Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Oblastný futbalový zväz Žilina

I. TRIEDA
1. kolo, 8. augusta o 16.30 h
Bytčica – Zbyňov
Rajecké Teplice-Konská – Turie
Zádubnie – Rašov
Kotešová – Nezbudská Lúčka
Dlhé Pole – Višňové
Závodie – Hlboké
Bánová B-Brezany – Hrabové
2. kolo, 15. augusta o 16.00 h
Zbyňov – Hrabové
Hlboké – Bánová B-Brezany
Višňové – Závodie
Nezbudská Lúčka – Dlhé Pole
Rašov – Kotešová
Turie – Zádubnie
Bytčica – Rajecké Teplice-Konská
3. kolo, 22. augusta o 16.00 h
Rajecké Teplice-Konská – Zbyňov
Zádubnie – Bytčica
Kotešová – Turie
Dlhé Pole – Rašov
Závodie – Nezbudská Lúčka
Bánová B-Brezany – Višňové
Hrabové – Hlboké
4. kolo, 29. augusta o 16.00 h
Zbyňov – Hlboké
Višňové – Hrabové
Nezbudská Lúčka – Bánová B-Brezany
Rašov – Závodie
Turie – Dlhé Pole
Bytčica – Kotešová
Rajecké Teplice-Konská – Zádubnie
5. kolo, 5. septembra o 15.30 h
Zádubnie – Zbyňov
Kotešová – Rajecké Teplice-Konská
Dlhé Pole – Bytčica
Závodie – Turie
Bánová B-Brezany – Rašov
Hrabové – Nezbudská Lúčka
Hlboké – Višňové
6. kolo, 12. septembra o 15.30 h
Zbyňov – Višňové
Nezbudská Lúčka – Hlboké
Rašov – Hrabové
Turie – Bánová B-Brezany
Bytčica – Závodie
Rajecké Teplice-Konská – Dlhé Pole
Zádubnie – Kotešová
7. kolo, 19. septembra o 15.00 h
Kotešová – Zbyňov
Dlhé Pole – Zádubnie
Závodie – Rajecké Teplice-Konská
Bánová B-Brezany – Bytčica
Hrabové – Turie
Hlboké – Rašov
Višňové – Nezbudská Lúčka
8. kolo, 26. septembra o 15.00 h
Zbyňov – Nezbudská Lúčka
Rašov – Višňové
Turie – Hlboké
Bytčica – Hrabové
Rajecké Teplice-Konská – Bánová B-Brezany
Zádubnie – Závodie
Kotešová – Dlhé Pole
9. kolo, 3. októbra o 14.30 h
Dlhé Pole – Zbyňov
Závodie – Kotešová
Bánová B-Brezany – Zádubnie
Hrabové – Rajecké Teplice-Konská
Hlboké – Bytčica
Višňové – Turie
Nezbudská Lúčka – Rašov
10. kolo, 10. októbra o 14.30 h
Zbyňov – Rašov
Turie – Nezbudská Lúčka
Bytčica – Višňové
Rajecké Teplice-Konská – Hlboké
Zádubnie – Hrabové
Kotešová – Bánová B-Brezany
Dlhé Pole – Závodie
11. kolo, 17. októbra o 14.00 h
Závodie – Zbyňov
Bánová B-Brezany – Dlhé Pole
Hrabové – Kotešová
Hlboké – Zádubnie
Višňové – Rajecké Teplice-Konská
Nezbudská Lúčka – Bytčica
Rašov – Turie
12. kolo, 24. októbra o 14.00 h
Zbyňov – Turie
Bytčica – Rašov
Rajecké Teplice-Konská – Nezbudská Lúčka
Zádubnie – Višňové
Kotešová – Hlboké
Dlhé Pole – Hrabové
Závodie – Bánová B-Brezany
13. kolo, 31. októbra o 13.30 h
Bánová B-Brezany – Zbyňov
Hrabové – Závodie
Hlboké – Dlhé Pole
Višňové – Kotešová
Nezbudská Lúčka – Zádubnie
Rašov – Rajecké Teplice-Konská
Turie - Bytčica

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA
1. kolo, 8. augusta o 16.30 h
Súľov – Divinka
Terchová – Štiavnik
Stránske – Kamenná Poruba
Považský Chlmec – Horný Hričov
Kotrčina Lúčka – Hričovské Podhradie
Podhorie – Fačkov
Lietava – Krasňany
2. kolo, 15. augusta o 16.00 h
Divinka – Krasňany
Fačkov – Lietava
Hričovské Podhradie – Podhorie
Horný Hričov – Kotrčina Lúčka
Kamenná Poruba – Považský Chlmec
Štiavnik – Stránske
Súľov – Terchová
3. kolo, 22. augusta o 16.00 h
Terchová – Divinka
Stránske – Súľov
Považský Chlmec – Štiavnik
Kotrčina Lúčka – Kamenná Poruba
Podhorie – Horný Hričov
Lietava – Hričovské Podhradie
Krasňany – Fačkov
4. kolo, 29. augusta o 16.00 h
Divinka – Fačkov
Hričovské Podhradie – Krasňany
Horný Hričov – Lietava
Kamenná Poruba – Podhorie
Štiavnik – Kotrčina Lúčka
Súľov – Považský Chlmec
Terchová – Stránske
5. kolo, 5. septembra o 15.30 h
Stránske – Divinka
Považský Chlmec – Terchová
Kotčina Lúčka – Súľov
Podhorie – Štiavnik
Lietava – Kamenná Poruba
Krasňany – Horný Hričov
Fačkov – Hričovské Podhradie
6. kolo, 12. septembra o 15.30 h
Divinka – Hričovské Podhradie
Horný Hričov – Fačkov
Kamenná Poruba – Krasňany
Štiavnik – Lietava
Súľov – Podhorie
Terchová – Kotrčina Lúčka
Stránske – Považský Chlmec
7. kolo, 19. septembra o 15.00 h
Považský Chlmec – Divinka
Kotrčina Lúčka – Stránske
Podhorie – Terchová
Lietava – Súľov
Krasňany – Štiavnik
Fačkov – Kamenná Poruba
Hričovské Podhradie – Horný Hričov
8. kolo, 26. septembra o 15.00 h
Divinka – Horný Hričov
Kamenná Poruba – Hričovské Podhradie
Štiavnik – Fačkov
Súľov – Krasňany
Terchová – Lietava
Stránske – Podhorie
Považský Chlmec – Kotrčina Lúčka
9. kolo, 3. októbra o 14.30 h
Kotrčina Lúčka – Divinka
Podhorie – Považský Chlmec
Lietava – Stránske
Krasňany – Terchová
Fačkov – Súľov
Hričovské Podhradie – Štiavnik
Horný Hričov – Kamenná Poruba
10. kolo, 10. októbra o 14.30 h
Divinka – Kamenná Poruba
Štiavnik – Horný Hričov
Šúľov – Hričovské Podhradie
Terchová – Fačkov
Stránske – Krasňany
Považský Chlmec – Lietava
Kotrčina Lúčka – Podhorie
11. kolo, 17. októbra o 14.00 h
Podhorie – Divinka
Lietava – Kotrčina Lúčka
Krasňany – Považský Chlmec
Fačkov – Stránske
Hričovské Podhradie – Terchová
Horný Hričov – Súľov
Kamenná Poruba – Štiavnik
12. kolo, 24. októbra o 14.00 h
Divinka – Štiavnik
Súľov – Kamenná Poruba
Terchová – Horný Hričov
Stránske – Hričovské Podhradie
Považský Chlmec – Fačkov
Kotrčina Lúčka – Krasňany
Podhorie – Lietava
13. kolo, 31. októbra o 13.30 h
Lietava – Divinka
Krasňany – Podhorie
Fačkov – Kotrčina Lúčka
Hričovské Podhradie – Považský Chlmec
Horný Hričov – Stránske
Kamenná Poruba – Terchová
Štiavnik - Súľov
III. TRIEDA, SKUPINA A
1. kolo, 22. augusta o 16.00 h
Zástranie – Dolná Tižina
Mojš – Nededza
Veľká Čierna – Kunerad
Brodno – Gbeľany
Zádubnie – Bitarová
2. kolo, 29. augusta o 16.00 h
Dolná Tižina – Bitarová
Gbeľany – Zádubnie
Rajec B – Brodno
Nededza – Veľká Čierna
Zástranie – Mojš
3. kolo, 5. septembra o 15.30 h
Mojš – Dolná Tižina
Veľká Čierna – Zástranie
Brodno – Kunerad
Zádubnie – Rajec B
Bitarová – Gbeľany
4. kolo, 12. septembra o 15.30 h
Dolná Tižina – Gbeľany
Rajec B – Bitarová
Kunerad – Zádubnie
Nededza – Brodno
Mojš – Veľká Čierna
5. kolo, 19. septembra o 15.00 h
Veľká Čierna – Dolná Tižina
Brodno – Zástranie
Zádubnie – Nededza
Bitarová – Kunerad
Gbeľany – Rajec B
6. kolo, 26. septembra o 15.00 h
Dolná Tižina – Rajec B
Kunerad – Gbeľany
Nadedza – Bitarová
Zástranie – Zádubnie
Mojš – Brodno
7. kolo, 3. októbra o 14.30 h
Brodno – Veľká Čierna
Zádubnie – Mojš
Bitarová – Zástranie
Gbeľany – Nededza
Rajec B – Kunerad
8. kolo, 10. októbra o 14.30 h
Dolná Tižina – Kunerad
Nededza – Rajec B
Zástranie – Gbeľany
Mojš – Bitarová
Veľká Čierna – Zádubnie
9. kolo, 17. októbra o 14.00 h
Brodno – Dolná Tižina
Bitarová – Veľká Čierna
Gbeľany – Mojš
Rajec B – Zástranie
Kunerad – Nededza
10. kolo, 24. októbra o 14.00 h
Dolná Tižina – Nededza
Zástranie – Kunerad
Mojš – Rajec B
Veľká Čierna – Gbeľany
Brodno – Zádubnie
11. kolo, 31. októbra o 13.30 h
Zádubnie – Dolná Tižina
Bitarová – Brodno
Rajec B – Veľká Čierna
Kunerad – Mojš
Nededza - Zástranie
III. TRIEDA, SKUPINA B
1. kolo, 22. augusta o 16.00 h
Jablonové – Veľké Rovné
Kolárovice – Svederník
Hliník – Ovčiarsko
Petrovice – Divina
2. kolo, 29. augusta o 16.00 h
Veľké Rovné – Divina
Ovčiarsko – Petrovice
Svederník – Hliník
Jablonové – Hôrky
3. kolo, 5. septembra o 15.30 h
Hôrky – Veľké Rovné
Kolárovice – Jablonové
Petrovice – Svederník
Divina – Ovčiarsko
4. kolo, 12. septembra o 15.30 h
Veľké Rovné – Ovčiarsko
Svederník – Divina
Jablonové – Hliník
Hôrky – Kolárovice
5. kolo, 19. septembra o 15.00 h
Kolárovice – Veľké Rovné
Hliník – Hôrky
Petrovice – Jablonové
Ovčiarsko – Svederník
6. kolo, 26. septembra o 15.00 h
Veľké Rovné – Svederník
Jablonové – Divina
Hôrky – Petrovice
Kolárovice – Hliník
7. kolo, 3. októbra o 14.30 h
Hliník – Veľké Rovné
Petrovice – Kolárovice
Divina – Hôrky
Ovčiarsko – Jablonové
8. kolo, 10. októbra o 14.30 h
Jablonové – Svederník
Hôrky – Ovčiarsko
Kolárovice – Divina
Hliník – Petrovice
9. kolo, 17. októbra o 14.00 h
Petrovice – Veľké Rovné
Divina – Hliník
Ovčiarsko – Kolárovice
Svederník – Hôrky

Skryť Vypnúť reklamu


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  2. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  6. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  8. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  9. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  10. Nie je to len chlapská záležitosť
  1. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  2. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  3. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  7. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  8. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  9. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 661
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 583
  3. Aká je chémia vôní 13 305
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 640
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 537
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 071
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 664
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 268
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 884
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 7 839
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Peter Fiabáne: Po dvoch rokoch sa podarilo naplniť tretinu Plánu ZA

Za neúspech považujestav verejného priestoru a nevysporiadanie vzťahov s Georgom Trabelssiem.

Peter Fiabáne

Máme veľmi dobré mužstvo s obrovským potenciálom. Len sme to neukázali v zápasoch

S kapitánom Višňového a dvojnásobným majstrom v drese MŠK Žilina Martinom Minarčíkom sme zhodnotili jesennú časť tradičného účastníka piatej ligy.

Podľa kapitána Martina Minarčíka (vľavo) nastal zlom v zápase s Liptovským Mikulášom.

E- športový turnaj HernaZona.sk UNIZA Masters začína už tento piatok

Každý, komu je blízky herný svet, môže súťažiť online.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

V Okoličnom zhorel človek

Tragédia sa stala v stredu popoludní.

Už ste čítali?