Nedeľa, 18. apríl, 2021 | Meniny má ValérKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Dospelí III. LIGA, 25. kolo - 23. mája o 17.00 h: Rakytovce - Bytča (Urda - Ambróz, Fazekaš - Baják), Žilina B - Ružomberok B (10.30., Poláček - Tokár, Pavol Turňa - Kahan), Dolný Hričov - Čadca (Koša - Šulek, Tilesch - Spišiak). IV. LIGA sk. SEVER, 22.

Dospelí
III. LIGA, 25. kolo - 23. mája o 17.00 h: Rakytovce - Bytča (Urda - Ambróz, Fazekaš - Baják), Žilina B - Ružomberok B (10.30., Poláček - Tokár, Pavol Turňa - Kahan), Dolný Hričov - Čadca (Koša - Šulek, Tilesch - Spišiak). IV. LIGA sk. SEVER, 22. kolo - 23. mája o 17.00 h: Stráňavy - Tvrdošín (Majer - Braučok, Peter Turňa - Pavlák), Nižná - Bánová (Kapusta - Migaľová, Madera - Hurík). V. LIGA sk. A, 22. kolo - 23. mája o 17.00 h: Skalité - Varín (Farský - V. Šalata, Kuska - Tomčík), Kysucké Nové Mesto B - Lietavská Lúčka (22.5., Škvarek - Kuteľ, Sitár - Oravec), Strečno - Stará Bystrica (Perašín - Švec, Beňo - Borcovan), Rajec - Makov (Chmúrny - Kubačka, Ondruš - Muráň), Teplička - Predmier (Pavol Turňa - Tokár, Poláček - Holáčik), Belá - Rosina (Capko - Dobroň, Čambora - Kmoško). I. TRIEDA, 22. kolo - 23. mája o 17.00 h: Zbyňov - Nezbudská Lúčka (Bugala, Daubrava), Turie - Bytča B-Hliník (L. Rogoň, Krupík), Zádubnie - Kotešová (Lemeš, Mintál), Rajecké Teplice-Konská - Hrabové (Gašpierik, Kováč), Bytčica - Višňové (Sobola, Bariak, Ďuroška), Dlhé Pole - Trnové (Chaban, Taraba st.), Bánová B-Brezany - Hlboké (22.5., Kováč, Milo, Skukálek). II. TRIEDA, 22. kolo - 23. mája o 17.00 h: Štiavnik - Hričovské Podhradie (Skukálek, Mikurda), Fačkov - Závodie (Gamboš, Žiak), Kotrčina Lúčka - Kamenná Poruba (Kubo, Mihálik), Terchová - Horný Hričov (Mackovčin, Vaškovič), Krasňany - Rašov (Filip, Kúdelka), Podhorie - Lietava (Matejčík, Bronček, Pršek). III. TRIEDA sk. A, 18. kolo - 23. mája o 17.00 h: Bitarová - Veľká Čierna (Lietavec, Puček), Kunerad - Nededza (Kľačanský, Holeša), Dolná Tižina - Mojš (Tarač, Kristlbauer), Zástranie - Stráža (M. Rogoň, Hôrecký), Jasenové - Zádubnie B (Peťko, Oravec). III. TRIEDA sk. B, 16. kolo - 23. mája o 17.00 h: Veľké Rovné - Hôrky (Ondrušík, J. Krajči), Divinka - Divina (Červený, Milo, Bugáň), Petrovice - Ovčiarsko (Taraba ml., Knapec), Súľov - Kolárovice (Podhradský, Martinec st.), Brodno - Jablonové (Skotnický, Bucha).
Dorast
III. LSD a LMD, 25. kolo - 23. mája o 10.00 a 12.30 h: Nová Baňa - Žilina B (22.5. o 9.30 a 12.00 h., Ambróz - Bariak, ObFZ ZH - Kuteľ), Zvolen - Bánová (Ihring - Šegúl, ObFZ ZV - Krahulec). IV. LIGA sk. SEVER, 22. kolo - 23. mája o 14.30 H: Bytča - Štiavnik (14.00 h., Tilesch - ObFZ CA), Stráňavy - Dolný Hričov (Peter Turňa - Braučok - Pavlák), Strečno - T. Teplice (Švec - Beňo - Borcovan), Rajec - Liptovský Hrádok (Kubačka - Ondruš - Muráň), Rudina - Predmier (22.5. o 17.00 h., Coma, ObFZ CA), Lisková - Rosina (Korenčík - Drozd - Turský). V. LIGA sk. A, 22. kolo - 23. mája o 14.30 h: Skalité - Divina (22. mája o 14.00 h., Klušák - ObFZ CA), Raková - Závodie (Tutura - Žuffa - Vrteľ), Svrčinovec - Kamenná Poruba (22.5., Greňo - Halfar), Bytčica - Kysucký Lieskovec (Ďuroška - ObFZ ZA), Teplička - Radoľa (Tokár - Poláček - Holáčik), Belá - Vysoká (Dobroň - Čambora - Kmoško). I. TRIEDA, 22. kolo - 23. mája o 14.30 h: Veľké Rovné - Varín (J. Krajči, Ondrušík), Turie - Hôrky (Krupík, L. Rogoň), Kunerad - Kotešová (Holeša, Kľačanský), Rajecké Teplice-Konská - Hrabové (Kováč, Gašpierik), Krasňany - Višňové (Kúdelka, Filip), Mojš - Trnové (Bačinský, A. Gábriš). II. TRIEDA, 22. kolo . 23. mája o 14.30 h: Gbeľany - Dlhé Pole (Mintál, Lemeš), Rašov - Horný Hričov (Knapec), Zástranie - Terchová (Hôrecký, M. Rogoň), Bitarová - Považský Chlmec (Puček, Lietavec).
Žiaci
I. LSŽS a LMŽS, 22. kolo - 22. mája o 10.00 a 12.00 h: Čierny Balog - Žilina (Repiský - Roštár, Kratochvíla). II. LSŽS a LMŽS, 22. kolo - 22. mája o 10.00 a 12.00 h: Kysucké Nové Mesto - Belá (I. Krško - Zachar), Žilina B - Raková (Sikora - Žeriava). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 22. kolo - 22. mája o 10.00 a 12.00 h: Strečno - Veľké Rovné (Švorčík - Šedík), Svrčinovec - Bytča (Halfar - Greňo), Závodie - Staškov (Korista - Brodňan), Čadca B - Teplička (Čuboň - Chládek). I. TRIEDA SŽ a MŽ, 24. kolo - 22. mája o 10.00 a 12.00 h: Predmier - Varín (Vaškovič, Kristlbauer), Hôrky - Žilina C (M. Rogoň, Súkeník), Rajecké Teplice-Konská - Lietavská Lúčka (Puček, Chabada), Bytčica - Krasňany (A. Gábriš, T. Gábriš), Rajec - Kamenná Poruba (23.5., R. Martinec), Turie - Bánová (Hazda, Sedliaček), Štiavnik - Rosina (Skukálek, J. Krajči), Stráňavy - Belá B (Ondák, Hreus). II. TRIEDA sk. A, 16. kolo - 23. mája o 10.00 h: Zbyňov - Stránske (Puček), Babkov - Jasenové (Sedliaček), Lietava - Trnové (Súkeník), L. Svinná - Višňové (Chabada). II. TRIEDA sk. B, 16. kolo - 23. mája o 10.00 h: Brezany - Nezbudská Lúčka (22.5., Strna), Kotrčina Lúčka - Gbeľany (Pršek), Dolná Tižina - Terchová (Bugáň), Bitarová - Mojš (J. Martinec ml.), Zádubnie - Nededza (Knapec). II. TRIEDA sk. C, 18. kolo - 23. mája o 10.00 h: Dlhé Pole - Hričovské Podhradie (Tarač), Petrovice - Kotešová (Papík), Súľov - Hrabové (Kristlbauer), Hlboké - Rašov (Vaškovič), Divinka - Jablonové (Hazda).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
  2. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  3. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  4. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  5. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  6. Korporátne dlhopisy s fixným ročným výnosom od 7 do 8 %
  7. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME
  8. Festival pre dušu prináša návod, ako si zachovať duševnú pohodu
  9. Slováci sú rekordéri, majú aj 20 vernostných programov súčasne
  10. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť!
  1. Zase pozeráte do obrazovky? Radí fyzioterapeut aj očný lekár
  2. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
  3. Podcasty zdravotnej poisťovne Union sú najpočúvanejšie
  4. AURES Holdings sa vydáva na západ
  5. Výčínanie počasia spôsobuje najviac škôd v júni
  6. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
  7. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  8. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  9. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  10. Reverzné inžinierstvo na FVT
  1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 51 900
  2. Zo žraloka rybka. Ako sa rozpadlo impérium Maria Hoffmanna? 18 873
  3. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku 15 403
  4. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 11 246
  5. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 9 924
  6. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 8 699
  7. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 7 945
  8. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 7 805
  9. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť! 6 288
  10. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME 5 597
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Smútok žilinských hokejistov bol veľký.

Napínavý zápas rozhodol v dvanástej sérii samostatných nájazdov Róbert Džugan.

15 h
Dušan Gregor.

Rozhovor s hlavným koučom po skončení sezóny.

17. apr

Mesto hľadá alternatívne možnosti obnovenia prevádzky.

17. apr

Celkovo už napiekli a rozdali 13 500 veterníkov.

16. apr

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Martin Spano, rodák z Čaky.

16. apr

Svadbu mladomanželov z Turca sprevádzali aj lavíny.

15. apr

Likvidácia biologicky rozložiteľného odpadu spaľovaním je zakázaná.

23 h

Akcia kukláčov mala krycí názov Breh.

15. apr

Už ste čítali?