Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

V Krasňanoch sa nedohralo, Chlmec prišiel o body

II. trieda

Fanúšikovia sa konečne dočkali. Na futbalové trávniky vybehli aj mužstvá II. triedy Oblastného futbalového zväzu Žilina. Videli dve remízy na domácej pôde, jedno nedohraté stretnutie, o body doma prišiel Považský Chlmec. Kotrčina Lúčka vo vzájomnom dueli porazila vedúci Štiavnik a posunula sa na prvé miesto.
Fačkov - Divinka 1:1 (0:1). 83. R. Galia - 22. Holeša. V prvom polčase bola hra vyrovnaná, s miernou prevahou Divinky. Divinka dala gól po nevídanom sóle kapitána hostí Roba Holeša. R. Mackovčin, 100. FAČKOV: P. Galia - Juraj Mikula, Jozef Mikula, Ľ. Galia, Biely, R. Galia, D. Hollý, T. Hollý, Ligas, Vríčan, Ďuriš, striedal V. Bielik. DIVINKA: Puškár - Slovák, Buček, Lokaj, Mourtada, D. Kubáň, Ovečka (85. Ľ. Korista), Lalík (55. J. Korista), Škorík (70. Matejčík), Holeša, Hložný.
Krasňany - Hričovské Podhradie - nedohral sa, ukončený rozhodcom Ondrušíkom v 75. min.
Lietava - Horný Hričov 3:0 (1:0). 32. Bellan, 58. P. Gašpierik, 80. J. Ďurajka. Veľmi slušné stretnutie priemernej úrovne. Domáci mali prevahu, ale v podstate ju vyjadrili len gólmi. R. Taraba, 80. LIETAVA: Koša - M. Gašpierik, P. Sedliak, Ďurajka, Hradský, Stenchlák, J. Gašpierik, P. Gašpierik (32. P. Belan), Bellan (70. Moik), A. Belan, Súkeník. HORNÝ HRIČOV: Sako - M. Vydra, B. Vydra, Marcel Vydra (45. Potomský), Králik, Káčer, Rondík, Krajíček, Novisedlák, Barták, M. Koštek.
Podhorie - Kamenná Poruba 0:0. Domáci zahodili hromadu šancí, aj keď sa hralo v podstate len na bránu hostí. Tých podržal svojim výkonom brankár Kmetík. R. Červený, 50. PODHORIE: Nižný - Ondrejka, Šupej, Belan, Mazúr, Makuka, Bukový (60. Makuka st.), Chobot, Poľko, Danech, Štefánik. KAMENNÁ PORUBA: Kmetík - Ondrejka, Podpokpčan, Mičech, Sudor (70. Tretina), Jaroslav Hodas, Sádecký, Jasenovský, Ján Hodas, Chovančík, Štrba.
Kotrčina Lúčka - Štiavnik 1:0 (1:0).
30. Martinček. Výborný výkon podali mužstvá na oboch stranách. Gól však dokázali dať iba domáci. R. M. Rogoň, 100. KOTRČINA LÚČKA: Trnovec - Škorvánek, Laurenčík, Slúčik, Milo, Ďurnek, Bielik, Mikolaj, Pecko, Žabka, Martinček (82. Šmehýl).
Považský Chlmec - Súľov 0:2 (0:2). 25. M. Danížek, 35. Kereš. Na dobrom teréne sa hral vyrovnaný zápas, v ktorom hostia zvíťazili zásluhou lepšie premenených šancí. Zápas pískal rozhodca Blaškovič a vzhľadom na to, že na ihrisku bol sám, zvládol ho slušne. 100. POVAŽSKÝ CHLMEC: R. Kozlík - Kočiš, M. Kozlík, Peter Čejka, Pavol Čejka, J. Čejka, Vaňovič, Matúš (35. Badušek), Holboj, Dendis (75. Martinček), Kubány. SÚĽOV: M. Ďurajka - M. Hrehor, M. Danížek, Bušovský, R. Hudek, R. Hrehor (85. Ďurkovský), Ondrej Damnížek, Ľ. Hrehor, Ďurec, Marián Ďurajka (75. Varhaník), Kereš (70. Tvrdý).
Stránske - Terchová 3:1 (2:0). 5. Lad. Gabčík, 45., 65. M. Kasman - 75. P. Sotolár. V prvom polčase videli diváci vyrovnanú hru, v ktorej mali mierne navrch domáci. Vyrovnane začal aj druhý polčas, potom domáci pritlačili. R. Hôrecký, 75. STRÁNSKE: P. Vdovičík - Štrba, Hodás, Marián Kasman (50. Dolník), Dubeň (55. Matiašovský), Strhár, Milan Kasman, Baránek, L. Gabčík, R. Chrachala, Ľ. Fašanok. TERCHOVÁ: Závacký - Meško, Krištofík, Kováč,
P. Sotolár, V. Hanuliak (45. Mažgút), P. Gajdošík (75. R. Sotolár), Vantúch, Chovanec (80. Struhárňanský), M. Hanuliak, M. Gajdošík.

4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 545

Uzávierka bude realizovaná prenosným dopravným značením a náležite poučenými osobami.

1 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

Poliaci sú rozmiestnení v okresoch Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok a Tvrdošín.

8 h
Testovanie na koronavírus.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.