádubnie (Strna - Sobola, Bariak). II. TRIEDA, 19. kolo - nedeľa 1. mája 2005 o 16.30h: H. Podhradie - Divinka (Sklenár - Šedík, Papík - Rujbr), Fačkov - H. Hričov (Juríček - Bačinský, Kováč - Hruboška), Krasňany - K. Poruba (Kúdelka - Rogoň M., Holeša M. - Krško I.), Lietava - Štiavnik (Krajči - Chaban, Skotnický - Šupka), Podhorie - Súľov (Hôrecký - Bugáň), K. Lúčka - Terchová (Gaňa - Tarač, Gamboš - Papík), P. Chlmec - Stránske (30. 4., Papík - Mikurda, Sobola). III. TRIEDA sk. A, 15. kolo – nedeľa 1. mája 2005 o 16.30h: Bitarová – Rajec (Wojčík – Ondrušík, Ďuroška), Zádubnie B – Kunerad (30. 4., Hazda – Skotnický, Rogoň M.), Brodno – Nededza (Peťko – Kristlbauer), V. Čierna – Mojš (Rybárik – Milo). III. TRIEDA sk. B, 13. kolo – nedeľa 1. mája 2005 o 16.30h: Ovčiarsko – V. Rovné (Juríček – Melo), Divina – Svederník (Krupík – Dobroň), Hliník – Jablonové (Kubo – Ondruš - Sandanus), Kolárovice – Hôrky (Lemeš – Martinec R.). DOHRÁVKY: I. TRIEDA, 16. kolo - 29. apríla 2005 o 16.30h: Zbyňov – R. Teplice (Rybárik – Chaban), Bytčica – Zádubnie (Matejčík – Taraba), Turie – Kotešová (Martinec R. - Capko), Rašov – D. Pole (Hôrecký – Krupík), N. Lúčka – Závodie (Gaňa – Rogoň M., Mikurda), Višňové – Bánová B (Daubrava – Martinec st.), Hlboké – Hrabové (Lemeš – Krajči). II. TRIEDA, 16. kolo – 29. apríla 2005 o 16.30h: Divinka – Terchová (Bugala – Kristlbauer), Súľov – Stránske (Hazda – Skukálek), Štiavnik – P. Chlmec (Oravec – Wojčík), K. Poruba – L. Lúčka (Strna – Papík, Bariak), H. Hričov – Podhorie (Sobola – Kubo), H. Podhradie – Lietava (Sklenár – Gašpierik), Fačkov – Krasňany (Gábriš A. - Bugáň, Kúdelka). III. TRIEDA sk. A, 12. kolo – 29. apríla 2005 o 16.30h: D. Tižina – Zástranie (Peťko – Mihálik), Nededza – Mojš (Vaškovič – Žeriava), Kunerad – V. Čierna (Ondrušík – Martinec J.), Bitarová – Zádubnie B (Juríček – Šedík). III. TRIEDA sk. B, 10. kolo – 29. apríla 2005 – 16.30h: V. Rovné – Jablonové (Melo – Cimprich), Svederník – Kolárovice (Bačinský – Mikurda), Ovčiarsko – Hliník (Skotnický – Knapec), Divina – Petrovice (Milo – Tarač).
DORAST
III. LSD a LMD, 21. kolo – nedeľa 1. mája 2005 o 10.00-12.30 h: Bytča – Lučenec (Staník – Halfar, ObFZ ZA – Perašín), Bánová – Revúca (11.30-14.00, Jodas – Grenčík, ObFZ ZA – Kondek). IV. LIGA sk. SEVER, 19. kolo – nedeľa 1. mája 2005 o 14.00 h: Strečno – D. Hričov (Švec Sitár – Balko), L. Hrádok – Belá (30. 4. o 14.00, Migaľová – Drapáč), Rabča – Rosina (Žuffa – ObFZ DK), Rajec – Košťany (Jakubjak – Pagáč – Tomčík), Stráňavy – Štiavnik (Hurík – Cimprich – Kahan). V. LIGA sk. A, 19. kolo – nedeľa 1. mája 2005 o 14.00 h: Divina – Vysoká (Dobroň – ObFZ ZA), Predmier – K. Poruba (Tutura – Chudý - Roštár), Žilina C – Bytčica (Tomáš – ObFZ ZA), Varín – Staškov (30. 4., Gamboš – ObFZ ZA). I. TRIEDA, 19. kolo – nedeľa 1. mája 2005 o 14.00h: Višňové – Mojš (Martinec st. - Bugala), Trnové – Teplička (Gábriš A. - Šupej), Hrabové – Kunerad (Skukálek – Daubrava), Podhorie – V. Rovné (Bugáň – Hôrecký), Terchová – R. Teplice (Hazda – Vachan), Kotešová – Hôrky (Bariak – Sobola). II. TRIEDA, 15. kolo 1. mája 2005 o 14.00h: Gbeľany – D. Tižina (Holeša M.), Nededza – Petrovice (Tarač – Gaňa), Krasňany – Zástranie (Rogoň M. - Kúdelka), P. Chlmec – Zádubnie (Gamboš). DOHRÁVKY: I. TRIEDA, 15. kolo – 29. apríla 2005 o 16.30h: D. Pole – Trnové (Ondruš – Rolko), Terchová – Teplička (Vachan – Šupej).
ŽIACI
I. LSŽS a LMŽS, 19. kolo – sobota 30. apríla 2005 o 10.00-12.00 h: Belá – Martin (Vorel – Coma, Zachar), Žilina – Ružomberok (Sikora – Cimprich, Masár). II. LSŽS a LMŽS, 19. kolo – sobota 30. apríla 2005 o 10.00-12.00 h: T. Teplice – Z. Poruba (Blahušiak – Rohoň), Žilina B – Ružomberok B (1. 5., Ďuroška – ObFZ ZA). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 19. kolo – sobota 30. apríla 2005 o 10.00-12.00 h: Strečno – Bytča (L. Ondák – Žeriava), Raková – Žilina C (Petrák ml. – Čambora), Rajec – Turzovka (Korista – Brodňan), V. Rovné – Makov (Knapec – Holeša). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 14. kolo – štvrtok 28. apríla 2005 o 15.00-17.00h: Stráňavy – Bytčica (Šupej – Hazda), R. Teplice – MŠK D (Červená – Juríček), Rosina – Bánová (Paňák – Matejčík), Višňové – K. Poruba (Vachan – Strna), L. Lúčka – Zbyňov (Kardoš – Bačinský), Terchová – Varín (Martinec R. - Martinec st.), Teplička – D. Pole (Krajíček – Wojčík), Predmier – Štiavnik (Ondruš – Rolko). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 16. kolo – sobota 30. apríla 2005 o 10.00–12.00h: Višňové – Stráňavy (Kardoš – Wojčík), L. Lúčka – Rosina (Červená – Hazda), Zbyňov – R. Teplice (Juríček – Oravec), K. Poruba – Bytčica (Skotnický – Ondrušík), Bánová – MŠK D (Krajíček – Paňák), Predmier – Teplička (Rolko – Krajči), Štiavnik – Terchová (Ondruš – Papík), Krasňany – Belá B (Šupej – Martinec R.), D. Pole – Varín (Vachan – Podhradský). II. A TRIEDA, 13. kolo – nedeľa 1. mája 2005 o 10.00h: D. Hričov – Turie (Krajíček), L. Svinná – Jasenové (Červená), Lietava – Hôrky (Martinec R.), Fačkov – Babkov (Ondrušík), Stránske – Ďurčiná (Skotnický). II. B TRIEDA, 13. kolo – 1. mája 2005 o 10.00h: Gbeľany – Trnové (Holeša M.), K. Lúčka – N. Lúčka (Paňák), Brezany – D. Tižina (30.4., Martinec J.), Brodno – Mojš (Šupej), Nededza – Zádubnie (Vachan). II.C TRIEDA, 13. kolo – 1. mája 2005 o 10.00h: Bitarová – Súľov (Gašpierik), Hlboké – H. Podhradie (Ondruš), Hrabové – Rašov (Papík), Petrovice – Jablonové (Rolko), Kotešová – Divinka (Kardoš).

Skryť Vypnúť reklamu



Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 38 548
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 923
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 625
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 9 308
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 120
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 950
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 269
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 917
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 720
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 607
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Uzávierka bude realizovaná prenosným dopravným značením a náležite poučenými osobami.

4m

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

6 h

Poliaci sú rozmiestnení v okresoch Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok a Tvrdošín.

7 h
Testovanie na koronavírus.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.

10 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

24 h

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22. jan

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

22 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?