Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Tri mužstvá si priviezli body zvonku

I. trieda Neodohratý zápas z minulého kola Rajecké Teplice-Konská - Bytča B-Hliník má už výsledok. Domáci vyhrali 3:0 kontumačne, výsledok i body sme už započítali do tabuľky. Prvé dve mužstvá majú zatiaľ od ostatných väčší odstup, v strede tabuľky, vlas

Neodohratý zápas z minulého kola Rajecké Teplice-Konská - Bytča B-Hliník má už výsledok. Domáci vyhrali 3:0 kontumačne, výsledok i body sme už započítali do tabuľky. Prvé dve mužstvá majú zatiaľ od ostatných väčší odstup, v strede tabuľky, vlastne až po predposledné miesto, je to veľmi vyrovnané a ďalší vývoj môže priniesť ešte nejedno prekvapenie.
Hlboké - Zbyňov 3:2 (1:0). 15. vlastný, 58. Krajíček, 88. Pinčík (z pok. kopu) - 50., 75. Jánošík. Zápas sa väčšinou hral v strede ihriska, keď domáci tečovanou strelou spoza šestnástky dali prvý gól. Domáci nepremenili v 1. polčase odpískaný pokutový kop. V druhom polčase začali hostia lepšie, vyrovnali na 2:2, dve minúty pred koncom však rozhodca odpískal proti hosťom pokutový kop a výsledok bol spečatený. R Bronček, 60.
HLBOKÉ: Zaduban - D. Konečný, Pavlík (46. A. Adamov), Slavo Konečný, Hvorečný, P. Adamov, Pinčík, Vlado Konečný, Puchoň (46. Krajíček), Hoferica, Paták (58. Suchomel). ZBYŇOV: R. Urík - M. Urík (62. Bariak), Miškovský, Dolník, Martinka, Jánošík, Martin Mišiak, Miloš Mišiak, Bielik, Dubec (32. Gažúr), Babčan.
Trnové - Bánová B-Brezany 2:1 (2:0). 27. M. Filo, 44. Machyna - 90. Štaffen. Dobrý futbal dvoch popredných mužstiev z tabuľky. V prvom polčase dali domáci zo štandardných situácií dva góly, uspokojili sa, v druhom polčase nemohol ani jeden tím nájsť tú správnu mušku, výsledok trochu skorigoval v predĺžení Štaffen. R Sobola st., 150.
TRNOVÉ: Turčan - Bolibruch, Šindelář, Pirošík, J. Filo, Vrabec, Výboch, Gier (83. Frátrik), Malík, M. Filo, Machyna (86. Tavač), Kuba. BÁNOVÁ B-BREZANY: Medveď - Kadík, Podhradský, Pranda, Štaffen, Mariniak, M. Trnka (41. Švík), P. Trnka, Zavadzan, Hudec (83. Krajíček).
Višňové - Dlhé Pole 3:1 (1:1). 35. Laš, 71. P. Stromček, 77. Franček - 40. P. Fuljer. Domáci začali nervózne, hral sa futbal medzi dvoma šestnástkami. Na konci polčasu domáci súpera zatlačili, po peknej akcii Strelička - Šupej skóroval Laš. V druhom polčase sa hralo prakticky na jednu bránku, domáci pôsobili mierne kŕčovito, uspokojil ich druhý gól. Potom už hrali svoju hru až do konca zápasu.
R Holeša, 150.
VIŠŇOVÉ: Majtaník - Vojtyla, Labuda, Husárik, Šupej, Franček, P. Stromček (85. P. Valica), Strelička (62. Mitringa), M. Valica (46. Pivko), Laš, M. Stromček. DLHÉ POLE: Bohdan - Štrbánik, Starych, R. Fuljer, P. Fuljer, Janešík, Šimulák, M. Feranec (46. Mikulík), Tornáry, Hlavoň, K. Feranec.
Hrabové - Bytčica 1:2 (1:1). 40. R. Gajdošík - 20. Dietrich, 70. Balala. Hostia v Hrabovom vyhrali aj podľa mienky domácich zaslúžene. Títo ocenili aj vynikajúci výkon hosťujúceho brankára. Domáci nevyužili šance a za to pykali. R Švorčík, 150.
HRABOVÉ: Bunta - Remeš, R. Gajdošík, J. Gajdošík st., P. Hrabovský, J. Sedlák (61. Hrobárik), Rástočný, Sedliak, Riljak (46. Martin Sedlák), J. Gajdošík ml., Daniš. BYTČICA: Malich - Kudla, Dubovec, Morvay, Kubiš, Roman Štaffen (75. Róbert Štaffen), Dietrich, Drahno, Repkovský, Baleja, Dudoň (46. Klobucký).
Kotešová - Rajecké Teplice-Konská 0:1 (0:0). 60. Németh. Prvý polčas na oboch stranách sa hral veľmi dobrý futbal. Dobre bolo pripravené i ihrisko. V druhom polčase prebrali iniciatívu hostia, z nej vyťažili aj rozhodujúci gól. R Taraba st., 80.
KOTEŠOVÁ: Žák - Mikulík, Galovič (60. Šukala), Košík, Gašperec, Bujný, Urban, Adamík, Lacek, Kendy, Žilinčiar. RAJECKÉ TEPLICE-KONSKÁ: Hubočan - Čulík, Sopko, Sibyla, Blahušiak, Mišúr, L. Baránek (60. Pleva), Úkrop (80. M. Baránek), Lihocký, Németh, Krkoška.
Bytča B-Hliník - Zádubnie 2:4 (1:1). 25. Čmárik, 90. Frolo - 15., 75., 85. Majer, 80. Minich. Hostia sa ujali vedenia už v 15. minúte, po chybe domácej obrany hlavou skóroval Majer a tak začal svoj hetrik. Domáci vyrovnali o 10 minút, keď hlavičkoval Čmárik a od tej chvíle boli lepším mužstvom. Zatlačili súpera, mali i šance, no tie trestuhodne zahadzovali. Po prestávke im rýchlo začali ubúdať sily, na konci zápasu dostali za 10 minút tri góly a bolo rozhodnuté. Frolo už len zmiernil krutú prehru domácich. R Gaňa, 100.
BYTČA B-HLINÍK: Hájek - Barčák, Čmárik, Siatko, Hundák (82. Frolo), Zátek, Dodek, Gabaj, Sklenár, Michel, Adamov. ZÁDUBNIE: Heiser - Gašpierik, Holeš, Peter Belanec, Hosták, Studník, Pavol Belanec, Majer, Frátrik (45. Majerčík), Talafa, Pytel (82. Jankula).
Nezbudská Lúčka - Turie 4:1 (1:0). 31. Švejdík, 61., 73. D. Repáň, 79. P. Samec - 68. Šeliga. V prvom polčase bolo vidieť prevahu domácich, hoci skóre tomu veľmi nenasvedčovalo. Góly začali padať až v polčase druhom. R Mackovčin, 50.
NEZBUDSKÁ LÚČKA: Hruška - Marek Mrázik, Martin Mrázik, M. Ondráš (68. Peter Samec), Repáň, R. Kubo, J. Belko, Šipčiak, Patrik Samec, Švejdík (80. Obešla), M. Kubo. TURIE: Pirošík - Brezáni, Valíček, Machyna, A. Chovanec, Kúdelka, Tandara, Mičky, Hadida, Špagľa, G. Chovanec.
1. Trnové 21 13 5 3 50:21 44
2. Hlboké 21 12 4 5 48:28 40
3. Kotešová 21 10 3 8 40:31 33
4. Bánová B 21 10 3 8 40:38 33
5. R. T.-Konská 21 8 7 6 32:37 31
6. Zbyňov 21 9 3 9 41:34 30
7. Dlhé Pole 21 9 3 9 42:33 30