Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Víťazstvo pre Martina Úkropa z Konskej

I. trieda Smutne - presmutne nastupovali na nedeľňajšie stretnutie I. triedy Oblastného futbalového zväzu Žilina hráči Rajeckých Teplíc-Konskej. Dozvedeli sa nešťastnú novinu, že v sobotu ráno tragicky zahynul ich spoluhráč, 23-ročný Martin Úkrop. Jemu v

Smutne - presmutne nastupovali na nedeľňajšie stretnutie I. triedy Oblastného futbalového zväzu Žilina hráči Rajeckých Teplíc-Konskej. Dozvedeli sa nešťastnú novinu, že v sobotu ráno tragicky zahynul ich spoluhráč, 23-ročný Martin Úkrop. Jemu venovali aj víťazstvo nad Nezbudskou Lúčkou.
Zbyňov – Turie 4:0 (2:0). 10. Bariak, 25., 60., 80. Pavol Jánošík. Hostia prišli do Zbyňova iba desiati a spoliehali sa na brejky. V prvom polčase mali dve gólové šance, tie však nepremenili. Domáci však dokázali skórovať dvakrát a v druhom polčase sa stretnutie už len dohrávalo. R Lemeš, 60. ZBYŇOV: Stráňanek - Sandanus, R. Urík, Bariak, M. Urík, P. Jánošík, Miškovský (75. L. Martinka), V. Martinka, Miloš Mišiak, Gažúr (70. J. Jánošík), M. Mišiak. TURIE: Pirošík - Brezáni, Valíček, Machyna, Kúdelka, Tvrdý, Lokaj, Chupáň, Manga, Špagľa.
Bytčica – Rašov 1:0 (1:0). 35. Dubovec. Tvrdý, vyrovnaný zápas. V prvom polčase mali jasnú prevahu domáci, ale svoje šance nevyužili. Druhý polčas bol vyrovnaný, opäť s nepremenenými šancami na oboch stranách. Hostia dohrávali s desiatimi hráčmi. R Oravec, 80. BYTČICA: Malich - Šeliga (78. Morvay), Dubovec, Ľ. Zuziak, Ťažký, Štaffen, Ďuriš, Dietrich, Repkovský, Baleja, M. Zuziak. RAŠOV: Čupec - M. Kadáček, Prášek, Buňo, Križňan, Michálek, Kresáň, Tretinár, P. Baláž ml., Lacko (46. Ragula), R. Kadáček.
Rajecké Teplice-Konská – Nezbudská Lúčka 3:2 (2:0). 15. Pleva, 35. Zigo, 70. Krkoška - 68. Švejdík (z pok. kopu), 75. Miro Ondráš. Domáci začali veľmi dobre a už v 15. minúte otvorili stav na 1:0. Do polčasu stihol ešte hlavou zvýšiť Zigo. V druhom polčase mali domáci opäť hru v rukách, ale nedokázali využiť svoje šance, čo sa im nevyplatilo a hostia znižovali na 2:1. O pár minút to domáci otočili na 3:1 a 15 minút pre koncom hostia už len výsledok korigovali. R Milo, 150. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Hubočan - Čulík (55. Sibyla), Šramo, Repkovský, Blahušiak, Piala, L. Baránek, Krkoška (85. Ďuriník), Zigo, O. Baránek, Pleva. NEZBUDSKÁ LÚČKA: Hruška – Ľ. Kubo, M. Kubo, M. Samec, Krivko, R. Kubo, E. Kubo, Dugovič, Miro Ondráš, Cigánik, Šipčiak, Hlávka.
Zádubnie – Višňové 4:2 (3:0). 20., 70. Heiser, 30. Sýkora, 38. Jankula (z pok. kopu) - za domácich. V prvom polčase mali hostia v prvých 20 minútach dve šance, ktoré nevyužili, čo sa im vypomstilo a do konca polčasu dostali tri góly. V druhom polčase sa domáci sústredili na obranu, pridali štvrtý gól. Hostia zo svojho tlaku vyťažili dva góly a trochu skorigovali nepriaznivý výsledok. R Strna, 70. ZÁDUBNIE: Ľ. Heiser – Talafa, Januš, Hošták, Majer, Pechočiak (70. Studník), Sucháň, Frátrik, Jankula, L. Heiser, Sýkora. VIŠŇOVÉ: Majtaník - Šimko, Jozef Husárik, M. Husárik, Čulák, Valica, Laš, Šupej, Gaško, P. Stromček, M. Stromček.
Kotešová – Hlboké 0:2 (0:0). 22. Hoferica, 30. Adamov. Domáci zohrali nešťastný zápas, keď v prvom polčase inkasovali dva lacné góly. Hlavne druhý, ktorý zo 40 metrov našiel zaspatú domácu obranu aj brankára. Do druhého polčasu nastúpili domáci s odhodlaním niečo s výsledkom urobiť, ale to sa im nepodarilo aj vďaka postrannému rozhodcovi Krupíkovi. R R. Martinec, 150. KOTEŠOVÁ: Frolo – Lacek, M. Bujný, Mikulík, B. Bujný, Gašperec, Urban, Galovič, Václavík (28. Hranica), Ostrochovský (68. Šukala), Kendy. HLBOKÉ: Zaduban – D. Konečný, Pavlík, S. Konečný, Hvorečný, Adamov, Pinčík, Zátek, Puchoň (78. Sekáč), Hoferica (89. Krajíček), Vršanský.
Dlhé Pole – Hrabové 5:0 (3:0). Dzúrik 3, Hlavoň 2. Na ťažkom teréne sa hral futbal, ktorý potešil srdcia domácich fanúšikov. Domáci využili tlak, hneď na začiatku dali prvý gól a o pár minút zvyšovali. R Sobola, 100. DLHÉ POLE: Bohdan – Starych (85. Závadský), Michalec, R. Fuljer, K. Feranec, Šušlík, Janešík, Šimulák, Tornáry, Hlavoň, Dzúrik. HRABOVÉ: Bunta - Rybárik, R. Gajdošík, Ján Sedlák, J. Sedliak, Remeš, Šimon, J. Gajdošík ml., Hrabovský, Rástočný, M. Sedlák.
Závodie – Bánová B-Brezany 1:1 (0:0). 87. Ftorek - za domácich. Jednoznačný priebeh zápasu v prospech domácich, o čom svedčia aj tri nastrelené brvná a päť samostatných nájazdov na brankára hostí. Opäť sa potvrdila stará, známa pravda, že keď nedáš, dostaneš, keď po ojedinelej akcii súper skóroval po chybe domácej obrany a brankára. Rozhodujúca bola nemohúcnosť domácich vsietiť gól. R Matejčík, 150. ZÁVODIE: Mahút – Hruboška, Sekerka, Mitringa, Židek, Mišúr, Kučera (35. Ftorek), M. Gamboš, Randík (39. Mára), Bronček, Šoška (55. Špánik). BÁNOVÁ B-BREZANY: Petrík – Kadík, Pranda, Kosa, Michulek, Trnovec, Štaffen, Mariniak, Červený, Hudec, Zavadzan.

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 110

Koronavírus: Odberné miesta v Bytči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Bytči.

Ilustračná fotografia.

Koronavírus: Odberné miesta v Rajci (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Rajci.