Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Na čele Lietava pred Kotrčinou Lúčkou

II. trieda Športovo-technická komisia ObFZ Žilina „dohrala“ stretnutie prvého kola Podhorie - Fačkov (pôvodne 2:2) a za neoprávnený nástup jedného hráča Fačkova ho kontumovala v prospech Podhoria 3:0. V poradí už tretiu remízu si zapísali futbalisti z Ka

II. trieda
Športovo-technická komisia ObFZ Žilina „dohrala“ stretnutie prvého kola Podhorie - Fačkov (pôvodne 2:2) a za neoprávnený nástup jedného hráča Fačkova ho kontumovala v prospech Podhoria 3:0. V poradí už tretiu remízu si zapísali futbalisti z Kamennej Poruby.
Terchová – Divinka 3:2 (2:0). 21., 37. (z pok. kopu) Vantuch, 85. Boženík - 60. Hložný, 89. Lalík. Na ťažkom teréne sa hral dobrý futbal. Domáci otvorili skóre po hlavičke Vantucha, druhý gól pridali z pokutového kopu. Druhý polčas začali hostia aktívnejšie, z čoho vyplynulo aj zníženie stavu. Domáci vzápätí odpovedali tretím gólom, hostia výsledok skorigovali v posledných minútach. R Bariak, 60. TERCHOVÁ: Závadský - Mažgút (65. Meško), P. Sotolár, P. Hanuliak, Struhárňanský (70. Boženík), Bobáň, R. Sotolár, Nemček, M. Hanuliak, Vantuch, Kováč. DIVINKA: Puškár - Lokaj (25. Lalík), Korista, Buček, Mortada, Matejčík, D. Kubáň, A. Kubáň, Slovák, Holeša, Š. Hložný.
Stránské – Súľov 2:1 (0:1). 65. Štadáni, 71. Štrba - 35 . Danížek. Zo začiatku vyrovnaná hra, neskôr prebrali iniciatívu domáci, zlepšili svoj výkon. Góly však strieľali až na konci druhého polčasu. R Sklenár, 150. STRÁNSKE: M. Chrachala - Hodas, J. Štrba, Dolník, Matiašovský, Dubeň, M. Kasman, Strhár, Fašanok, R. Chrachala (50. Krajčí), Štadáni. SÚĽOV: Marek Ďurajka - M. Hrehor, Ďurec, Bušfy, R. Hudek, R. Hrehor, Danížek, Tvrdý (81. I. Hudek), Ľ. Hrehor, Marián Ďurajka, Kereš.
Považský Chlmec – Štiavnik 4:3
(2:1). 15. Červenec, 22. Peter Čejka, 52. Dendis, 70. Kozlík - 35. Mišutka, 68. Pobiak, 80. Gajdoš. Hostia začali svižne, už v 2. min. nastrelili tyčku, ale domáci sa nevzdali a v 15. min. sa ujali vedenia. Hostia pokračovali v dobrej hre, ale nepodarilo sa im dať gól. R Bugáň, 50. POVAŽSKÝ CHLMEC: R. Kozlík - Červenec, M. Kozlík, J. Čejka, Vaňovič, Stenchlák, Pažický, Dendis, Peter Čejka, Kubáni, Teichgrab. ŠTIAVNIK: Parčiš - Frolo, Machciník, Hraboš (46. Kuciak), Šutara, L. Mišutka, Radvan, Pobjak, Sedala, Pobiak, Gajdoš.
Kotrčina Lúčka – Kamenná Poruba 1:1 (1:0). 40. Žabka - 75. Chovančík. Zápas sa odohral bez väčších problémov. Žltú kartu ukázal rozhodca Jánovi Hodasovi z Kamennej Poruby za zakopnutie lopty. R Mikurda, 80. KOTRČINA LÚČKA: Trnovec - Ďurnek (70. Janči), Jašurek, Slúčik, Škorvánek, Bielik, Orieščík, Mikolaj, Praták (46. Káčerík), Žabka, Martinček. KAMENÁ PORUBA: Kmetík - L. Kasman, Hodas, Tretinár, Mičúch, Mičech, Sandanus (60. Stupňan), Jasenovský, R. Kasman, Chovančík, Ondrejka.
Podhorie – Horný Hričov 3:2
(1:1). 36. Borák, 48. Rogoň, 72. Danech - 3. Vydra, 90. M. Koštiak. Prvý polčas hostia domácich zaskočili, rýchlo sa ujali vedenia po chybe obrany. Pribúdajúcim časom však prebrali iniciatívu domáci, pričom dosť šancí aj zahodili. Začiatok druhého polčasu však vyznel v ich prospech, dali ďalšie dva góly a ďalšie šance nepremenili. R Hôrecký, 50. PODHORIE: Nižný - Breziansky, Šupej, Borák, Mazúr, Makuka st. (35. Makuka ml.), Ondrejka, Belan (72. Koverjako), Poľko, Danech, Rogoň. HORNÝ HRIČOV: Slosarčík - Jahvodka, Barták, Eichler, Šumichrast, Králik (75. Koštek), Krajíček, Bodis, Vydra (80. Mitúch), Novisedlák, Marčiš.
Lietava – Hričovské Podhradie
2:2 (1:0). 30., 70. A. Belan (za domácich). V tomto zápase boli domáci lepším mužstvom, ale po dvoch hrubých chybách vlastnej obrany inkasovali
a s bodmi sa museli podeliť. Súperi
z Hričovského Podhradia boli veľmi spokojní. R Dubovec, 70. LIETAVA: Koša - Gaňa, Sedliak, Brezáni, P. Gašpierik (73. M. Gašpierik), R. Belan, M. Súkeník, J. Gašpierik, Stenchlák, Hradský (78. Isteník), A. Belan. HRIČOVSKÉ PODHRADIE: Vančík - M. Lasička, Pekarík, Puchoň, Kahát, T. Lasička, Vančík, Škvaridlo, Mihálek, J. Randa, Červenec.
Krasňany – Fačkov 2:3 (0:1). 65. Mariáš, 72. Dávidík - 1. Ligas, 80. B. Bielik, 85. T. Hollý. Vyrovnaný zápas pred slušným obecenstvom. Nervozitu do stretnutia priniesol hráč hostí J. Galia, ktorý úmyselne nastrelil loptu do postranného rozhodcu a išiel predčasne do šatne. R Krajči, 70. KRASŇANY: Špankovič - Vrábel, Chovanculiak, Trnka, Pallo (46. Bielka), Martinický, Dávidík, Berešík (46. Mariáš), Šmehýl, Košťál, Bella. FAČKOV: P. Galia - Jozef Mikula, B. Bielik, J. Galia, Ďureček, Ľ. Galia, M. Hollý (73. Záň), D. Hollý, Ligas (90. Mišiak), T. Hollý, Rajčan.
1. Lietava 3 2 1 0 9:2 7
2. Kotrčina Lúčka 3 2 1 0 6:2 7
3. Divinka 3 2 0 1 11:5 6
4. Štiavnik 3 2 0 1 8:7 6
5. Podhorie 3 2 0 1 7:6 6
6. Hričovské Podhr. 3 1 1 1 6:6 4
6. Stránske 3 1 1 1 6:6 4
8. Považský Chlmec 3 1 1 1 8:9 4