Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Začiatok sezóny veľa futbalovej krásy nepriniesol

Dve bezgólové remízy, k tomu ďalšia jednogólová prehra Zádubnia na domácej pôde, tieto momenty futbalových fanúšikov určite neuspokojili. Zato sa však mohli radovať v Bánovej, Dlhom Poli i v Kotešov, kde bola gólová nádielka pomerne slušná. Najvýraznejší skok v tabuľke urobili Rajecké Teplice-Konská.
Hlboké - Zbyňov 0:0. Viac sa bojovalo ako hralo, a tak sa stretnutie skončilo zaslúženou remízou. R. Cap-
ko, 200. HLBOKÉ: Zaduban - D. Ko-
nečný, Pinčík, Pavlík, Hvorečný, Zátek, P. Adamov, V. Konečný, M. Adamov (65. Blaško), Vršanský (85. Hrabovský), Sekáč (46. Puchoň). ZBYŇOV: Stranianek - R. Urík
(65. Barčiak, 80. R. Súkeník), M. Urík,
Bariak, Miškovský, Miloš Mišiak, Martin Mišiak (85. M. Súkeník), Martinka, Gažúr, Jamečný, Sandanus.
Hrabové - Višňové 0:0. Prvý polčas boli súperi z Višňového, mohli ho pokojne vyhrať, v druhom sa karta obrátila, ale skórovať nedokázal nikto. R. Lemeš, 250. HRABOVÉ: Bunta - Ján Sedlák, V. Hrabovský, Juraj Rybárik, J. Gajdošík st., Roman Šimon, Peter Baláž (46. Marián Sedliak), Juraj Sedliak (75. J. Gajdošík ml.), Michal Hrabovský, Marek Hraboš (75. Gombár), Chladný. VIŠŇOVÉ: Martinka - Vojtyla, Michal Husárik, Martin Husárik, Šupej, Laš, Strelička, Franček, Valica, Gaško, Kubica.
Bánová B-Brezany - Nezbudská Lúčka 5:0 (2:0). 8. Labuda, 24. Zavadzan, 48. Charbuliak, 78. Jamečný, 81. Krajíček. Zápas bol pod taktovkou domácich, pri stálom tlaku od začiatku padol prvý gól už v 8. minúte, druhý gól pridali domáci v 24. min. po spolupráci Labudu so Zavadzanom. Druhý polčas začalo domáce mužstvo ešte väčším náporom, ktorý premenili už v 48. min. tretím gólom Charbuliaka. Od toho momentu boli domáci jasnými pánmi na ihrisku. R. Kúdelka, 80. BÁNOVÁ B-BREZANY: Medveď - Kadík, Michulek, Ďuratný, Pranda, Červený (51. Jamečný), Charbuliak, Trnovec, Labuda (75. Krajíček), Hudec (46. Kosa), Zavadzan. NEZBUDSKÁ LÚČKA: Hruška - Marek Mrázik, Martin Mrázik,
M. Samec, P. Samec, R. Kubo, Emil Kubo, Šipčiak (70. Jozef Belko), Krivko (48. Eduard Samec), Ľ. Kubo, V. Samec (57. Hlávka).
Závodie - Rašov 1:1 (1:0). 2. Bronček - 90. Tretina. Mužstvá sa zo začiatku len oťukávali, ale hneď po prvej akcii, ktorá sa domácim podarila padol ich prvý gól.Až na tento svetlý moment sa v celom zápase nič nedialo. Keď si už domáci mysleli, že zápas dovedú do víťazného konca, v 90. min. obrana domácich po hrubej chybe inkasovala. R. Žiak, 150 ZÁVODIE: Trnka - Židek, Hruboška, Mitringa, Ftorek (85. Stískal), Gamboš, Mišúr (60. Mráz), Brezovský, Randík, Kučera, Bronček(70. Šoška). RAŠOV:
Dlhé Pole - Turie 4:0 (1:0). 36. Švec, 59. Dzúrik, 70. Janišík, 90. Hlavoň. Na dobre pripravenom teréne sa hral aj dobrý futbal. Domáci ovládli hru a z toho ťažili aj šance, ktoré využili. Súper kontroval brejkami, ktoré však brankár domácich vychytal.
R. Kováč, 120. DLHÉ POLE: Bohdan - R. Fuljer, K. Feranec, M. Feranec, P. Fuljer, Švec, Forbak (40. Janišík), Tornáry, Hlavoň, Dzúrik. TURIE: Fič (70. Dubovec) - Machyna, Valíček, Pirošík, Kúdelka, Tvrdý, Hreus, Chupáň (60. Eviak), Lonc, Mičky, Lokaj.
Kotešová - Bytčica 3:1 (1:0). 20. Kendy, 61. F. Bujný, 73. Polák - 68. Miloš Zuziak. Diváci videli pomerne dobrý futbal, domáci sa ujali vedenia v 20. min. Domácich podržal brankár Magerčák, keď v 35. min. reflexívne vyrazil loptu, ktorá smerovala do brány. Druhý polčas začali lepšie domáci, z čoho rezultoval druhý gól. Hostia sa nevzdávali, podarilo sa im znížiť na 2:1, domáci sa však nadýchli ešte raz a výsledok potvrdili. R. Sklenár, 140. KOTEŠOVÁ: Magerčák - Lacek, Košík, Václavík, B. Bujný, Urban, F. Bujný, Galovič, Polák, Martin Žilinčiar (83. Milan Žilinčiar), Kendy (76. Baláž). BYTČICA: Morvay - M. Zuziak, M. Dubovec, Ľ. Zuziak, J. Paráč, S. Kebušek, R. Štaffen, P. Repkovský, L. Ťažký, J. Vietrich, M. Dodoň
Zádubnie - Rajecké Teplice-Konská 0:1 (0:1). 10. Repkovský. Hostia využili jednu z viacerých šancí v prvom polčase, inak futbal veľkou krásou nevynikal. Bol presne taký, ako sa hrá na začiatku sezóny. Domáci si vypracovali len 2-3 gólové šance, ktoré nedokázali premeniť a tomu zodpovedá aj výsledok. R. Mikurda, 80. ZÁDUBNIE: Vanca - Mir. Hošták, Belanec, Hulín, Talafa, Studník (45. Frátrik), Jankula, Pechočiak, Sýkora (45. Milan Hošták), Majer, Pytel. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Frátrik - Sopko, Zigo, Šramo, L. Baránek, Capko, Repkovský, Šeliga, M. Baránek, Lihocký, Blahušiak.
1. Nezb. Lúčka 15 10 1 4 35:21 31
2. Bánová B-Brezany 16 9 3 4 42:30 30
3. R.Teplice-Konská 16 8 2 6 31:29 26
4. Závodie 16 7 5 4 22:22 26
5. Rašov 16 7 4 5 43:22 25
6. Kotešová 16 6 5 5 31:30 23
7. Bytčica 16 7 2 7 30:29 23
8. Hlboké 16 7 2 7 30:32 23