Streda, 14. apríl, 2021 | Meniny má JustínaKrížovkyKrížovky

Narodeninové góly Michala Blahušiaka

I. trieda Výsledky 6. kola I. triedy Oblastného futbalového zväzu Žilina boli veľmi zaujímavé. Len v Zbyňove videli diváci jediný gól, na ostatných ihriskách ich bolo podstatne viac. Smútok zavládol v Bytčici, ktorá doma prehrala so Závodím a jedného ich

Výsledky 6. kola I. triedy Oblastného futbalového zväzu Žilina boli veľmi zaujímavé. Len v Zbyňove videli diváci jediný gól, na ostatných ihriskách ich bolo podstatne viac. Smútok zavládol v Bytčici, ktorá doma prehrala so Závodím a jedného ich hráča musela sanitka odviezť do nemocnice so zlomenou nohou. Na začiatok oblastnej súťaže trochu silná káva. Do čela sa dostala Nezbudská Lúčka.
Zbyňov – Višňové 1:0 (1:0). 20. P. Jánošík. V prvom polčase sa hralo vyrovnané stretnutie, v druhom hostia pritlačili a chceli vyrovnať. Nedarilo sa im, dokonca nepremenili ani pokutový kop. Domáci hrali zo zabezpečenej obrany a hrozili brejkami. R Gaňa, 80. ZBYŇOV: Stráňanek - Martinka, Dolník, Barčiak, M. Urík (70. R. Urík), P. Jánošík, Martin Mišiak, Jamečný (75. Súkeník), Gažúr (46. N. Jánošík), Miloš Mišiak, Miškovský. VIŠŇOVÉ: Majtaník - Šimko, J. Husárik, Kubica, Michal Husárik, Strelička (68. Martin Husárik), Laš (80. Čulák), Šupej, Gaško (56. P. Stromček), M. Stromček, Valica.
Nezbudská Lúčka – Hlboké 6:0 (3:0).
R. Kubo 2, E. Kubo 2, Cigánik, V. Samec. Výsledok jednoznačne hovorí o situácii na ihrisku, kde domáci hosťom z Hlbokého nedali šancu. Hralo sa v sobotu 11. septembra. R Sobola, 100. NEZBUDSKÁ LÚČKA: Hruška - Michal Ondráš, Miroslav Ondráš, R. Kubo, E. Kubo, Cigánik, Dugovič, Ľ. Kubo, P. Samec, V. Samec, striedal Belko. HLBOKÉ: A. Blaško - D. Konečný, A. Adamov, Zaduban, P. Adamov, Krajíček, Puchoň, L. Blaško, Kutnár, V. Konečný, Zátek.
Rašov – Hrabové 5:1 (4:0). Kadáček 2, Lacko, Tretinár, Kresáň, - 55. Hraboš. Katastrofálny výkon hosťujúceho mužstva v prvom polčase, v druhom sa síce zlepšili, ale už im to nepomohlo. Zápas hostia dohrávali posledných 30 minút len desiati. R Mackovčin, 100.
RAŠOV: Čupec - M. Kadáček, Michálek, Buňo, Križňan, Slaninka, Tretinár, Vrábel, P. Baláž ml. Lacko, R. Kadáček. HRABOVÉ: Bunta - Remeš, Šimon, J. Sedlák, M. Sedliak, J. Sedliak, R. Gajdošík (46. M. Hraboš), J. Gajdošík ml., M. Hrabovský, Rástočný, Daniš.
Turie – Bánová B-Brezany 4:1 (2:0).
18., 65. (z pok. kopu) Manga, 35. Špagľa, 80. Pirošík - 85. Trnka. Hra začala z oboch strán opatrne, s pribúdajúcimi minútami domáci preberali iniciatívu. Z toho rezultovali aj góly. Útočníci niektoré šance nepopremieňali, a tak polčas skončil iba 2:0. Po prestávke hostia začali trochu svižnejšie, vypracovali si niekoľko sľubných šancí, ale v zakončení boli dosť nepresní. R Krupík, 100. TURIE: Mičky - Valíček, G. Chovanec, Machyna, M. Tandara (80. Lokaj), Kúdelka, Tvrdý, D. Tandara, Manga, Pirošík, Špagľa. BÁNOVÁ B-BREZANY: Petrík - Kadík, Pranda, Krajíček, Michálek, Trnovec, Mariniak, Trnka, Červený, Hudec, Zavadzan.
Bytčica – Závodie 0:3 (0:0). 50., 52. Bronček, 76. Šoška. Vyrovnaný zápas rozhodca Bariak nezvládol, vylúčil jedného hráča domácich, ďalší zákrok znamenal zlomenú nohu striedajúceho hráča Šišiaka. Domáci zápas dohrávali s deviatimi hráčmi, čomu zodpovedá aj výsledok. R Bariak, 120. BYTČICA: Malich - Kudla, Morvay, Ľ. Zuziak, Keblušek, Štaffen, Klobucký, Dietrich, M. Zuziak, Parač (55. Šišiak), Mintál. ZÁVODIE: Trnka - Sekerka, Židek (75. Gajarský), Mára, Mitringa, Gamboš, Bronček, Ftorek (80. Šoška), Hruboška, Mišúr, Randík.
Rajecké Teplice–Konská – Dlhé Pole 5:0 (1:0). 35. Úkrop, 55. Repkovský, 60., 70. Blahušiak, 82. Hubočan (z pok. kopu). Rajecké Teplice-Konská svojich súperov v prvom polčase k žiadnej vážnejšej akcii na ihrisku nepustili a prvýkrát v tejto sezóne hrali svoju typickú, technickú hru. Ich tlak v prvom polčase vyvrcholil gólom Úkropa. V 55. min. druhého polčasu pridal ďalší Repkovský, prišlo určité uvoľnenie a domáci nechali vyniknúť svojho brankára, ktorý chytil minimálne dve vyložené šance. R Bronček, 150. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Hubočan - Čulík, Šramo (69. Ďuriník), Repkovský, Blahušiak, Pleva, L. Baránek, Úkrop (75. Lihocký), Sopko, Zigo, O. Baránek. DLHÉ POLE: Bohdan - Šušlík, K. Feranec, R. Fuljer, P. Fuljer, Marenčák (46. Martinček, 64. Janešík), Šimulák, Adamík, Tornáry, Hlavoň, Dzúrik.
Zádubnie – Kotešová 4:3 (2:3). Jankula 3, Hošták - Martin Žilinčár, Kendy, Mikulík. Prvý polčas boli domáci nervózni, nedarili sa im rozohrávky, ale aj tak už v 5. min. viedli 1:0. Hostia z dvoch protiútokov otočili na 1:2. R Chaban, 150. ZÁDUBNIE: Ľ. Heiser - Gašpierik, Majerčík (41. Januš), Studník, Hošták, Pechočiak, P. Belanec, L. Heiser, Frátrik, Jankula, P. Talafa. KOTEŠOVÁ: Frolo - Lacek, Košík, Václavík (5. Mikulík), B. Bujný, M. Bujný (46. Milan Žilinčár), Gašperec, Galovič, Urban, Martin Žilinčár, Kendy. 1. Nezbudská Lúčka6 4 1 1 15:4 13

4. Kia prechádza transformáciou, vo vrecku má aj Guinnessov rekord
  5. Kedysi rádio, dnes mozog auta. Poznáte históriu infotainmentu?
  6. Vlastný zlatý poklad môže byť dobrou ochranou pred infláciou
  7. Slováci sú rekordéri, majú aj 20 vernostných programov súčasne
  8. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť!
  9. Neviete kam tento rok na bezpečnú dovolenku k moru?
  10. Prešovská spoločnosť MAXECO sa presadila na medzinárodnom trhu
  1. Slováci sú rekordéri, majú aj 20 vernostných programov súčasne
  2. Po celý rok ako na dovolenke. Tak sa žije v Čerešniach
  3. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť!
  4. Goji: bobule šťastia pomáhajú proti depresii
  5. Poznáme finalistov Office roka 2020
  6. Neviete kam tento rok na bezpečnú dovolenku k moru?

5 h

Informoval o tom hovorca mesta Vladimír Miškovčík.

Vlci hrali výborne počas celého stretnutia.

12. apr

Diskusiu vysielame v stredu 14. apríla od 10. hodiny.

9. apr

Obávame sa, že nám to trochu skomplikuje život, veď na poštu sme tu mnohí zvyknutí roky. Stačilo nasadnúť na bicykel a za pár minút ste všetko vybavili," povedala Ľubica Bartošová z Blažoviec.