Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Desiatkový gólostroj v Závodí

II. trieda Futbalisti z Kotrčinej Lúčky nemali v nedeľu šťastný deň a zo Závodia si domov doviezli rovných desať gólov. Podhorie si polepšilo na úkor Považského Chlmca, z remízy v Kamennej Porube nemali radosť ani domáci, ani hostia. Voľno mali futbalist

II. trieda
Futbalisti z Kotrčinej Lúčky nemali v nedeľu šťastný deň a zo Závodia si domov doviezli rovných desať gólov. Podhorie si polepšilo na úkor Považského Chlmca, z remízy v Kamennej Porube nemali radosť ani domáci, ani hostia. Voľno mali futbalisti z Rašova.
Lietava - Štiavnik 2:1 (0:1). 55. Hradský, 67. Stenchlák (z pokutového kopu) - 10. J. Pobjak. Zápas na veľmi dobrej úrovni. Domáci mali viac šancí, niektoré však nedokázali premeniť. Pochvalu si zaslúžia aj hostia, bol to najlepší súper, ktorý v ostatnom čase hral v Lietave.
R Krupík, 70.
LIETAVA: Koša - Miloš Gašpierik, Súkeník, J. Brezáni, M. Brezáni, Hradský (80. Kudla), Stenchlák, P. Gašpierik, Tužinčin (60. Gašpierik), Michal Gašpierik, Belan. ŠTIAVNIK: Parčiš - Sedala, Radvan, Šutara, J. Pobjak, Gašperec, Mišutka (75. Kuciak), Gajdoš, Frolo, P. Pobiak, Hraboš (60. Fujaček).
Považský Chlmec - Podhorie 0:3
(0:1). 8. Bukový, 60. Poľko, 80. Rogoň. Prvý polčas bol vyrovnaný, korektný
a bojovný. Po druhom góle v druhom polčase domáci hráči znervózneli a prestalo sa im dariť. Výsledkom bol tretí gól v ich bránke. R Cinko, 50.
POVAŽSKÝ CHLMEC: R. Kozlík - Beňo (50. Teichgrab), M. Kozlík (65. J. Čejka), Plačko (70. Chuchut), Vaňovič, Stenchlák, Kubány, Badušek, Peter Čejka, Pavol Čejka, Ambra. PODHORIE: Nižný - Breziansky, Šupej, Borák, Mazúr, Chládek, Bukový (65. Belan), Chobot (70. Rogoň), Poľko, Ľ. Makuka st. (10. Ľ. Makuka ml.), Štefánik.
Horný Hričov - Krasňany 2:1 (0:0). 70., 85. Krajíček - 75. Dávidík. Veľmi slušný zápas, domáci z množstva šancí využili iba dve. R Milo, 50.
HORNÝ HRIČOV: Uhrík - Jahvodka, Krško, Rondík, Barták, Polák, Káčer (70. Vydra), Marčiš, Horňák (45. Králik), Šumichrast (65. Mitúch), Krajíček. KRASŇANY: Mahút - Hlávka, Vrábel, M. Berešík, Cigánik, Martinický, J. Berešík, Pallo, Gacho, Košťál, Dávidík.
Kamenná Poruba - Terchová 1:1
(0:1). 75. Kavecký (z pokutového kopu) - 20. Gajdošík. Deľba bodov nič nevyriešila, Terchovčania išli do Kamennej Poruby vyhrať, tí zasa boli odhodlaní, nepustiť ani bod. R Mintál, 30.
KAMENNÁ PORUBA: Kmetík - M. Tretina, Kazimír (46. J. Hodas), Kyška, Chovančík, Vereš, Sádecký (80. Š. Hodas), Jasenovský, Štrba, Stupňan, Kavecký. TERCHOVÁ: Závacký - Nemček, P. Sotolár, Hanuliak, Meško, R. Sotolár (80. Poleť), Mažgut, Bobáň (60. Struhárňanský), Gajdošík, Vantuch, Kováč.
Závodie - Kotrčina Lúčka 10:0 (3:0). 1. Brezovský (z pok. kopu), 10. Gamboš, 40. Kučera, 55. Bičan, 60., 72. Mikula, 65., 67. Šoška, 80. Randík, 85. Mara. Domáci sa dvoma rýchlymi gólmi dostali do vedenia a následne v 20. minúte boli vylúčení dvaja hráči hostí (odplácanie
a urážka rozhodcu), čo domáce mužstvo dokonale využilo na strelenie pekných, ôsmich gólov. R Bariak, 150.
ZÁVODIE: Trnka - Hruboška, Špánik, Mitringa, Gajarský (50. Mara), Gamboš (60. Šoška), Brezovský, Kučera, Randík, Kudla, Bičan (55. Mikula). KOTRČINA LÚČKA: Trnovec - Šmehýl, Jašurek, Slúčik, Káčerík, Ďurnek, Orieščík, Mikolaj, Praták, Bielik, Martinček.
Hričovské Podhradie - Fačkov 2:4 (1:1).
40. J. Lasička, 68. Sobola - 15. J. Bielik, 65. Vríčan, 80. V. Bielik, 88. R. Galia. Prvý polčas bol vyrovnaný, šance boli na obidvoch stranách. Hostia sa ujali vedenia, domáci odpovedali gólom. Druhý polčas začali hostia v svižnejšie. Z pokutového kopu zvýšili na 1:2. Domáci začali byť nervózni, hostia hrajúci s prehľadom zvýšili na 1:4. Domácim sa už podarilo len skorigovať na 2:4. Výsledok poznačil aj výkon rozhodcov. R Vaškovič, 50.
HRIČOVSKÉ PODHRADIE: M. Vančík - Lasička, Kahát, M. Randa, Poliak, Vančík, Sobola, J. Randa, Fujko, Škvaridlo. FAČKOV: P. Galia - Mikula, B. Bielik, Ľ. Galia, Baránek, R. Galia, J. Bielik, D. Hollý (46. Záň), Vríčan, Rajčan (80. Mišiak), V. Bielik.
1. Závodie 19 11 5 3 51:18 38
2. Rašov 19 10 5 4 31:21 35
3. Terchová 20 10 4 5 37:26 34
4. Podhorie 19 10 3 6 42:34 33
5. Kotrč. Lúčka 19 9 5 5 45:42 32
6. Lietava 20 9 4 7 28:21 31
7. Štiavnik 20 8 3 9 35:28 27