Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Stráňavy u nováčika nepresvedčili

IV. LIGA D. Hričov – Bánová 1:3 (0:1), 52. Červenec (11m) – 12. Stalmašek, 50. Comorek, 90. Frátrik. Domáci Širo už v 10. min. minul center z pravej strany od Kováča a následne sa potvrdilo známe nedáš – dostaneš, keď z protiútoku Frátrik z pravej stran

IV. LIGA
D. Hričov – Bánová 1:3 (0:1), 52. Červenec (11m) – 12. Stalmašek, 50. Comorek, 90. Frátrik. Domáci Širo už v 10. min. minul center z pravej strany od Kováča a následne sa potvrdilo známe nedáš – dostaneš, keď z protiútoku Frátrik z pravej strany odcentroval a Stalmašek dostal hostí do vedenia. Domáci boli miestami hosťom viac ako vyrovnaným súperom, avšak nedokázali premieňať ani najvyloženejšie šance. V 35. min. mohol vyrovnať Kováč, ale sám pred Adamčíkom trafil iba do jeho nôh. Druhý polčas začali domáci lepšie a zásluhou Červenca vyrovnali z penalty na 1:1. Hostia aj v desiatich dokázali streliť gól Comorkom a keď Hričovci vsadili pred koncom zápasu všetko na jednu kartu a vrhli sa do útoku, zatĺkol im tretí klinec do rakvy Frátrik. R: Kratochvíl, 500, ŽK: Kováč, Rakučák, Midula – Kubovich, Kosa, Comorek, Valášek, Frátrik, Da. Pecko, ČK: Stalmašek. DOLNÝ HRIČOV: Kurota – Ďuratný (Sobola), Rakučák, J. Capanda (Kahát), Širo, Kabašta, J. Galbavý, Midula (46. Paták), Červenec, Randík, Kováč. BÁNOVÁ: Adamčík – Comorek, Kubovich, Stalmašek, Dom. Pecko, Bohyník, Dan. Pecko, Valášek, Frátrik, Kosa (Hýll), Podmanický.
L. Lúčka – Stráňavy 0:0. Úvod stretnutia vyšiel lepšie hosťom, ktorí boli aktívnejší a vypracovali si aj šancu, ale ich útočník z päťky prehlavičkoval bránu. Po polhodine hry prebrali na svoje kopačky iniciatívu hráči domáceho nováčika, ale šance Kudlu a Poláčka ostali nevyužité. V druhom polčase mali domáci stále územnú prevahu, ale vyložené príležitosti Šupinu a Drahna zlikvidoval výbornými zákrokmi brankár Stráňav Tatranský a 150 divákov tak odchádzalo zo štadióna bez gólového potešenia. R Coma, 150, ŽK: Čuraj. L. LÚČKA: Tavač – Dančík, Košša, Mikunda, Štaffen, Čupka (75. Hulin), Drahno, Kaštan (80. Turian), Šupina – Poláček (65. Sedliaček), Kudla.
Rudinská – Krásno 3:0 (3:0), 30. a 40. Sedúch, 10. Šajnoha. V derby stretnutí kysuckých tímov boli v prvom polčase jasne lepší domáci futbalisti, ktorí sa po dorážke Šajnohu v 10. min. ujali vedenia. Po polhodine hry pridal ďalší gól Sedúch, ktorý strelou z voleja z 30 metrov prekvapil Šusteka a ten istý hráč upravil v 40. min. zblízka na rozdiel triedy. Okrem gólov nepremenili domáci ešte tri čisté šance. Hostia v druhom polčase lepšie bránili a mali aj 2 šance, z ktorých však gólovo nezapršalo. Domáci sa po prestriedaní už strelecky nepresadili. R Harezník, 300, ŽK: Jančiga. RUDINSKÁ: R. Malík – Kravec (50. Gašinec), Malík P., Marčan, Záhradník, Jančiga, Zuziak (75. Závodník), Sedúch, Ryboň (60. Brodňan), - Šajnoha, Súkeník. KRÁSNO: Šustek – Špita, Chlebek, Švábik, Šadlák, Kubica, Gábor, Timek, Zjavka, Labák, Kopásek, striedali: Ďurana, Vaňovec, Šurinec.
OSTATNÉ VÝSLEDKY: Lisková – Trebostovo 2:1 (1:1), 20. a 85. Švárny – 4. Marguš, Martin – Turčianska Štiavnička 0:1 (0:1), 1. Kucián, Nižná – Námestovo 2:0 (2:0), 5. a 45. Brčák, Valča – Tvrdošín 1:0 (0:0).

1. Valča 6 5 0 1 14:5 15
2. Rudinská 6 4 2 0 16:4 14
3. T. Štiavnička6 4 1 1 20:8 13
4. Bánová 6 4 0 2 19:10 12
5. Nižná 6 3 1 2 8:4 10
6. Stráňavy 6 2 3 1 6:3 9
7. Trebostovo 6 3 0 3 13:14 9
8. Tvrdošín 6 3 0 3 6:7 9