Utorok, 18. máj, 2021 | Meniny má ViolaKrížovkyKrížovky

Oblastný futbalový zväz Žilina

I. TRIEDA
1. kolo, 8. augusta o 16.30 h
Bytčica – Zbyňov
Rajecké Teplice-Konská – Turie
Zádubnie – Rašov
Kotešová – Nezbudská Lúčka
Dlhé Pole – Višňové
Závodie – Hlboké
Bánová B-Brezany – Hrabové
2. kolo, 15. augusta o 16.00 h
Zbyňov – Hrabové
Hlboké – Bánová B-Brezany
Višňové – Závodie
Nezbudská Lúčka – Dlhé Pole
Rašov – Kotešová
Turie – Zádubnie
Bytčica – Rajecké Teplice-Konská
3. kolo, 22. augusta o 16.00 h
Rajecké Teplice-Konská – Zbyňov
Zádubnie – Bytčica
Kotešová – Turie
Dlhé Pole – Rašov
Závodie – Nezbudská Lúčka
Bánová B-Brezany – Višňové
Hrabové – Hlboké
4. kolo, 29. augusta o 16.00 h
Zbyňov – Hlboké
Višňové – Hrabové
Nezbudská Lúčka – Bánová B-Brezany
Rašov – Závodie
Turie – Dlhé Pole
Bytčica – Kotešová
Rajecké Teplice-Konská – Zádubnie
5. kolo, 5. septembra o 15.30 h
Zádubnie – Zbyňov
Kotešová – Rajecké Teplice-Konská
Dlhé Pole – Bytčica
Závodie – Turie
Bánová B-Brezany – Rašov
Hrabové – Nezbudská Lúčka
Hlboké – Višňové
6. kolo, 12. septembra o 15.30 h
Zbyňov – Višňové
Nezbudská Lúčka – Hlboké
Rašov – Hrabové
Turie – Bánová B-Brezany
Bytčica – Závodie
Rajecké Teplice-Konská – Dlhé Pole
Zádubnie – Kotešová
7. kolo, 19. septembra o 15.00 h
Kotešová – Zbyňov
Dlhé Pole – Zádubnie
Závodie – Rajecké Teplice-Konská
Bánová B-Brezany – Bytčica
Hrabové – Turie
Hlboké – Rašov
Višňové – Nezbudská Lúčka
8. kolo, 26. septembra o 15.00 h
Zbyňov – Nezbudská Lúčka
Rašov – Višňové
Turie – Hlboké
Bytčica – Hrabové
Rajecké Teplice-Konská – Bánová B-Brezany
Zádubnie – Závodie
Kotešová – Dlhé Pole
9. kolo, 3. októbra o 14.30 h
Dlhé Pole – Zbyňov
Závodie – Kotešová
Bánová B-Brezany – Zádubnie
Hrabové – Rajecké Teplice-Konská
Hlboké – Bytčica
Višňové – Turie
Nezbudská Lúčka – Rašov
10. kolo, 10. októbra o 14.30 h
Zbyňov – Rašov
Turie – Nezbudská Lúčka
Bytčica – Višňové
Rajecké Teplice-Konská – Hlboké
Zádubnie – Hrabové
Kotešová – Bánová B-Brezany
Dlhé Pole – Závodie
11. kolo, 17. októbra o 14.00 h
Závodie – Zbyňov
Bánová B-Brezany – Dlhé Pole
Hrabové – Kotešová
Hlboké – Zádubnie
Višňové – Rajecké Teplice-Konská
Nezbudská Lúčka – Bytčica
Rašov – Turie
12. kolo, 24. októbra o 14.00 h
Zbyňov – Turie
Bytčica – Rašov
Rajecké Teplice-Konská – Nezbudská Lúčka
Zádubnie – Višňové
Kotešová – Hlboké
Dlhé Pole – Hrabové
Závodie – Bánová B-Brezany
13. kolo, 31. októbra o 13.30 h
Bánová B-Brezany – Zbyňov
Hrabové – Závodie
Hlboké – Dlhé Pole
Višňové – Kotešová
Nezbudská Lúčka – Zádubnie
Rašov – Rajecké Teplice-Konská
Turie - Bytčica

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA
1. kolo, 8. augusta o 16.30 h
Súľov – Divinka
Terchová – Štiavnik
Stránske – Kamenná Poruba
Považský Chlmec – Horný Hričov
Kotrčina Lúčka – Hričovské Podhradie
Podhorie – Fačkov
Lietava – Krasňany
2. kolo, 15. augusta o 16.00 h
Divinka – Krasňany
Fačkov – Lietava
Hričovské Podhradie – Podhorie
Horný Hričov – Kotrčina Lúčka
Kamenná Poruba – Považský Chlmec
Štiavnik – Stránske
Súľov – Terchová
3. kolo, 22. augusta o 16.00 h
Terchová – Divinka
Stránske – Súľov
Považský Chlmec – Štiavnik
Kotrčina Lúčka – Kamenná Poruba
Podhorie – Horný Hričov
Lietava – Hričovské Podhradie
Krasňany – Fačkov
4. kolo, 29. augusta o 16.00 h
Divinka – Fačkov
Hričovské Podhradie – Krasňany
Horný Hričov – Lietava
Kamenná Poruba – Podhorie
Štiavnik – Kotrčina Lúčka
Súľov – Považský Chlmec
Terchová – Stránske
5. kolo, 5. septembra o 15.30 h
Stránske – Divinka
Považský Chlmec – Terchová
Kotčina Lúčka – Súľov
Podhorie – Štiavnik
Lietava – Kamenná Poruba
Krasňany – Horný Hričov
Fačkov – Hričovské Podhradie
6. kolo, 12. septembra o 15.30 h
Divinka – Hričovské Podhradie
Horný Hričov – Fačkov
Kamenná Poruba – Krasňany
Štiavnik – Lietava
Súľov – Podhorie
Terchová – Kotrčina Lúčka
Stránske – Považský Chlmec
7. kolo, 19. septembra o 15.00 h
Považský Chlmec – Divinka
Kotrčina Lúčka – Stránske
Podhorie – Terchová
Lietava – Súľov
Krasňany – Štiavnik
Fačkov – Kamenná Poruba
Hričovské Podhradie – Horný Hričov
8. kolo, 26. septembra o 15.00 h
Divinka – Horný Hričov
Kamenná Poruba – Hričovské Podhradie
Štiavnik – Fačkov
Súľov – Krasňany
Terchová – Lietava
Stránske – Podhorie
Považský Chlmec – Kotrčina Lúčka
9. kolo, 3. októbra o 14.30 h
Kotrčina Lúčka – Divinka
Podhorie – Považský Chlmec
Lietava – Stránske
Krasňany – Terchová
Fačkov – Súľov
Hričovské Podhradie – Štiavnik
Horný Hričov – Kamenná Poruba
10. kolo, 10. októbra o 14.30 h
Divinka – Kamenná Poruba
Štiavnik – Horný Hričov
Šúľov – Hričovské Podhradie
Terchová – Fačkov
Stránske – Krasňany
Považský Chlmec – Lietava
Kotrčina Lúčka – Podhorie
11. kolo, 17. októbra o 14.00 h
Podhorie – Divinka
Lietava – Kotrčina Lúčka
Krasňany – Považský Chlmec
Fačkov – Stránske
Hričovské Podhradie – Terchová
Horný Hričov – Súľov
Kamenná Poruba – Štiavnik
12. kolo, 24. októbra o 14.00 h
Divinka – Štiavnik
Súľov – Kamenná Poruba
Terchová – Horný Hričov
Stránske – Hričovské Podhradie
Považský Chlmec – Fačkov
Kotrčina Lúčka – Krasňany
Podhorie – Lietava
13. kolo, 31. októbra o 13.30 h
Lietava – Divinka
Krasňany – Podhorie
Fačkov – Kotrčina Lúčka
Hričovské Podhradie – Považský Chlmec
Horný Hričov – Stránske
Kamenná Poruba – Terchová
Štiavnik - Súľov
III. TRIEDA, SKUPINA A
1. kolo, 22. augusta o 16.00 h
Zástranie – Dolná Tižina
Mojš – Nededza
Veľká Čierna – Kunerad
Brodno – Gbeľany
Zádubnie – Bitarová
2. kolo, 29. augusta o 16.00 h
Dolná Tižina – Bitarová
Gbeľany – Zádubnie
Rajec B – Brodno
Nededza – Veľká Čierna
Zástranie – Mojš
3. kolo, 5. septembra o 15.30 h
Mojš – Dolná Tižina
Veľká Čierna – Zástranie
Brodno – Kunerad
Zádubnie – Rajec B
Bitarová – Gbeľany
4. kolo, 12. septembra o 15.30 h
Dolná Tižina – Gbeľany
Rajec B – Bitarová
Kunerad – Zádubnie
Nededza – Brodno
Mojš – Veľká Čierna
5. kolo, 19. septembra o 15.00 h
Veľká Čierna – Dolná Tižina
Brodno – Zástranie
Zádubnie – Nededza
Bitarová – Kunerad
Gbeľany – Rajec B
6. kolo, 26. septembra o 15.00 h
Dolná Tižina – Rajec B
Kunerad – Gbeľany
Nadedza – Bitarová
Zástranie – Zádubnie
Mojš – Brodno
7. kolo, 3. októbra o 14.30 h
Brodno – Veľká Čierna
Zádubnie – Mojš
Bitarová – Zástranie
Gbeľany – Nededza
Rajec B – Kunerad
8. kolo, 10. októbra o 14.30 h
Dolná Tižina – Kunerad
Nededza – Rajec B
Zástranie – Gbeľany
Mojš – Bitarová
Veľká Čierna – Zádubnie
9. kolo, 17. októbra o 14.00 h
Brodno – Dolná Tižina
Bitarová – Veľká Čierna
Gbeľany – Mojš
Rajec B – Zástranie
Kunerad – Nededza
10. kolo, 24. októbra o 14.00 h
Dolná Tižina – Nededza
Zástranie – Kunerad
Mojš – Rajec B
Veľká Čierna – Gbeľany
Brodno – Zádubnie
11. kolo, 31. októbra o 13.30 h
Zádubnie – Dolná Tižina
Bitarová – Brodno
Rajec B – Veľká Čierna
Kunerad – Mojš
Nededza - Zástranie
III. TRIEDA, SKUPINA B
1. kolo, 22. augusta o 16.00 h
Jablonové – Veľké Rovné
Kolárovice – Svederník
Hliník – Ovčiarsko
Petrovice – Divina
2. kolo, 29. augusta o 16.00 h
Veľké Rovné – Divina
Ovčiarsko – Petrovice
Svederník – Hliník
Jablonové – Hôrky
3. kolo, 5. septembra o 15.30 h
Hôrky – Veľké Rovné
Kolárovice – Jablonové
Petrovice – Svederník
Divina – Ovčiarsko
4. kolo, 12. septembra o 15.30 h
Veľké Rovné – Ovčiarsko
Svederník – Divina
Jablonové – Hliník
Hôrky – Kolárovice
5. kolo, 19. septembra o 15.00 h
Kolárovice – Veľké Rovné
Hliník – Hôrky
Petrovice – Jablonové
Ovčiarsko – Svederník
6. kolo, 26. septembra o 15.00 h
Veľké Rovné – Svederník
Jablonové – Divina
Hôrky – Petrovice
Kolárovice – Hliník
7. kolo, 3. októbra o 14.30 h
Hliník – Veľké Rovné
Petrovice – Kolárovice
Divina – Hôrky
Ovčiarsko – Jablonové
8. kolo, 10. októbra o 14.30 h
Jablonové – Svederník
Hôrky – Ovčiarsko
Kolárovice – Divina
Hliník – Petrovice
9. kolo, 17. októbra o 14.00 h
Petrovice – Veľké Rovné
Divina – Hliník
Ovčiarsko – Kolárovice
Svederník – Hôrky

Skryť Vypnúť reklamu


Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  2. Televízory budúcnosti: Keď sa skĺbi umenie so sci-fi
  3. Čo som sa naučila o mužskom holení a o mužoch
  4. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
  5. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?
  6. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  7. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
  8. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  9. Mooncity: prvá expozícia elektromobility na Slovensku
  10. Prekvapia hokejový svet? Slovensko ide na šampionát s mladíkmi
  1. FAVI tento rok plánuje expanziu na 10 ďalších trhov
  2. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
  3. Mooncity: prvá expozícia elektromobility na Slovensku
  4. Čo som sa naučila o mužskom holení a o mužoch
  5. Na elektromobile môžete prerobiť, ale aj ušetriť
  6. Prekvapia hokejový svet? Slovensko ide na šampionát s mladíkmi
  7. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  8. Ceny nehnuteľností stále rastú. Je čas investovať
  9. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  10. Bakalárske študijné programy na FVT
  1. Tajná komunita, v ktorej nakupujete so zľavami až do 80% 15 090
  2. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel 8 858
  3. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku 8 274
  4. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania 7 468
  5. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy? 7 247
  6. Nákupy, ktoré rozbúchajú srdce v nákupnom centre Novum Prešov 6 982
  7. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér 6 458
  8. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite 5 644
  9. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe 4 750
  10. Na elektromobile môžete prerobiť, ale aj ušetriť 4 628
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

V poslednom vzájomnom meraní síl zvíťazili belasí pod Dubňom 3:2.

Jediný raz vyhrali žltozelení Slovenský pohár pred deviatimi rokmi.

1 h
Pilotný projekt Biojazda.sk testuje ekologický pohon kamióna na 100 % bionaftu.

Na cesty vyrazil kamión, ktorý sľubuje zníženie emisií „zo stovky na nulu v sekunde“.

6 h

Majiteľ budovy ich chce nahradiť.

11 h

V dnešnej časti videopodcastu sa dozviete aj to, že Karolína Schmiedlová na turnaji WTA zvíťazila nad bývalou svetovou jednotkou a Sagan ovládol etapu na Gire.

12 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?