Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Na čele prezimujú Petrovice

III. TRIEDA sk B Petrovice - V. Rovné 2:0 (1:0). 37. Hôrečný (11 m), 83. Hladký. Domáce mužstvo nad súperom z Rovného jasne dominovalo. Vytvorilo si obrovský tlak, ktorý ale nevedelo premeniť do gólovej podoby. Zlomom v zápase sa ukázalo to, že domáci ne

III. TRIEDA sk B
Petrovice - V. Rovné 2:0 (1:0). 37. Hôrečný (11 m), 83. Hladký. Domáce mužstvo nad súperom z Rovného jasne dominovalo. Vytvorilo si obrovský tlak, ktorý ale nevedelo premeniť do gólovej podoby. Zlomom v zápase sa ukázalo to, že domáci nepremenili pokutový kop v 30. min. po faule brankára na Adamíka. Po druhom faule a druhej jedenástke, ktorú v 30. min. premenil Hôrečný však už domáci potvrdili lepšiu zohratosť. Po zmene strán Petrovičania pokračovali v tlaku a pridali druhý gól. Rozhodca Martinec podal veľmi dobrý výkon. R R. Matrinec, 150. PETROVICE: Š. Adamík - Valíček, Pavlík, Hôrečný, Vrbka (55. Cigánik), Marcel Černek, Milan Černek, Šebeňa, P. Adamík (30. Marián Černek), Hladký, Vároš.
Divina - Hliník 2:1 (1:0). 20. Ďurčo, 70. Čuraj - 50. Huljak. V prvom polčase mali v úvode iniciatívu na svojich kopačkách hostia. Postupne aj domáci ožili a strelili gól. Po zmene strán Hliničania pridali a vyrovnali. Dvadsať minút pred koncom však rozhodol o víťazstve domáci Ďurčo. R Sklenár, 150. DIVINA: Slovák - Bukový, Meliš, Pet. Ovečka, Puráš, Čuraj, Kováčik, Hroš, Šenkár (50. Lašút), Ďurčo, Pav. Ovečka (85. P. Michalec) HLINÍK: Gartner - Čižmár, Čmárik, Dodek, Huljak, Janec, Čakánek, Barburský, Gabaj, Sklenár, Frolo..
Ovčiarsko - Kolárovice 2:3 (1:2). 16. Kotuláč, 70. Rašovec (Ovčiarsko). Hostia využili chyby domácich a o ich víťazstve nakoniec rozhodol vlastný gól, ktorý si strelil hráč Ovčiarska Miroslav Habák. R Tarač, 30. OVČIARSKO: Novotný - Blaško, Miloš Vršanský, Nekoranec, Habák, Laščiak, J. Čilík, R. Zelník, Rašovec, Kotuláč, Klimo.
Svederník - Hôrky 4:7 (2:2). V dobrom zápase sa roztrhlo vrece s gólmi. Hôrčania viedli už 2:0, no domácim sa podarilo do polčasu vyrovnať. Po zmene strán pridali hostia päť a Svederník dva góly. Raritou bol spontánny odchod domáceho brankára z ihriska. R Martinec st., 100.
1. Petrovice 8 5 2 1 22:8 17
2. Hliník 8 5 1 2 18:10 16
3. Hôrky 8 5 0 3 25:12 15
4. Kolárovice 8 4 2 2 19:14 14
5. Divina 8 4 1 3 15:13 13
6. Jablonové 8 3 1 4 17:13 10
7. Ovčiarsko 8 3 1 4 13:19 10
8. V. Rovné 8 1 2 5 8:16 5